Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Cerevic timetable

tuesday, 16.07.2019.
04:35 05:19 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:35
arr. 04:46
dep. 04:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:53
dep. 04:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:58
dep. 04:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 05:01
dep. 05:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:02
dep. 05:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:03
dep. 05:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 05:05
dep. 05:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:06
dep. 05:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 05:07
dep. 05:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 05:08
dep. 05:08
17.6 km
arr. 05:10
dep. 05:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 05:11
dep. 05:11
19.7 km
arr. 05:13
dep. 05:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:14
dep. 05:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:15
dep. 05:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:16
dep. 05:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 05:17
dep. 05:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 05:19
24.7 km
05:10 06:03 (00:53)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:10
arr. 05:21
dep. 05:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:33
dep. 05:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 05:36
dep. 05:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:37
dep. 05:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:38
dep. 05:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 05:40
dep. 05:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:41
dep. 05:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 05:51
dep. 05:51
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 05:50
dep. 05:50
20.9 km
arr. 05:48
dep. 05:48
20.3 km
arr. 05:47
dep. 05:47
19.8 km
arr. 05:46
dep. 05:46
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 05:52
dep. 05:52
22.4 km
arr. 05:54
dep. 05:54
23.6 km
Beocin, Most
arr. 05:55
dep. 05:55
24.5 km
arr. 05:57
dep. 05:57
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:58
dep. 05:58
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 06:01
dep. 06:01
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:03
29.5 km
05:40 06:25 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:07
dep. 06:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:08
dep. 06:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 06:10
dep. 06:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:11
dep. 06:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:12
dep. 06:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:13
dep. 06:13
17.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
19.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:19
dep. 06:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:22
dep. 06:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:24
dep. 06:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 06:25
25.3 km
05:55 06:39 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:55
arr. 06:06
dep. 06:06
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:13
dep. 06:13
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:21
dep. 06:21
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:22
dep. 06:22
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:23
dep. 06:23
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:25
dep. 06:25
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:26
dep. 06:26
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:27
dep. 06:27
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:28
dep. 06:28
17.6 km
arr. 06:30
dep. 06:30
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:31
dep. 06:31
19.7 km
arr. 06:33
dep. 06:33
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:36
dep. 06:36
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:37
dep. 06:37
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:39
24.7 km
06:15 06:59 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:41
dep. 06:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:42
dep. 06:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:43
dep. 06:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:45
dep. 06:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:46
dep. 06:46
15.9 km
Beocin, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:48
dep. 06:48
17.6 km
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
19.7 km
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:55
dep. 06:55
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:57
dep. 06:57
23.8 km
arr. 06:59
24.7 km
07:00 07:44 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:11
dep. 07:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:23
dep. 07:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:26
dep. 07:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:27
dep. 07:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:28
dep. 07:28
13.7 km
Beocin, III
arr. 07:30
dep. 07:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:31
dep. 07:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 07:32
dep. 07:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 07:33
dep. 07:33
17.6 km
arr. 07:35
dep. 07:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 07:36
dep. 07:36
19.7 km
arr. 07:38
dep. 07:38
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:40
dep. 07:40
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:41
dep. 07:41
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 07:42
dep. 07:42
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 07:44
24.7 km
07:50 08:34 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:50
arr. 08:01
dep. 08:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:13
dep. 08:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 08:16
dep. 08:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:17
dep. 08:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:18
dep. 08:18
13.7 km
Beocin, III
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 08:21
dep. 08:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 08:22
dep. 08:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 08:23
dep. 08:23
17.6 km
arr. 08:25
dep. 08:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 08:26
dep. 08:26
19.7 km
arr. 08:28
dep. 08:28
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 08:29
dep. 08:29
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 08:30
dep. 08:30
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 08:31
dep. 08:31
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 08:32
dep. 08:32
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 08:34
24.7 km
08:30 09:14 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:30
arr. 08:41
dep. 08:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 08:53
dep. 08:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 08:56
dep. 08:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 08:57
dep. 08:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 08:58
dep. 08:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 09:00
dep. 09:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:01
dep. 09:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 09:02
dep. 09:02
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 09:03
dep. 09:03
17.6 km
arr. 09:05
dep. 09:05
18.8 km
Beocin, Most
arr. 09:06
dep. 09:06
19.7 km
arr. 09:08
dep. 09:08
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 09:09
dep. 09:09
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 09:10
dep. 09:10
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 09:11
dep. 09:11
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 09:12
dep. 09:12
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 09:14
24.7 km
09:10 09:54 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
arr. 09:21
dep. 09:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 09:36
dep. 09:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:37
dep. 09:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:38
dep. 09:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:41
dep. 09:41
15.9 km
Beocin, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 09:43
dep. 09:43
17.6 km
arr. 09:45
dep. 09:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 09:46
dep. 09:46
19.7 km
arr. 09:48
dep. 09:48
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 09:49
dep. 09:49
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 09:50
dep. 09:50
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 09:52
dep. 09:52
23.8 km
arr. 09:54
24.7 km
09:55 10:40 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:55
arr. 10:06
dep. 10:06
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:18
dep. 10:18
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:21
dep. 10:21
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:22
dep. 10:22
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:23
dep. 10:23
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 10:25
dep. 10:25
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:26
dep. 10:26
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:28
dep. 10:28
17.6 km
arr. 10:30
dep. 10:30
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:31
dep. 10:31
19.7 km
arr. 10:33
dep. 10:33
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:35
dep. 10:35
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:36
dep. 10:36
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 10:37
dep. 10:37
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 10:39
dep. 10:39
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 10:40
25.3 km
10:20 11:04 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:20
arr. 10:31
dep. 10:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:38
dep. 10:38
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:43
dep. 10:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:46
dep. 10:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:47
dep. 10:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:48
dep. 10:48
13.7 km
Beocin, III
arr. 10:50
dep. 10:50
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:51
dep. 10:51
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:52
dep. 10:52
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:53
dep. 10:53
17.6 km
arr. 10:55
dep. 10:55
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:56
dep. 10:56
19.7 km
arr. 10:58
dep. 10:58
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:59
dep. 10:59
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 11:00
dep. 11:00
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 11:02
dep. 11:02
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 11:04
24.7 km
11:15 11:59 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:41
dep. 11:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:42
dep. 11:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:43
dep. 11:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 11:45
dep. 11:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:46
dep. 11:46
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 11:47
dep. 11:47
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 11:48
dep. 11:48
17.6 km
arr. 11:50
dep. 11:50
18.8 km
Beocin, Most
arr. 11:51
dep. 11:51
19.7 km
arr. 11:53
dep. 11:53
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 11:54
dep. 11:54
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 11:55
dep. 11:55
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 11:56
dep. 11:56
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 11:57
dep. 11:57
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 11:59
24.7 km
11:40 12:25 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:22
dep. 12:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 12:25
25.3 km
12:50 13:35 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:50
arr. 13:01
dep. 13:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:16
dep. 13:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:17
dep. 13:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:18
dep. 13:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 13:20
dep. 13:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:21
dep. 13:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:23
dep. 13:23
17.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 13:26
dep. 13:26
19.7 km
arr. 13:28
dep. 13:28
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:29
dep. 13:29
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:30
dep. 13:30
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:32
dep. 13:32
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 13:34
dep. 13:34
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 13:35
25.3 km
13:25 14:09 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
arr. 13:36
dep. 13:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:48
dep. 13:48
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:51
dep. 13:51
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:52
dep. 13:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:53
dep. 13:53
13.7 km
Beocin, III
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:56
dep. 13:56
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:57
dep. 13:57
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:58
dep. 13:58
17.6 km
arr. 14:00
dep. 14:00
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:01
dep. 14:01
19.7 km
arr. 14:03
dep. 14:03
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:04
dep. 14:04
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:05
dep. 14:05
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:06
dep. 14:06
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:07
dep. 14:07
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:09
24.7 km
13:35 14:20 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 14:01
dep. 14:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:02
dep. 14:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:03
dep. 14:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 14:05
dep. 14:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:06
dep. 14:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 14:08
dep. 14:08
17.6 km
arr. 14:10
dep. 14:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:11
dep. 14:11
19.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:14
dep. 14:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:17
dep. 14:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:19
dep. 14:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 14:20
25.3 km
14:35 15:19 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:35
arr. 14:46
dep. 14:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 14:58
dep. 14:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:01
dep. 15:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:02
dep. 15:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:03
dep. 15:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 15:05
dep. 15:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:06
dep. 15:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:07
dep. 15:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:08
dep. 15:08
17.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:11
dep. 15:11
19.7 km
arr. 15:13
dep. 15:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:14
dep. 15:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:15
dep. 15:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:16
dep. 15:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:17
dep. 15:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:19
24.7 km
14:40 15:25 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:24
dep. 15:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 15:25
25.3 km
15:35 16:19 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:35
arr. 15:46
dep. 15:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:58
dep. 15:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:01
dep. 16:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:02
dep. 16:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:03
dep. 16:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:05
dep. 16:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:06
dep. 16:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 16:07
dep. 16:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 16:08
dep. 16:08
17.6 km
arr. 16:10
dep. 16:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 16:11
dep. 16:11
19.7 km
arr. 16:13
dep. 16:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:14
dep. 16:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:15
dep. 16:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 16:17
dep. 16:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 16:19
24.7 km
15:45 16:29 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:56
dep. 15:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:11
dep. 16:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:12
dep. 16:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:13
dep. 16:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:15
dep. 16:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
15.9 km
Beocin, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 16:18
dep. 16:18
17.6 km
arr. 16:20
dep. 16:20
18.8 km
Beocin, Most
arr. 16:21
dep. 16:21
19.7 km
arr. 16:23
dep. 16:23
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:27
dep. 16:27
23.8 km
arr. 16:29
24.7 km
16:30 17:23 (00:53)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:30
arr. 16:41
dep. 16:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:48
dep. 16:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:53
dep. 16:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:56
dep. 16:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:57
dep. 16:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:58
dep. 16:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 17:00
dep. 17:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 17:01
dep. 17:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 17:11
dep. 17:11
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:10
dep. 17:10
20.9 km
arr. 17:08
dep. 17:08
20.3 km
arr. 17:07
dep. 17:07
19.8 km
arr. 17:06
dep. 17:06
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 17:12
dep. 17:12
22.4 km
arr. 17:14
dep. 17:14
23.6 km
Beocin, Most
arr. 17:15
dep. 17:15
24.5 km
arr. 17:17
dep. 17:17
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:18
dep. 17:18
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:19
dep. 17:19
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 17:20
dep. 17:20
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 17:21
dep. 17:21
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 17:23
29.5 km
17:35 18:20 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 18:17
dep. 18:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 18:20
25.3 km
18:05 18:58 (00:53)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:05
arr. 18:16
dep. 18:16
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:28
dep. 18:28
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:31
dep. 18:31
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:32
dep. 18:32
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:33
dep. 18:33
13.7 km
Beocin, III
arr. 18:35
dep. 18:35
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:36
dep. 18:36
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:46
dep. 18:46
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 18:45
dep. 18:45
20.9 km
arr. 18:43
dep. 18:43
20.3 km
arr. 18:42
dep. 18:42
19.8 km
arr. 18:41
dep. 18:41
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 18:47
dep. 18:47
22.4 km
arr. 18:49
dep. 18:49
23.6 km
Beocin, Most
arr. 18:50
dep. 18:50
24.5 km
arr. 18:52
dep. 18:52
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:53
dep. 18:53
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:54
dep. 18:54
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:55
dep. 18:55
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 18:56
dep. 18:56
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:58
29.5 km
18:40 19:24 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:40
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:03
dep. 19:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:06
dep. 19:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:07
dep. 19:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:08
dep. 19:08
13.7 km
Beocin, III
arr. 19:10
dep. 19:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:11
dep. 19:11
15.9 km
Beocin, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 19:13
dep. 19:13
17.6 km
arr. 19:15
dep. 19:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 19:16
dep. 19:16
19.7 km
arr. 19:18
dep. 19:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:22
dep. 19:22
23.8 km
arr. 19:24
24.7 km
19:10 19:54 (00:44)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:10
arr. 19:21
dep. 19:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:33
dep. 19:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:36
dep. 19:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:37
dep. 19:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:38
dep. 19:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 19:40
dep. 19:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:41
dep. 19:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 19:43
dep. 19:43
17.6 km
arr. 19:45
dep. 19:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 19:46
dep. 19:46
19.7 km
arr. 19:48
dep. 19:48
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:50
dep. 19:50
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 19:52
dep. 19:52
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 19:54
24.7 km
19:50 20:35 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 20:01
dep. 20:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:17
dep. 20:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:18
dep. 20:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:20
dep. 20:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:21
dep. 20:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:22
dep. 20:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:23
dep. 20:23
17.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
19.7 km
arr. 20:28
dep. 20:28
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:29
dep. 20:29
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:30
dep. 20:30
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 20:32
dep. 20:32
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 20:34
dep. 20:34
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 20:35
25.3 km
20:30 21:23 (00:53)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
arr. 20:41
dep. 20:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:53
dep. 20:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:57
dep. 20:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:58
dep. 20:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 21:00
dep. 21:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 21:01
dep. 21:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 21:11
dep. 21:11
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 21:10
dep. 21:10
20.9 km
arr. 21:08
dep. 21:08
20.3 km
arr. 21:07
dep. 21:07
19.8 km
arr. 21:06
dep. 21:06
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 21:12
dep. 21:12
22.4 km
arr. 21:14
dep. 21:14
23.6 km
Beocin, Most
arr. 21:15
dep. 21:15
24.5 km
arr. 21:17
dep. 21:17
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 21:19
dep. 21:19
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 21:20
dep. 21:20
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 21:21
dep. 21:21
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 21:23
29.5 km
21:35 22:20 (00:45)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:35
arr. 21:46
dep. 21:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 21:58
dep. 21:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:01
dep. 22:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:02
dep. 22:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:03
dep. 22:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:05
dep. 22:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:06
dep. 22:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:07
dep. 22:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:08
dep. 22:08
17.6 km
arr. 22:10
dep. 22:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:11
dep. 22:11
19.7 km
arr. 22:13
dep. 22:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:14
dep. 22:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:16
dep. 22:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 22:17
dep. 22:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 22:19
dep. 22:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 22:20
25.3 km
22:45 23:38 (00:53)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
arr. 22:56
dep. 22:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:08
dep. 23:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 23:11
dep. 23:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:13
dep. 23:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 23:15
dep. 23:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:16
dep. 23:16
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 23:25
dep. 23:25
20.9 km
arr. 23:23
dep. 23:23
20.3 km
arr. 23:22
dep. 23:22
19.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 23:27
dep. 23:27
22.4 km
arr. 23:29
dep. 23:29
23.6 km
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
24.5 km
arr. 23:32
dep. 23:32
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 23:33
dep. 23:33
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 23:34
dep. 23:34
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 23:35
dep. 23:35
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 23:36
dep. 23:36
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 23:38
29.5 km

Naselja Novi Sad i Cerevic su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 04:35 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.