Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Becej - Bocar timetable

friday, 15.11.2019.
12:40 13:20 (00:40)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 12:40
Novi Becej, Novo naselje
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Novi Becej, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 13:09
dep. 13:09
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 13:10
dep. 13:10
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 13:13
dep. 13:13
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 13:19
dep. 13:19
29 km
Bocar, Center
arr. 13:20
30 km
14:05 14:45 (00:40)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 14:05
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Novi Becej, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 14:34
dep. 14:34
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Bocar, Center
arr. 14:45
30 km
22:00 22:42 (00:42)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 22:00
Novi Becej, Novo naselje
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Novi Becej, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 22:06
dep. 22:06
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 22:12
dep. 22:12
6 km
arr. 22:13
dep. 22:13
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 22:18
dep. 22:18
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 22:25
dep. 22:25
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 22:29
dep. 22:29
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 22:30
dep. 22:30
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 22:31
dep. 22:31
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 22:34
dep. 22:34
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 22:40
dep. 22:40
29 km
Bocar, Center
arr. 22:42
30 km
Novi Becej - Bocar timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
14:05 14:45 (00:40)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 14:05
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Novi Becej, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 14:34
dep. 14:34
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Bocar, Center
arr. 14:45
30 km
Novi Becej - Bocar timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
12:40 13:20 (00:40)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 12:40
Novi Becej, Novo naselje
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Novi Becej, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 12:46
dep. 12:46
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 12:56
dep. 12:56
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 13:05
dep. 13:05
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 13:09
dep. 13:09
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 13:10
dep. 13:10
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 13:11
dep. 13:11
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 13:13
dep. 13:13
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 13:19
dep. 13:19
29 km
Bocar, Center
arr. 13:20
30 km
14:05 14:45 (00:40)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 14:05
Novi Becej, Novo naselje
arr. 14:07
dep. 14:07
1 km
Novi Becej, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 14:11
dep. 14:11
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 14:15
dep. 14:15
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 14:17
dep. 14:17
6 km
arr. 14:18
dep. 14:18
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 14:21
dep. 14:21
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 14:34
dep. 14:34
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 14:35
dep. 14:35
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 14:36
dep. 14:36
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 14:37
dep. 14:37
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 14:38
dep. 14:38
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 14:44
dep. 14:44
29 km
Bocar, Center
arr. 14:45
30 km
22:00 22:42 (00:42)
FOPCenter
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Becej, FOP
dep. 22:00
Novi Becej, Novo naselje
arr. 22:02
dep. 22:02
1 km
Novi Becej, Center
arr. 22:05
dep. 22:05
2 km
Novi Becej, Panonija
arr. 22:06
dep. 22:06
3 km
Novi Becej, Polet
arr. 22:10
dep. 22:10
4 km
Novi Becej, Kooperacija
arr. 22:12
dep. 22:12
6 km
arr. 22:13
dep. 22:13
7 km
Novi Becej, Ekonomija
arr. 22:18
dep. 22:18
10 km
Novo Milosevo, Crna bara
arr. 22:25
dep. 22:25
18 km
Novo Milosevo, 3. oktobar - Lord
arr. 22:29
dep. 22:29
21 km
Novo Milosevo, Hinom
arr. 22:30
dep. 22:30
22 km
Novo Milosevo, Benzinska pumpa
arr. 22:31
dep. 22:31
23 km
Novo Milosevo, Center
arr. 22:32
dep. 22:32
24 km
Novo Milosevo, Kafana - Astronomija
arr. 22:34
dep. 22:34
25 km
Bocar, ul. Marsala Tita
arr. 22:40
dep. 22:40
29 km
Bocar, Center
arr. 22:42
30 km

Naselja Novi Becej i Bocar su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Becej je u 12:40 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.