Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Knezevac - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 17.02.2020.
05:07 09:12 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 05:07
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
17 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
38 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
50 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
74 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
97 km
arr. 07:30
dep. 07:40
112 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
192 km
06:31 10:40 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 06:31
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
39 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
44 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
58 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:07
dep. 08:07
76 km
arr. 08:15
dep. 08:15
81 km
arr. 08:35
dep. 08:35
99 km
arr. 08:52
dep. 08:52
115 km
arr. 08:53
dep. 08:53
116 km
arr. 08:54
dep. 08:54
117 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
118 km
arr. 09:22
dep. 09:22
128 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
192 km
14:07 18:12 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 14:07
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
17 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
38 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
50 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
74 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
97 km
arr. 16:30
dep. 16:40
112 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
192 km
15:21 18:57 (03:36)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 15:21
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
39 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
53 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
54 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
71 km
arr. 16:47
dep. 16:47
76 km
arr. 17:05
dep. 17:05
93 km
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
113 km
arr. 17:46
dep. 17:46
125 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
149 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
153 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
157 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
185 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
192 km
18:37 22:42 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 18:37
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
17 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
38 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
50 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
74 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
81 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
97 km
arr. 21:00
dep. 21:10
112 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
118 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
125 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
132 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
135 km
arr. 21:41
dep. 21:41
139 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
149 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
159 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
166 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
172 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
192 km
Novi Knezevac - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
05:07 09:12 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 05:07
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Coka, Bus station
arr. 05:17
dep. 05:17
10 km
Senta, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:30
17 km
Ada, Bus station
arr. 05:55
dep. 05:55
38 km
Mol, Center
arr. 06:03
dep. 06:03
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 06:23
dep. 06:23
50 km
Becej, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:28
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 06:41
dep. 06:41
74 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:08
dep. 07:08
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 07:15
dep. 07:15
97 km
arr. 07:30
dep. 07:40
112 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:01
dep. 09:01
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:12
192 km
06:31 10:40 (04:09)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 06:31
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 06:32
dep. 06:32
1 km
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Coka, Bus station
arr. 06:48
dep. 06:48
14 km
Ostojicevo, Strosmajerova 14
arr. 06:54
dep. 06:54
19 km
Ostojicevo, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
20 km
Padej, Marsala Tita 19
arr. 07:05
dep. 07:05
28 km
Sajan, Center
arr. 07:17
dep. 07:17
39 km
Idos, Center
arr. 07:23
dep. 07:23
44 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 07:41
dep. 07:41
58 km
Kikinda, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
59 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 08:07
dep. 08:07
76 km
arr. 08:15
dep. 08:15
81 km
arr. 08:35
dep. 08:35
99 km
arr. 08:52
dep. 08:52
115 km
arr. 08:53
dep. 08:53
116 km
arr. 08:54
dep. 08:54
117 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
118 km
arr. 09:22
dep. 09:22
128 km
Centa, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
138 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
192 km
14:07 18:12 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 14:07
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 14:12
dep. 14:12
7 km
Coka, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
10 km
Senta, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:30
17 km
Ada, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
38 km
Mol, Center
arr. 15:03
dep. 15:03
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
50 km
Becej, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:28
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
74 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:08
dep. 16:08
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 16:15
dep. 16:15
97 km
arr. 16:30
dep. 16:40
112 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:01
dep. 18:01
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:12
192 km
15:21 18:57 (03:36)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 15:21
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Coka, Bus station
arr. 15:33
dep. 15:33
10 km
Ostojicevo, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Padej, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Sajan, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
35 km
Idos, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
39 km
Kikinda, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
53 km
Kikinda, Mikronaselje
arr. 16:22
dep. 16:22
54 km
Vincaid (Banatska Topola), Stari put
arr. 16:42
dep. 16:42
71 km
arr. 16:47
dep. 16:47
76 km
arr. 17:05
dep. 17:05
93 km
arr. 17:16
dep. 17:16
104 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:35
113 km
arr. 17:46
dep. 17:46
125 km
Centa, S.Jovanovica 12
arr. 18:11
dep. 18:11
149 km
Dunavac, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
153 km
Dunavac, Japanski cvet
arr. 18:20
dep. 18:20
157 km
Beograd (Belgrade), Pančevački most
arr. 18:46
dep. 18:46
185 km
Beograd (Belgrade), Botanička Bašta
arr. 18:48
dep. 18:48
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:57
192 km
18:37 22:42 (04:05)
Bus stationBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Knezevac, Bus station
dep. 18:37
Sanad, Ul. Oslobodenja
arr. 18:42
dep. 18:42
7 km
Coka, Bus station
arr. 18:47
dep. 18:47
10 km
Senta, Bus station
arr. 18:55
dep. 19:00
17 km
Ada, Bus station
arr. 19:25
dep. 19:25
38 km
Mol, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
42 km
Backo Petrovo Selo, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
50 km
Becej, Bus station
arr. 19:58
dep. 19:58
63 km
Backo Gradiste, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
74 km
Nadalj, Center
arr. 20:28
dep. 20:28
81 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 20:38
dep. 20:38
93 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 20:45
dep. 20:45
97 km
arr. 21:00
dep. 21:10
112 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
118 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 21:29
dep. 21:29
125 km
Banstol (Cortanovci), Intersection
arr. 21:34
dep. 21:34
132 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
135 km
arr. 21:41
dep. 21:41
139 km
Indjija, Bus station
arr. 21:53
dep. 21:53
149 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 22:03
dep. 22:03
159 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:10
dep. 22:10
166 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
172 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
186 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
192 km

Naselja Novi Knezevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~192 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 36min., a najduže 04h i 09min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Knezevac je u 05:07 h, dok je poslednji polazak u 18:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.