Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Gajdobra - Novi Sad timetable

thursday, 27.02.2020.
04:30 05:25 (00:55)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 04:30
Gajdobra, Center
arr. 04:35
dep. 04:35
4 km
Silbas, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
9 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
17 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
22 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 05:03
dep. 05:03
23 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
38 km
arr. 05:25
46 km
05:25 06:27 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 05:25
Gajdobra, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
2.9 km
Silbas, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
8.4 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 05:45
dep. 05:45
16.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
16.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 05:47
dep. 05:47
17.1 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:53
dep. 06:00
22.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
37.7 km
arr. 06:27
45.7 km
06:05 07:14 (01:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 06:05
Gajdobra, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Silbas, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Rumenka, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
38 km
arr. 07:14
46 km
06:13 07:38 (01:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 06:13
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
12.7 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
21.6 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
22.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
23.5 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
33.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
49.7 km
arr. 07:38
52.4 km
12:18 13:43 (01:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 12:18
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
12.7 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
21.6 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
22.5 km
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
33.3 km
arr. 13:19
dep. 13:19
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
49.7 km
arr. 13:43
52.4 km
18:45 20:13 (01:28)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 18:45
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
12.7 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
22.5 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
33.3 km
arr. 19:49
dep. 19:49
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
49.7 km
arr. 20:13
52.4 km
Nova Gajdobra - Novi Sad timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
04:30 05:25 (00:55)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 04:30
Gajdobra, Center
arr. 04:35
dep. 04:35
4 km
Silbas, Center
arr. 04:40
dep. 04:40
9 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 04:50
dep. 04:50
17 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
22 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 05:03
dep. 05:03
23 km
Rumenka, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
38 km
arr. 05:25
46 km
05:25 06:27 (01:02)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 05:25
Gajdobra, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
2.9 km
Silbas, Center
arr. 05:36
dep. 05:36
8.4 km
Maglic kod Backog Petrovca, Periferija 1
arr. 05:45
dep. 05:45
16.1 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
16.7 km
Maglic kod Backog Petrovca, Ive Lole Ribara 28
arr. 05:47
dep. 05:47
17.1 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 05:53
dep. 06:00
22.5 km
Rumenka, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
37.7 km
arr. 06:27
45.7 km
06:05 07:14 (01:09)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 06:05
Gajdobra, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Silbas, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
9 km
Maglic kod Backog Petrovca, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
17 km
Backi Petrovac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
22 km
Backi Petrovac, Vrbara 1
arr. 06:49
dep. 06:49
23 km
Rumenka, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
38 km
arr. 07:14
46 km
06:13 07:38 (01:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 06:13
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 06:24
dep. 06:24
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 06:28
dep. 06:40
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 06:43
dep. 06:43
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 06:44
dep. 06:44
12.7 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 06:53
dep. 06:53
21.6 km
Celarevo, Center
arr. 06:54
dep. 06:54
22.5 km
arr. 06:56
dep. 06:56
23.5 km
Glozan, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 07:07
dep. 07:07
33.3 km
arr. 07:14
dep. 07:14
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 07:21
dep. 07:21
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 07:29
dep. 07:29
49.7 km
arr. 07:38
52.4 km
12:18 13:43 (01:25)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 12:18
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 12:29
dep. 12:29
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 12:33
dep. 12:45
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 12:48
dep. 12:48
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 12:49
dep. 12:49
12.7 km
Celarevo, Novo naselje
arr. 12:58
dep. 12:58
21.6 km
Celarevo, Center
arr. 12:59
dep. 12:59
22.5 km
arr. 13:01
dep. 13:01
23.5 km
Glozan, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 13:12
dep. 13:12
33.3 km
arr. 13:19
dep. 13:19
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 13:26
dep. 13:26
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 13:34
dep. 13:34
49.7 km
arr. 13:43
52.4 km
18:45 20:13 (01:28)
CenterMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Gajdobra, Center
dep. 18:45
Backa Palanka, Kod Gradimira
arr. 18:57
dep. 18:57
9.6 km
Backa Palanka, Bus station
arr. 19:03
dep. 19:15
11.1 km
Backa Palanka, Bunar
arr. 19:18
dep. 19:18
11.9 km
Backa Palanka, Groblje
arr. 19:19
dep. 19:19
12.7 km
Celarevo, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
22.5 km
Glozan, Center
arr. 19:35
dep. 19:35
26.5 km
Begec, II - Roundabout
arr. 19:42
dep. 19:42
33.3 km
arr. 19:49
dep. 19:49
39.2 km
Veternik, Mesna zajednica
arr. 19:56
dep. 19:56
44.1 km
Novi Sad, Decija bolnica
arr. 20:04
dep. 20:04
49.7 km
arr. 20:13
52.4 km

Naselja Nova Gajdobra i Novi Sad su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 28min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Gajdobra je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.