Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Budisava timetable

wednesday, 16.10.2019.
01:15 01:45 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 01:15
arr. 01:16
dep. 01:16
0.7 km
arr. 01:18
dep. 01:18
1.4 km
arr. 01:19
dep. 01:19
1.8 km
arr. 01:21
dep. 01:21
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 01:23
dep. 01:23
4.2 km
arr. 01:25
dep. 01:25
5.7 km
arr. 01:30
dep. 01:30
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 01:33
dep. 01:33
11.4 km
arr. 01:34
dep. 01:34
12.1 km
arr. 01:35
dep. 01:35
12.8 km
arr. 01:36
dep. 01:36
13.4 km
arr. 01:37
dep. 01:37
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 01:38
dep. 01:38
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 01:42
dep. 01:42
17.5 km
Budisava, Center
arr. 01:43
dep. 01:43
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 01:44
dep. 01:44
19 km
arr. 01:45
20 km
04:00 04:30 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:00
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
arr. 04:03
dep. 04:03
1.4 km
arr. 04:04
dep. 04:04
1.8 km
arr. 04:06
dep. 04:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 04:08
dep. 04:08
4.2 km
arr. 04:10
dep. 04:10
5.7 km
arr. 04:15
dep. 04:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 04:18
dep. 04:18
11.4 km
arr. 04:19
dep. 04:19
12.1 km
arr. 04:20
dep. 04:20
12.8 km
arr. 04:21
dep. 04:21
13.4 km
arr. 04:22
dep. 04:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 04:23
dep. 04:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 04:27
dep. 04:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 04:28
dep. 04:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 04:29
dep. 04:29
19 km
arr. 04:30
20 km
04:40 05:10 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 04:40
arr. 04:41
dep. 04:41
0.7 km
arr. 04:43
dep. 04:43
1.4 km
arr. 04:44
dep. 04:44
1.8 km
arr. 04:46
dep. 04:46
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 04:48
dep. 04:48
4.2 km
arr. 04:50
dep. 04:50
5.7 km
arr. 04:55
dep. 04:55
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 04:58
dep. 04:58
11.4 km
arr. 04:59
dep. 04:59
12.1 km
arr. 05:00
dep. 05:00
12.8 km
arr. 05:01
dep. 05:01
13.4 km
arr. 05:02
dep. 05:02
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 05:03
dep. 05:03
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:07
dep. 05:07
17.5 km
Budisava, Center
arr. 05:08
dep. 05:08
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 05:09
dep. 05:09
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 05:10
19.5 km
05:00 05:30 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:00
arr. 05:01
dep. 05:01
0.7 km
arr. 05:03
dep. 05:03
1.4 km
arr. 05:04
dep. 05:04
1.8 km
arr. 05:06
dep. 05:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:08
dep. 05:08
4.2 km
arr. 05:10
dep. 05:10
5.7 km
arr. 05:15
dep. 05:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:18
dep. 05:18
11.4 km
arr. 05:19
dep. 05:19
12.1 km
arr. 05:20
dep. 05:20
12.8 km
arr. 05:21
dep. 05:21
13.4 km
arr. 05:22
dep. 05:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 05:23
dep. 05:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 05:27
dep. 05:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 05:28
dep. 05:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 05:29
dep. 05:29
19 km
arr. 05:30
20 km
05:35 06:05 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 05:35
arr. 05:36
dep. 05:36
0.7 km
arr. 05:38
dep. 05:38
1.4 km
arr. 05:39
dep. 05:39
1.8 km
arr. 05:41
dep. 05:41
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 05:43
dep. 05:43
4.2 km
arr. 05:45
dep. 05:45
5.7 km
arr. 05:50
dep. 05:50
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 05:53
dep. 05:53
11.4 km
arr. 05:54
dep. 05:54
12.1 km
arr. 05:55
dep. 05:55
12.8 km
arr. 05:56
dep. 05:56
13.4 km
arr. 05:57
dep. 05:57
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
17.5 km
Budisava, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 06:04
dep. 06:04
19 km
arr. 06:05
20 km
06:00 06:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:06
dep. 06:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 06:24
17.4 km
06:40 07:10 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 06:40
arr. 06:41
dep. 06:41
0.7 km
arr. 06:43
dep. 06:43
1.4 km
arr. 06:44
dep. 06:44
1.8 km
arr. 06:46
dep. 06:46
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
5.7 km
arr. 06:55
dep. 06:55
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 06:58
dep. 06:58
11.4 km
arr. 06:59
dep. 06:59
12.1 km
arr. 07:00
dep. 07:00
12.8 km
arr. 07:01
dep. 07:01
13.4 km
arr. 07:02
dep. 07:02
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 07:03
dep. 07:03
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:07
dep. 07:07
17.5 km
Budisava, Center
arr. 07:08
dep. 07:08
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
arr. 07:10
20 km
06:45 07:09 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 06:51
dep. 06:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 07:03
dep. 07:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 07:09
17.4 km
07:05 07:35 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:05
arr. 07:06
dep. 07:06
0.7 km
arr. 07:08
dep. 07:08
1.4 km
arr. 07:09
dep. 07:09
1.8 km
arr. 07:11
dep. 07:11
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:13
dep. 07:13
4.2 km
arr. 07:15
dep. 07:15
5.7 km
arr. 07:20
dep. 07:20
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:23
dep. 07:23
11.4 km
arr. 07:24
dep. 07:24
12.1 km
arr. 07:25
dep. 07:25
12.8 km
arr. 07:26
dep. 07:26
13.4 km
arr. 07:27
dep. 07:27
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 07:28
dep. 07:28
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:32
dep. 07:32
17.5 km
Budisava, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 07:34
dep. 07:34
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 07:35
19.5 km
07:30 08:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 07:30
arr. 07:31
dep. 07:31
0.7 km
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
arr. 07:34
dep. 07:34
1.8 km
arr. 07:36
dep. 07:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 07:38
dep. 07:38
4.2 km
arr. 07:40
dep. 07:40
5.7 km
arr. 07:45
dep. 07:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 07:48
dep. 07:48
11.4 km
arr. 07:49
dep. 07:49
12.1 km
arr. 07:50
dep. 07:50
12.8 km
arr. 07:51
dep. 07:51
13.4 km
arr. 07:52
dep. 07:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
arr. 08:00
20 km
08:00 08:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 08:06
dep. 08:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 08:24
17.4 km
08:30 09:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 08:30
arr. 08:31
dep. 08:31
0.7 km
arr. 08:33
dep. 08:33
1.4 km
arr. 08:34
dep. 08:34
1.8 km
arr. 08:36
dep. 08:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 08:38
dep. 08:38
4.2 km
arr. 08:40
dep. 08:40
5.7 km
arr. 08:45
dep. 08:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 08:48
dep. 08:48
11.4 km
arr. 08:49
dep. 08:49
12.1 km
arr. 08:50
dep. 08:50
12.8 km
arr. 08:51
dep. 08:51
13.4 km
arr. 08:52
dep. 08:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 08:57
dep. 08:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 08:58
dep. 08:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 08:59
dep. 08:59
19 km
arr. 09:00
20 km
09:30 10:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:30
arr. 09:31
dep. 09:31
0.7 km
arr. 09:33
dep. 09:33
1.4 km
arr. 09:34
dep. 09:34
1.8 km
arr. 09:36
dep. 09:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 09:38
dep. 09:38
4.2 km
arr. 09:40
dep. 09:40
5.7 km
arr. 09:45
dep. 09:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 09:48
dep. 09:48
11.4 km
arr. 09:49
dep. 09:49
12.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
12.8 km
arr. 09:51
dep. 09:51
13.4 km
arr. 09:52
dep. 09:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 09:53
dep. 09:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 09:58
dep. 09:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 09:59
dep. 09:59
19 km
arr. 10:00
20 km
09:45 10:15 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 09:45
arr. 09:46
dep. 09:46
0.7 km
arr. 09:48
dep. 09:48
1.4 km
arr. 09:49
dep. 09:49
1.8 km
arr. 09:51
dep. 09:51
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 09:53
dep. 09:53
4.2 km
arr. 09:55
dep. 09:55
5.7 km
arr. 10:00
dep. 10:00
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 10:03
dep. 10:03
11.4 km
arr. 10:04
dep. 10:04
12.1 km
arr. 10:05
dep. 10:05
12.8 km
arr. 10:06
dep. 10:06
13.4 km
arr. 10:07
dep. 10:07
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 10:08
dep. 10:08
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 10:12
dep. 10:12
17.5 km
Budisava, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 10:14
dep. 10:14
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 10:15
19.5 km
10:00 10:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 10:06
dep. 10:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 10:24
17.4 km
10:30 11:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 10:30
arr. 10:31
dep. 10:31
0.7 km
arr. 10:33
dep. 10:33
1.4 km
arr. 10:34
dep. 10:34
1.8 km
arr. 10:36
dep. 10:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 10:38
dep. 10:38
4.2 km
arr. 10:40
dep. 10:40
5.7 km
arr. 10:45
dep. 10:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 10:48
dep. 10:48
11.4 km
arr. 10:49
dep. 10:49
12.1 km
arr. 10:50
dep. 10:50
12.8 km
arr. 10:51
dep. 10:51
13.4 km
arr. 10:52
dep. 10:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 10:53
dep. 10:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 10:57
dep. 10:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 10:58
dep. 10:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 10:59
dep. 10:59
19 km
arr. 11:00
20 km
11:05 11:35 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:05
arr. 11:06
dep. 11:06
0.7 km
arr. 11:08
dep. 11:08
1.4 km
arr. 11:09
dep. 11:09
1.8 km
arr. 11:11
dep. 11:11
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 11:13
dep. 11:13
4.2 km
arr. 11:15
dep. 11:15
5.7 km
arr. 11:20
dep. 11:20
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 11:23
dep. 11:23
11.4 km
arr. 11:24
dep. 11:24
12.1 km
arr. 11:25
dep. 11:25
12.8 km
arr. 11:26
dep. 11:26
13.4 km
arr. 11:27
dep. 11:27
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 11:28
dep. 11:28
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 11:32
dep. 11:32
17.5 km
Budisava, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 11:34
dep. 11:34
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 11:35
19.5 km
11:15 11:39 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 11:21
dep. 11:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 11:39
17.4 km
11:30 12:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:30
arr. 11:31
dep. 11:31
0.7 km
arr. 11:33
dep. 11:33
1.4 km
arr. 11:34
dep. 11:34
1.8 km
arr. 11:36
dep. 11:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 11:38
dep. 11:38
4.2 km
arr. 11:40
dep. 11:40
5.7 km
arr. 11:45
dep. 11:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 11:48
dep. 11:48
11.4 km
arr. 11:49
dep. 11:49
12.1 km
arr. 11:50
dep. 11:50
12.8 km
arr. 11:51
dep. 11:51
13.4 km
arr. 11:52
dep. 11:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 11:53
dep. 11:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 11:57
dep. 11:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 11:59
dep. 11:59
19 km
arr. 12:00
20 km
11:55 12:25 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 11:55
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
arr. 11:58
dep. 11:58
1.4 km
arr. 11:59
dep. 11:59
1.8 km
arr. 12:01
dep. 12:01
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:03
dep. 12:03
4.2 km
arr. 12:05
dep. 12:05
5.7 km
arr. 12:10
dep. 12:10
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:13
dep. 12:13
11.4 km
arr. 12:14
dep. 12:14
12.1 km
arr. 12:15
dep. 12:15
12.8 km
arr. 12:16
dep. 12:16
13.4 km
arr. 12:17
dep. 12:17
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 12:18
dep. 12:18
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
17.5 km
Budisava, Center
arr. 12:23
dep. 12:23
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 12:25
19.5 km
12:00 12:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 12:06
dep. 12:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 12:18
dep. 12:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 12:24
17.4 km
12:25 12:55 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:25
arr. 12:26
dep. 12:26
0.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
1.4 km
arr. 12:29
dep. 12:29
1.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:33
dep. 12:33
4.2 km
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:43
dep. 12:43
11.4 km
arr. 12:44
dep. 12:44
12.1 km
arr. 12:45
dep. 12:45
12.8 km
arr. 12:46
dep. 12:46
13.4 km
arr. 12:47
dep. 12:47
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Budisava, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
arr. 12:55
20 km
12:25 12:55 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 12:25
arr. 12:26
dep. 12:26
0.7 km
arr. 12:28
dep. 12:28
1.4 km
arr. 12:29
dep. 12:29
1.8 km
arr. 12:31
dep. 12:31
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 12:33
dep. 12:33
4.2 km
arr. 12:35
dep. 12:35
5.7 km
arr. 12:40
dep. 12:40
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 12:43
dep. 12:43
11.4 km
arr. 12:44
dep. 12:44
12.1 km
arr. 12:45
dep. 12:45
12.8 km
arr. 12:46
dep. 12:46
13.4 km
arr. 12:47
dep. 12:47
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 12:48
dep. 12:48
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 12:52
dep. 12:52
17.5 km
Budisava, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 12:54
dep. 12:54
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 12:55
19.5 km
12:30 12:54 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 12:36
dep. 12:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 12:48
dep. 12:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 12:54
17.4 km
13:05 13:35 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:05
arr. 13:06
dep. 13:06
0.7 km
arr. 13:08
dep. 13:08
1.4 km
arr. 13:09
dep. 13:09
1.8 km
arr. 13:11
dep. 13:11
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:13
dep. 13:13
4.2 km
arr. 13:15
dep. 13:15
5.7 km
arr. 13:20
dep. 13:20
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:23
dep. 13:23
11.4 km
arr. 13:24
dep. 13:24
12.1 km
arr. 13:25
dep. 13:25
12.8 km
arr. 13:26
dep. 13:26
13.4 km
arr. 13:27
dep. 13:27
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 13:28
dep. 13:28
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:32
dep. 13:32
17.5 km
Budisava, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 13:34
dep. 13:34
19 km
arr. 13:35
20 km
13:15 13:39 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:21
dep. 13:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 13:33
dep. 13:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 13:39
17.4 km
13:15 13:45 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:15
arr. 13:16
dep. 13:16
0.7 km
arr. 13:18
dep. 13:18
1.4 km
arr. 13:19
dep. 13:19
1.8 km
arr. 13:21
dep. 13:21
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:23
dep. 13:23
4.2 km
arr. 13:25
dep. 13:25
5.7 km
arr. 13:30
dep. 13:30
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:33
dep. 13:33
11.4 km
arr. 13:34
dep. 13:34
12.1 km
arr. 13:35
dep. 13:35
12.8 km
arr. 13:36
dep. 13:36
13.4 km
arr. 13:37
dep. 13:37
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
17.5 km
Budisava, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 13:44
dep. 13:44
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 13:45
19.5 km
13:30 13:54 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:36
dep. 13:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 13:54
17.4 km
13:30 14:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 13:30
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
arr. 13:36
dep. 13:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 13:38
dep. 13:38
4.2 km
arr. 13:40
dep. 13:40
5.7 km
arr. 13:45
dep. 13:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 13:48
dep. 13:48
11.4 km
arr. 13:49
dep. 13:49
12.1 km
arr. 13:50
dep. 13:50
12.8 km
arr. 13:51
dep. 13:51
13.4 km
arr. 13:52
dep. 13:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 13:59
dep. 13:59
19 km
arr. 14:00
20 km
14:05 14:54 (00:49)
Put NS partizanskog odreda - AlbusRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:05
arr. 14:06
dep. 14:06
0.5 km
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
arr. 14:08
dep. 14:08
1.3 km
arr. 14:12
dep. 14:12
6.9 km
arr. 14:13
dep. 14:13
8.2 km
Novi Sad, Primorska 88
arr. 14:14
dep. 14:14
8.8 km
Novi Sad, Primorska - Hins
arr. 14:16
dep. 14:16
9.4 km
Novi Sad, Primorska - Idea
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Novi Sad, Primorska 7
arr. 14:21
dep. 14:21
10.7 km
arr. 14:23
dep. 14:23
11.5 km
arr. 14:24
dep. 14:24
12.2 km
arr. 14:25
dep. 14:25
13 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:26
dep. 14:26
14.7 km
arr. 14:27
dep. 14:27
16.2 km
arr. 14:39
dep. 14:39
19.9 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
arr. 14:43
dep. 14:43
22.7 km
arr. 14:44
dep. 14:44
23.4 km
arr. 14:45
dep. 14:45
24 km
arr. 14:46
dep. 14:46
24.5 km
Kac, Izlaz
arr. 14:47
dep. 14:47
25.3 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
28.1 km
Budisava, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
28.9 km
Budisava, Izlaz
arr. 14:53
dep. 14:53
29.6 km
arr. 14:54
30.6 km
14:10 14:31 (00:21)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:10
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:13
dep. 14:13
2 km
Kac, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
12 km
Budisava, Center
arr. 14:31
17 km
14:15 14:45 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:15
arr. 14:16
dep. 14:16
0.7 km
arr. 14:18
dep. 14:18
1.4 km
arr. 14:19
dep. 14:19
1.8 km
arr. 14:21
dep. 14:21
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:23
dep. 14:23
4.2 km
arr. 14:25
dep. 14:25
5.7 km
arr. 14:30
dep. 14:30
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:33
dep. 14:33
11.4 km
arr. 14:34
dep. 14:34
12.1 km
arr. 14:35
dep. 14:35
12.8 km
arr. 14:36
dep. 14:36
13.4 km
arr. 14:37
dep. 14:37
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 14:38
dep. 14:38
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
17.5 km
Budisava, Center
arr. 14:43
dep. 14:43
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 14:44
dep. 14:44
19 km
arr. 14:45
20 km
14:35 15:05 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:35
arr. 14:36
dep. 14:36
0.7 km
arr. 14:38
dep. 14:38
1.4 km
arr. 14:39
dep. 14:39
1.8 km
arr. 14:41
dep. 14:41
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:43
dep. 14:43
4.2 km
arr. 14:45
dep. 14:45
5.7 km
arr. 14:50
dep. 14:50
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:53
dep. 14:53
11.4 km
arr. 14:54
dep. 14:54
12.1 km
arr. 14:55
dep. 14:55
12.8 km
arr. 14:56
dep. 14:56
13.4 km
arr. 14:57
dep. 14:57
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 14:58
dep. 14:58
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:02
dep. 15:02
17.5 km
Budisava, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:04
dep. 15:04
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 15:05
19.5 km
14:40 15:10 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 14:40
arr. 14:41
dep. 14:41
0.7 km
arr. 14:43
dep. 14:43
1.4 km
arr. 14:44
dep. 14:44
1.8 km
arr. 14:46
dep. 14:46
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 14:48
dep. 14:48
4.2 km
arr. 14:50
dep. 14:50
5.7 km
arr. 14:55
dep. 14:55
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 14:58
dep. 14:58
11.4 km
arr. 14:59
dep. 14:59
12.1 km
arr. 15:00
dep. 15:00
12.8 km
arr. 15:01
dep. 15:01
13.4 km
arr. 15:02
dep. 15:02
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 15:03
dep. 15:03
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
17.5 km
Budisava, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:09
dep. 15:09
19 km
arr. 15:10
20 km
14:45 15:09 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:45
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 14:51
dep. 14:51
1.9 km
Kac, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
12.8 km
Budisava, Center
arr. 15:09
17.4 km
15:00 15:30 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:00
arr. 15:01
dep. 15:01
0.7 km
arr. 15:03
dep. 15:03
1.4 km
arr. 15:04
dep. 15:04
1.8 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:08
dep. 15:08
4.2 km
arr. 15:10
dep. 15:10
5.7 km
arr. 15:15
dep. 15:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:18
dep. 15:18
11.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
12.1 km
arr. 15:20
dep. 15:20
12.8 km
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
arr. 15:22
dep. 15:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 15:28
dep. 15:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 15:30
19.5 km
15:15 15:45 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:15
arr. 15:16
dep. 15:16
0.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
1.4 km
arr. 15:19
dep. 15:19
1.8 km
arr. 15:21
dep. 15:21
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:23
dep. 15:23
4.2 km
arr. 15:25
dep. 15:25
5.7 km
arr. 15:30
dep. 15:30
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
arr. 15:34
dep. 15:34
12.1 km
arr. 15:35
dep. 15:35
12.8 km
arr. 15:36
dep. 15:36
13.4 km
arr. 15:37
dep. 15:37
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:42
dep. 15:42
17.5 km
Budisava, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
arr. 15:45
20 km
15:25 15:46 (00:21)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Kac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
12 km
Budisava, Center
arr. 15:46
17 km
15:30 16:00 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:30
arr. 15:31
dep. 15:31
0.7 km
arr. 15:33
dep. 15:33
1.4 km
arr. 15:34
dep. 15:34
1.8 km
arr. 15:36
dep. 15:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:38
dep. 15:38
4.2 km
arr. 15:40
dep. 15:40
5.7 km
arr. 15:45
dep. 15:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:48
dep. 15:48
11.4 km
arr. 15:49
dep. 15:49
12.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
12.8 km
arr. 15:51
dep. 15:51
13.4 km
arr. 15:52
dep. 15:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 15:53
dep. 15:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 15:59
dep. 15:59
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 16:00
19.5 km
15:35 16:05 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 15:35
arr. 15:36
dep. 15:36
0.7 km
arr. 15:38
dep. 15:38
1.4 km
arr. 15:39
dep. 15:39
1.8 km
arr. 15:41
dep. 15:41
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 15:43
dep. 15:43
4.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
5.7 km
arr. 15:50
dep. 15:50
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 15:53
dep. 15:53
11.4 km
arr. 15:54
dep. 15:54
12.1 km
arr. 15:55
dep. 15:55
12.8 km
arr. 15:56
dep. 15:56
13.4 km
arr. 15:57
dep. 15:57
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 15:58
dep. 15:58
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
17.5 km
Budisava, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
19 km
arr. 16:05
20 km
16:10 16:40 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:10
arr. 16:11
dep. 16:11
0.7 km
arr. 16:13
dep. 16:13
1.4 km
arr. 16:14
dep. 16:14
1.8 km
arr. 16:16
dep. 16:16
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:18
dep. 16:18
4.2 km
arr. 16:20
dep. 16:20
5.7 km
arr. 16:25
dep. 16:25
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:28
dep. 16:28
11.4 km
arr. 16:29
dep. 16:29
12.1 km
arr. 16:30
dep. 16:30
12.8 km
arr. 16:31
dep. 16:31
13.4 km
arr. 16:32
dep. 16:32
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 16:33
dep. 16:33
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
17.5 km
Budisava, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
19 km
arr. 16:40
20 km
16:15 16:39 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 16:21
dep. 16:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 16:33
dep. 16:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 16:39
17.4 km
16:40 17:10 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 16:40
arr. 16:41
dep. 16:41
0.7 km
arr. 16:43
dep. 16:43
1.4 km
arr. 16:44
dep. 16:44
1.8 km
arr. 16:46
dep. 16:46
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 16:48
dep. 16:48
4.2 km
arr. 16:50
dep. 16:50
5.7 km
arr. 16:55
dep. 16:55
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 16:58
dep. 16:58
11.4 km
arr. 16:59
dep. 16:59
12.1 km
arr. 17:00
dep. 17:00
12.8 km
arr. 17:01
dep. 17:01
13.4 km
arr. 17:02
dep. 17:02
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 17:03
dep. 17:03
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:07
dep. 17:07
17.5 km
Budisava, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 17:09
dep. 17:09
19 km
arr. 17:10
20 km
17:00 17:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 17:06
dep. 17:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 17:18
dep. 17:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 17:24
17.4 km
17:05 17:35 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:05
arr. 17:06
dep. 17:06
0.7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
1.4 km
arr. 17:09
dep. 17:09
1.8 km
arr. 17:11
dep. 17:11
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:13
dep. 17:13
4.2 km
arr. 17:15
dep. 17:15
5.7 km
arr. 17:20
dep. 17:20
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:23
dep. 17:23
11.4 km
arr. 17:24
dep. 17:24
12.1 km
arr. 17:25
dep. 17:25
12.8 km
arr. 17:26
dep. 17:26
13.4 km
arr. 17:27
dep. 17:27
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 17:28
dep. 17:28
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:32
dep. 17:32
17.5 km
Budisava, Center
arr. 17:33
dep. 17:33
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 17:34
dep. 17:34
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 17:35
19.5 km
17:15 17:45 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:15
arr. 17:16
dep. 17:16
0.7 km
arr. 17:18
dep. 17:18
1.4 km
arr. 17:19
dep. 17:19
1.8 km
arr. 17:21
dep. 17:21
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:23
dep. 17:23
4.2 km
arr. 17:25
dep. 17:25
5.7 km
arr. 17:30
dep. 17:30
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:33
dep. 17:33
11.4 km
arr. 17:34
dep. 17:34
12.1 km
arr. 17:35
dep. 17:35
12.8 km
arr. 17:36
dep. 17:36
13.4 km
arr. 17:37
dep. 17:37
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 17:38
dep. 17:38
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
17.5 km
Budisava, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 17:44
dep. 17:44
19 km
arr. 17:45
20 km
17:30 18:00 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:30
arr. 17:31
dep. 17:31
0.7 km
arr. 17:33
dep. 17:33
1.4 km
arr. 17:34
dep. 17:34
1.8 km
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 17:38
dep. 17:38
4.2 km
arr. 17:40
dep. 17:40
5.7 km
arr. 17:45
dep. 17:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 17:48
dep. 17:48
11.4 km
arr. 17:49
dep. 17:49
12.1 km
arr. 17:50
dep. 17:50
12.8 km
arr. 17:51
dep. 17:51
13.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 17:53
dep. 17:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 17:59
dep. 17:59
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 18:00
19.5 km
17:55 18:25 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 17:55
arr. 17:56
dep. 17:56
0.7 km
arr. 17:58
dep. 17:58
1.4 km
arr. 17:59
dep. 17:59
1.8 km
arr. 18:01
dep. 18:01
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:03
dep. 18:03
4.2 km
arr. 18:05
dep. 18:05
5.7 km
arr. 18:10
dep. 18:10
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:13
dep. 18:13
11.4 km
arr. 18:14
dep. 18:14
12.1 km
arr. 18:15
dep. 18:15
12.8 km
arr. 18:16
dep. 18:16
13.4 km
arr. 18:17
dep. 18:17
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 18:18
dep. 18:18
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
17.5 km
Budisava, Center
arr. 18:23
dep. 18:23
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 18:24
dep. 18:24
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 18:25
19.5 km
18:00 18:24 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:00
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 18:06
dep. 18:06
1.9 km
Kac, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
12.8 km
Budisava, Center
arr. 18:24
17.4 km
18:00 18:30 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:00
arr. 18:01
dep. 18:01
0.7 km
arr. 18:03
dep. 18:03
1.4 km
arr. 18:04
dep. 18:04
1.8 km
arr. 18:06
dep. 18:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:08
dep. 18:08
4.2 km
arr. 18:10
dep. 18:10
5.7 km
arr. 18:15
dep. 18:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:18
dep. 18:18
11.4 km
arr. 18:19
dep. 18:19
12.1 km
arr. 18:20
dep. 18:20
12.8 km
arr. 18:21
dep. 18:21
13.4 km
arr. 18:22
dep. 18:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 18:23
dep. 18:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 18:28
dep. 18:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 18:29
dep. 18:29
19 km
arr. 18:30
20 km
18:30 19:00 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:30
arr. 18:31
dep. 18:31
0.7 km
arr. 18:33
dep. 18:33
1.4 km
arr. 18:34
dep. 18:34
1.8 km
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:38
dep. 18:38
4.2 km
arr. 18:40
dep. 18:40
5.7 km
arr. 18:45
dep. 18:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:48
dep. 18:48
11.4 km
arr. 18:49
dep. 18:49
12.1 km
arr. 18:50
dep. 18:50
12.8 km
arr. 18:51
dep. 18:51
13.4 km
arr. 18:52
dep. 18:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 18:53
dep. 18:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 18:59
dep. 18:59
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 19:00
19.5 km
18:35 19:05 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 18:35
arr. 18:36
dep. 18:36
0.7 km
arr. 18:38
dep. 18:38
1.4 km
arr. 18:39
dep. 18:39
1.8 km
arr. 18:41
dep. 18:41
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 18:43
dep. 18:43
4.2 km
arr. 18:45
dep. 18:45
5.7 km
arr. 18:50
dep. 18:50
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 18:53
dep. 18:53
11.4 km
arr. 18:54
dep. 18:54
12.1 km
arr. 18:55
dep. 18:55
12.8 km
arr. 18:56
dep. 18:56
13.4 km
arr. 18:57
dep. 18:57
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 18:58
dep. 18:58
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:02
dep. 19:02
17.5 km
Budisava, Center
arr. 19:03
dep. 19:03
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 19:04
dep. 19:04
19 km
arr. 19:05
20 km
19:20 19:44 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:20
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:26
dep. 19:26
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:44
17.4 km
19:25 19:55 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:25
arr. 19:26
dep. 19:26
0.7 km
arr. 19:28
dep. 19:28
1.4 km
arr. 19:29
dep. 19:29
1.8 km
arr. 19:31
dep. 19:31
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 19:33
dep. 19:33
4.2 km
arr. 19:35
dep. 19:35
5.7 km
arr. 19:40
dep. 19:40
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 19:43
dep. 19:43
11.4 km
arr. 19:44
dep. 19:44
12.1 km
arr. 19:45
dep. 19:45
12.8 km
arr. 19:46
dep. 19:46
13.4 km
arr. 19:47
dep. 19:47
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 19:48
dep. 19:48
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 19:52
dep. 19:52
17.5 km
Budisava, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 19:54
dep. 19:54
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 19:55
19.5 km
19:30 19:54 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, subotom školskog danima u Vojvodini, nedeljom školskog danima u Vojvodini.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 19:36
dep. 19:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 19:54
17.4 km
19:35 20:05 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 19:35
arr. 19:36
dep. 19:36
0.7 km
arr. 19:38
dep. 19:38
1.4 km
arr. 19:39
dep. 19:39
1.8 km
arr. 19:41
dep. 19:41
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 19:43
dep. 19:43
4.2 km
arr. 19:45
dep. 19:45
5.7 km
arr. 19:50
dep. 19:50
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 19:53
dep. 19:53
11.4 km
arr. 19:54
dep. 19:54
12.1 km
arr. 19:55
dep. 19:55
12.8 km
arr. 19:56
dep. 19:56
13.4 km
arr. 19:57
dep. 19:57
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 19:58
dep. 19:58
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:02
dep. 20:02
17.5 km
Budisava, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 20:04
dep. 20:04
19 km
arr. 20:05
20 km
20:00 20:30 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:00
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
arr. 20:03
dep. 20:03
1.4 km
arr. 20:04
dep. 20:04
1.8 km
arr. 20:06
dep. 20:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 20:08
dep. 20:08
4.2 km
arr. 20:10
dep. 20:10
5.7 km
arr. 20:15
dep. 20:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:18
dep. 20:18
11.4 km
arr. 20:19
dep. 20:19
12.1 km
arr. 20:20
dep. 20:20
12.8 km
arr. 20:21
dep. 20:21
13.4 km
arr. 20:22
dep. 20:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 20:23
dep. 20:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 20:30
19.5 km
20:25 20:55 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 20:25
arr. 20:26
dep. 20:26
0.7 km
arr. 20:28
dep. 20:28
1.4 km
arr. 20:29
dep. 20:29
1.8 km
arr. 20:31
dep. 20:31
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 20:33
dep. 20:33
4.2 km
arr. 20:35
dep. 20:35
5.7 km
arr. 20:40
dep. 20:40
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 20:43
dep. 20:43
11.4 km
arr. 20:44
dep. 20:44
12.1 km
arr. 20:45
dep. 20:45
12.8 km
arr. 20:46
dep. 20:46
13.4 km
arr. 20:47
dep. 20:47
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 20:48
dep. 20:48
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
17.5 km
Budisava, Center
arr. 20:53
dep. 20:53
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 20:54
dep. 20:54
19 km
arr. 20:55
20 km
20:30 20:54 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 20:36
dep. 20:36
1.9 km
Kac, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
12.8 km
Budisava, Center
arr. 20:54
17.4 km
21:00 21:30 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:00
arr. 21:01
dep. 21:01
0.7 km
arr. 21:03
dep. 21:03
1.4 km
arr. 21:04
dep. 21:04
1.8 km
arr. 21:06
dep. 21:06
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:08
dep. 21:08
4.2 km
arr. 21:10
dep. 21:10
5.7 km
arr. 21:15
dep. 21:15
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:18
dep. 21:18
11.4 km
arr. 21:19
dep. 21:19
12.1 km
arr. 21:20
dep. 21:20
12.8 km
arr. 21:21
dep. 21:21
13.4 km
arr. 21:22
dep. 21:22
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 21:23
dep. 21:23
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 21:27
dep. 21:27
17.5 km
Budisava, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 21:29
dep. 21:29
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 21:30
19.5 km
21:30 22:00 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 21:30
arr. 21:31
dep. 21:31
0.7 km
arr. 21:33
dep. 21:33
1.4 km
arr. 21:34
dep. 21:34
1.8 km
arr. 21:36
dep. 21:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 21:38
dep. 21:38
4.2 km
arr. 21:40
dep. 21:40
5.7 km
arr. 21:45
dep. 21:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 21:48
dep. 21:48
11.4 km
arr. 21:49
dep. 21:49
12.1 km
arr. 21:50
dep. 21:50
12.8 km
arr. 21:51
dep. 21:51
13.4 km
arr. 21:52
dep. 21:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 21:53
dep. 21:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 21:57
dep. 21:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 21:59
dep. 21:59
19 km
arr. 22:00
20 km
22:15 22:39 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
17.4 km
22:15 22:39 (00:24)
MAS - Central bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, Saturday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:15
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 22:21
dep. 22:21
1.9 km
Kac, Center
arr. 22:33
dep. 22:33
12.8 km
Budisava, Center
arr. 22:39
17.4 km
22:20 22:50 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:20
arr. 22:21
dep. 22:21
0.7 km
arr. 22:23
dep. 22:23
1.4 km
arr. 22:24
dep. 22:24
1.8 km
arr. 22:26
dep. 22:26
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 22:28
dep. 22:28
4.2 km
arr. 22:30
dep. 22:30
5.7 km
arr. 22:35
dep. 22:35
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 22:38
dep. 22:38
11.4 km
arr. 22:39
dep. 22:39
12.1 km
arr. 22:40
dep. 22:40
12.8 km
arr. 22:41
dep. 22:41
13.4 km
arr. 22:42
dep. 22:42
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 22:43
dep. 22:43
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
17.5 km
Budisava, Center
arr. 22:48
dep. 22:48
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 22:49
dep. 22:49
19 km
arr. 22:50
20 km
22:45 23:15 (00:30)
Zel. stanicaRaskrsnica Budisava-Kovilj-Titel
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 22:45
arr. 22:46
dep. 22:46
0.7 km
arr. 22:48
dep. 22:48
1.4 km
arr. 22:49
dep. 22:49
1.8 km
arr. 22:51
dep. 22:51
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 22:53
dep. 22:53
4.2 km
arr. 22:55
dep. 22:55
5.7 km
arr. 23:00
dep. 23:00
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 23:03
dep. 23:03
11.4 km
arr. 23:04
dep. 23:04
12.1 km
arr. 23:05
dep. 23:05
12.8 km
arr. 23:06
dep. 23:06
13.4 km
arr. 23:07
dep. 23:07
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 23:08
dep. 23:08
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 23:12
dep. 23:12
17.5 km
Budisava, Center
arr. 23:13
dep. 23:13
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 23:14
dep. 23:14
19 km
arr. 23:15
20 km
23:30 00:00 (00:30)
Zel. stanicaOkretnica
The timetable is valid until: 20.06.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Zel. stanica
dep. 23:30
arr. 23:31
dep. 23:31
0.7 km
arr. 23:33
dep. 23:33
1.4 km
arr. 23:34
dep. 23:34
1.8 km
arr. 23:36
dep. 23:36
2.5 km
Novi Sad, Naftagas
arr. 23:38
dep. 23:38
4.2 km
arr. 23:40
dep. 23:40
5.7 km
arr. 23:45
dep. 23:45
9.3 km
Kac, Ekonomija
arr. 23:48
dep. 23:48
11.4 km
arr. 23:49
dep. 23:49
12.1 km
arr. 23:50
dep. 23:50
12.8 km
arr. 23:51
dep. 23:51
13.4 km
arr. 23:52
dep. 23:52
13.9 km
Kac, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
14.7 km
Budisava, Ulaz
arr. 23:57
dep. 23:57
17.5 km
Budisava, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
18.3 km
Budisava, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
19 km
Budisava, Okretnica
arr. 00:00
19.5 km

Naselja Novi Sad i Budisava su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 01:15 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.