Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Zitkovac kod Aleksinca timetable

saturday, 23.02.2019.
03:00 03:44 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
dep. 03:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
15 km
arr. 03:26
dep. 03:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:30
dep. 03:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:35
dep. 03:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:38
dep. 03:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:44
32 km
06:40 07:09 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:40
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:09
32 km
07:15 08:17 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
18.1 km
Grejac
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:55
dep. 07:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:05
dep. 08:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27 km
Moravac, I
arr. 08:09
dep. 08:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 08:11
dep. 08:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 08:17
32.2 km
07:30 08:14 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
32 km
10:20 11:22 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika, subotom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
dep. 10:46
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 10:48
dep. 10:48
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 10:49
dep. 10:49
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 10:51
dep. 10:51
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 10:52
dep. 10:52
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 10:54
dep. 10:54
18.1 km
Grejac
arr. 10:56
dep. 10:56
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 11:00
dep. 11:00
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 11:01
dep. 11:01
21.1 km
Tesica, Center
arr. 11:04
dep. 11:04
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 11:06
dep. 11:06
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 11:10
dep. 11:10
26.1 km
Nozrina, I
arr. 11:12
dep. 11:12
27 km
Moravac, I
arr. 11:14
dep. 11:14
28.3 km
Moravac, II
arr. 11:16
dep. 11:16
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 11:19
dep. 11:19
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 11:22
32.2 km
12:10 12:54 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:34
dep. 12:34
15 km
arr. 12:36
dep. 12:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:40
dep. 12:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 12:54
32 km
12:35 13:37 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
18.1 km
Grejac
arr. 13:11
dep. 13:11
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 13:15
dep. 13:15
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
21.1 km
Tesica, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 13:25
dep. 13:25
26.1 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27 km
Moravac, I
arr. 13:29
dep. 13:29
28.3 km
Moravac, II
arr. 13:31
dep. 13:31
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 13:37
32.2 km
13:45 14:29 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
arr. 13:53
dep. 13:54
3 km
Trupale, Railway station
arr. 14:02
dep. 14:03
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 14:06
dep. 14:06
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 14:09
dep. 14:09
15 km
arr. 14:11
dep. 14:11
18 km
Grejac, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
21 km
Tesica, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:29
32 km
14:10 15:42 (01:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:31
dep. 14:31
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:36
dep. 14:36
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:38
dep. 14:38
15.2 km
Veliki Drenovac, Kitice
arr. 14:39
dep. 14:39
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 14:41
dep. 14:41
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 14:42
dep. 14:42
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 14:44
dep. 14:44
18.1 km
Grejac
arr. 14:46
dep. 14:46
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 14:48
dep. 14:48
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 14:51
dep. 14:51
21.1 km
Tesica, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 14:56
dep. 14:56
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:00
dep. 15:00
26.1 km
Nozrina, I
arr. 15:02
dep. 15:02
27 km
Moravac, I
arr. 15:04
dep. 15:04
28.3 km
Moravac, II
arr. 15:06
dep. 15:06
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 15:09
dep. 15:09
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 15:12
32.2 km
15:05 16:06 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Grejac
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Tesica, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Moravac, I
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 16:06
32 km
15:50 16:34 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:14
15 km
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:20
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
32 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 18:01
32 km
17:20 17:49 (00:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
32 km
19:15 20:16 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:44
dep. 19:44
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 19:46
dep. 19:46
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 19:47
dep. 19:47
18 km
Grejac
arr. 19:51
dep. 19:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
22 km
Tesica, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 20:01
dep. 20:01
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 20:05
dep. 20:05
26 km
Nozrina, I
arr. 20:07
dep. 20:07
27 km
Moravac, I
arr. 20:10
dep. 20:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 20:14
dep. 20:14
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 20:16
32 km
20:00 20:44 (00:44)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
dep. 20:18
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:21
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:24
dep. 20:24
15 km
arr. 20:26
dep. 20:26
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:31
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:38
dep. 20:38
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:44
32 km
21:15 22:17 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 21:44
dep. 21:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 21:46
dep. 21:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 21:49
dep. 21:49
18.1 km
Grejac
arr. 21:51
dep. 21:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:05
dep. 22:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 22:07
dep. 22:07
27 km
Moravac, I
arr. 22:09
dep. 22:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 22:11
dep. 22:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 22:17
32.2 km
23:30 00:32 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
dep. 23:56
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 23:58
dep. 23:58
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 00:01
dep. 00:01
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 00:04
dep. 00:04
18.1 km
Grejac
arr. 00:06
dep. 00:06
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 00:08
dep. 00:08
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 00:10
dep. 00:10
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
21.1 km
Tesica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 00:16
dep. 00:16
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 00:20
dep. 00:20
26.1 km
Nozrina, I
arr. 00:22
dep. 00:22
27 km
Moravac, I
arr. 00:24
dep. 00:24
28.3 km
Moravac, II
arr. 00:26
dep. 00:26
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zeleznicka stanica
arr. 00:29
dep. 00:29
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM ˝Morava˝
arr. 00:32
32.2 km

Naselja Nis i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.