Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Vrelo kod Aleksinca timetable

monday, 21.10.2019.
06:35 07:30 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 07:17
dep. 07:17
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 07:30
27.1 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:15
Nis, Jastrebac
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:22
dep. 13:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:29
dep. 13:29
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:32
dep. 13:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:57
dep. 13:57
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 14:10
27.1 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jastrebac
arr. 15:44
dep. 15:44
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:47
dep. 15:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:54
dep. 15:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:57
dep. 15:57
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:01
dep. 16:01
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 16:22
dep. 16:22
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 16:35
27.1 km
Nis - Vrelo kod Aleksinca timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:35 07:30 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 07:17
dep. 07:17
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 07:30
27.1 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:15
Nis, Jastrebac
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:22
dep. 13:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:29
dep. 13:29
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:32
dep. 13:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:57
dep. 13:57
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 14:10
27.1 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jastrebac
arr. 15:44
dep. 15:44
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:47
dep. 15:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:54
dep. 15:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:57
dep. 15:57
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:01
dep. 16:01
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 16:22
dep. 16:22
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 16:35
27.1 km
Nis - Vrelo kod Aleksinca timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:35 07:30 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:49
dep. 06:49
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 07:04
dep. 07:04
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 07:13
dep. 07:13
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 07:17
dep. 07:17
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 07:30
27.1 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:15
Nis, Jastrebac
arr. 13:19
dep. 13:19
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 13:22
dep. 13:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 13:29
dep. 13:29
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:31
dep. 13:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:32
dep. 13:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:35
dep. 13:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 13:39
dep. 13:39
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 13:41
dep. 13:41
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:53
dep. 13:53
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:57
dep. 13:57
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 14:10
27.1 km
15:40 16:35 (00:55)
Bus stationDom k
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jastrebac
arr. 15:44
dep. 15:44
1.9 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:47
dep. 15:47
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:54
dep. 15:54
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:57
dep. 15:57
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:01
dep. 16:01
11.4 km
Bercinac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
12.8 km
Bercinac, Center
arr. 16:06
dep. 16:06
13.6 km
Paljina, Intersection
arr. 16:09
dep. 16:09
15.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
17.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 16:18
dep. 16:18
20.4 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 16:22
dep. 16:22
21.9 km
Paligrace, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
22.3 km
Vrelo kod Aleksinca, Dom k
arr. 16:35
27.1 km

Naselja Nis i Vrelo kod Aleksinca su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:35 h, dok je poslednji polazak u 15:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.