Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Zitkovac kod Aleksinca timetable

sunday, 16.02.2020.
03:05 03:46 (00:41)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
arr. 03:13
dep. 03:13
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
15 km
arr. 03:29
dep. 03:29
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:33
dep. 03:33
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:37
dep. 03:37
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:40
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:42
dep. 03:42
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:46
32 km
06:39 07:07 (00:28)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:39
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 07:07
32 km
07:15 08:17 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
18.1 km
Grejac
arr. 07:51
dep. 07:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 07:55
dep. 07:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 08:01
dep. 08:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 08:05
dep. 08:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27 km
Moravac, I
arr. 08:09
dep. 08:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 08:11
dep. 08:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
32.2 km
07:30 08:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
32 km
12:30 13:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
dep. 12:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:14
32 km
15:05 16:06 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18 km
Grejac
arr. 15:41
dep. 15:41
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22 km
Tesica, Center
arr. 15:49
dep. 15:49
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 15:55
dep. 15:55
26 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Moravac, I
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:06
32 km
15:53 16:35 (00:42)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
arr. 16:01
dep. 16:02
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
15 km
arr. 16:18
dep. 16:18
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:22
dep. 16:22
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:26
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:29
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:31
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:35
32 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18 km
Grejac
arr. 17:36
dep. 17:36
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
Tesica, Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22 km
Tesica, Center
arr. 17:44
dep. 17:44
23 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 17:46
dep. 17:46
24 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27 km
Moravac, I
arr. 17:55
dep. 17:55
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
32 km
17:20 17:49 (00:29)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:49
32 km
19:55 20:38 (00:43)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:25
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:29
dep. 20:29
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:32
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:34
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:38
32 km
21:15 22:17 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:43
dep. 21:43
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 21:44
dep. 21:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 21:46
dep. 21:46
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 21:47
dep. 21:47
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 21:49
dep. 21:49
18.1 km
Grejac
arr. 21:51
dep. 21:51
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 21:53
dep. 21:53
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 21:55
dep. 21:55
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
21.1 km
Tesica, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 22:01
dep. 22:01
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 22:05
dep. 22:05
26.1 km
Nozrina, I
arr. 22:07
dep. 22:07
27 km
Moravac, I
arr. 22:09
dep. 22:09
28.3 km
Moravac, II
arr. 22:11
dep. 22:11
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:14
dep. 22:14
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 22:17
32.2 km
23:30 00:32 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
dep. 23:56
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 23:58
dep. 23:58
15.2 km
Veliki Drenovac, Izlaz
arr. 23:59
dep. 23:59
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 00:01
dep. 00:01
16.7 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 00:04
dep. 00:04
18.1 km
Grejac
arr. 00:06
dep. 00:06
19 km
Dasnica kod Aleksinca, Intersection
arr. 00:08
dep. 00:08
19.7 km
Bankovac, Rampa
arr. 00:10
dep. 00:10
20.5 km
Tesica, Ulaz
arr. 00:11
dep. 00:11
21.1 km
Tesica, Center
arr. 00:14
dep. 00:14
22.7 km
Tesica, Zeleznicka stanica
arr. 00:16
dep. 00:16
23.5 km
Luzane kod Aleksinca
arr. 00:20
dep. 00:20
26.1 km
Nozrina, I
arr. 00:22
dep. 00:22
27 km
Moravac, I
arr. 00:24
dep. 00:24
28.3 km
Moravac, II
arr. 00:26
dep. 00:26
29.1 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 00:29
dep. 00:29
30.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 00:32
32.2 km

Naselja Nis i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.