Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Vrelo kod Nisa timetable

monday, 11.12.2023.
05:10 05:55 (00:45)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:10
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:14
dep. 05:14
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:17
dep. 05:17
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 05:21
dep. 05:21
3.6 km
arr. 05:24
dep. 05:24
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 05:27
dep. 05:27
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 05:28
dep. 05:28
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 05:29
dep. 05:29
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 05:32
dep. 05:32
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 05:34
dep. 05:34
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 05:35
dep. 05:35
8.5 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 05:36
dep. 05:36
9.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
9.7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 05:39
dep. 05:39
10.7 km
arr. 05:43
dep. 05:43
12.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 05:44
dep. 05:44
14.3 km
arr. 05:46
dep. 05:46
15.2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 05:55
21.3 km
06:30 07:06 (00:36)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Niteks
arr. 06:37
dep. 06:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 06:42
dep. 06:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:45
dep. 06:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 06:50
dep. 06:50
9.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 06:55
dep. 06:55
13.2 km
arr. 06:57
dep. 06:57
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 07:01
dep. 07:01
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 07:06
20.3 km
09:00 09:29 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 09:29
21 km
11:00 11:34 (00:34)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 11:12
dep. 11:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:15
dep. 11:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 11:19
dep. 11:19
9.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 11:24
dep. 11:24
13.2 km
arr. 11:25
dep. 11:25
14.1 km
arr. 11:27
dep. 11:27
15.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:32
dep. 11:32
19.3 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 11:34
20.3 km
11:25 12:09 (00:44)
Railway stationRailway station - Gramada
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 11:25
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 11:30
dep. 11:31
3 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:50
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 12:05
dep. 12:05
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 12:09
34 km
11:45 12:30 (00:45)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:49
dep. 11:49
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:52
dep. 11:52
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:56
dep. 11:56
3.6 km
arr. 11:59
dep. 11:59
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 12:02
dep. 12:02
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:03
dep. 12:03
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 12:04
dep. 12:04
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 12:07
dep. 12:07
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 12:09
dep. 12:09
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 12:10
dep. 12:10
8.5 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 12:11
dep. 12:11
9.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
9.7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 12:14
dep. 12:14
10.7 km
arr. 12:18
dep. 12:18
12.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:19
dep. 12:19
14.3 km
arr. 12:21
dep. 12:21
15.2 km
arr. 12:25
dep. 12:25
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 12:30
21.3 km
12:30 13:06 (00:36)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Niteks
arr. 12:37
dep. 12:37
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 12:42
dep. 12:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 12:45
dep. 12:45
5.6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 12:50
dep. 12:50
9.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 12:55
dep. 12:55
13.2 km
arr. 12:57
dep. 12:57
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 13:06
20.3 km
13:40 14:25 (00:45)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 13:47
dep. 13:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
arr. 13:54
dep. 13:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:57
dep. 13:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:58
dep. 13:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:59
dep. 13:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 14:02
dep. 14:02
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 14:04
dep. 14:04
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
8.5 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 14:06
dep. 14:06
9.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
9.7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 14:09
dep. 14:09
10.7 km
arr. 14:13
dep. 14:13
12.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 14:14
dep. 14:14
14.3 km
arr. 14:16
dep. 14:16
15.2 km
arr. 14:20
dep. 14:20
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 14:25
21.3 km
14:30 14:59 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: every day.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 14:59
21 km
15:45 16:21 (00:36)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:57
dep. 15:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:00
dep. 16:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
arr. 16:12
dep. 16:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 16:21
20.3 km
16:15 16:44 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Selling closed
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 16:44
21 km
16:20 17:04 (00:44)
Railway stationRailway station - Gramada
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 16:20
Nis, Railway station - Crveni krst
arr. 16:25
dep. 16:26
3 km
Nis, Railway station - Pantelej
arr. 16:35
dep. 16:35
9 km
Donji Matejevac, Railway station
arr. 16:44
dep. 16:45
14 km
Jasenovik kod Nisa, Railway station
arr. 17:00
dep. 17:00
31 km
Vrelo kod Nisa, Railway station - Gramada
arr. 17:04
34 km
16:25 17:10 (00:45)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 16:29
dep. 16:29
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 16:32
dep. 16:32
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 16:36
dep. 16:36
3.6 km
arr. 16:39
dep. 16:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 16:42
dep. 16:42
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:43
dep. 16:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 16:44
dep. 16:44
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:47
dep. 16:47
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:49
dep. 16:49
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:50
dep. 16:50
8.5 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 16:51
dep. 16:51
9.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:52
dep. 16:52
9.7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 16:54
dep. 16:54
10.7 km
arr. 16:58
dep. 16:58
12.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 16:59
dep. 16:59
14.3 km
arr. 17:01
dep. 17:01
15.2 km
arr. 17:05
dep. 17:05
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 17:10
21.3 km
17:20 17:49 (00:29)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 17:49
21 km
19:45 20:21 (00:36)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 14.06.2024.
Days of service: business days.
Buy a ticket!
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 20:05
dep. 20:05
9.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
arr. 20:12
dep. 20:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 20:21
20.3 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus stationRaskrsnica - Okretnica
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, Jagodin Mala
arr. 20:19
dep. 20:19
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 20:22
dep. 20:22
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 20:26
dep. 20:26
3.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 20:32
dep. 20:32
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:33
dep. 20:33
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 20:34
dep. 20:34
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 20:37
dep. 20:37
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 20:39
dep. 20:39
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 20:40
dep. 20:40
8.5 km
Gornja Vrezina, Gradac - novi put
arr. 20:41
dep. 20:41
9.2 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Vrezina, Raskrsnica - Izlaz
arr. 20:44
dep. 20:44
10.7 km
arr. 20:48
dep. 20:48
12.4 km
Malca, I - Podrum
arr. 20:49
dep. 20:49
14.3 km
arr. 20:51
dep. 20:51
15.2 km
arr. 20:55
dep. 20:55
16.8 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
18.4 km
Vrelo kod Nisa, Raskrsnica - Okretnica
arr. 21:00
21.3 km

Naselja Nis i Vrelo kod Nisa su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Vrelo kod Nisa iznosi od 1,03 EUR do 1,14 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.