Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Zlatibor timetable

monday, 19.11.2018.
05:30 11:00 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
219 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
228 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
232 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
238 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
250 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
255 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
262 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
272 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
279 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
287 km
07:25 13:15 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
217 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
236 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
260 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
286 km
10:30 16:00 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
279 km
17:30 23:10 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
0 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
05:30 11:00 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
54 km
Pojate
arr. 06:35
dep. 06:35
67.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
71.5 km
Stalac, IG
arr. 06:45
dep. 06:45
76.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:10
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
106 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
112 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
120 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
130 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
134 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
138 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
141 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
145 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
153 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
154 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
155 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
174 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
177 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
183 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
189 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
193 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:20
202 km
Meduvrsje
arr. 09:35
dep. 09:35
211 km
Ovcar Banja
arr. 09:40
dep. 09:40
219 km
Jelen Do
arr. 09:50
dep. 09:50
228 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:55
dep. 09:55
232 km
Pozega, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
238 km
Uzici, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
250 km
Sevojno
arr. 10:20
dep. 10:20
255 km
Uzice, Bus station
arr. 10:30
dep. 10:30
262 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 10:40
dep. 10:40
272 km
Cajetina, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
279 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 11:00
287 km
07:25 13:15 (05:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 15,25 EUR
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:25
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
31 km
Pojate
arr. 08:20
dep. 08:20
66 km
Stalac
arr. 08:35
dep. 08:35
85 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:55
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
159 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
200 km
Ovcar Banja
arr. 11:15
dep. 11:15
217 km
Pozega, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
236 km
Uzice, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
260 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 13:15
286 km
10:30 16:00 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
54 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
70 km
Krusevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:05
91 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
106 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
124 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
132 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
153 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
193 km
Ovcar Banja
arr. 14:30
dep. 14:30
210 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
229 km
Uzice, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:30
253 km
Cajetina, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
273 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:00
279 km
17:30 23:10 (05:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
69 km
Cicevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
72 km
Stalac
arr. 18:45
dep. 18:45
77 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:58
dep. 19:00
91 km
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
120 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
130 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
155 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
177 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
189 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:11
197 km
Pozega, Bus station
arr. 21:51
dep. 21:51
231.7 km
Sevojno, Portirnica
arr. 22:11
dep. 22:11
0 km
Uzice, Bus station
arr. 22:18
dep. 22:18
255.4 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 23:10
0 km

Naselja Nis i Zlatibor su međusobno udaljena ~213 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 05h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Zlatibor iznosi od 15,25 EUR do 15,25 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.