Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Sad - Backa Topola timetable

saturday, 18.08.2018.
05:15 06:30 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:15
Backa Topola, Bus station
arr. 06:30
67 km
06:10 07:28 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:10
Sirig, Center
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
32 km
Feketic, Center
arr. 07:06
dep. 07:06
48 km
Lovcenac, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 07:28
67 km
07:50 09:22 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 07:50
Kisac, Railway station
arr. 08:04
dep. 08:05
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
23 km
Zmajevo, Railway station
arr. 08:17
dep. 08:18
29 km
Vrbas, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:37
44 km
Lovcenac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:53
56 km
Mali Idjos, Polje
arr. 09:01
dep. 09:01
65 km
Backa Topola, Railway station
arr. 09:22
74 km
08:20 09:35 (01:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Srbobran, Bus station
arr. 08:44
dep. 08:44
30 km
Feketic, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
45 km
Lovcenac, Center
arr. 08:57
dep. 08:57
46 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:06
dep. 09:06
57 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:10
62 km
08:25 09:43 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:25
Sirig, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:03
dep. 09:03
32 km
Feketic, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
48 km
Lovcenac, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 09:43
67 km
08:33 10:06 (01:33)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 08:33
Zmajevo, Railway station
arr. 08:56
dep. 08:56
29 km
Vrbas, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:21
44 km
Backa Topola, Railway station
arr. 10:06
74 km
09:26 10:49 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 09:26
Vrbas, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
44 km
Backa Topola, Railway station
arr. 10:49
74 km
09:40 10:52 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:40
Sirig, Center
arr. 10:02
dep. 10:02
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 10:12
dep. 10:12
32 km
Feketic, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
48 km
Lovcenac, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
50 km
Lovcenac, mill
arr. 10:36
dep. 10:36
52 km
Mali Idjos, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 10:52
67 km
10:03 11:37 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 10:03
Kisac, Railway station
arr. 10:17
dep. 10:23
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 10:29
dep. 10:30
23 km
Zmajevo, Railway station
arr. 10:35
dep. 10:36
29 km
Vrbas, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
44 km
Lovcenac, Railway station
arr. 11:07
dep. 11:08
56 km
Mali Idjos, Polje
arr. 11:16
dep. 11:16
65 km
Backa Topola, Railway station
arr. 11:37
74 km
10:40 11:58 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:40
Sirig, Center
arr. 11:03
dep. 11:03
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 11:18
dep. 11:18
32 km
Feketic, Center
arr. 11:36
dep. 11:36
48 km
Lovcenac, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 11:58
67 km
11:55 12:50 (00:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:55
Backa Topola, Bus station
arr. 12:50
66 km
12:25 13:34 (01:09)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:25
Sirig, Center
arr. 12:47
dep. 12:47
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:02
dep. 13:02
32 km
Feketic, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
48 km
Lovcenac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
50 km
Lovcenac, mill
arr. 13:22
dep. 13:22
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 13:23
dep. 13:23
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 13:24
dep. 13:24
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 13:34
67 km
12:45 14:10 (01:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:45
Sirig, Novosadska 34
arr. 13:10
dep. 13:10
20 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
33 km
Feketic, Center
arr. 13:50
dep. 13:50
49.2 km
Lovcenac, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
51 km
Backa Topola, Bus station
arr. 14:10
67.1 km
13:17 14:53 (01:36)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 13:17
Vrbas, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:00
44 km
Backa Topola, Railway station
arr. 14:53
74 km
14:40 15:58 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Sirig, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:18
dep. 15:18
32 km
Feketic, Center
arr. 15:36
dep. 15:36
48 km
Lovcenac, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 15:58
67 km
15:45 16:57 (01:12)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Sirig, Center
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 16:22
dep. 16:22
32 km
Feketic, Center
arr. 16:38
dep. 16:38
48 km
Lovcenac, Center
arr. 16:42
dep. 16:42
50 km
Lovcenac, mill
arr. 16:45
dep. 16:45
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 16:46
dep. 16:46
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 16:57
67 km
17:16 18:50 (01:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 17:16
Kisac, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:30
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Zmajevo, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:41
29 km
Vrbas, Railway station
arr. 18:00
dep. 18:07
44 km
Lovcenac, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
56 km
Mali Idjos, Polje
arr. 18:33
dep. 18:34
65 km
Backa Topola, Railway station
arr. 18:50
74 km
17:20 18:38 (01:18)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Sirig, Center
arr. 17:43
dep. 17:43
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 17:58
dep. 17:58
32 km
Feketic, Center
arr. 18:16
dep. 18:16
48 km
Lovcenac, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
50 km
Mali Idjos, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 18:38
67 km
19:15 20:22 (01:07)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:15
Sirig, Center
arr. 19:36
dep. 19:36
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:48
dep. 19:48
32 km
Feketic, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
48 km
Lovcenac, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
50 km
Lovcenac, mill
arr. 20:07
dep. 20:07
52 km
Mali Idjos, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 20:22
67 km
19:26 20:53 (01:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 19:26
Vrbas, Railway station
arr. 20:10
dep. 20:12
44 km
Lovcenac, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
56 km
Mali Idjos, Polje
arr. 20:37
dep. 20:38
65 km
Backa Topola, Railway station
arr. 20:53
74 km
20:00 21:17 (01:17)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
Feketic, Center
arr. 20:52
dep. 20:52
48 km
Lovcenac, Center
arr. 20:55
dep. 20:55
50 km
Lovcenac, mill
arr. 20:57
dep. 20:57
52 km
Mali Idjos, Gradjamont
arr. 20:59
dep. 20:59
53 km
Mali Idjos, Center
arr. 21:01
dep. 21:01
54 km
Backa Topola, Bus station
arr. 21:15
67 km
21:15 22:20 (01:05)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 600,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:15
Backa Topola, Bus station
arr. 22:20
68 km
22:12 23:44 (01:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 22:12
Kisac, Railway station
arr. 22:26
dep. 22:26
15 km
Stepanovicevo, Railway station
arr. 22:32
dep. 22:32
23 km
Zmajevo, Railway station
arr. 22:37
dep. 22:37
29 km
Vrbas, Railway station
arr. 23:01
dep. 23:02
44 km
Lovcenac, Railway station
arr. 23:13
dep. 23:14
56 km
Mali Idjos, Railway station
arr. 23:22
dep. 23:23
62 km
Backa Topola, Railway station
arr. 23:44
74 km
23:32 00:55 (01:23)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Sad, Railway station
dep. 23:32
Vrbas, Railway station
arr. 00:15
dep. 00:16
44 km
Backa Topola, Railway station
arr. 00:55
74 km

Naselja Novi Sad i Backa Topola su međusobno udaljena ~70 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 23:32 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Backa Topola iznosi od 600,00 RSD do 600,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.