Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Banatski Despotovac timetable

saturday, 04.07.2020.
10:30 11:51 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
73.6 km
14:40 16:01 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
73.6 km
Novi Sad - Banatski Despotovac timetable
Departures on: sunday, 05.07.2020.
10:30 11:51 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
73.6 km
13:25 14:55 (01:30)
MAS - Central bus stationPlato kod Zadruznog doma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
53.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
67.5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
70.5 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
74.5 km
14:40 16:01 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
73.6 km
Novi Sad - Banatski Despotovac timetable
Departures on: monday, 06.07.2020.
10:30 11:51 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 11:17
dep. 11:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 11:26
dep. 11:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 11:31
dep. 11:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 11:33
dep. 11:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 11:47
dep. 11:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 11:51
73.6 km
12:30 13:51 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 13:17
dep. 13:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:31
dep. 13:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 13:33
dep. 13:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 13:47
dep. 13:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 13:51
73.6 km
13:25 14:55 (01:30)
MAS - Central bus stationPlato kod Zadruznog doma
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:25
Novi Sad, Put Sajkaskog odreda - Temerinska (Hladnjaca)
arr. 13:31
dep. 13:31
1.9 km
Aradac, Novosadska 49
arr. 14:07
dep. 14:07
43.6 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 14:15
dep. 14:15
49.7 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:24
dep. 14:30
53.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
67.5 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 14:49
dep. 14:49
70.5 km
Banatski Despotovac, Plato kod Zadruznog doma
arr. 14:55
74.5 km
14:40 16:01 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:27
dep. 15:27
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 15:36
dep. 15:36
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:41
dep. 15:41
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 15:43
dep. 15:43
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 15:57
dep. 15:57
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 16:01
73.6 km
17:30 18:51 (01:21)
MAS - Central bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:30
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:17
dep. 18:17
49 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:26
dep. 18:26
52.8 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 18:31
dep. 18:31
54.3 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:33
dep. 18:33
55.5 km
Lazarevo kod Zrenjanina, Center
arr. 18:43
dep. 18:43
65.4 km
Zlatica (Lazarevo kod Zrenjanina), Most - put za Zlaticu
arr. 18:47
dep. 18:47
69.3 km
Banatski Despotovac, Intersection
arr. 18:51
73.6 km

Naselja Novi Sad i Banatski Despotovac su međusobno udaljena ~74 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 10:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Banatski Despotovac iznosi od 6,49 EUR do 6,49 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.