Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Gornji Milanovac timetable

thursday, 20.02.2020.
10:35 14:57 (04:22)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
204 km
12:25 16:15 (03:50)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
198 km
13:40 17:35 (03:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
202 km
16:00 19:30 (03:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
194 km
16:00 19:35 (03:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
203 km
Novi Sad - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
10:35 14:57 (04:22)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 10:41
dep. 10:41
6 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 10:49
dep. 10:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
23 km
arr. 11:07
dep. 11:07
27 km
Indjija, Bus station
arr. 11:15
dep. 11:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 11:32
dep. 11:32
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:15
163 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:57
204 km
12:25 16:15 (03:50)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:15
198 km
13:40 17:35 (03:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:40
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
80 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 16:36
dep. 16:36
142 km
arr. 16:45
dep. 16:45
152 km
Ljig, Bus station
arr. 16:53
dep. 16:53
161 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 17:09
dep. 17:09
178 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 17:22
dep. 17:22
190 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 17:35
202 km
16:00 19:30 (03:30)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
80 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:30
194 km
16:00 19:35 (03:35)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
74 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
dep. 17:30
80 km
Ljig, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
161 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:35
203 km

Naselja Novi Sad i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~201 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 04h i 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:35 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.