Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Zitorada timetable

thursday, 02.07.2020.
03:25 04:21 (00:56)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:25
Donje Medurovo, Railway station
arr. 03:34
dep. 03:35
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 03:48
dep. 03:49
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 03:53
dep. 03:54
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 04:01
dep. 04:02
23 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
27 km
arr. 04:21
32 km
06:00 06:49 (00:49)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Belotinac, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Malosiste, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Orljane, Majdan
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Doljevac
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Kocane, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Zitorada, Bus station
arr. 06:49
35 km
07:15 08:17 (01:02)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:15
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
32 km
10:10 11:00 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:17
dep. 10:17
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:27
dep. 10:27
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 10:31
dep. 10:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:43
dep. 10:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 10:49
dep. 10:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 10:53
dep. 10:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 10:55
dep. 10:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 10:58
dep. 10:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:00
33.7 km
12:20 13:18 (00:58)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
32 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:08
dep. 16:08
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:16
dep. 16:16
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:18
dep. 16:18
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 16:24
dep. 16:24
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 16:28
dep. 16:28
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 16:30
dep. 16:30
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 16:33
dep. 16:33
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:35
33.7 km
15:52 16:50 (00:58)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:52
Donje Medurovo, Railway station
arr. 16:01
dep. 16:02
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:40
dep. 16:41
27 km
arr. 16:50
32 km
19:35 20:21 (00:46)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Belotinac, A.
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:00
dep. 20:00
21 km
Doljevac, P.
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Kocane, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 20:08
dep. 20:08
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Zitorada, EI
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 20:21
35 km
19:35 20:39 (01:04)
Railway stationRailway station - Centar
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:35
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:44
dep. 19:45
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:50
dep. 19:51
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:55
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:10
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:30
27 km
arr. 20:39
32 km

Naselja Nis i Zitorada su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:25 h, dok je poslednji polazak u 19:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.