Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Sad - Aleksinac timetable

wednesday, 21.11.2018.
08:35 13:25 (04:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
285 km
13:05 17:20 (04:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 12,71 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
84 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
218 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
289 km
17:25 22:20 (04:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
222 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
230 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
283 km
23:10 04:05 (04:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:30
dep. 00:45
94.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
299.6 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
08:35 13:25 (04:50)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik)
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
Maradik, Intersection
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
285 km
13:05 17:20 (04:15)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 12,71 EUR
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
84 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
218 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
289 km
17:25 22:20 (04:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
222 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
230 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
283 km
23:10 04:05 (04:55)
MAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 23:10
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 00:30
dep. 00:45
94.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 04:05
299.6 km

Naselja Novi Sad i Aleksinac su međusobno udaljena ~290 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 04h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 08:35 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Aleksinac iznosi od 12,71 EUR do 12,71 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.