Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Novi Sad - Aleksinac timetable

tuesday, 07.07.2020.
07:00 12:05 (05:05)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
283 km
08:35 13:25 (04:50)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
285 km
13:05 17:20 (04:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
84 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
218 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
289 km
17:25 22:20 (04:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
222 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
230 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
283 km
Novi Sad - Aleksinac timetable
Departures on: wednesday, 08.07.2020.
07:00 12:05 (05:05)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 08:25
dep. 08:45
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:42
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 10:53
dep. 10:55
222 km
Paracin, Bus station
arr. 11:06
dep. 11:08
230 km
Razanj, Bus station
arr. 11:38
dep. 11:40
260 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:05
283 km
08:35 13:25 (04:50)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:35
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 08:42
dep. 08:42
7 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
13 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
23 km
arr. 09:04
dep. 09:04
37 km
Indjija, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
37 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Nova Pazova, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
60 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
76 km
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 10:20
dep. 10:55
80 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:25
285 km
13:05 17:20 (04:15)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 14:05
dep. 14:15
84 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:20
218 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:20
289 km
17:25 22:20 (04:55)
MAS - Central bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:25
Belgrade (Beograd), BAS - Central bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
78 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:57
212 km
Cuprija, Bus station
arr. 21:08
dep. 21:10
222 km
Paracin, Bus station
arr. 21:21
dep. 21:23
230 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:20
283 km

Naselja Novi Sad i Aleksinac su međusobno udaljena ~285 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Sad je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Sad - Aleksinac iznosi od 12,89 EUR do 12,89 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.