Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Novi Pazar - Kragujevac timetable

thursday, 16.08.2018.
04:00 07:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 04:00
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
155 km
05:55 09:25 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:55
Raska, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
24 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
53 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
67 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
105 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
115 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
123 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
131 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
152 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
159 km
07:50 11:00 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:50
Raska, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
101 km
Gruza
arr. 10:30
dep. 10:30
134 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
155 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
154 km
18:15 21:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Bus station
arr. 21:30
150 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
04:00 07:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 04:00
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
155 km
05:55 09:25 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:55
Raska, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
24 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
53 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
67 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
105 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
115 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
123 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
131 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
152 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
159 km
07:50 11:00 (03:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:50
Raska, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
101 km
Gruza
arr. 10:30
dep. 10:30
134 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
155 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
154 km
18:15 21:30 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Bus station
arr. 21:30
150 km

Naselja Novi Pazar i Kragujevac su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.