Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Apatin timetable

wednesday, 21.11.2018.
09:00 11:25 (02:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
45 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
56 km
Crvenka, AS
arr. 10:13
dep. 10:13
64 km
Sivac, AS
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 11:05
dep. 11:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 11:07
dep. 11:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 11:09
dep. 11:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
-80 km
arr. 11:22
dep. 11:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
115.7 km
12:30 15:25 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
45 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
56 km
Crvenka, AS
arr. 13:46
dep. 13:46
64 km
Sivac, AS
arr. 13:55
dep. 13:55
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 15:05
dep. 15:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 15:07
dep. 15:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
-80 km
arr. 15:22
dep. 15:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
115.7 km
14:30 17:25 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
45 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
56 km
Crvenka, AS
arr. 15:54
dep. 15:54
64 km
Sivac, AS
arr. 16:03
dep. 16:03
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 17:05
dep. 17:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 17:07
dep. 17:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 17:09
dep. 17:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
-80 km
arr. 17:22
dep. 17:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
115.7 km
18:30 20:50 (02:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
45 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
56 km
Crvenka, AS
arr. 19:54
dep. 19:54
64 km
Sivac, AS
arr. 20:03
dep. 20:03
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
97 km
Apatin, Bus station
arr. 20:50
115 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
09:00 11:25 (02:25)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:00
Sirig, Novosadska 17
arr. 09:23
dep. 09:23
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 09:36
dep. 09:36
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 09:52
dep. 09:52
45 km
Kula, Bus station
arr. 10:03
dep. 10:03
56 km
Crvenka, AS
arr. 10:13
dep. 10:13
64 km
Sivac, AS
arr. 10:22
dep. 10:22
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 10:49
dep. 11:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 11:05
dep. 11:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 11:06
dep. 11:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 11:07
dep. 11:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 11:09
dep. 11:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 11:10
dep. 11:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 11:11
dep. 11:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 11:20
dep. 11:20
-80 km
arr. 11:22
dep. 11:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 11:25
115.7 km
12:30 15:25 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 12:53
dep. 12:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 13:22
dep. 13:22
45 km
Kula, Bus station
arr. 13:34
dep. 13:34
56 km
Crvenka, AS
arr. 13:46
dep. 13:46
64 km
Sivac, AS
arr. 13:55
dep. 13:55
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 14:05
dep. 14:05
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 14:20
dep. 15:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 15:05
dep. 15:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 15:06
dep. 15:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 15:07
dep. 15:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 15:09
dep. 15:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 15:10
dep. 15:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 15:11
dep. 15:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 15:20
dep. 15:20
-80 km
arr. 15:22
dep. 15:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 15:25
115.7 km
14:30 17:25 (02:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 14:53
dep. 14:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 15:08
dep. 15:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 15:23
dep. 15:23
45 km
Kula, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
56 km
Crvenka, AS
arr. 15:54
dep. 15:54
64 km
Sivac, AS
arr. 16:03
dep. 16:03
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 16:26
dep. 17:00
97 km
Sombor (Zombor), Bolnica Neuropsihijatrija R
arr. 17:05
dep. 17:05
99.2 km
Sombor (Zombor), Hala Mostonga
arr. 17:06
dep. 17:06
99.9 km
Sombor (Zombor), Kanal Elektrovojvodine
arr. 17:07
dep. 17:07
100.8 km
Sombor (Zombor), Bukovac raskrsnica
arr. 17:09
dep. 17:09
102 km
Sombor (Zombor), Ž. St - Centrala
arr. 17:10
dep. 17:10
103.2 km
Sombor (Zombor), Aerodrom
arr. 17:11
dep. 17:11
104.5 km
Apatin, Somborska 81
arr. 17:20
dep. 17:20
-80 km
arr. 17:22
dep. 17:22
-80 km
Apatin, Bus station
arr. 17:25
115.7 km
18:30 20:50 (02:20)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Sirig, Novosadska 17
arr. 18:53
dep. 18:53
21 km
Srbobran, Bus station
arr. 19:08
dep. 19:08
32 km
Vrbas, Bus station
arr. 19:29
dep. 19:29
45 km
Kula, Bus station
arr. 19:43
dep. 19:43
56 km
Crvenka, AS
arr. 19:54
dep. 19:54
64 km
Sivac, AS
arr. 20:03
dep. 20:03
72 km
Kljajicevo, Center
arr. 20:15
dep. 20:15
84 km
Sombor (Zombor), Bus station
arr. 20:30
dep. 20:30
97 km
Apatin, Bus station
arr. 20:50
115 km

Naselja Novi Sad i Apatin su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 18:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.