Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Zitkovac kod Aleksinca timetable

friday, 23.04.2021.
03:10 03:54 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 03:10
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 03:18
dep. 03:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:34
dep. 03:34
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 03:36
dep. 03:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:48
dep. 03:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:50
dep. 03:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:54
32 km
06:35 07:37 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Grejac, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
19 km
arr. 07:13
dep. 07:13
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
22.7 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:29
dep. 07:29
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 07:31
dep. 07:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
32.2 km
06:40 07:09 (00:29)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:09
32 km
07:30 08:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:30
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
32 km
10:20 11:22 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
dep. 10:46
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 10:48
dep. 10:48
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 10:49
dep. 10:49
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 10:51
dep. 10:51
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 10:52
dep. 10:52
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 10:54
dep. 10:54
18.1 km
Grejac, Center
arr. 10:56
dep. 10:56
19 km
arr. 10:58
dep. 10:58
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 11:04
dep. 11:04
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Nozrina, I
arr. 11:12
dep. 11:12
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 11:14
dep. 11:14
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 11:16
dep. 11:16
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 11:22
32.2 km
12:25 13:09 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 12:25
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:33
dep. 12:34
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:56
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:03
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:09
32 km
12:35 13:37 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:29
dep. 13:29
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 13:31
dep. 13:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:37
32.2 km
13:30 14:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 13:30
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 13:38
dep. 13:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 13:56
dep. 13:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:14
32 km
15:05 16:07 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:08
dep. 15:08
1.9 km
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:25
dep. 15:25
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:31
dep. 15:31
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:34
dep. 15:34
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Grejac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
19.4 km
arr. 15:43
dep. 15:43
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:49
dep. 15:49
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 15:51
dep. 15:51
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
26.4 km
Nozrina, I
arr. 15:57
dep. 15:57
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:07
32.4 km
15:45 16:47 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:49
dep. 15:49
1.9 km
arr. 15:52
dep. 15:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
5.5 km
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
arr. 16:01
dep. 16:01
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:11
dep. 16:11
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:13
dep. 16:13
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:16
dep. 16:16
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:17
dep. 16:17
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:19
dep. 16:19
18.1 km
Grejac, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
19 km
arr. 16:23
dep. 16:23
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 16:29
dep. 16:29
22.7 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
26.1 km
Nozrina, I
arr. 16:37
dep. 16:37
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:39
dep. 16:39
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 16:41
dep. 16:41
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:47
32.2 km
15:50 16:34 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 15:50
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
32 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, II - Centar
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zel. stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
32 km
17:20 17:49 (00:29)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
32 km
18:25 19:26 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:54
dep. 18:54
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 18:57
dep. 18:57
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 18:58
dep. 18:58
18 km
Grejac, Center
arr. 19:01
dep. 19:01
19 km
arr. 19:03
dep. 19:03
20 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 19:07
dep. 19:07
22 km
Tesica, II - Centar
arr. 19:09
dep. 19:09
23 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 19:11
dep. 19:11
24 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
26 km
Nozrina, I
arr. 19:17
dep. 19:17
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 19:24
dep. 19:24
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 19:26
32 km
19:55 20:39 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 19:55
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:39
32 km
20:00 21:02 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:31
dep. 20:31
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:34
dep. 20:34
18.1 km
Grejac, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19 km
arr. 20:38
dep. 20:38
19.7 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
20.5 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
21.1 km
Tesica, II - Centar
arr. 20:44
dep. 20:44
22.7 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 20:46
dep. 20:46
23.5 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
26.1 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
27 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 20:54
dep. 20:54
28.3 km
Moravac, II - Centar
arr. 20:56
dep. 20:56
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:02
32.2 km

Naselja Nis i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.