Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Novi Banovci - Skela timetable

friday, 05.03.2021.
04:10 05:55 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 04:10
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:34
dep. 05:34
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 05:52
dep. 05:52
67.9 km
Skela, Dom
arr. 05:55
70.4 km
09:35 11:20 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 09:35
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:59
dep. 10:59
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 11:17
dep. 11:17
67.9 km
Skela, Dom
arr. 11:20
70.4 km
13:30 15:15 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 13:30
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:48
dep. 14:48
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:54
dep. 14:54
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:59
dep. 14:59
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 15:12
dep. 15:12
67.9 km
Skela, Dom
arr. 15:15
70.4 km
Novi Banovci - Skela timetable
Departures on: monday, 08.03.2021.
04:10 05:55 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 04:10
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:34
dep. 05:34
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 05:52
dep. 05:52
67.9 km
Skela, Dom
arr. 05:55
70.4 km
09:35 11:20 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 09:35
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:59
dep. 10:59
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 11:17
dep. 11:17
67.9 km
Skela, Dom
arr. 11:20
70.4 km
13:30 15:15 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 13:30
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:48
dep. 14:48
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:54
dep. 14:54
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:59
dep. 14:59
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 15:12
dep. 15:12
67.9 km
Skela, Dom
arr. 15:15
70.4 km
Novi Banovci - Skela timetable
Departures on: tuesday, 09.03.2021.
04:10 05:55 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 04:10
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 05:28
dep. 05:28
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 05:34
dep. 05:34
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 05:45
dep. 05:45
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 05:49
dep. 05:49
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 05:52
dep. 05:52
67.9 km
Skela, Dom
arr. 05:55
70.4 km
09:35 11:20 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 09:35
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 10:53
dep. 10:53
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 10:59
dep. 10:59
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 11:04
dep. 11:04
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 11:10
dep. 11:10
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 11:14
dep. 11:14
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 11:17
dep. 11:17
67.9 km
Skela, Dom
arr. 11:20
70.4 km
13:30 15:15 (01:45)
CenterDom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Novi Banovci, Center
dep. 13:30
Baric kod Obrenovca, Rampa
arr. 14:48
dep. 14:48
51.4 km
Obrenovac, Topolice
arr. 14:54
dep. 14:54
55.7 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:59
dep. 14:59
57.3 km
Zvecka, Dom
arr. 15:05
dep. 15:05
61.3 km
Ratari kod Obrenovca, Dom
arr. 15:09
dep. 15:09
65.1 km
Skela, Vrovi
arr. 15:12
dep. 15:12
67.9 km
Skela, Dom
arr. 15:15
70.4 km

Naselja Novi Banovci i Skela su međusobno udaljena ~71 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Novi Banovci je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.