Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Banostor timetable

saturday, 20.07.2019.
05:40 06:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:07
dep. 06:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:08
dep. 06:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 06:10
dep. 06:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:11
dep. 06:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:12
dep. 06:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:13
dep. 06:13
17.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
19.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:19
dep. 06:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:22
dep. 06:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:24
dep. 06:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 06:28
dep. 06:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 06:29
dep. 06:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 06:30
dep. 06:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 06:31
dep. 06:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 06:34
dep. 06:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 06:44
dep. 06:44
37.7 km
arr. 06:45
38.2 km
11:40 12:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:22
dep. 12:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 12:25
dep. 12:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 12:28
dep. 12:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 12:29
dep. 12:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 12:31
dep. 12:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 12:32
dep. 12:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 12:34
dep. 12:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 12:44
dep. 12:44
37.7 km
arr. 12:45
38.2 km
14:40 15:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:24
dep. 15:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 15:28
dep. 15:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 15:29
dep. 15:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 15:31
dep. 15:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 15:32
dep. 15:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 15:34
dep. 15:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 15:44
dep. 15:44
37.7 km
arr. 15:45
38.2 km
17:35 18:40 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 18:17
dep. 18:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 18:23
dep. 18:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 18:24
dep. 18:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 18:25
dep. 18:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 18:26
dep. 18:26
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 18:27
dep. 18:27
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 18:29
dep. 18:29
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 18:39
dep. 18:39
37.7 km
arr. 18:40
38.2 km
20:00 21:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:11
dep. 20:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:26
dep. 20:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:27
dep. 20:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:28
dep. 20:28
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:31
dep. 20:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:33
dep. 20:33
17.6 km
arr. 20:35
dep. 20:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:36
dep. 20:36
19.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:40
dep. 20:40
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 20:42
dep. 20:42
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 20:44
dep. 20:44
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 20:45
dep. 20:45
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 20:48
dep. 20:48
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 20:49
dep. 20:49
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 20:50
dep. 20:50
29 km
Banostor, Bunar
arr. 20:51
dep. 20:51
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 20:54
dep. 20:54
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 21:04
dep. 21:04
37.7 km
arr. 21:05
38.2 km
21:40 22:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
arr. 21:51
dep. 21:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:03
dep. 22:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:06
dep. 22:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:07
dep. 22:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:08
dep. 22:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:10
dep. 22:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:11
dep. 22:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:12
dep. 22:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:13
dep. 22:13
17.6 km
arr. 22:15
dep. 22:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:16
dep. 22:16
19.7 km
arr. 22:18
dep. 22:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:20
dep. 22:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 22:22
dep. 22:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 22:24
dep. 22:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 22:25
dep. 22:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 22:27
dep. 22:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 22:28
dep. 22:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 22:29
dep. 22:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 22:30
dep. 22:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 22:31
dep. 22:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 22:32
dep. 22:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 22:34
dep. 22:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 22:44
dep. 22:44
37.7 km
arr. 22:45
38.2 km
Novi Sad - Banostor timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
11:40 12:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:22
dep. 12:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 12:25
dep. 12:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 12:28
dep. 12:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 12:29
dep. 12:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 12:31
dep. 12:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 12:32
dep. 12:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 12:34
dep. 12:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 12:44
dep. 12:44
37.7 km
arr. 12:45
38.2 km
14:40 15:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:24
dep. 15:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 15:28
dep. 15:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 15:29
dep. 15:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 15:31
dep. 15:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 15:32
dep. 15:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 15:34
dep. 15:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 15:44
dep. 15:44
37.7 km
arr. 15:45
38.2 km
17:35 18:40 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 18:17
dep. 18:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 18:23
dep. 18:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 18:24
dep. 18:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 18:25
dep. 18:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 18:26
dep. 18:26
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 18:27
dep. 18:27
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 18:29
dep. 18:29
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 18:39
dep. 18:39
37.7 km
arr. 18:40
38.2 km
20:00 21:05 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:11
dep. 20:11
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:18
dep. 20:18
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:26
dep. 20:26
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:27
dep. 20:27
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:28
dep. 20:28
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:30
dep. 20:30
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:31
dep. 20:31
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:32
dep. 20:32
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:33
dep. 20:33
17.6 km
arr. 20:35
dep. 20:35
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:36
dep. 20:36
19.7 km
arr. 20:38
dep. 20:38
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:40
dep. 20:40
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 20:42
dep. 20:42
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 20:44
dep. 20:44
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 20:45
dep. 20:45
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 20:47
dep. 20:47
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 20:48
dep. 20:48
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 20:49
dep. 20:49
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 20:50
dep. 20:50
29 km
Banostor, Bunar
arr. 20:51
dep. 20:51
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 20:54
dep. 20:54
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 21:04
dep. 21:04
37.7 km
arr. 21:05
38.2 km
21:40 22:45 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:40
arr. 21:51
dep. 21:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:58
dep. 21:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 22:03
dep. 22:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:06
dep. 22:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:07
dep. 22:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:08
dep. 22:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:10
dep. 22:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:11
dep. 22:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:12
dep. 22:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:13
dep. 22:13
17.6 km
arr. 22:15
dep. 22:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:16
dep. 22:16
19.7 km
arr. 22:18
dep. 22:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:19
dep. 22:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:20
dep. 22:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:21
dep. 22:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 22:22
dep. 22:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 22:24
dep. 22:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 22:25
dep. 22:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 22:27
dep. 22:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 22:28
dep. 22:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 22:29
dep. 22:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 22:30
dep. 22:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 22:31
dep. 22:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 22:32
dep. 22:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 22:34
dep. 22:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 22:44
dep. 22:44
37.7 km
arr. 22:45
38.2 km

Naselja Novi Sad i Banostor su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.