Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Bracin - Podgorac kod Raznja timetable

saturday, 16.11.2019.
06:48 06:58 (00:10)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 06:48
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Vitosevac, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 06:58
10 km
07:13 07:32 (00:19)
JK3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, JK
dep. 07:13
Novi Bracin, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
1 km
Pretrkovac
arr. 07:19
dep. 07:19
3 km
Vitosevac, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
5.5 km
Vitosevac, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
6 km
Vitosevac, 3
arr. 07:28
dep. 07:28
7 km
Podgorac kod Raznja, 1
arr. 07:29
dep. 07:29
10.5 km
Podgorac kod Raznja, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Podgorac kod Raznja, 3
arr. 07:32
12 km
11:28 11:45 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 11:28
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
Vitosevac, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 11:45
10 km
14:53 15:10 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 14:53
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Vitosevac, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 15:10
10 km
20:18 20:35 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 20:18
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 20:23
dep. 20:23
2 km
Vitosevac, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 20:35
10 km
22:53 23:10 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 22:53
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 22:58
dep. 22:58
2 km
Vitosevac, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 23:10
10 km
Novi Bracin - Podgorac kod Raznja timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
06:48 06:58 (00:10)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 06:48
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 06:55
dep. 06:55
2 km
Vitosevac, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 06:58
10 km
14:53 15:10 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 14:53
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 14:58
dep. 14:58
2 km
Vitosevac, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 15:10
10 km
22:53 23:10 (00:17)
JovanovacCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Bracin, Jovanovac
dep. 22:53
Pretrkovac, Sv. Trojica
arr. 22:58
dep. 22:58
2 km
Vitosevac, Center
arr. 23:04
dep. 23:04
6 km
Podgorac kod Raznja, Center
arr. 23:10
10 km

Naselja Novi Bracin i Podgorac kod Raznja su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 19min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Bracin je u 06:48 h, dok je poslednji polazak u 22:53 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.