Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Leposavic timetable

monday, 24.02.2020.
09:00 10:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Raska, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Lesak
arr. 09:55
dep. 09:55
42 km
Leposavic
arr. 10:05
52 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Postenje kod Novog Pazara, Trnavci
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Postenje kod Novog Pazara, Kozarevo
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Batnjik
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Panojevice, Patričevići
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Panojevice, Živkovići
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Kucane, Potok
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Kucane, Bisina
arr. 09:57
dep. 09:57
16 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:15
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Jarinje, Donje
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Jarinje, Gornje
arr. 10:35
dep. 10:35
39 km
Lesak
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Dren kod Leposavica
arr. 10:55
dep. 10:55
48 km
Leposavic, Bus station
arr. 11:00
53 km
Novi Pazar - Leposavic timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
09:00 10:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Raska, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Lesak
arr. 09:55
dep. 09:55
42 km
Leposavic
arr. 10:05
52 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Postenje kod Novog Pazara, Trnavci
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Postenje kod Novog Pazara, Kozarevo
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Batnjik
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Panojevice, Patričevići
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Panojevice, Živkovići
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Kucane, Potok
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Kucane, Bisina
arr. 09:57
dep. 09:57
16 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:15
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Jarinje, Donje
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Jarinje, Gornje
arr. 10:35
dep. 10:35
39 km
Lesak
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Dren kod Leposavica
arr. 10:55
dep. 10:55
48 km
Leposavic, Bus station
arr. 11:00
53 km
Novi Pazar - Leposavic timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
09:00 10:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Raska, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Lesak
arr. 09:55
dep. 09:55
42 km
Leposavic
arr. 10:05
52 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Postenje kod Novog Pazara, Trnavci
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Postenje kod Novog Pazara, Kozarevo
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Batnjik
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Panojevice, Patričevići
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Panojevice, Živkovići
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Kucane, Potok
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Kucane, Bisina
arr. 09:57
dep. 09:57
16 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:15
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Jarinje, Donje
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Jarinje, Gornje
arr. 10:35
dep. 10:35
39 km
Lesak
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Dren kod Leposavica
arr. 10:55
dep. 10:55
48 km
Leposavic, Bus station
arr. 11:00
53 km
Novi Pazar - Leposavic timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
09:00 10:05 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Raska, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:20
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Lesak
arr. 09:55
dep. 09:55
42 km
Leposavic
arr. 10:05
52 km
09:30 11:00 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:30
Postenje kod Novog Pazara, Trnavci
arr. 09:37
dep. 09:37
5 km
Postenje kod Novog Pazara, Kozarevo
arr. 09:40
dep. 09:40
7 km
Batnjik
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Panojevice, Patričevići
arr. 09:50
dep. 09:50
12 km
Panojevice, Živkovići
arr. 09:53
dep. 09:53
14 km
Kucane, Potok
arr. 09:55
dep. 09:55
15 km
Kucane, Bisina
arr. 09:57
dep. 09:57
16 km
Raska, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:15
21 km
Rudnica kod Raske
arr. 10:20
dep. 10:20
31 km
Jarinje, Donje
arr. 10:30
dep. 10:30
37 km
Jarinje, Gornje
arr. 10:35
dep. 10:35
39 km
Lesak
arr. 10:45
dep. 10:45
43 km
Dren kod Leposavica
arr. 10:55
dep. 10:55
48 km
Leposavic, Bus station
arr. 11:00
53 km

Naselja Novi Pazar i Leposavic su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 09:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.