Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Zlatibor timetable

wednesday, 20.01.2021.
05:30 11:00 (05:30)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
219 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
228 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
232 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
238 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
250 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
255 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
262 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
272 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
279 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
287 km
07:25 13:15 (05:50)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
217 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
236 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:45
260 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
286 km
10:30 16:00 (05:30)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
279 km
17:30 23:10 (05:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
249.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
280.5 km
Nis - Zlatibor timetable
Departures on: thursday, 21.01.2021.
05:30 11:00 (05:30)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
219 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
228 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
232 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
238 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
250 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
255 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
262 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
272 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
279 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 11:00
287 km
07:25 13:15 (05:50)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.04.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
217 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
236 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:45
260 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 13:15
286 km
10:30 16:00 (05:30)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 16:00
279 km
17:30 23:10 (05:40)
Bus stationAS (bivsa pijaca)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
249.2 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, AS (bivsa pijaca)
arr. 23:10
280.5 km

Naselja Nis i Zlatibor su međusobno udaljena ~284 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.