Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Vrelo kod Nisa timetable

saturday, 20.07.2019.
09:00 09:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
21 km
11:00 11:36 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 11:12
dep. 11:12
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:15
dep. 11:15
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:25
dep. 11:25
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 11:27
dep. 11:27
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:36
20.3 km
14:30 14:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
21 km
15:45 16:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Niteks
arr. 15:52
dep. 15:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 15:57
dep. 15:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:00
dep. 16:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:10
dep. 16:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 16:12
dep. 16:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:16
dep. 16:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:21
20.3 km
16:15 16:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
21 km
17:20 17:49 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Nis, Niteks
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Nis, Durlan
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:28
dep. 17:28
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:40
dep. 17:40
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 17:43
dep. 17:43
17 km
Vrelo kod Nisa
arr. 17:49
21 km
19:45 20:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:45
Nis, Niteks
arr. 19:52
dep. 19:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 19:57
dep. 19:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 20:00
dep. 20:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 20:10
dep. 20:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 20:12
dep. 20:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 20:21
20.3 km
22:45 23:21 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:45
Nis, Niteks
arr. 22:52
dep. 22:52
2.7 km
Nis, Durlan
arr. 22:57
dep. 22:57
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:00
dep. 23:00
5.6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:05
dep. 23:05
9.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 23:10
dep. 23:10
13.2 km
Malca, II - iza mosta
arr. 23:12
dep. 23:12
14.1 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
17.4 km
Vrelo kod Nisa
arr. 23:21
20.3 km

Naselja Nis i Vrelo kod Nisa su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.