Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Sad - Banostor timetable

thursday, 14.11.2019.
05:40 06:45 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:40
arr. 05:51
dep. 05:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:07
dep. 06:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:08
dep. 06:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 06:10
dep. 06:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:11
dep. 06:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 06:12
dep. 06:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:13
dep. 06:13
17.6 km
arr. 06:15
dep. 06:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:16
dep. 06:16
19.7 km
arr. 06:18
dep. 06:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:19
dep. 06:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:20
dep. 06:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:21
dep. 06:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 06:22
dep. 06:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 06:24
dep. 06:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 06:25
dep. 06:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 06:27
dep. 06:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 06:28
dep. 06:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 06:29
dep. 06:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 06:30
dep. 06:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 06:31
dep. 06:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 06:34
dep. 06:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 06:44
dep. 06:44
37.7 km
arr. 06:45
38.2 km
06:15 07:06 (00:51)
MAS - Central bus stationBunar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
arr. 06:26
dep. 06:26
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 06:41
dep. 06:41
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 06:42
dep. 06:42
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 06:43
dep. 06:43
13.7 km
Beocin, III
arr. 06:45
dep. 06:45
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 06:46
dep. 06:46
15.9 km
Beocin, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 06:48
dep. 06:48
17.6 km
arr. 06:50
dep. 06:50
18.8 km
Beocin, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
19.7 km
arr. 06:53
dep. 06:53
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 06:55
dep. 06:55
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 06:56
dep. 06:56
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 06:57
dep. 06:57
23.8 km
arr. 06:59
dep. 06:59
24.7 km
Banostor, I
arr. 07:02
dep. 07:02
26.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 07:03
dep. 07:03
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 07:04
dep. 07:04
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Banostor, Bunar
arr. 07:06
29.3 km
09:10 10:01 (00:51)
MAS - Central bus stationBunar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:10
arr. 09:21
dep. 09:21
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:28
dep. 09:28
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 09:33
dep. 09:33
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 09:36
dep. 09:36
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 09:37
dep. 09:37
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 09:38
dep. 09:38
13.7 km
Beocin, III
arr. 09:40
dep. 09:40
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 09:41
dep. 09:41
15.9 km
Beocin, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 09:43
dep. 09:43
17.6 km
arr. 09:45
dep. 09:45
18.8 km
Beocin, Most
arr. 09:46
dep. 09:46
19.7 km
arr. 09:48
dep. 09:48
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 09:49
dep. 09:49
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 09:50
dep. 09:50
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 09:52
dep. 09:52
23.8 km
arr. 09:54
dep. 09:54
24.7 km
Banostor, I
arr. 09:57
dep. 09:57
26.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 09:58
dep. 09:58
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 09:59
dep. 09:59
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 10:00
dep. 10:00
29 km
Banostor, Bunar
arr. 10:01
29.3 km
09:55 11:00 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:55
arr. 10:06
dep. 10:06
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 10:13
dep. 10:13
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 10:18
dep. 10:18
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 10:21
dep. 10:21
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 10:22
dep. 10:22
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 10:23
dep. 10:23
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 10:25
dep. 10:25
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 10:26
dep. 10:26
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 10:27
dep. 10:27
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 10:28
dep. 10:28
17.6 km
arr. 10:30
dep. 10:30
18.8 km
Beocin, Most
arr. 10:31
dep. 10:31
19.7 km
arr. 10:33
dep. 10:33
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 10:34
dep. 10:34
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 10:35
dep. 10:35
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 10:36
dep. 10:36
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 10:37
dep. 10:37
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 10:39
dep. 10:39
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 10:40
dep. 10:40
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 10:42
dep. 10:42
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 10:43
dep. 10:43
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 10:44
dep. 10:44
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 10:45
dep. 10:45
29 km
Banostor, Bunar
arr. 10:46
dep. 10:46
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 10:47
dep. 10:47
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 10:49
dep. 10:49
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 10:59
dep. 10:59
37.7 km
arr. 11:00
38.2 km
11:35 12:26 (00:51)
MAS - Central bus stationBunar
The timetable is valid until: 30.06.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:35
arr. 11:46
dep. 11:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 11:58
dep. 11:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:01
dep. 12:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:02
dep. 12:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:03
dep. 12:03
13.7 km
Beocin, III
arr. 12:05
dep. 12:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:06
dep. 12:06
15.9 km
Beocin, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:08
dep. 12:08
17.6 km
arr. 12:10
dep. 12:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:11
dep. 12:11
19.7 km
arr. 12:13
dep. 12:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:15
dep. 12:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:16
dep. 12:16
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 12:17
dep. 12:17
23.8 km
arr. 12:19
dep. 12:19
24.7 km
Banostor, I
arr. 12:22
dep. 12:22
26.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 12:24
dep. 12:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 12:25
dep. 12:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 12:26
29.3 km
11:40 12:45 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:40
arr. 11:51
dep. 11:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 12:03
dep. 12:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 12:06
dep. 12:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 12:07
dep. 12:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 12:08
dep. 12:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 12:10
dep. 12:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 12:11
dep. 12:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 12:12
dep. 12:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 12:13
dep. 12:13
17.6 km
arr. 12:15
dep. 12:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 12:16
dep. 12:16
19.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 12:19
dep. 12:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 12:22
dep. 12:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 12:24
dep. 12:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 12:25
dep. 12:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 12:28
dep. 12:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 12:29
dep. 12:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 12:31
dep. 12:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 12:32
dep. 12:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 12:34
dep. 12:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 12:44
dep. 12:44
37.7 km
arr. 12:45
38.2 km
12:50 13:55 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:50
arr. 13:01
dep. 13:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:08
dep. 13:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:13
dep. 13:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 13:16
dep. 13:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 13:17
dep. 13:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 13:18
dep. 13:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 13:20
dep. 13:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 13:21
dep. 13:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 13:23
dep. 13:23
17.6 km
arr. 13:25
dep. 13:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 13:26
dep. 13:26
19.7 km
arr. 13:28
dep. 13:28
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 13:29
dep. 13:29
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 13:30
dep. 13:30
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 13:31
dep. 13:31
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 13:32
dep. 13:32
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 13:34
dep. 13:34
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 13:35
dep. 13:35
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 13:37
dep. 13:37
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 13:38
dep. 13:38
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 13:39
dep. 13:39
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 13:40
dep. 13:40
29 km
Banostor, Bunar
arr. 13:41
dep. 13:41
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 13:42
dep. 13:42
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 13:44
dep. 13:44
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 13:54
dep. 13:54
37.7 km
arr. 13:55
38.2 km
13:35 14:40 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:35
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 13:58
dep. 13:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 14:01
dep. 14:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 14:02
dep. 14:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 14:03
dep. 14:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 14:05
dep. 14:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 14:06
dep. 14:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 14:08
dep. 14:08
17.6 km
arr. 14:10
dep. 14:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 14:11
dep. 14:11
19.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 14:14
dep. 14:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 14:15
dep. 14:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 14:17
dep. 14:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 14:19
dep. 14:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 14:20
dep. 14:20
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 14:22
dep. 14:22
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 14:23
dep. 14:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 14:24
dep. 14:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 14:26
dep. 14:26
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 14:27
dep. 14:27
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 14:29
dep. 14:29
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 14:39
dep. 14:39
37.7 km
arr. 14:40
38.2 km
14:40 15:45 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
arr. 14:51
dep. 14:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:58
dep. 14:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 15:03
dep. 15:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 15:06
dep. 15:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 15:07
dep. 15:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 15:08
dep. 15:08
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 15:10
dep. 15:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 15:11
dep. 15:11
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 15:13
dep. 15:13
17.6 km
arr. 15:15
dep. 15:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 15:16
dep. 15:16
19.7 km
arr. 15:18
dep. 15:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 15:19
dep. 15:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 15:22
dep. 15:22
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 15:24
dep. 15:24
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 15:25
dep. 15:25
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 15:27
dep. 15:27
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 15:28
dep. 15:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 15:29
dep. 15:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 15:30
dep. 15:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 15:31
dep. 15:31
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 15:32
dep. 15:32
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 15:34
dep. 15:34
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 15:44
dep. 15:44
37.7 km
arr. 15:45
38.2 km
15:45 16:36 (00:51)
MAS - Central bus stationBunar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:56
dep. 15:56
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 16:08
dep. 16:08
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 16:11
dep. 16:11
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 16:12
dep. 16:12
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 16:13
dep. 16:13
13.7 km
Beocin, III
arr. 16:15
dep. 16:15
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 16:16
dep. 16:16
15.9 km
Beocin, Center
arr. 16:17
dep. 16:17
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 16:18
dep. 16:18
17.6 km
arr. 16:20
dep. 16:20
18.8 km
Beocin, Most
arr. 16:21
dep. 16:21
19.7 km
arr. 16:23
dep. 16:23
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 16:27
dep. 16:27
23.8 km
arr. 16:29
dep. 16:29
24.7 km
Banostor, I
arr. 16:32
dep. 16:32
26.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 16:33
dep. 16:33
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 16:34
dep. 16:34
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 16:35
dep. 16:35
29 km
Banostor, Bunar
arr. 16:36
29.3 km
17:35 18:40 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:35
arr. 17:46
dep. 17:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 17:53
dep. 17:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 17:58
dep. 17:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 18:01
dep. 18:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 18:02
dep. 18:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 18:03
dep. 18:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 18:05
dep. 18:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 18:06
dep. 18:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 18:07
dep. 18:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 18:08
dep. 18:08
17.6 km
arr. 18:10
dep. 18:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 18:11
dep. 18:11
19.7 km
arr. 18:13
dep. 18:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 18:16
dep. 18:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 18:17
dep. 18:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 18:19
dep. 18:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 18:20
dep. 18:20
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 18:22
dep. 18:22
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 18:23
dep. 18:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 18:24
dep. 18:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 18:25
dep. 18:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 18:26
dep. 18:26
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 18:27
dep. 18:27
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 18:29
dep. 18:29
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 18:39
dep. 18:39
37.7 km
arr. 18:40
38.2 km
18:40 19:31 (00:51)
MAS - Central bus stationBunar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:40
arr. 18:51
dep. 18:51
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:58
dep. 18:58
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 19:03
dep. 19:03
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 19:06
dep. 19:06
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 19:07
dep. 19:07
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 19:08
dep. 19:08
13.7 km
Beocin, III
arr. 19:10
dep. 19:10
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 19:11
dep. 19:11
15.9 km
Beocin, Center
arr. 19:12
dep. 19:12
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 19:13
dep. 19:13
17.6 km
arr. 19:15
dep. 19:15
18.8 km
Beocin, Most
arr. 19:16
dep. 19:16
19.7 km
arr. 19:18
dep. 19:18
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Cerevic, Podunavlje
arr. 19:22
dep. 19:22
23.8 km
arr. 19:24
dep. 19:24
24.7 km
Banostor, I
arr. 19:27
dep. 19:27
26.9 km
Banostor, II - ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 19:29
dep. 19:29
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Banostor, Bunar
arr. 19:31
29.3 km
19:50 20:55 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 20:01
dep. 20:01
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 20:13
dep. 20:13
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 20:16
dep. 20:16
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 20:17
dep. 20:17
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 20:18
dep. 20:18
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 20:20
dep. 20:20
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 20:21
dep. 20:21
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 20:22
dep. 20:22
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 20:23
dep. 20:23
17.6 km
arr. 20:25
dep. 20:25
18.8 km
Beocin, Most
arr. 20:26
dep. 20:26
19.7 km
arr. 20:28
dep. 20:28
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 20:29
dep. 20:29
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 20:30
dep. 20:30
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 20:31
dep. 20:31
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 20:32
dep. 20:32
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 20:34
dep. 20:34
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 20:35
dep. 20:35
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 20:38
dep. 20:38
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 20:39
dep. 20:39
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Banostor, Bunar
arr. 20:41
dep. 20:41
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 20:42
dep. 20:42
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 20:44
dep. 20:44
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 20:54
dep. 20:54
37.7 km
arr. 20:55
38.2 km
21:35 22:40 (01:05)
MAS - Central bus stationKoruska III - Carda 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:35
arr. 21:46
dep. 21:46
2.9 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 21:53
dep. 21:53
6.8 km
Ledinci, III - Srebro
arr. 21:58
dep. 21:58
10 km
Rakovac kod Beocina, Benzinska Pumpa ˝Stomil˝
arr. 22:01
dep. 22:01
12.3 km
Rakovac kod Beocina, III - Raskrsnica za Beocin
arr. 22:02
dep. 22:02
13.1 km
Rakovac kod Beocina, IV - Invent
arr. 22:03
dep. 22:03
13.7 km
Beocin, Novosadska 66
arr. 22:05
dep. 22:05
15.5 km
Beocin, Benzinska pumpa
arr. 22:06
dep. 22:06
15.9 km
Beocin, Bus station
arr. 22:07
dep. 22:07
16.8 km
Beocin, LBCF
arr. 22:08
dep. 22:08
17.6 km
arr. 22:10
dep. 22:10
18.8 km
Beocin, Most
arr. 22:11
dep. 22:11
19.7 km
arr. 22:13
dep. 22:13
21.2 km
Cerevic, Brazilija - ulaz
arr. 22:14
dep. 22:14
22.1 km
Cerevic, Brazilija - izlaz
arr. 22:15
dep. 22:15
22.7 km
Cerevic, Ulaz
arr. 22:16
dep. 22:16
23.3 km
Cerevic, Kralja Petra I br. 59.
arr. 22:17
dep. 22:17
23.8 km
Cerevic, Spomenik
arr. 22:19
dep. 22:19
24.7 km
Cerevic, Izlaz
arr. 22:20
dep. 22:20
25.3 km
Banostor, II - Ulaz
arr. 22:22
dep. 22:22
26.9 km
Banostor, Svetozara Markovića 69
arr. 22:23
dep. 22:23
27.9 km
Banostor, III - Pilana
arr. 22:24
dep. 22:24
28.6 km
Banostor, IV - Centar
arr. 22:25
dep. 22:25
29 km
Banostor, Bunar
arr. 22:26
dep. 22:26
29.3 km
Banostor, VI - izlaz
arr. 22:27
dep. 22:27
30.1 km
Banostor, Koruška 1
arr. 22:29
dep. 22:29
31.3 km
Banostor, Koruška 2
arr. 22:39
dep. 22:39
37.7 km
arr. 22:40
38.2 km

Naselja Novi Sad i Banostor su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 51min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.