Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Gajdobra timetable

monday, 19.11.2018.
07:10 07:49 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:10
Futog, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 07:35
dep. 07:36
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:41
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 07:49
42 km
08:00 09:28 (01:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 08:19
dep. 08:19
8.4 km
arr. 08:25
dep. 08:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 08:34
dep. 08:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 08:40
dep. 08:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 08:43
dep. 08:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 08:45
dep. 08:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 08:46
dep. 08:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 08:55
dep. 08:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 08:56
dep. 08:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 09:14
dep. 09:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 09:24
dep. 09:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 09:28
56.2 km
10:10 10:49 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:10
Futog, Railway station
arr. 10:25
dep. 10:26
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 10:35
dep. 10:36
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 10:49
42 km
13:05 14:07 (01:02)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Rumenka, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 13:50
dep. 13:50
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 13:51
dep. 13:51
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 13:52
dep. 13:52
38.5 km
Silbas, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 14:07
52.4 km
13:30 14:15 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Rumenka, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 13:54
dep. 13:54
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 13:55
dep. 13:55
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 14:00
dep. 14:00
29 km
Silbas, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
37 km
Gajdobra, Center
arr. 14:15
42 km
14:00 15:28 (01:28)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 14:09
dep. 14:09
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 14:19
dep. 14:19
-80 km
arr. 14:25
dep. 14:25
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 14:34
dep. 14:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 14:40
dep. 14:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 14:43
dep. 14:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 14:46
dep. 14:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 14:55
dep. 14:55
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 14:56
dep. 14:56
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:10
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 15:14
dep. 15:14
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 15:24
dep. 15:24
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 15:28
56.2 km
14:30 15:32 (01:02)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Rumenka, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
7.8 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
32.4 km
Kulpin, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
27.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 15:15
dep. 15:15
37.5 km
Maglic kod Backog Petrovca, R. Ive Lole Ribara i Marsala Tita
arr. 15:16
dep. 15:16
38.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 15:17
dep. 15:17
38.5 km
Silbas, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
46.9 km
Gajdobra, Center
arr. 15:32
52.4 km
14:32 15:11 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 14:32
Futog, Railway station
arr. 14:47
dep. 14:48
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 14:57
dep. 14:58
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 15:02
dep. 15:03
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 15:11
42 km
15:15 16:15 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Rumenka, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 15:38
dep. 15:38
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
34 km
Kulpin, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 15:55
dep. 15:55
39 km
Silbas, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
47 km
Gajdobra, Center
arr. 16:15
52 km
15:34 16:13 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 15:34
Futog, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 15:59
dep. 16:00
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 16:13
42 km
15:45 17:08 (01:23)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 15:54
dep. 15:54
-80 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 16:04
dep. 16:04
-80 km
arr. 16:10
dep. 16:10
-80 km
Begec, Begeč I - R
arr. 16:19
dep. 16:19
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 16:25
dep. 16:25
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 16:28
dep. 16:28
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 16:31
dep. 16:31
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 16:41
dep. 16:41
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 16:54
dep. 16:54
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 17:04
dep. 17:04
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 17:08
56.2 km
18:30 19:15 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Rumenka, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 18:54
dep. 18:54
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
24 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 19:00
dep. 19:00
29 km
Silbas, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
37 km
Gajdobra, Center
arr. 19:15
42 km
19:25 20:04 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:25
Futog, Railway station
arr. 19:40
dep. 19:41
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 19:50
dep. 19:51
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 19:55
dep. 19:56
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 20:04
42 km
20:00 20:55 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Rumenka, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
8 km
Backi Petrovac, Vrbara 2
arr. 20:23
dep. 20:23
23 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:35
34 km
Kulpin, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 20:40
dep. 20:40
39 km
Silbas, Center
arr. 20:50
dep. 20:50
47 km
Gajdobra, Center
arr. 20:55
52 km
21:00 22:33 (01:33)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:00
Novi Sad, Futoska - Bolnica
arr. 21:09
dep. 21:09
2.8 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 21:19
dep. 21:19
8.4 km
arr. 21:25
dep. 21:25
13.2 km
Begec, Begeč I - R
arr. 21:34
dep. 21:34
19.1 km
Glozan, Centar 1
arr. 21:40
dep. 21:40
26 km
Celarevo, Izlaz na put M7 ka Novom Sadu
arr. 21:43
dep. 21:43
28.9 km
Celarevo, Center
arr. 21:45
dep. 21:45
30 km
Celarevo, Kod Novog naselja
arr. 21:46
dep. 21:46
30.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 21:57
dep. 21:57
39.9 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 21:58
dep. 21:58
40.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 22:02
dep. 22:15
42.2 km
Backa Palanka, Kod ˝Gradimira˝
arr. 22:19
dep. 22:19
43.6 km
Nova Gajdobra, Center
arr. 22:29
dep. 22:29
53.3 km
Gajdobra, Center
arr. 22:33
56.2 km
22:17 22:56 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:17
Futog, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:33
18 km
Backi Petrovac, Railway station - Glozan
arr. 22:42
dep. 22:43
30 km
Maglic kod Backog Petrovca, Railway station
arr. 22:47
dep. 22:48
35 km
Gajdobra, Railway station
arr. 22:56
42 km
22:20 23:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Rumenka, Center
arr. 22:30
dep. 22:30
8 km
Rumenka, Irmovo
arr. 22:35
dep. 22:35
14 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 22:55
dep. 22:55
34 km
Kulpin, Center
arr. 22:50
dep. 22:50
29 km
Maglic kod Backog Petrovca, Centar 1
arr. 23:00
dep. 23:00
39 km
Silbas, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
47 km
Gajdobra, Center
arr. 23:16
52 km

Naselja Novi Sad i Gajdobra su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 01h i 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.