Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nova Crnja - Zrenjanin timetable

wednesday, 22.05.2019.
05:40 06:47 (01:07)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 05:40
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 05:49
dep. 05:49
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 05:58
dep. 05:58
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 06:04
dep. 06:04
24.2 km
arr. 06:12
dep. 06:12
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 06:23
dep. 06:23
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
43.1 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 06:47
49.9 km
06:45 07:33 (00:48)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 06:45
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 06:49
dep. 06:49
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 06:54
dep. 06:54
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 06:58
dep. 06:58
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 07:03
dep. 07:03
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 07:09
dep. 07:09
24.2 km
arr. 07:17
dep. 07:17
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 07:28
dep. 07:28
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 07:33
43.1 km
07:35 08:30 (00:55)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 07:35
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Cestereg, Centar - park
arr. 07:54
dep. 07:54
16 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:00
dep. 08:00
22 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:10
dep. 08:10
27 km
arr. 08:20
dep. 08:20
36 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:30
46 km
08:10 08:58 (00:48)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 08:10
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 08:14
dep. 08:14
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 08:19
dep. 08:19
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 08:23
dep. 08:23
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 08:28
dep. 08:28
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 08:34
dep. 08:34
24.2 km
arr. 08:42
dep. 08:42
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 08:53
dep. 08:53
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 08:58
43.1 km
11:55 12:43 (00:48)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 11:55
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 11:59
dep. 11:59
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:04
dep. 12:04
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:08
dep. 12:08
13 km
Banatski Dvor, Železnička 14
arr. 12:13
dep. 12:13
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 12:19
dep. 12:19
24.2 km
arr. 12:26
dep. 12:26
32.8 km
arr. 12:27
dep. 12:27
33.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
34.1 km
Zrenjanin, Mileticeva
arr. 12:38
dep. 12:38
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 12:43
43.1 km
12:40 13:28 (00:48)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 12:40
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 12:44
dep. 12:44
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 12:49
dep. 12:49
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 12:53
dep. 12:53
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 12:58
dep. 12:58
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 13:04
dep. 13:04
24.2 km
arr. 13:12
dep. 13:12
33.4 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 13:23
dep. 13:23
41.5 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 13:28
43.1 km
13:45 15:09 (01:24)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 13:45
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 13:49
dep. 13:49
0 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 13:54
dep. 13:54
0 km
Cestereg, Centar - park
arr. 13:58
dep. 13:58
0 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 14:03
dep. 14:03
0 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 14:09
dep. 14:09
46.8 km
arr. 14:17
dep. 14:17
0 km
Zrenjanin, Mileticeva 2 (8-10)
arr. 14:28
dep. 14:28
0 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 14:33
dep. 15:00
65.7 km
Zrenjanin, Bagljas
arr. 15:09
0 km
15:19 16:15 (00:56)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:19
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 15:25
dep. 15:25
4 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 15:33
dep. 15:33
9.3 km
Cestereg, Centar - park
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 15:44
dep. 15:44
18.9 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 15:51
dep. 15:51
24.2 km
arr. 15:59
dep. 15:59
33.4 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:15
43.1 km
15:56 17:04 (01:08)
Zgrada Opstine
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nova Crnja, Zgrada Opstine
dep. 15:56
Aleksandrovo kod Nove Crnje, Zgrada Obnove
arr. 16:01
dep. 16:01
5 km
Banatsko Karadordevo, Vaga
arr. 16:08
dep. 16:08
12 km
Cestereg, Centar - park
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Banatski Dvor, Zeleznicka 1
arr. 16:19
dep. 16:19
22 km
Zitiste, Robna kuća
arr. 16:25
dep. 16:25
27 km
arr. 16:35
dep. 16:35
36 km
Zrenjanin, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Zrenjanin, Novo groblje
arr. 17:04
55 km

Naselja Nova Crnja i Zrenjanin su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nova Crnja je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 15:56 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.