Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Zitkovac kod Aleksinca timetable

tuesday, 25.01.2022.
03:10 03:54 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 03:10
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 03:18
dep. 03:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:28
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:31
dep. 03:31
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:34
dep. 03:34
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 03:36
dep. 03:36
18 km
Grejac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
21 km
Tesica, Railway station
arr. 03:45
dep. 03:45
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 03:48
dep. 03:48
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 03:50
dep. 03:50
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 03:54
32 km
05:30 06:00 (00:30)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 05:30
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 06:00
32 km
06:35 07:37 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
arr. 06:40
dep. 06:40
1.9 km
arr. 06:42
dep. 06:42
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:43
dep. 06:43
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
arr. 06:51
dep. 06:51
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 06:52
dep. 06:52
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
dep. 07:03
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:04
dep. 07:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:06
dep. 07:06
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:09
dep. 07:09
19 km
Grejac, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
19.4 km
arr. 07:13
dep. 07:13
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:16
dep. 07:16
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:19
dep. 07:19
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
26.4 km
Moravski Bujmir, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
29.6 km
Nozrina, I
arr. 07:27
dep. 07:27
33.5 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 07:31
dep. 07:31
35.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
37.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:37
38.5 km
07:15 08:17 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
arr. 07:18
dep. 07:18
1.9 km
arr. 07:22
dep. 07:22
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
dep. 07:43
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 07:44
dep. 07:44
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 07:46
dep. 07:46
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 07:47
dep. 07:47
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 07:49
dep. 07:49
19 km
Grejac, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
19.4 km
arr. 07:53
dep. 07:53
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 07:55
dep. 07:55
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 07:56
dep. 07:56
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 07:59
dep. 07:59
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 08:01
dep. 08:01
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
26.4 km
Nozrina, I
arr. 08:07
dep. 08:07
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 08:11
dep. 08:11
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 08:14
dep. 08:14
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 08:17
32.4 km
07:30 08:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:30
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 07:56
dep. 07:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 08:05
dep. 08:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 08:10
dep. 08:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 08:14
32 km
11:50 12:51 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
arr. 11:53
dep. 11:53
1.9 km
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:00
dep. 12:00
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
arr. 12:06
dep. 12:06
7.9 km
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:10
dep. 12:10
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 12:18
dep. 12:18
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:19
dep. 12:19
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 12:21
dep. 12:21
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 12:22
dep. 12:22
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 12:24
dep. 12:24
19 km
Grejac, Center
arr. 12:26
dep. 12:26
19.4 km
arr. 12:28
dep. 12:28
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 12:32
dep. 12:32
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 12:34
dep. 12:34
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 12:36
dep. 12:36
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
26.4 km
Nozrina, I
arr. 12:42
dep. 12:42
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 12:45
dep. 12:45
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:49
dep. 12:49
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:51
32.4 km
12:25 13:09 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 12:25
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 12:33
dep. 12:34
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:46
dep. 12:46
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 12:51
dep. 12:51
18 km
Grejac, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:56
21 km
Tesica, Railway station
arr. 13:00
dep. 13:00
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 13:03
dep. 13:03
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 13:05
dep. 13:05
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 13:09
32 km
12:35 14:23 (01:48)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
arr. 12:38
dep. 12:38
1.9 km
arr. 12:39
dep. 12:39
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:41
dep. 12:41
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
7 km
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
arr. 12:51
dep. 12:51
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
dep. 13:03
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 13:04
dep. 13:04
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 13:06
dep. 13:06
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 13:07
dep. 13:07
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 13:09
dep. 13:09
19 km
Grejac, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
19.4 km
arr. 13:13
dep. 13:13
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 13:15
dep. 13:15
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 13:16
dep. 13:16
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 13:19
dep. 13:19
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 13:21
dep. 13:21
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:25
dep. 13:25
26.4 km
Nozrina, I
arr. 13:27
dep. 13:27
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 13:31
dep. 13:31
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:27
dep. 14:27
37.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:23
35.5 km
13:30 14:14 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 13:30
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 13:38
dep. 13:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 13:51
dep. 13:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 13:56
dep. 13:56
18 km
Grejac, Railway station
arr. 14:00
dep. 14:01
21 km
Tesica, Railway station
arr. 14:05
dep. 14:05
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:08
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 14:10
dep. 14:10
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 14:14
32 km
15:05 16:06 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:08
dep. 15:08
1.9 km
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
arr. 15:21
dep. 15:21
7.9 km
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 15:25
dep. 15:25
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:33
dep. 15:33
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
dep. 15:34
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:35
dep. 15:35
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Grejac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
19.4 km
arr. 15:43
dep. 15:43
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:47
dep. 15:47
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:49
dep. 15:49
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 15:51
dep. 15:51
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
26.4 km
Nozrina, I
arr. 15:58
dep. 15:58
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:00
dep. 16:00
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:06
32.4 km
15:05 16:07 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
arr. 15:08
dep. 15:08
1.9 km
arr. 15:12
dep. 15:12
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:16
dep. 15:16
7 km
arr. 15:20
dep. 15:20
7.9 km
arr. 15:21
dep. 15:21
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:25
dep. 15:25
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:29
dep. 15:29
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 15:31
dep. 15:31
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 15:34
dep. 15:34
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 15:36
dep. 15:36
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 15:37
dep. 15:37
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 15:39
dep. 15:39
19 km
Grejac, Center
arr. 15:41
dep. 15:41
19.4 km
arr. 15:43
dep. 15:43
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 15:46
dep. 15:46
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 15:49
dep. 15:49
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 15:51
dep. 15:51
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:55
dep. 15:55
26.4 km
Nozrina, I
arr. 15:57
dep. 15:57
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:01
dep. 16:01
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:04
dep. 16:04
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:07
32.4 km
15:45 16:47 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
arr. 15:52
dep. 15:52
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
7 km
arr. 16:00
dep. 16:00
7.9 km
arr. 16:01
dep. 16:01
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 16:02
dep. 16:02
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:05
dep. 16:05
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:11
dep. 16:11
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:13
dep. 16:13
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 16:14
dep. 16:14
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 16:16
dep. 16:16
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 16:17
dep. 16:17
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 16:19
dep. 16:19
19 km
Grejac, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
19.4 km
arr. 16:23
dep. 16:23
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 16:25
dep. 16:25
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 16:26
dep. 16:26
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 16:29
dep. 16:29
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
26.4 km
Nozrina, I
arr. 16:37
dep. 16:37
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 16:41
dep. 16:41
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 16:44
dep. 16:44
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 16:47
32.4 km
15:52 16:34 (00:42)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 15:52
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 16:00
dep. 16:01
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:09
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:12
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:15
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 16:17
dep. 16:17
18 km
Grejac, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:21
21 km
Tesica, Railway station
arr. 16:25
dep. 16:25
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:28
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 16:30
dep. 16:30
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 16:34
32 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:03
dep. 17:03
1.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:09
dep. 17:09
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
arr. 17:16
dep. 17:16
7.9 km
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 17:28
dep. 17:28
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 17:34
dep. 17:34
19 km
Grejac, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 17:45
dep. 17:45
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 17:46
dep. 17:46
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
26.4 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
32.4 km
17:00 18:01 (01:01)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:02
dep. 17:02
1.9 km
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:09
dep. 17:09
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
arr. 17:16
dep. 17:16
7.9 km
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 17:28
dep. 17:28
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
dep. 17:29
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 17:31
dep. 17:31
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 17:32
dep. 17:32
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 17:34
dep. 17:34
19 km
Grejac, Center
arr. 17:36
dep. 17:36
19.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 17:42
dep. 17:42
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 17:44
dep. 17:44
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 17:46
dep. 17:46
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
26.4 km
Nozrina, I
arr. 17:52
dep. 17:52
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 17:59
dep. 17:59
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 18:01
32.4 km
17:20 17:50 (00:30)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 17:20
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 17:50
32 km
19:55 20:39 (00:44)
Railway stationRailway station - Aleksinac
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 19:55
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
Supovac, Railway station - Supovacki most
arr. 20:21
dep. 20:21
18 km
Grejac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
21 km
Tesica, Railway station
arr. 20:30
dep. 20:30
24 km
Luzane kod Aleksinca, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:33
28 km
Nozrina, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:35
29 km
Zitkovac kod Aleksinca, Railway station - Aleksinac
arr. 20:39
32 km
20:00 21:02 (01:02)
Bus stationIGM Morava
The timetable is valid until: 31.03.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:03
dep. 20:03
1.9 km
arr. 20:07
dep. 20:07
2 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:09
dep. 20:09
4 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
arr. 20:16
dep. 20:16
10 km
Vrtiste, Nais raskrsnica
arr. 20:17
dep. 20:17
10.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
12.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
14.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.6 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
dep. 20:28
15.4 km
Veliki Drenovac, Kitice - Izlaz
arr. 20:29
dep. 20:29
15.9 km
Veliki Drenovac, Igralište
arr. 20:31
dep. 20:31
17.4 km
Veliki Drenovac, Spomenik
arr. 20:32
dep. 20:32
18.4 km
Veliki Drenovac, Most
arr. 20:34
dep. 20:34
19 km
Grejac, Center
arr. 20:36
dep. 20:36
19.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
20.4 km
Bankovac, Rampa - raskrsnica
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Tesica, I - Ulaz
arr. 20:41
dep. 20:41
22.4 km
Tesica, II - Centar
arr. 20:44
dep. 20:44
23.4 km
Tesica, III - Izlaz
arr. 20:46
dep. 20:46
24.4 km
Luzane kod Aleksinca, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
26.4 km
Nozrina, I
arr. 20:52
dep. 20:52
27.4 km
Moravac, I - Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
29.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:59
dep. 20:59
31.4 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 21:02
32.4 km

Naselja Nis i Zitkovac kod Aleksinca su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:10 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.