Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nova Pazova - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 17.08.2018.
04:57 05:44 (00:47)
Bazeni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Bazeni
dep. 04:57
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 04:59
dep. 04:59
1.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
2.2 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:02
dep. 05:02
2.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:09
dep. 05:09
8.3 km
arr. 05:25
dep. 05:25
18 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 05:32
dep. 05:32
21.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 05:39
dep. 05:39
25.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:44
27.1 km
05:19 05:55 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:19
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:21
dep. 05:21
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 05:46
dep. 05:46
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 05:55
26 km
05:21 05:55 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 05:21
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 05:46
dep. 05:47
28 km
arr. 05:55
32 km
05:39 06:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 05:39
Nova Pazova, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:42
dep. 05:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:50
dep. 05:50
7 km
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:10
dep. 06:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:21
dep. 06:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
27 km
05:49 06:25 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 05:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 05:51
dep. 05:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:16
dep. 06:16
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:25
26 km
06:14 07:00 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 06:14
Nova Pazova, Center
arr. 06:15
dep. 06:15
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
arr. 06:43
dep. 06:43
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 06:45
dep. 06:45
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:50
dep. 06:50
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 06:56
dep. 06:56
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
27 km
06:24 07:00 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 06:24
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:26
dep. 06:26
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
arr. 06:46
dep. 06:46
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:51
dep. 06:51
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:00
26 km
06:24 07:02 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 06:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 06:40
dep. 06:40
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:02
26 km
06:44 07:17 (00:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 06:44
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 06:58
dep. 06:58
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 07:03
dep. 07:04
19 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
30 km
arr. 07:17
32 km
06:54 07:30 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 06:54
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:56
dep. 06:56
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:02
dep. 07:02
6 km
arr. 07:16
dep. 07:16
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:21
dep. 07:21
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:30
26 km
06:54 07:40 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 06:54
Nova Pazova, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 06:57
dep. 06:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
arr. 07:23
dep. 07:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 07:25
dep. 07:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 07:36
dep. 07:36
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:40
27 km
06:55 07:15 (00:20)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 06:55
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:05
dep. 07:05
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:15
28 km
07:14 07:50 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:14
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:16
dep. 07:16
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
arr. 07:36
dep. 07:36
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 07:41
dep. 07:41
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:50
26 km
07:30 08:05 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:05
26 km
07:39 08:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 07:39
Nova Pazova, Center
arr. 07:40
dep. 07:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 07:42
dep. 07:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
arr. 08:08
dep. 08:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 08:10
dep. 08:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 08:21
dep. 08:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
27 km
07:52 08:25 (00:33)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:52
Batajnica (Beograd), Center
arr. 07:59
dep. 07:59
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:15
dep. 08:15
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:25
26 km
07:55 08:30 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 07:55
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:02
dep. 08:02
7 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:17
dep. 08:17
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
25 km
08:09 08:47 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:09
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:17
dep. 08:17
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:34
dep. 08:34
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:47
26 km
08:24 09:20 (00:56)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:24
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 08:50
dep. 08:50
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:20
26 km
08:39 09:15 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 08:39
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 08:41
dep. 08:41
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 08:47
dep. 08:47
6 km
arr. 09:01
dep. 09:01
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:06
dep. 09:06
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:15
26 km
08:48 09:20 (00:32)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 08:48
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
30 km
arr. 09:20
32 km
08:54 09:40 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 08:54
Nova Pazova, Center
arr. 08:55
dep. 08:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 08:57
dep. 08:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:05
dep. 09:05
7 km
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 09:25
dep. 09:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 09:30
dep. 09:30
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 09:36
dep. 09:36
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:40
27 km
09:35 10:20 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 09:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:00
dep. 10:00
22 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:20
26 km
09:39 10:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 09:39
Nova Pazova, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 09:42
dep. 09:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:50
dep. 09:50
7 km
arr. 10:08
dep. 10:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 10:10
dep. 10:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:15
dep. 10:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 10:21
dep. 10:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
27 km
09:49 10:25 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 09:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 09:51
dep. 09:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 09:57
dep. 09:57
6 km
arr. 10:11
dep. 10:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:16
dep. 10:16
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:25
26 km
10:14 10:52 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:14
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:22
dep. 10:22
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:39
dep. 10:39
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:52
26 km
10:29 11:07 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:29
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:37
dep. 10:37
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 10:56
dep. 10:56
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:07
26 km
10:50 11:57 (01:07)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:50
Batajnica (Beograd), Center
arr. 10:55
dep. 10:55
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:13
dep. 11:13
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:25
dep. 11:45
26 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:57
30 km
10:54 11:40 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 10:54
Nova Pazova, Center
arr. 10:55
dep. 10:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 10:57
dep. 10:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 11:25
dep. 11:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 11:36
dep. 11:36
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:40
27 km
10:55 11:30 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 10:55
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:05
dep. 11:05
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:20
dep. 11:20
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
26 km
11:14 11:50 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 11:14
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 11:16
dep. 11:16
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:22
dep. 11:22
6 km
arr. 11:36
dep. 11:36
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 11:41
dep. 11:41
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:50
26 km
11:32 12:15 (00:43)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 11:32
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:40
dep. 11:40
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:15
26 km
11:44 12:22 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 11:44
Batajnica (Beograd), Center
arr. 11:52
dep. 11:52
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:10
dep. 12:10
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:22
26 km
12:16 12:59 (00:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 12:16
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 12:43
dep. 12:43
30 km
arr. 12:59
32 km
12:29 13:05 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:29
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 12:31
dep. 12:31
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:37
dep. 12:37
6 km
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 12:56
dep. 12:56
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:05
26 km
12:45 13:17 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 12:45
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:17
26 km
13:09 13:55 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 13:09
Nova Pazova, Center
arr. 13:10
dep. 13:10
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 13:12
dep. 13:12
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7 km
arr. 13:38
dep. 13:38
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 13:40
dep. 13:40
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:45
dep. 13:45
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 13:51
dep. 13:51
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:55
27 km
13:24 14:00 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 13:24
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 13:26
dep. 13:26
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:32
dep. 13:32
6 km
arr. 13:46
dep. 13:46
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 13:51
dep. 13:51
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:00
26 km
13:45 14:25 (00:40)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 13:45
Batajnica (Beograd), Center
arr. 13:55
dep. 13:55
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:25
26 km
13:59 14:45 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 13:59
Nova Pazova, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
arr. 14:28
dep. 14:28
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 14:30
dep. 14:30
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:35
dep. 14:35
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 14:41
dep. 14:41
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
27 km
14:10 14:40 (00:30)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:16
dep. 14:16
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 14:30
dep. 14:30
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:40
26 km
14:34 15:10 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:34
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:36
dep. 14:36
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
arr. 14:56
dep. 14:56
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:01
dep. 15:01
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:10
26 km
14:35 15:12 (00:37)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 14:35
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:00
dep. 15:00
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:12
26 km
14:39 15:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 14:39
Nova Pazova, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 14:42
dep. 14:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
arr. 15:08
dep. 15:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:10
dep. 15:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 15:21
dep. 15:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:25
27 km
15:17 15:59 (00:42)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 15:17
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 15:31
dep. 15:31
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 15:36
dep. 15:36
19 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 15:42
dep. 15:42
23 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 15:46
dep. 15:46
30 km
arr. 15:59
32 km
15:19 16:05 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 15:19
Nova Pazova, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 15:22
dep. 15:22
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
arr. 15:48
dep. 15:48
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 15:50
dep. 15:50
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:55
dep. 15:55
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:05
27 km
15:24 16:02 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 15:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 15:32
dep. 15:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 15:50
dep. 15:50
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:02
26 km
16:14 17:30 (01:16)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:14
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:22
dep. 16:22
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:30
26 km
16:25 17:00 (00:35)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:25
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:35
dep. 16:35
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:00
26 km
16:39 17:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 16:39
Nova Pazova, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:50
dep. 16:50
7 km
arr. 17:08
dep. 17:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 17:10
dep. 17:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:15
dep. 17:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 17:21
dep. 17:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:25
27 km
16:44 17:20 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 16:44
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 16:46
dep. 16:46
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 16:52
dep. 16:52
6 km
arr. 17:06
dep. 17:06
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:11
dep. 17:11
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:20
26 km
16:52 17:27 (00:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 16:52
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
28 km
arr. 17:27
32 km
17:24 18:02 (00:38)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:24
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:02
26 km
17:43 18:21 (00:38)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 17:43
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 17:49
dep. 17:50
6 km
Zemun Polje (Beograd), Railway station Zemunsko Polje
arr. 17:57
dep. 17:58
14 km
Zemun (Beograd), Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
19 km
Beograd (Belgrade), Tosin bunar
arr. 18:09
dep. 18:09
23 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
30 km
arr. 18:21
32 km
17:50 18:22 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:50
Batajnica (Beograd), Center
arr. 17:57
dep. 17:57
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:11
dep. 18:11
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:22
26 km
17:54 18:30 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 17:54
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:56
dep. 17:56
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:02
dep. 18:02
6 km
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:21
dep. 18:21
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
26 km
17:54 18:40 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 17:54
Nova Pazova, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 17:57
dep. 17:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:05
dep. 18:05
7 km
arr. 18:23
dep. 18:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 18:25
dep. 18:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
dep. 18:30
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 18:36
dep. 18:36
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:40
27 km
18:00 18:45 (00:45)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:15
dep. 18:15
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
26 km
18:37 19:40 (01:03)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:37
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:45
dep. 18:45
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:30
26 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:40
29.4 km
18:39 19:25 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 18:39
Nova Pazova, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:42
dep. 18:42
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
arr. 19:08
dep. 19:08
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 19:10
dep. 19:10
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:15
dep. 19:15
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 19:21
dep. 19:21
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
27 km
18:45 19:20 (00:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 18:45
Batajnica (Beograd), Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
6 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 19:12
dep. 19:13
30 km
arr. 19:20
32 km
18:49 19:25 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 18:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 18:51
dep. 18:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 18:57
dep. 18:57
6 km
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:16
dep. 19:16
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:25
26 km
19:00 19:32 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:00
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:07
dep. 19:07
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:32
26 km
19:49 20:25 (00:36)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 19:49
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 19:51
dep. 19:51
1 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 19:57
dep. 19:57
6 km
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:16
dep. 20:16
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:25
26 km
19:54 20:40 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 19:54
Nova Pazova, Center
arr. 19:55
dep. 19:55
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 19:57
dep. 19:57
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:05
dep. 20:05
7 km
arr. 20:23
dep. 20:23
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 20:25
dep. 20:25
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:30
dep. 20:30
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 20:36
dep. 20:36
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:40
27 km
20:10 20:42 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 20:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 20:17
dep. 20:17
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 20:31
dep. 20:31
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:42
26 km
20:21 21:00 (00:39)
Railway station
The timetable is valid until: 16.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Railway station
dep. 20:21
Beograd (Belgrade), Novi Beograd Railway station
arr. 20:46
dep. 20:46
28 km
arr. 21:00
38 km
21:09 21:55 (00:46)
Ulaz - pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
dep. 21:09
Nova Pazova, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
1 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 21:12
dep. 21:12
2 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 21:20
dep. 21:20
7 km
arr. 21:38
dep. 21:38
17 km
Zemun (Beograd), Nada Dimić
arr. 21:40
dep. 21:40
18.2 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 21:45
dep. 21:45
21 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 21:51
dep. 21:51
25 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:55
27 km
22:10 22:42 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 19.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Center
dep. 22:10
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:17
dep. 22:17
6 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 22:31
dep. 22:31
20 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 22:42
26 km
22:37 23:24 (00:47)
Bazeni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Pazova, Bazeni
dep. 22:37
Nova Pazova, Ulaz - pumpa
arr. 22:39
dep. 22:39
1.3 km
Nova Pazova, Center
arr. 22:41
dep. 22:41
2.2 km
Nova Pazova, Izlaz - Elektro metal
arr. 22:42
dep. 22:42
2.9 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 22:49
dep. 22:49
8.3 km
arr. 23:05
dep. 23:05
18 km
Zemun (Beograd), Robna kuca
arr. 23:12
dep. 23:12
21.2 km
Beograd (Belgrade), Novi Beograd - Usce
arr. 23:19
dep. 23:19
25.3 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:24
27.1 km

Naselja Nova Pazova i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 16min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 9 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Pazova je u 04:57 h, dok je poslednji polazak u 22:37 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.