Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Cerevic timetable

sunday, 20.10.2019.
04:30 05:23 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:30
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 04:53
dep. 04:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 04:56
dep. 04:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 04:57
dep. 04:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 04:58
dep. 04:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 05:00
dep. 05:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 05:01
dep. 05:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 05:11
dep. 05:11
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 05:10
dep. 05:10
20.9 km
arr. 05:08
dep. 05:08
20.3 km
arr. 05:07
dep. 05:07
19.8 km
arr. 05:06
dep. 05:06
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 05:12
dep. 05:12
22.4 km
arr. 05:14
dep. 05:14
23.6 km
Beocin, Most
arr. 05:15
dep. 05:15
24.5 km
arr. 05:17
dep. 05:17
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 05:18
dep. 05:18
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 05:19
dep. 05:19
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 05:20
dep. 05:20
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 05:21
dep. 05:21
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 05:23
29.5 km
05:30 06:14 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:30
arr. 05:41
dep. 05:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:48
dep. 05:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 05:53
dep. 05:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 05:56
dep. 05:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 05:57
dep. 05:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 05:58
dep. 05:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:00
dep. 06:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:01
dep. 06:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:02
dep. 06:02
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:03
dep. 06:03
17.6 km
arr. 06:05
dep. 06:05
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
19.7 km
arr. 06:08
dep. 06:08
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:09
dep. 06:09
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:12
dep. 06:12
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:14
24.7 km
07:10 07:54 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 07:28
dep. 07:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 07:33
dep. 07:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 07:36
dep. 07:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 07:37
dep. 07:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 07:38
dep. 07:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 07:40
dep. 07:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 07:41
dep. 07:41
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 07:42
dep. 07:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 07:43
dep. 07:43
17.6 km
arr. 07:45
dep. 07:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 07:46
dep. 07:46
19.7 km
arr. 07:48
dep. 07:48
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 07:49
dep. 07:49
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 07:50
dep. 07:50
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 07:52
dep. 07:52
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 07:54
24.7 km
09:30 10:14 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
arr. 09:41
dep. 09:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 09:56
dep. 09:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:57
dep. 09:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:58
dep. 09:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 10:00
dep. 10:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:01
dep. 10:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:02
dep. 10:02
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:03
dep. 10:03
17.6 km
arr. 10:05
dep. 10:05
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:06
dep. 10:06
19.7 km
arr. 10:08
dep. 10:08
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:09
dep. 10:09
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:11
dep. 10:11
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 10:12
dep. 10:12
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 10:14
24.7 km
10:40 11:24 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
arr. 10:51
dep. 10:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:03
dep. 11:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:06
dep. 11:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:07
dep. 11:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:08
dep. 11:08
13.7 km
Beocin, III
arr. 11:10
dep. 11:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:11
dep. 11:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 11:12
dep. 11:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 11:13
dep. 11:13
17.6 km
arr. 11:15
dep. 11:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 11:16
dep. 11:16
19.7 km
arr. 11:18
dep. 11:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 11:20
dep. 11:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 11:22
dep. 11:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 11:24
24.7 km
11:15 12:08 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 11:41
dep. 11:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 11:42
dep. 11:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 11:43
dep. 11:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 11:45
dep. 11:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 11:46
dep. 11:46
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 11:56
dep. 11:56
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 11:55
dep. 11:55
20.9 km
arr. 11:53
dep. 11:53
20.3 km
arr. 11:52
dep. 11:52
19.8 km
arr. 11:51
dep. 11:51
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 11:57
dep. 11:57
22.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
23.6 km
Beocin, Most
arr. 12:00
dep. 12:00
24.5 km
arr. 12:02
dep. 12:02
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:03
dep. 12:03
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:04
dep. 12:04
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:05
dep. 12:05
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 12:06
dep. 12:06
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:08
29.5 km
11:40 12:25 (00:45)
MAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:22
dep. 12:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 12:25
25.3 km
12:40 13:24 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:40
arr. 12:51
dep. 12:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 12:58
dep. 12:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:03
dep. 13:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:06
dep. 13:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:07
dep. 13:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:08
dep. 13:08
13.7 km
Beocin, III
arr. 13:10
dep. 13:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:11
dep. 13:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:12
dep. 13:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:13
dep. 13:13
17.6 km
arr. 13:15
dep. 13:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 13:16
dep. 13:16
19.7 km
arr. 13:18
dep. 13:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:19
dep. 13:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:21
dep. 13:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:22
dep. 13:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 13:24
24.7 km
13:30 14:14 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
arr. 13:41
dep. 13:41
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:53
dep. 13:53
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:56
dep. 13:56
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:57
dep. 13:57
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:58
dep. 13:58
13.7 km
Beocin, III
arr. 14:00
dep. 14:00
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:01
dep. 14:01
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:02
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 14:03
dep. 14:03
17.6 km
arr. 14:05
dep. 14:05
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:06
dep. 14:06
19.7 km
arr. 14:08
dep. 14:08
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:09
dep. 14:09
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:10
dep. 14:10
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:11
dep. 14:11
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:12
dep. 14:12
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:14
24.7 km
14:40 15:25 (00:45)
MAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:24
dep. 15:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 15:25
25.3 km
15:00 15:44 (00:44)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:00
arr. 15:11
dep. 15:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:23
dep. 15:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:27
dep. 15:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:28
dep. 15:28
13.7 km
Beocin, III
arr. 15:30
dep. 15:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:31
dep. 15:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:32
dep. 15:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:33
dep. 15:33
17.6 km
arr. 15:35
dep. 15:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:36
dep. 15:36
19.7 km
arr. 15:38
dep. 15:38
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:39
dep. 15:39
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:40
dep. 15:40
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:41
dep. 15:41
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:42
dep. 15:42
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:44
24.7 km
16:20 17:13 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:20
arr. 16:31
dep. 16:31
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:46
dep. 16:46
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:47
dep. 16:47
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:48
dep. 16:48
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:50
dep. 16:50
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:51
dep. 16:51
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 17:01
dep. 17:01
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 17:00
dep. 17:00
20.9 km
arr. 16:58
dep. 16:58
20.3 km
arr. 16:57
dep. 16:57
19.8 km
arr. 16:56
dep. 16:56
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 17:02
dep. 17:02
22.4 km
arr. 17:04
dep. 17:04
23.6 km
Beocin, Most
arr. 17:05
dep. 17:05
24.5 km
arr. 17:07
dep. 17:07
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 17:09
dep. 17:09
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 17:10
dep. 17:10
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 17:11
dep. 17:11
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 17:13
29.5 km
17:35 18:20 (00:45)
MAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 18:17
dep. 18:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 18:20
25.3 km
18:25 19:18 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:25
arr. 18:36
dep. 18:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 18:48
dep. 18:48
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:51
dep. 18:51
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:52
dep. 18:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:53
dep. 18:53
13.7 km
Beocin, III
arr. 18:55
dep. 18:55
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:56
dep. 18:56
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 19:06
dep. 19:06
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 19:05
dep. 19:05
20.9 km
arr. 19:03
dep. 19:03
20.3 km
arr. 19:02
dep. 19:02
19.8 km
arr. 19:01
dep. 19:01
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 19:07
dep. 19:07
22.4 km
arr. 19:09
dep. 19:09
23.6 km
Beocin, Most
arr. 19:10
dep. 19:10
24.5 km
arr. 19:12
dep. 19:12
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:13
dep. 19:13
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:14
dep. 19:14
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:15
dep. 19:15
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 19:16
dep. 19:16
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 19:18
29.5 km
20:00 20:45 (00:45)
MAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:11
dep. 20:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:26
dep. 20:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:27
dep. 20:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:28
dep. 20:28
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:31
dep. 20:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:33
dep. 20:33
17.6 km
arr. 20:35
dep. 20:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:36
dep. 20:36
19.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:40
dep. 20:40
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 20:42
dep. 20:42
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 20:44
dep. 20:44
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 20:45
25.3 km
20:25 21:18 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:25
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:48
dep. 20:48
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:51
dep. 20:51
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:52
dep. 20:52
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:53
dep. 20:53
13.7 km
Beocin, III
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:56
dep. 20:56
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 21:06
dep. 21:06
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 21:05
dep. 21:05
20.9 km
arr. 21:03
dep. 21:03
20.3 km
arr. 21:02
dep. 21:02
19.8 km
arr. 21:01
dep. 21:01
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 21:07
dep. 21:07
22.4 km
arr. 21:09
dep. 21:09
23.6 km
Beocin, Most
arr. 21:10
dep. 21:10
24.5 km
arr. 21:12
dep. 21:12
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 21:13
dep. 21:13
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 21:15
dep. 21:15
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 21:16
dep. 21:16
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 21:18
29.5 km
21:40 22:25 (00:45)
MAS - Central bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
arr. 21:51
dep. 21:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:03
dep. 22:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:06
dep. 22:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:07
dep. 22:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:08
dep. 22:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:10
dep. 22:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:11
dep. 22:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:12
dep. 22:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:13
dep. 22:13
17.6 km
arr. 22:15
dep. 22:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:16
dep. 22:16
19.7 km
arr. 22:18
dep. 22:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:20
dep. 22:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 22:22
dep. 22:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 22:24
dep. 22:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 22:25
25.3 km
22:45 23:38 (00:53)
MAS - Central bus stationSpomenik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:45
arr. 22:56
dep. 22:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
6.6 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 23:08
dep. 23:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 23:11
dep. 23:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 23:12
dep. 23:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 23:13
dep. 23:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 23:15
dep. 23:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 23:16
dep. 23:16
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 23:26
dep. 23:26
21.6 km
Beocin, Podvoznjak
arr. 23:25
dep. 23:25
20.9 km
arr. 23:23
dep. 23:23
20.3 km
arr. 23:22
dep. 23:22
19.8 km
arr. 23:21
dep. 23:21
19.2 km
Beocin, LBCF
arr. 23:27
dep. 23:27
22.4 km
arr. 23:29
dep. 23:29
23.6 km
Beocin, Most
arr. 23:30
dep. 23:30
24.5 km
arr. 23:32
dep. 23:32
26 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 23:33
dep. 23:33
26.9 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 23:34
dep. 23:34
27.5 km
Cerevic, Ulaz
arr. 23:35
dep. 23:35
28.1 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 29
arr. 23:36
dep. 23:36
28.6 km
Cerevic, Spomenik
arr. 23:38
29.5 km

Naselja Novi Sad i Cerevic su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 44min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.