Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Curug timetable

thursday, 15.11.2018.
06:10 06:57 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:16
dep. 06:16
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 06:35
dep. 06:35
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 06:36
dep. 06:36
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 06:38
dep. 06:38
25.5 km
Zabalj, VOS
arr. 06:40
dep. 06:40
25.9 km
Zabalj, Šećerana
arr. 06:42
dep. 06:42
27.9 km
Curug, Dom
arr. 06:48
dep. 06:48
35.1 km
Curug, Izlaz
arr. 06:49
dep. 06:49
35.7 km
Curug, Center
arr. 06:51
dep. 06:51
36.6 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 06:52
dep. 06:52
37.1 km
Curug, Evropa
arr. 06:54
dep. 06:54
37.9 km
Curug, Telep
arr. 06:57
39 km
06:30 07:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 06:36
dep. 06:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:00
dep. 07:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:04
dep. 07:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:05
dep. 07:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:07
dep. 07:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 07:09
dep. 07:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:11
dep. 07:11
35 km
Curug, Dom
arr. 07:17
dep. 07:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 07:18
dep. 07:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 07:21
dep. 07:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 07:23
dep. 07:23
45 km
Curug, Telep
arr. 07:26
46.1 km
07:10 08:06 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
Novi Sad, Hladnjača
arr. 07:16
dep. 07:16
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 07:40
dep. 07:40
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 07:44
dep. 07:44
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 07:45
dep. 07:45
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 07:47
dep. 07:47
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 07:49
dep. 07:49
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 07:51
dep. 07:51
35 km
Curug, Dom
arr. 07:57
dep. 07:57
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 07:58
dep. 07:58
42.8 km
Curug, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 08:01
dep. 08:01
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 08:03
dep. 08:03
45 km
Curug, Telep
arr. 08:06
46.1 km
08:20 09:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Novi Sad, Hladnjača
arr. 08:26
dep. 08:26
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 08:50
dep. 08:50
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 08:54
dep. 08:54
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 08:55
dep. 08:55
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 08:57
dep. 08:57
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:01
dep. 09:01
35 km
Curug, Dom
arr. 09:07
dep. 09:07
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 09:08
dep. 09:08
42.8 km
Curug, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:11
dep. 09:11
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 09:13
dep. 09:13
45 km
Curug, Telep
arr. 09:16
46.1 km
09:00 09:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 09:06
dep. 09:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 09:30
dep. 09:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 09:34
dep. 09:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 09:35
dep. 09:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 09:37
dep. 09:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 09:39
dep. 09:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 09:41
dep. 09:41
35 km
Curug, Dom
arr. 09:47
dep. 09:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 09:48
dep. 09:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 09:51
dep. 09:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 09:53
dep. 09:53
45 km
Curug, Telep
arr. 09:56
46.1 km
10:00 10:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 10:30
dep. 10:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 10:34
dep. 10:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 10:35
dep. 10:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 10:37
dep. 10:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 10:41
dep. 10:41
35 km
Curug, Dom
arr. 10:47
dep. 10:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 10:48
dep. 10:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 10:51
dep. 10:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 10:53
dep. 10:53
45 km
Curug, Telep
arr. 10:56
46.1 km
10:45 11:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 10:51
dep. 10:51
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 11:15
dep. 11:15
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:13
dep. 11:13
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 11:19
dep. 11:19
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 11:20
dep. 11:20
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 11:22
dep. 11:22
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 11:24
dep. 11:24
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 11:26
dep. 11:26
35 km
Curug, Dom
arr. 11:32
dep. 11:32
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 11:33
dep. 11:33
42.8 km
Curug, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 11:36
dep. 11:36
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 11:38
dep. 11:38
45 km
Curug, Telep
arr. 11:41
46.1 km
11:30 12:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 11:36
dep. 11:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 12:00
dep. 12:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 12:04
dep. 12:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 12:05
dep. 12:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 12:07
dep. 12:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 12:09
dep. 12:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 12:11
dep. 12:11
35 km
Curug, Dom
arr. 12:17
dep. 12:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 12:18
dep. 12:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 12:21
dep. 12:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 12:23
dep. 12:23
45 km
Curug, Telep
arr. 12:26
46.1 km
12:30 13:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:00
dep. 13:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:04
dep. 13:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:05
dep. 13:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:07
dep. 13:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 13:09
dep. 13:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 13:11
dep. 13:11
35 km
Curug, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 13:18
dep. 13:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 13:21
dep. 13:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 13:23
dep. 13:23
45 km
Curug, Telep
arr. 13:26
46.1 km
13:00 13:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:06
dep. 13:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 13:30
dep. 13:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:28
dep. 13:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 13:34
dep. 13:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 13:35
dep. 13:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 13:37
dep. 13:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 13:39
dep. 13:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 13:41
dep. 13:41
35 km
Curug, Dom
arr. 13:47
dep. 13:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 13:48
dep. 13:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 13:51
dep. 13:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 13:53
dep. 13:53
45 km
Curug, Telep
arr. 13:56
46.1 km
13:30 14:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 13:36
dep. 13:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:00
dep. 14:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:04
dep. 14:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 14:05
dep. 14:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 14:07
dep. 14:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 14:09
dep. 14:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 14:11
dep. 14:11
35 km
Curug, Dom
arr. 14:17
dep. 14:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 14:18
dep. 14:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 14:20
dep. 14:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 14:21
dep. 14:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 14:23
dep. 14:23
45 km
Curug, Telep
arr. 14:26
46.1 km
14:00 14:47 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:06
dep. 14:06
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:25
dep. 14:25
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 14:26
dep. 14:26
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 14:28
dep. 14:28
25.5 km
Zabalj, VOS
arr. 14:30
dep. 14:30
25.9 km
Zabalj, Šećerana
arr. 14:32
dep. 14:32
27.9 km
Curug, Dom
arr. 14:38
dep. 14:38
35.1 km
Curug, Izlaz
arr. 14:39
dep. 14:39
35.7 km
Curug, Center
arr. 14:41
dep. 14:41
36.6 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 14:42
dep. 14:42
37.1 km
Curug, Evropa
arr. 14:44
dep. 14:44
37.9 km
Curug, Telep
arr. 14:47
39 km
14:25 15:21 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:25
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:31
dep. 14:31
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 14:55
dep. 14:55
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 14:59
dep. 14:59
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:00
dep. 15:00
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:02
dep. 15:02
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 15:04
dep. 15:04
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:06
dep. 15:06
35 km
Curug, Dom
arr. 15:12
dep. 15:12
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 15:13
dep. 15:13
42.8 km
Curug, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 15:16
dep. 15:16
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 15:18
dep. 15:18
45 km
Curug, Telep
arr. 15:21
46.1 km
14:40 15:27 (00:47)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Novi Sad, Hladnjača
arr. 14:46
dep. 14:46
1.9 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:05
dep. 15:05
24 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:06
dep. 15:06
24.8 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:08
dep. 15:08
25.5 km
Zabalj, VOS
arr. 15:10
dep. 15:10
25.9 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:12
dep. 15:12
27.9 km
Curug, Dom
arr. 15:18
dep. 15:18
35.1 km
Curug, Izlaz
arr. 15:19
dep. 15:19
35.7 km
Curug, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
36.6 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 15:22
dep. 15:22
37.1 km
Curug, Evropa
arr. 15:24
dep. 15:24
37.9 km
Curug, Telep
arr. 15:27
39 km
15:00 15:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:06
dep. 15:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:30
dep. 15:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:34
dep. 15:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:35
dep. 15:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:37
dep. 15:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 15:39
dep. 15:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 15:41
dep. 15:41
35 km
Curug, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 15:48
dep. 15:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 15:51
dep. 15:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 15:53
dep. 15:53
45 km
Curug, Telep
arr. 15:56
46.1 km
15:15 16:15 (01:00)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:15
Novi Sad, Hladnjača
arr. 15:18
dep. 15:18
2 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 15:47
dep. 15:47
27 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
26 km
Zabalj, Bozej
arr. 15:51
dep. 15:51
30 km
Zabalj, Sindikat
arr. 15:53
dep. 15:53
31 km
Zabalj, Lovac
arr. 15:55
dep. 15:55
32 km
Zabalj, VOS
arr. 15:57
dep. 15:57
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Curug, Dom
arr. 16:05
dep. 16:05
40 km
Curug, Izlaz
arr. 16:08
dep. 16:08
42 km
Curug, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 16:11
dep. 16:11
43.5 km
Curug, Evropa
arr. 16:12
dep. 16:12
44 km
Curug, Telep
arr. 16:15
46 km
16:00 16:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:06
dep. 16:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 16:30
dep. 16:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 16:34
dep. 16:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 16:35
dep. 16:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 16:37
dep. 16:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 16:39
dep. 16:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 16:41
dep. 16:41
35 km
Curug, Dom
arr. 16:47
dep. 16:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 16:48
dep. 16:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 16:51
dep. 16:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 16:53
dep. 16:53
45 km
Curug, Telep
arr. 16:56
46.1 km
16:35 17:31 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Novi Sad, Hladnjača
arr. 16:41
dep. 16:41
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:05
dep. 17:05
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 17:09
dep. 17:09
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 17:10
dep. 17:10
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 17:12
dep. 17:12
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 17:14
dep. 17:14
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 17:16
dep. 17:16
35 km
Curug, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
42.8 km
Curug, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 17:26
dep. 17:26
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 17:28
dep. 17:28
45 km
Curug, Telep
arr. 17:31
46.1 km
17:00 17:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 17:06
dep. 17:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 17:30
dep. 17:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 17:34
dep. 17:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 17:35
dep. 17:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 17:37
dep. 17:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 17:39
dep. 17:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 17:41
dep. 17:41
35 km
Curug, Dom
arr. 17:47
dep. 17:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 17:48
dep. 17:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 17:51
dep. 17:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 17:53
dep. 17:53
45 km
Curug, Telep
arr. 17:56
46.1 km
18:00 18:56 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 18:30
dep. 18:30
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 18:34
dep. 18:34
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 18:35
dep. 18:35
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 18:37
dep. 18:37
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 18:39
dep. 18:39
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 18:41
dep. 18:41
35 km
Curug, Dom
arr. 18:47
dep. 18:47
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 18:48
dep. 18:48
42.8 km
Curug, Center
arr. 18:50
dep. 18:50
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 18:51
dep. 18:51
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 18:53
dep. 18:53
45 km
Curug, Telep
arr. 18:56
46.1 km
18:45 19:41 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:45
Novi Sad, Hladnjača
arr. 18:51
dep. 18:51
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 19:15
dep. 19:15
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 19:19
dep. 19:19
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 19:20
dep. 19:20
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 19:22
dep. 19:22
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 19:24
dep. 19:24
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 19:26
dep. 19:26
35 km
Curug, Dom
arr. 19:32
dep. 19:32
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 19:33
dep. 19:33
42.8 km
Curug, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 19:36
dep. 19:36
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 19:38
dep. 19:38
45 km
Curug, Telep
arr. 19:41
46.1 km
19:30 20:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 20:00
dep. 20:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 19:58
dep. 19:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 20:04
dep. 20:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 20:05
dep. 20:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 20:07
dep. 20:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 20:09
dep. 20:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 20:11
dep. 20:11
35 km
Curug, Dom
arr. 20:17
dep. 20:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 20:18
dep. 20:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 20:20
dep. 20:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 20:21
dep. 20:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 20:23
dep. 20:23
45 km
Curug, Telep
arr. 20:26
46.1 km
20:30 21:26 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Hladnjača
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 21:00
dep. 21:00
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 21:04
dep. 21:04
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 21:05
dep. 21:05
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 21:07
dep. 21:07
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 21:09
dep. 21:09
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 21:11
dep. 21:11
35 km
Curug, Dom
arr. 21:17
dep. 21:17
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 21:18
dep. 21:18
42.8 km
Curug, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 21:21
dep. 21:21
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 21:23
dep. 21:23
45 km
Curug, Telep
arr. 21:26
46.1 km
22:20 23:16 (00:56)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:20
Novi Sad, Hladnjača
arr. 22:26
dep. 22:26
1.9 km
Djurdevo kod Zablja, Kliza
arr. 22:50
dep. 22:50
27.4 km
Djurdevo kod Zablja, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
26.7 km
Zabalj, Bozej
arr. 22:54
dep. 22:54
31.1 km
Zabalj, Sindikat
arr. 22:55
dep. 22:55
31.9 km
Zabalj, Lovac
arr. 22:57
dep. 22:57
32.6 km
Zabalj, VOS
arr. 22:59
dep. 22:59
33 km
Zabalj, Šećerana
arr. 23:01
dep. 23:01
35 km
Curug, Dom
arr. 23:07
dep. 23:07
42.2 km
Curug, Izlaz
arr. 23:08
dep. 23:08
42.8 km
Curug, Center
arr. 23:10
dep. 23:10
43.7 km
Curug, Dom zdravlja
arr. 23:11
dep. 23:11
44.2 km
Curug, Evropa
arr. 23:13
dep. 23:13
45 km
Curug, Telep
arr. 23:16
46.1 km

Naselja Novi Sad i Curug su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 47min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 22:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.