Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Novi Pazar - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
02:15 07:15 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 02:15
Kraljevo, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
104 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
298 km
03:30 08:20 (28:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 03:30
Raska, Bus station
arr. 03:51
dep. 03:51
21.1 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:12
dep. 08:12
291.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:20
295.6 km
05:55 11:35 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 05:55
Raska, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:35
24 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 06:47
dep. 06:47
34 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 07:09
dep. 07:09
53 km
Polumir
arr. 07:25
dep. 07:25
67 km
Bogutovac, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
84 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:15
105 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 08:30
dep. 08:30
115 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 08:40
dep. 08:40
123 km
Guberevac kod Knica
arr. 08:50
dep. 08:50
131 km
Balosave
arr. 08:54
dep. 08:54
134 km
Grabovac kod Knica
arr. 09:00
dep. 09:00
139 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:10
dep. 09:10
147 km
Kragujevac, Koricani
arr. 09:16
dep. 09:16
152 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
159 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
294 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
299 km
06:30 11:30 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 06:30
Raska, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Brvenik kod Raske
arr. 07:10
dep. 07:10
31 km
Baljevac kod Raske
arr. 07:15
dep. 07:15
36 km
Biljanovac
arr. 07:20
dep. 07:20
39 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 07:40
dep. 07:40
53 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
102 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:50
dep. 09:00
151 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:20
dep. 09:20
162 km
Ljig, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
192 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
277 km
07:00 12:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 07:00
Raska, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
20 km
Biljanovac, Center
arr. 08:15
dep. 08:15
40 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
55 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva)
arr. 08:50
dep. 08:50
75 km
Bogutovac, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
83 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:10
dep. 09:10
93 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:20
dep. 09:30
103 km
Ladevci
arr. 09:42
dep. 09:42
116 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:47
dep. 09:47
118 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
124 km
Preljina
arr. 10:05
dep. 10:05
135 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:21
dep. 10:21
150 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 10:30
dep. 10:30
158 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 10:34
dep. 10:34
167 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 10:42
dep. 10:42
174 km
Stavica, Magistrala
arr. 10:47
dep. 10:47
179 km
Ljig, Bus station
arr. 10:58
dep. 11:03
193 km
arr. 11:15
dep. 11:15
203 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 12:10
dep. 12:10
261 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:30
274 km
09:00 14:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 09:00
Raska, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:30
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
101 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
160 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
274 km
11:45 17:00 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 11:45
Raska, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 12:45
dep. 12:45
42 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:45
dep. 13:45
101 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
160 km
Ljig, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
194 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
274 km
12:20 17:30 (05:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 12:20
Raska, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
21 km
Baljevac kod Raske
arr. 13:10
dep. 13:10
35 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:40
dep. 13:40
50 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
101 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
145 km
Ljig, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
195 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
274 km
13:30 18:25 (04:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:25
103 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:25
276 km
15:15 20:30 (05:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
103 km
Kragujevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
154 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
293 km
18:15 23:45 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 18:15
Kragujevac, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
150 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
287 km
 
Departures on: monday, 20.11.2018.
00:15 05:15 (05:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 00:15
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
21 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 01:00
dep. 01:00
42 km
Kraljevo, Bus station
arr. 02:00
dep. 02:00
101 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
160 km
Ljig, Bus station
arr. 04:00
dep. 04:00
194 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:15
274 km
01:30 07:00 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Novi Pazar, Bus station
dep. 01:30
Raska, Bus station
arr. 01:55
dep. 01:55
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 03:40
dep. 03:40
101 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
280 km

Naselja Novi Pazar i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~283 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 55min., a najduže 28h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 10 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Pazar je u 00:15 h, dok je poslednji polazak u 18:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.