Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Pazar - Kragujevac timetable

monday, 10.08.2020.
05:55 09:25 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:55
Raska, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
24 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
53 km
Polumir, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
67 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
105 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
115 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
123 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
131 km
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Gruza, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 09:16
dep. 09:16
152 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
159 km
07:50 11:00 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:50
Raska, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
101 km
Gruza, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
134 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
155 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
154 km
15:45 18:40 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:45
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
93.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
102.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
155.9 km
18:15 21:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Bus station
arr. 21:30
150 km
Novi Pazar - Kragujevac timetable
Departures on: tuesday, 11.08.2020.
05:55 09:25 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:55
Raska, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
24 km
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
53 km
Polumir, Most
arr. 07:25
dep. 07:25
67 km
Bogutovac, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
105 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
115 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
123 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
131 km
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Gruza, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 09:16
dep. 09:16
152 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
159 km
07:50 11:00 (03:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:50
Raska, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
101 km
Gruza, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
134 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:00
155 km
15:15 18:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
154 km
15:45 18:40 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:45
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
93.9 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
102.6 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:40
155.9 km
18:15 21:30 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Bus station
arr. 21:30
150 km

Naselja Novi Pazar i Kragujevac su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Novi Pazar - Kragujevac iznosi od 6,77 EUR do 6,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.