Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Varos - Jasenovo kod Nove Varosi timetable

sunday, 02.10.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Nova Varos - Jasenovo kod Nove Varosi timetable
Departures on: monday, 03.10.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:00
Nova Varos, Stadion
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 06:24
dep. 06:24
17 km
Burada, Piskovici
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 06:40
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:30
Nova Varos, Stadion
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 14:54
dep. 14:54
17 km
Burada, Piskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 15:10
27 km
Nova Varos - Jasenovo kod Nove Varosi timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:00
Nova Varos, Stadion
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 06:24
dep. 06:24
17 km
Burada, Piskovici
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 06:40
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:30
Nova Varos, Stadion
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 14:54
dep. 14:54
17 km
Burada, Piskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 15:10
27 km
Nova Varos - Jasenovo kod Nove Varosi timetable
Departures on: monday, 10.10.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:00
Nova Varos, Stadion
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 06:24
dep. 06:24
17 km
Burada, Piskovici
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 06:40
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:30
Nova Varos, Stadion
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 14:54
dep. 14:54
17 km
Burada, Piskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 15:10
27 km
Nova Varos - Jasenovo kod Nove Varosi timetable
Departures on: friday, 14.10.2022.
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 06:00
Nova Varos, Stadion
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 06:09
dep. 06:09
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 06:22
dep. 06:22
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 06:24
dep. 06:24
17 km
Burada, Piskovici
arr. 06:26
dep. 06:26
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 06:28
dep. 06:28
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 06:35
dep. 06:35
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 06:37
dep. 06:37
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 06:38
dep. 06:38
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 06:40
27 km
14:30 15:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Varos, Bus station
dep. 14:30
Nova Varos, Stadion
arr. 14:32
dep. 14:32
1 km
Nova Varos, Tomica put
arr. 14:34
dep. 14:34
4 km
Nova Varos, Zlošnica
arr. 14:37
dep. 14:37
5 km
Kokin Brod, Pocetak jezera
arr. 14:39
dep. 14:39
9 km
Kokin Brod, Intersection
arr. 14:42
dep. 14:42
11 km
Burada, Kraj brane
arr. 14:47
dep. 14:47
13 km
Burada, Kokica strane
arr. 14:52
dep. 14:52
16 km
Burada, Colovica krivina
arr. 14:54
dep. 14:54
17 km
Burada, Piskovici
arr. 14:56
dep. 14:56
17.5 km
Ojkovica, Leska previja
arr. 14:58
dep. 14:58
18 km
Ojkovica, Popovica brdo
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Ojkovica, Medova previja
arr. 15:03
dep. 15:03
21 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosica groblje
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Tosici
arr. 15:07
dep. 15:07
24 km
Jasenovo kod Nove Varosi, Pilana
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Jasenovo kod Nove Varosi
arr. 15:10
27 km

Naselja Nova Varos i Jasenovo kod Nove Varosi su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Varos je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.