Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Doboj timetable

tuesday, 20.11.2018.
06:00 13:35 (07:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Irig, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Ruma, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
69 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
73 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:05
dep. 09:05
93 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:15
dep. 09:15
93.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
124 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
150 km
Brcko, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
165 km
Obudovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
188 km
Crkvina, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
202 km
Modrica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
219 km
Podnovlje, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
239 km
Bukovac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
248 km
Rudanka, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
261 km
Doboj, Bus station
arr. 13:35
268 km
07:30 14:40 (07:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:37
dep. 09:37
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:02
dep. 10:02
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 10:11
dep. 10:11
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:37
dep. 10:37
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
143 km
Vasani
arr. 11:30
dep. 11:30
147 km
Lukavica
arr. 11:32
dep. 11:32
149 km
Trnjaci, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
152 km
Brcko, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
172 km
Krepsic, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
182 km
Loncari, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
187 km
Obudovac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
197 km
Crkvina, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
210 km
Milosevac, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
217 km
Modrica, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
227 km
Botajica, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
234 km
Podnovlje, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
240 km
Majevac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
245 km
Bukovac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
250 km
Johovac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
255 km
Kladari, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
259 km
Luzani
arr. 14:23
dep. 14:23
261 km
Rudanka, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
263 km
Doboj, Bus station
arr. 14:40
270 km
19:30 01:20 (05:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Irig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
27 km
Ruma, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
60 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:05
dep. 21:05
74 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:30
dep. 21:30
91 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:50
dep. 21:50
95 km
Bijeljina, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
113 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
139 km
Brcko, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
154 km
Obudovac, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
191 km
Samac, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
202 km
Crkvina, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
206 km
Modrica, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
223 km
Podnovlje, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
243 km
Rudanka, Center
arr. 01:10
dep. 01:10
266 km
Doboj, Bus station
arr. 01:20
273 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
06:00 13:35 (07:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Irig, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Ruma, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
69 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
73 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:05
dep. 09:05
93 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:15
dep. 09:15
93.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
124 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
150 km
Brcko, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
165 km
Obudovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
188 km
Crkvina, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
202 km
Modrica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
219 km
Podnovlje, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
239 km
Bukovac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
248 km
Rudanka, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
261 km
Doboj, Bus station
arr. 13:35
268 km
07:30 14:40 (07:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:37
dep. 09:37
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:02
dep. 10:02
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 10:11
dep. 10:11
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:37
dep. 10:37
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
143 km
Vasani
arr. 11:30
dep. 11:30
147 km
Lukavica
arr. 11:32
dep. 11:32
149 km
Trnjaci, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
152 km
Brcko, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
172 km
Krepsic, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
182 km
Loncari, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
187 km
Obudovac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
197 km
Crkvina, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
210 km
Milosevac, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
217 km
Modrica, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
227 km
Botajica, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
234 km
Podnovlje, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
240 km
Majevac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
245 km
Bukovac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
250 km
Johovac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
255 km
Kladari, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
259 km
Luzani
arr. 14:23
dep. 14:23
261 km
Rudanka, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
263 km
Doboj, Bus station
arr. 14:40
270 km
19:30 01:20 (05:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Irig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
27 km
Ruma, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
60 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:05
dep. 21:05
74 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:30
dep. 21:30
91 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:50
dep. 21:50
95 km
Bijeljina, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
113 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
139 km
Brcko, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
154 km
Obudovac, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
191 km
Samac, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
202 km
Crkvina, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
206 km
Modrica, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
223 km
Podnovlje, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
243 km
Rudanka, Center
arr. 01:10
dep. 01:10
266 km
Doboj, Bus station
arr. 01:20
273 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
06:00 13:35 (07:35)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Irig, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
25 km
Ruma, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
41 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
69 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 08:35
dep. 08:35
73 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 09:05
dep. 09:05
93 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 09:15
dep. 09:15
93.1 km
Bijeljina, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
124 km
Bukovica Donja, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
150 km
Brcko, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
165 km
Obudovac, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
188 km
Crkvina, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
202 km
Modrica, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
219 km
Podnovlje, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
239 km
Bukovac, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
248 km
Rudanka, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
261 km
Doboj, Bus station
arr. 13:35
268 km
07:30 14:40 (07:10)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 09:37
dep. 09:37
91 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 10:02
dep. 10:02
112 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 10:11
dep. 10:11
116 km
Bijeljina, Bus station
arr. 10:37
dep. 10:37
131 km
Cadavica Donja, Center
arr. 10:52
dep. 10:52
143 km
Vasani
arr. 11:30
dep. 11:30
147 km
Lukavica
arr. 11:32
dep. 11:32
149 km
Trnjaci, Center
arr. 11:37
dep. 11:37
152 km
Brcko, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
172 km
Krepsic, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
182 km
Loncari, Center
arr. 12:17
dep. 12:17
187 km
Obudovac, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
197 km
Crkvina, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
210 km
Milosevac, Center
arr. 13:15
dep. 13:15
217 km
Modrica, Bus station
arr. 13:27
dep. 13:27
227 km
Botajica, Center
arr. 13:37
dep. 13:37
231 km
Dugo Polje, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
234 km
Podnovlje, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
240 km
Majevac, Center
arr. 14:02
dep. 14:02
245 km
Bukovac, Center
arr. 14:07
dep. 14:07
250 km
Johovac, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
255 km
Kladari, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
259 km
Luzani
arr. 14:23
dep. 14:23
261 km
Rudanka, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
263 km
Doboj, Bus station
arr. 14:40
270 km
19:30 01:20 (05:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Irig, Bus station
arr. 20:05
dep. 20:05
27 km
Ruma, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
45 km
Sremska Mitrovica, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
60 km
Kuzmin kod Sremske Mitrovice
arr. 21:05
dep. 21:05
74 km
Sremska Raca, Border crossing (RS)
arr. 21:30
dep. 21:30
91 km
Bosanska Raca, Border crossing (BA)
arr. 21:50
dep. 21:50
95 km
Bijeljina, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
113 km
Brezovo polje, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
139 km
Brcko, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
154 km
Obudovac, Center
arr. 23:45
dep. 23:45
191 km
Samac, Intersection
arr. 00:00
dep. 00:00
202 km
Crkvina, Center
arr. 00:10
dep. 00:10
206 km
Modrica, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
223 km
Podnovlje, Center
arr. 00:50
dep. 00:50
243 km
Rudanka, Center
arr. 01:10
dep. 01:10
266 km
Doboj, Bus station
arr. 01:20
273 km

Naselja Novi Sad i Doboj su međusobno udaljena ~271 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 50min., a najduže 07h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.