Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Pazova - Zemun (Beograd) timetable

monday, 17.02.2020.
04:57 05:32 (00:35)
BazeniRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Bazeni
dep. 04:57
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
arr. 04:59
dep. 04:59
1.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
2.2 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:02
dep. 05:02
2.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
arr. 05:25
dep. 05:25
18 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 05:32
21.2 km
05:19 05:46 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:19
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 05:46
20 km
05:49 06:16 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:16
20 km
05:59 06:35 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 05:59
Nova Pazova, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:02
dep. 06:02
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
arr. 06:28
dep. 06:28
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:30
dep. 06:30
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:35
21 km
06:24 06:40 (00:16)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 06:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
20 km
07:14 07:41 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:14
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:41
20 km
07:39 08:15 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 07:39
Nova Pazova, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
arr. 08:08
dep. 08:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
21 km
07:52 08:15 (00:23)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
20 km
07:55 08:17 (00:22)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 20.06.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:55
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
20 km
08:24 08:50 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:24
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
20 km
08:39 09:06 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:39
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:47
dep. 08:47
6 km
arr. 09:01
dep. 09:01
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:06
20 km
08:55 09:30 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:55
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 09:17
dep. 09:17
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 09:19
dep. 09:19
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:27
dep. 09:27
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 09:30
20 km
09:35 10:00 (00:25)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 09:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
22 km
09:39 10:15 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 09:39
Nova Pazova, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 09:42
dep. 09:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
arr. 10:08
dep. 10:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:10
dep. 10:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:15
21 km
09:49 10:16 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 09:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 09:51
dep. 09:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
arr. 10:11
dep. 10:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
20 km
09:52 10:36 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 09:52
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 10:02
dep. 10:11
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 10:22
dep. 10:30
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 10:36
19 km
10:29 10:56 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:29
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
20 km
10:40 11:15 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:40
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 10:42
dep. 10:42
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:50
dep. 10:50
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 11:02
dep. 11:02
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 11:04
dep. 11:04
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 11:12
dep. 11:12
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 11:15
20 km
10:50 11:13 (00:23)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:50
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
20 km
10:55 11:20 (00:25)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:55
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
20 km
11:32 12:00 (00:28)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 11:32
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
20 km
11:44 12:10 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 11:44
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
20 km
12:09 12:45 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 12:09
Nova Pazova, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:12
dep. 12:12
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:20
dep. 12:20
7 km
arr. 12:38
dep. 12:38
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 12:40
dep. 12:40
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:45
21 km
12:29 12:56 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:29
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:31
dep. 12:31
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:56
20 km
12:45 13:06 (00:21)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:45
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
20 km
13:09 13:45 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 13:09
Nova Pazova, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 13:12
dep. 13:12
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 13:40
dep. 13:40
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
21 km
13:24 13:51 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 13:24
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
arr. 13:46
dep. 13:46
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:51
20 km
13:45 14:15 (00:30)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 13:45
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
20 km
14:10 14:30 (00:20)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
20 km
14:10 14:45 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:10
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:12
dep. 14:12
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:20
dep. 14:20
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 14:32
dep. 14:32
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 14:34
dep. 14:34
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:42
dep. 14:42
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 14:45
20 km
14:34 15:01 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:34
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:36
dep. 14:36
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:01
20 km
14:35 15:00 (00:25)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
20 km
14:39 15:15 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 14:39
Nova Pazova, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:10
dep. 15:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:15
21 km
15:19 15:55 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 15:19
Nova Pazova, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:22
dep. 15:22
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:50
dep. 15:50
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:55
21 km
15:24 15:50 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 15:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
20 km
15:55 16:30 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 15:55
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:57
dep. 15:57
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 16:17
dep. 16:17
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 16:19
dep. 16:19
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 16:27
dep. 16:27
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 16:30
20 km
16:14 16:40 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:14
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
20 km
16:25 16:50 (00:25)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:25
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
20 km
16:39 17:15 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 16:39
Nova Pazova, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:50
dep. 16:50
7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:10
dep. 17:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
21 km
17:24 17:50 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
20 km
17:50 18:11 (00:21)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:50
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
20 km
17:54 18:21 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:54
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:56
dep. 17:56
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:02
dep. 18:02
6 km
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:21
20 km
17:54 18:30 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 17:54
Nova Pazova, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
arr. 18:23
dep. 18:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:25
dep. 18:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
21 km
18:00 18:30 (00:30)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
20 km
18:03 18:30 (00:27)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 18:03
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:13
dep. 18:13
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 18:24
dep. 18:24
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:30
19 km
18:15 18:50 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:15
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:17
dep. 18:17
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:25
dep. 18:25
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 18:37
dep. 18:37
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 18:39
dep. 18:39
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:47
dep. 18:47
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 18:50
20 km
18:37 19:03 (00:26)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:37
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
20 km
18:39 19:15 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 18:39
Nova Pazova, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:10
dep. 19:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:15
21 km
18:49 19:16 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:51
dep. 18:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:16
20 km
19:00 19:21 (00:21)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
20 km
19:49 20:16 (00:27)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 19:51
dep. 19:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:57
dep. 19:57
6 km
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:16
20 km
19:54 20:30 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 19:54
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 19:57
dep. 19:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:05
dep. 20:05
7 km
arr. 20:23
dep. 20:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:25
dep. 20:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:30
21 km
20:10 20:31 (00:21)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 20:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
20 km
20:35 21:10 (00:35)
CenterKej Oslobođenja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 20:35
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 20:37
dep. 20:37
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:45
dep. 20:45
6 km
Zemun (Beograd), Elektronska industrija
arr. 20:57
dep. 20:57
14.2 km
Zemun (Beograd), Coca Cola
arr. 20:59
dep. 20:59
14.7 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:07
dep. 21:07
18 km
Zemun (Beograd), Kej Oslobođenja
arr. 21:10
20 km
20:39 21:28 (00:49)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 20:39
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 20:49
dep. 21:06
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 21:17
dep. 21:22
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 21:28
19 km
21:09 21:45 (00:36)
Ulaz pumpa - mlinRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
dep. 21:09
Nova Pazova, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 21:12
dep. 21:12
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:20
dep. 21:20
7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:40
dep. 21:40
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:45
21 km
22:10 22:31 (00:21)
CenterRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 22:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
20 km
22:37 23:12 (00:35)
BazeniRobna kuca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Bazeni
dep. 22:37
Nova Pazova, Ulaz pumpa - mlin
arr. 22:39
dep. 22:39
1.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
2.2 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 22:42
dep. 22:42
2.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:49
dep. 22:49
8.3 km
arr. 23:05
dep. 23:05
18 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:12
21.2 km

Naselja Nova Pazova i Zemun (Beograd) su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Pazova je u 04:57 h, dok je poslednji polazak u 22:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.