Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Varos - Kragujevac timetable

thursday, 27.02.2020.
06:30 10:45 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:30
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
26 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
30 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 07:35
dep. 07:35
47 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
51 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
62 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
74 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
81 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
98 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
108 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
117 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
134 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
141 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
153 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
171 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
176 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
182 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
193 km
15:03 20:15 (05:12)
RibnjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Ribnjak
dep. 15:03
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
2 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
66.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
181.9 km
15:10 19:45 (04:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 15:10
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:10
dep. 16:10
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
65.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
181.6 km
15:55 20:15 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 15:55
Kokin Brod
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Negbina
arr. 16:18
dep. 16:18
15.6 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 16:45
dep. 16:45
27.9 km
Zlatibor
arr. 17:00
dep. 17:00
42.4 km
Uzice, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
65.6 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
89.2 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
124.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
182.2 km
Nova Varos - Kragujevac timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
06:30 10:45 (04:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:30
Kokin Brod
arr. 06:45
dep. 06:45
9 km
Negbina
arr. 06:55
dep. 06:55
14 km
Draglica, Tavnik
arr. 07:00
dep. 07:00
21 km
Draglica
arr. 07:05
dep. 07:05
26 km
Dobroselica kod Cajetine, Vodice
arr. 07:10
dep. 07:10
30 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 07:35
dep. 07:35
47 km
Cajetina
arr. 07:45
dep. 07:45
51 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 07:55
dep. 07:55
62 km
Uzice, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
74 km
Sevojno, Portirnica
arr. 08:25
dep. 08:25
81 km
Pozega, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
98 km
Jelen Do
arr. 08:50
dep. 08:50
108 km
Ovcar Banja
arr. 09:00
dep. 09:00
117 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:30
134 km
Preljina
arr. 09:40
dep. 09:40
141 km
Stancici
arr. 09:45
dep. 09:45
146 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
153 km
Bresnica kod Cacka
arr. 10:00
dep. 10:00
159 km
Knic
arr. 10:15
dep. 10:15
171 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:25
dep. 10:25
176 km
Dragobraca
arr. 10:35
dep. 10:35
182 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:45
193 km
15:03 20:15 (05:12)
RibnjakBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Ribnjak
dep. 15:03
Nova Varos, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:35
2 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
66.9 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
181.9 km
15:10 19:45 (04:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 15:10
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:10
dep. 16:10
41.7 km
Uzice, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
65.3 km
Kragujevac, Bus station
arr. 19:45
181.6 km
15:55 20:15 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 15:55
Kokin Brod
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Negbina
arr. 16:18
dep. 16:18
15.6 km
Dobroselica kod Cajetine, Borova glava
arr. 16:45
dep. 16:45
27.9 km
Zlatibor
arr. 17:00
dep. 17:00
42.4 km
Uzice, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
65.6 km
Pozega, Bus station
arr. 18:06
dep. 18:20
89.2 km
Cacak, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
124.2 km
Kragujevac, Bus station
arr. 20:15
182.2 km

Naselja Nova Varos i Kragujevac su međusobno udaljena ~185 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 15min., a najduže 05h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Varos je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 15:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.