Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Vrelo kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:10
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:14
dep. 05:14
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:17
dep. 05:17
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:21
dep. 05:21
3.6 km
arr. 05:24
dep. 05:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:28
dep. 05:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 05:29
dep. 05:29
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 05:32
dep. 05:32
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 05:34
dep. 05:34
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
10.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 05:44
dep. 05:44
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 05:46
dep. 05:46
15.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Okretnica
arr. 05:55
21.3 km
05:30 06:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Nis, Niteks
arr. 05:37
dep. 05:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 05:42
dep. 05:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:45
dep. 05:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:49
dep. 05:49
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 05:54
dep. 05:54
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 05:55
dep. 05:55
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 06:04
20.3 km
06:30 07:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Niteks
arr. 06:37
dep. 06:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:45
dep. 06:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 06:55
dep. 06:55
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 06:57
dep. 06:57
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 07:06
20.3 km
09:00 09:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
21 km
11:00 11:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:29
21 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:49
dep. 11:49
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:56
dep. 11:56
3.6 km
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:02
dep. 12:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:03
dep. 12:03
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 12:04
dep. 12:04
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 12:07
dep. 12:07
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 12:09
dep. 12:09
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 12:10
dep. 12:10
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 12:14
dep. 12:14
10.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 12:19
dep. 12:19
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 12:21
dep. 12:21
15.2 km
arr. 12:25
dep. 12:25
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Okretnica
arr. 12:30
21.3 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Niteks
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 12:42
dep. 12:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 12:54
dep. 12:54
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 12:55
dep. 12:55
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 13:04
20.3 km
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:47
dep. 13:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
arr. 13:54
dep. 13:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:57
dep. 13:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:02
dep. 14:02
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:04
dep. 14:04
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
10.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 14:16
dep. 14:16
15.2 km
arr. 14:20
dep. 14:20
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Okretnica
arr. 14:25
21.3 km
14:00 14:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
Nis, Niteks
arr. 14:07
dep. 14:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 14:12
dep. 14:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:15
dep. 14:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 14:25
dep. 14:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:27
dep. 14:27
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:31
dep. 14:31
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:36
20.3 km
14:30 14:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
21 km
15:00 15:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Niteks
arr. 15:07
dep. 15:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:12
dep. 15:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:15
dep. 15:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 15:25
dep. 15:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 15:27
dep. 15:27
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 15:36
20.3 km
15:45 16:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:57
dep. 15:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:00
dep. 16:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:12
dep. 16:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:21
20.3 km
16:15 16:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
21 km
16:25 17:10 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:29
dep. 16:29
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:36
dep. 16:36
3.6 km
arr. 16:39
dep. 16:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:42
dep. 16:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:43
dep. 16:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:47
dep. 16:47
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:49
dep. 16:49
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
10.7 km
arr. 16:58
dep. 16:58
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:59
dep. 16:59
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 17:01
dep. 17:01
15.2 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Okretnica
arr. 17:10
21.3 km
17:20 17:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa
arr. 17:49
21 km
17:50 18:26 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
Nis, Niteks
arr. 17:57
dep. 17:57
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 18:02
dep. 18:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 18:05
dep. 18:05
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 18:15
dep. 18:15
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 18:17
dep. 18:17
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 18:21
dep. 18:21
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 18:26
20.3 km
19:45 20:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 20:12
dep. 20:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:21
20.3 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:19
dep. 20:19
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 20:22
dep. 20:22
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:26
dep. 20:26
3.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:33
dep. 20:33
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 20:34
dep. 20:34
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 20:37
dep. 20:37
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 20:39
dep. 20:39
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 20:44
dep. 20:44
10.7 km
arr. 20:48
dep. 20:48
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 20:49
dep. 20:49
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 20:51
dep. 20:51
15.2 km
arr. 20:55
dep. 20:55
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Okretnica
arr. 21:00
21.3 km
22:45 23:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:45
Nis, Niteks
arr. 22:52
dep. 22:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 22:57
dep. 22:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:00
dep. 23:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:05
dep. 23:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 23:10
dep. 23:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 23:12
dep. 23:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 23:21
20.3 km

Naselja Nis i Vrelo kod Nisa su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.