Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nova Crnja - Zrenjanin timetable

saturday, 15.08.2020.
05:40 06:47 (01:07)
Zgrada OpstineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 05:40
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
24.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
43.1 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
49.9 km
07:35 08:30 (00:55)
Zgrada OpstineBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 07:35
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Cestereg, Centar - park
arr. 07:54
dep. 07:54
16 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:30
46 km
08:10 08:58 (00:48)
Zgrada OpstineBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 08:10
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 08:19
dep. 08:19
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
24.2 km
arr. 08:42
dep. 08:42
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:53
dep. 08:53
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:58
43.1 km
13:45 15:09 (01:24)
Zgrada OpstineBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 13:45
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
0 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
69.7 km
15:19 16:15 (00:56)
Zgrada OpstineBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:19
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:33
dep. 15:33
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 15:44
dep. 15:44
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:51
dep. 15:51
24.2 km
arr. 15:59
dep. 15:59
33.4 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:15
43.1 km
15:56 17:04 (01:08)
Zgrada OpstineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:56
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
12 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
22 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
55 km
Nova Crnja - Zrenjanin timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
05:40 06:47 (01:07)
Zgrada OpstineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 05:40
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
24.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
43.1 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
49.9 km
08:10 08:58 (00:48)
Zgrada OpstineBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 08:10
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 08:19
dep. 08:19
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
24.2 km
arr. 08:42
dep. 08:42
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:53
dep. 08:53
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:58
43.1 km
13:45 15:09 (01:24)
Zgrada OpstineBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 13:45
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
26.6 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
31.9 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
35.6 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
41.5 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
0 km
arr. 14:17
dep. 14:17
56 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
64.1 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
69.7 km
15:16 16:13 (00:57)
Zgrada OpstineBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:16
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 15:20
dep. 15:20
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:25
dep. 15:25
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 15:34
dep. 15:34
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:40
dep. 15:40
24.2 km
arr. 15:47
dep. 15:47
33.4 km
arr. 15:48
dep. 15:48
33.4 km
arr. 15:49
dep. 15:49
34.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 15:59
dep. 15:59
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:04
dep. 16:04
43.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 16:13
47.1 km
15:56 17:04 (01:08)
Zgrada OpstineNovo groblje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:56
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
12 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
22 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
55 km
17:55 18:52 (00:57)
Zgrada OpstineBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, last day of a bank holiday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 17:55
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 17:59
dep. 17:59
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 18:04
dep. 18:04
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 18:08
dep. 18:08
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 18:13
dep. 18:13
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 18:19
dep. 18:19
24.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 18:38
dep. 18:38
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:43
43.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 18:52
47.1 km
19:31 20:28 (00:57)
Zgrada OpstineBagljas
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 19:31
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 19:35
dep. 19:35
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 19:40
dep. 19:40
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 19:44
dep. 19:44
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 19:49
dep. 19:49
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 19:55
dep. 19:55
24.2 km
arr. 20:02
dep. 20:02
33.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
33.4 km
arr. 20:04
dep. 20:04
34.1 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 20:14
dep. 20:14
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 20:19
dep. 20:19
43.1 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 20:28
47.1 km

Naselja Nova Crnja i Zrenjanin su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Crnja je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 19:31 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.