Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Trnava kod Novog Pazara timetable

tuesday, 18.02.2020.
05:40 06:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 05:42
dep. 05:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 05:44
dep. 05:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 05:47
dep. 05:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 05:48
dep. 05:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 05:49
dep. 05:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 05:51
dep. 05:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 05:55
dep. 05:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 05:57
dep. 05:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 05:58
dep. 05:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 06:00
dep. 06:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 06:02
dep. 06:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 06:05
7.9 km
06:40 07:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:42
dep. 06:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 06:44
dep. 06:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 06:49
dep. 06:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 06:51
dep. 06:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 06:55
dep. 06:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 06:58
dep. 06:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 07:00
dep. 07:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 07:02
dep. 07:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 07:05
7.9 km
06:40 07:15 (00:35)
Bus stationCadoriste
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:42
dep. 06:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 06:44
dep. 06:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 06:45
dep. 06:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 06:48
dep. 06:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 06:49
dep. 06:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 06:51
dep. 06:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 06:53
dep. 06:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 06:55
dep. 06:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 06:57
dep. 06:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 06:58
dep. 06:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 07:00
dep. 07:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 07:02
dep. 07:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 07:05
dep. 07:05
7.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
arr. 07:15
10 km
09:40 10:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 09:42
dep. 09:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 09:44
dep. 09:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 09:45
dep. 09:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 09:47
dep. 09:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 09:48
dep. 09:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 09:49
dep. 09:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 09:51
dep. 09:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 09:53
dep. 09:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 09:55
dep. 09:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 09:57
dep. 09:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 09:58
dep. 09:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 10:00
dep. 10:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 10:02
dep. 10:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 10:05
7.9 km
11:40 12:15 (00:35)
Bus stationCadoriste
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 11:42
dep. 11:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 11:44
dep. 11:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 11:45
dep. 11:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 11:47
dep. 11:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 11:48
dep. 11:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 11:49
dep. 11:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 11:51
dep. 11:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 11:53
dep. 11:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 11:55
dep. 11:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 11:57
dep. 11:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 11:58
dep. 11:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 12:00
dep. 12:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 12:02
dep. 12:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 12:05
dep. 12:05
7.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
arr. 12:15
10 km
12:40 13:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 12:42
dep. 12:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 12:44
dep. 12:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 12:45
dep. 12:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 12:47
dep. 12:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 12:48
dep. 12:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 12:49
dep. 12:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 12:51
dep. 12:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 12:53
dep. 12:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 12:55
dep. 12:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 12:57
dep. 12:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 12:58
dep. 12:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 13:00
dep. 13:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 13:02
dep. 13:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 13:05
7.9 km
14:40 15:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 14:42
dep. 14:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 14:44
dep. 14:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 14:47
dep. 14:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 14:48
dep. 14:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 14:49
dep. 14:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 14:51
dep. 14:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 14:53
dep. 14:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 14:55
dep. 14:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 14:57
dep. 14:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 14:58
dep. 14:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 15:00
dep. 15:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 15:02
dep. 15:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 15:05
7.9 km
15:40 16:15 (00:35)
Bus stationCadoriste
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 15:42
dep. 15:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 15:44
dep. 15:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 15:45
dep. 15:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 15:47
dep. 15:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 15:48
dep. 15:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 15:49
dep. 15:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 15:51
dep. 15:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 15:53
dep. 15:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 15:55
dep. 15:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 15:57
dep. 15:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 15:58
dep. 15:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 16:00
dep. 16:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 16:02
dep. 16:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Nokici
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Trnava kod Novog Pazara, Cadoriste
arr. 16:15
10 km
16:40 17:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 16:42
dep. 16:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 16:44
dep. 16:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 16:45
dep. 16:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 16:47
dep. 16:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 16:48
dep. 16:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 16:49
dep. 16:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 16:51
dep. 16:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 16:53
dep. 16:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 16:55
dep. 16:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 16:57
dep. 16:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 16:58
dep. 16:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 17:00
dep. 17:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 17:02
dep. 17:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 17:05
7.9 km
19:40 20:05 (00:25)
Bus stationNetvrde
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 19:40
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 19:42
dep. 19:42
0.3 km
Novi Pazar, Park
arr. 19:44
dep. 19:44
0.6 km
Novi Pazar, Visegradska
arr. 19:45
dep. 19:45
1 km
Novi Pazar, Bolnica
arr. 19:47
dep. 19:47
1.7 km
Novi Pazar, Trso
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Novi Pazar, Ukras
arr. 19:49
dep. 19:49
2.3 km
Novi Pazar, Ceremedinica
arr. 19:51
dep. 19:51
2.8 km
Osoje kod Novog Pazara, Ras FO
arr. 19:53
dep. 19:53
3.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Garaze
arr. 19:55
dep. 19:55
3.7 km
Osoje kod Novog Pazara, Mulici
arr. 19:57
dep. 19:57
4.2 km
Osoje kod Novog Pazara, Jalija
arr. 19:58
dep. 19:58
4.6 km
Izbice, C kuce - Pljevljani
arr. 20:00
dep. 20:00
5.2 km
Trnava kod Novog Pazara
arr. 20:02
dep. 20:02
5.9 km
Trnava kod Novog Pazara, Netvrde
arr. 20:05
7.9 km

Naselja Novi Pazar i Trnava kod Novog Pazara su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.