Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Savci timetable

monday, 17.05.2021.
06:30 07:05 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 06:37
dep. 06:37
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 06:38
dep. 06:38
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 06:40
dep. 06:40
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 06:41
dep. 06:41
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 06:43
dep. 06:43
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 06:46
dep. 06:46
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 06:49
dep. 06:49
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 06:51
dep. 06:51
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 06:53
dep. 06:53
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 06:58
dep. 06:58
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 07:00
dep. 07:00
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 07:02
dep. 07:02
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 07:05
8.8 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 10:33
dep. 10:33
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 10:37
dep. 10:37
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 10:38
dep. 10:38
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 10:40
dep. 10:40
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 10:43
dep. 10:43
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 10:44
dep. 10:44
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 10:46
dep. 10:46
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 10:48
dep. 10:48
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 10:49
dep. 10:49
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 10:51
dep. 10:51
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 10:53
dep. 10:53
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 10:58
dep. 10:58
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 11:00
dep. 11:00
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 11:02
dep. 11:02
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 11:05
8.8 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 14:03
dep. 14:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 14:07
dep. 14:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 14:08
dep. 14:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 14:10
dep. 14:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 14:13
dep. 14:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 14:14
dep. 14:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 14:16
dep. 14:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 14:19
dep. 14:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 14:21
dep. 14:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 14:23
dep. 14:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 14:32
dep. 14:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 14:35
8.8 km
16:00 16:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 16:03
dep. 16:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 16:07
dep. 16:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 16:08
dep. 16:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 16:10
dep. 16:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 16:11
dep. 16:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 16:13
dep. 16:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 16:14
dep. 16:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 16:16
dep. 16:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 16:19
dep. 16:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 16:21
dep. 16:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 16:23
dep. 16:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 16:28
dep. 16:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 16:30
dep. 16:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 16:32
dep. 16:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 16:35
8.8 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 20:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 20:03
dep. 20:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 20:07
dep. 20:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 20:08
dep. 20:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 20:10
dep. 20:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 20:11
dep. 20:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 20:13
dep. 20:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 20:14
dep. 20:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 20:19
dep. 20:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 20:21
dep. 20:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 20:23
dep. 20:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 20:28
dep. 20:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 20:32
dep. 20:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 20:35
8.8 km
Novi Pazar - Savci timetable
Departures on: tuesday, 18.05.2021.
06:30 07:05 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 06:33
dep. 06:33
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 06:37
dep. 06:37
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 06:38
dep. 06:38
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 06:40
dep. 06:40
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 06:41
dep. 06:41
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 06:43
dep. 06:43
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 06:44
dep. 06:44
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 06:46
dep. 06:46
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 06:48
dep. 06:48
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 06:49
dep. 06:49
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 06:51
dep. 06:51
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 06:53
dep. 06:53
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 06:58
dep. 06:58
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 07:00
dep. 07:00
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 07:02
dep. 07:02
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 07:05
8.8 km
10:30 11:05 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 10:30
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 10:33
dep. 10:33
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 10:37
dep. 10:37
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 10:38
dep. 10:38
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 10:40
dep. 10:40
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 10:41
dep. 10:41
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 10:43
dep. 10:43
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 10:44
dep. 10:44
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 10:46
dep. 10:46
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 10:48
dep. 10:48
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 10:49
dep. 10:49
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 10:51
dep. 10:51
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 10:53
dep. 10:53
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 10:56
dep. 10:56
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 10:58
dep. 10:58
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 11:00
dep. 11:00
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 11:02
dep. 11:02
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 11:05
8.8 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 14:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 14:03
dep. 14:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 14:07
dep. 14:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 14:08
dep. 14:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 14:10
dep. 14:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 14:13
dep. 14:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 14:14
dep. 14:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 14:16
dep. 14:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 14:18
dep. 14:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 14:19
dep. 14:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 14:21
dep. 14:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 14:23
dep. 14:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 14:26
dep. 14:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 14:28
dep. 14:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 14:30
dep. 14:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 14:32
dep. 14:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 14:35
8.8 km
16:00 16:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 16:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 16:03
dep. 16:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 16:07
dep. 16:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 16:08
dep. 16:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 16:10
dep. 16:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 16:11
dep. 16:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 16:13
dep. 16:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 16:14
dep. 16:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 16:16
dep. 16:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 16:19
dep. 16:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 16:21
dep. 16:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 16:23
dep. 16:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 16:26
dep. 16:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 16:28
dep. 16:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 16:30
dep. 16:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 16:32
dep. 16:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 16:35
8.8 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus stationPazariste
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 20:00
Novi Pazar, Sivi dom
arr. 20:03
dep. 20:03
0.3 km
Novi Pazar, Samald komerc
arr. 20:07
dep. 20:07
0.8 km
Novi Pazar, Parice
arr. 20:08
dep. 20:08
1.3 km
Novi Pazar, Drum
arr. 20:10
dep. 20:10
1.8 km
Novi Pazar, Arapov grob
arr. 20:11
dep. 20:11
2.2 km
Novi Pazar, Novi put
arr. 20:13
dep. 20:13
2.7 km
Novi Pazar, Tabakovica propust
arr. 20:14
dep. 20:14
3.1 km
Pobrde kod Novog Pazara, Jusuf poto
arr. 20:16
dep. 20:16
3.5 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 1
arr. 20:18
dep. 20:18
4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Selakovac 2
arr. 20:19
dep. 20:19
4.4 km
Pobrde kod Novog Pazara, Rasadnik
arr. 20:21
dep. 20:21
4.8 km
Ivanca, Demirov han
arr. 20:23
dep. 20:23
5.2 km
Ivanca, Dojevice
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Savci, Jerika - saz
arr. 20:28
dep. 20:28
6.9 km
Savci, II - cesma
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Savci, II - automehicar
arr. 20:32
dep. 20:32
8.2 km
Savci, Pazariste
arr. 20:35
8.8 km

Naselja Novi Pazar i Savci su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.