Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Trupale timetable

friday, 28.02.2020.
03:05 03:21 (00:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
arr. 03:13
dep. 03:13
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:21
9 km
04:00 04:26 (00:26)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Nis, Sivara
arr. 04:02
dep. 04:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:04
dep. 04:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 04:06
dep. 04:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 04:08
dep. 04:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:11
dep. 04:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 04:14
dep. 04:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:17
dep. 04:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 04:18
dep. 04:18
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 04:20
dep. 04:20
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 04:22
dep. 04:22
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 04:23
dep. 04:23
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 04:25
dep. 04:25
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 04:26
11.5 km
04:55 05:24 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:55
Nis, Sivara
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:02
dep. 05:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:03
dep. 05:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:08
dep. 05:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:15
dep. 05:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 05:16
dep. 05:16
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 05:18
dep. 05:18
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 05:20
dep. 05:20
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 05:21
dep. 05:21
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 05:24
11.5 km
05:50 06:19 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Sivara
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:57
dep. 05:57
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:58
dep. 05:58
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:03
dep. 06:03
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:11
dep. 06:11
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:13
dep. 06:13
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 06:15
dep. 06:15
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 06:16
dep. 06:16
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:18
dep. 06:18
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:19
11.5 km
06:15 06:44 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:22
dep. 06:22
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 06:23
dep. 06:23
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:28
dep. 06:28
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:36
dep. 06:36
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:38
dep. 06:38
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 06:41
dep. 06:41
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:43
dep. 06:43
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:44
11.5 km
07:00 07:35 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Sivara
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:08
dep. 07:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:21
dep. 07:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 07:23
dep. 07:23
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 07:26
dep. 07:26
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 07:28
dep. 07:28
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 07:30
dep. 07:30
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 07:31
dep. 07:31
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 07:32
dep. 07:32
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 07:33
dep. 07:33
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 07:34
dep. 07:34
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 07:35
13.6 km
07:10 07:39 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:10
Nis, Sivara
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:18
dep. 07:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:31
dep. 07:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 07:33
dep. 07:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 07:35
dep. 07:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 07:36
dep. 07:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 07:38
dep. 07:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 07:39
11.5 km
07:30 07:47 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
9 km
08:45 09:14 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
Nis, Sivara
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Nis, Feroks
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:52
dep. 08:52
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 08:53
dep. 08:53
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 09:05
dep. 09:05
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 09:06
dep. 09:06
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 09:08
dep. 09:08
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 09:10
dep. 09:10
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 09:11
dep. 09:11
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 09:13
dep. 09:13
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 09:14
11.5 km
11:00 11:29 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Sivara
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:06
dep. 11:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:07
dep. 11:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:08
dep. 11:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:13
dep. 11:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:17
dep. 11:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:21
dep. 11:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 11:23
dep. 11:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 11:25
dep. 11:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 11:26
dep. 11:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 11:29
11.5 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, Sivara
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:38
dep. 11:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:39
dep. 11:39
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:42
dep. 11:42
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:51
dep. 11:51
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 11:53
dep. 11:53
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 11:56
dep. 11:56
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 11:58
dep. 11:58
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 12:00
dep. 12:00
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 12:01
dep. 12:01
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 12:02
dep. 12:02
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 12:03
dep. 12:03
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 12:04
dep. 12:04
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 12:05
13.6 km
12:00 12:29 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
Nis, Sivara
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:07
dep. 12:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:08
dep. 12:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 12:21
dep. 12:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 12:23
dep. 12:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 12:25
dep. 12:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 12:26
dep. 12:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 12:28
dep. 12:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 12:29
11.5 km
12:30 12:47 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
9 km
12:50 13:25 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
Nis, Sivara
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:53
dep. 12:53
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:55
dep. 12:55
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:58
dep. 12:58
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:59
dep. 12:59
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:02
dep. 13:02
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:10
dep. 13:10
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:11
dep. 13:11
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 13:13
dep. 13:13
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 13:16
dep. 13:16
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 13:18
dep. 13:18
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 13:20
dep. 13:20
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 13:21
dep. 13:21
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 13:22
dep. 13:22
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 13:23
dep. 13:23
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 13:24
dep. 13:24
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 13:25
13.6 km
13:00 13:29 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, Sivara
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:07
dep. 13:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:08
dep. 13:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:21
dep. 13:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 13:23
dep. 13:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 13:25
dep. 13:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 13:26
dep. 13:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 13:29
11.5 km
13:40 14:09 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Sivara
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:46
dep. 13:46
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:47
dep. 13:47
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:48
dep. 13:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:57
dep. 13:57
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:01
dep. 14:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 14:03
dep. 14:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 14:05
dep. 14:05
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 14:06
dep. 14:06
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 14:08
dep. 14:08
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 14:09
11.5 km
14:20 14:49 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:20
Nis, Sivara
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:26
dep. 14:26
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:27
dep. 14:27
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 14:28
dep. 14:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:40
dep. 14:40
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:41
dep. 14:41
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 14:43
dep. 14:43
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 14:45
dep. 14:45
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 14:46
dep. 14:46
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 14:48
dep. 14:48
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 14:49
11.5 km
15:00 15:35 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Sivara
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:12
dep. 15:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:21
dep. 15:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 15:23
dep. 15:23
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 15:26
dep. 15:26
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 15:30
dep. 15:30
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 15:31
dep. 15:31
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 15:32
dep. 15:32
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 15:33
dep. 15:33
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 15:34
dep. 15:34
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 15:35
13.6 km
15:10 15:39 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:10
Nis, Sivara
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:17
dep. 15:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:18
dep. 15:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:31
dep. 15:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 15:33
dep. 15:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 15:35
dep. 15:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 15:36
dep. 15:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 15:38
dep. 15:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 15:39
11.5 km
15:53 16:10 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
arr. 16:01
dep. 16:02
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:10
9 km
16:05 16:34 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
Nis, Sivara
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:11
dep. 16:11
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:12
dep. 16:12
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:18
dep. 16:18
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:26
dep. 16:26
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 16:28
dep. 16:28
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 16:30
dep. 16:30
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 16:31
dep. 16:31
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 16:33
dep. 16:33
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 16:34
11.5 km
16:20 16:55 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
Nis, Sivara
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:23
dep. 16:23
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:28
dep. 16:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:41
dep. 16:41
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 16:43
dep. 16:43
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 16:46
dep. 16:46
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 16:48
dep. 16:48
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 16:50
dep. 16:50
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 16:51
dep. 16:51
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 16:52
dep. 16:52
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 16:53
dep. 16:53
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 16:54
dep. 16:54
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 16:55
13.6 km
17:10 17:39 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:10
Nis, Sivara
arr. 17:13
dep. 17:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:16
dep. 17:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:17
dep. 17:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 17:31
dep. 17:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 17:33
dep. 17:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 17:35
dep. 17:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 17:36
dep. 17:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 17:38
dep. 17:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 17:39
11.5 km
18:30 18:59 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Sivara
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 18:37
dep. 18:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:43
dep. 18:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:51
dep. 18:51
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 18:53
dep. 18:53
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 18:55
dep. 18:55
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 18:56
dep. 18:56
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 18:58
dep. 18:58
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 18:59
11.5 km
19:40 20:12 (00:32)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
dep. 20:01
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:03
dep. 20:03
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:06
dep. 20:06
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:08
dep. 20:08
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:10
dep. 20:10
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:12
11.5 km
19:55 20:12 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
9 km
19:55 20:24 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:55
Nis, Sivara
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:02
dep. 20:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:03
dep. 20:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:08
dep. 20:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:12
dep. 20:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:16
dep. 20:16
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:18
dep. 20:18
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:20
dep. 20:20
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:21
dep. 20:21
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:24
11.5 km
21:00 21:35 (00:35)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Sivara
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:05
dep. 21:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 21:08
dep. 21:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 21:09
dep. 21:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:12
dep. 21:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:13
dep. 21:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 21:21
dep. 21:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 21:23
dep. 21:23
8.9 km
Trupale, Groblje
arr. 21:26
dep. 21:26
9.9 km
Trupale, Selo 1
arr. 21:28
dep. 21:28
10.3 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 21:30
dep. 21:30
10.8 km
Trupale, Zeleznicka 2
arr. 21:31
dep. 21:31
11.4 km
Trupale, Zeleznicka 1
arr. 21:32
dep. 21:32
11.9 km
Trupale, Selo
arr. 21:33
dep. 21:33
12.4 km
Trupale, Ambulanta
arr. 21:34
dep. 21:34
13.1 km
Trupale, Izlaz
arr. 21:35
13.6 km
22:35 23:04 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:35
Nis, Sivara
arr. 22:38
dep. 22:38
1 km
Nis, Feroks
arr. 22:41
dep. 22:41
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:42
dep. 22:42
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 22:43
dep. 22:43
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 22:45
dep. 22:45
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:52
dep. 22:52
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:53
dep. 22:53
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:56
dep. 22:56
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 22:58
dep. 22:58
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 23:00
dep. 23:00
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 23:01
dep. 23:01
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 23:03
dep. 23:03
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 23:04
11.5 km
23:30 23:59 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Sivara
arr. 23:33
dep. 23:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 23:37
dep. 23:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 23:38
dep. 23:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 23:40
dep. 23:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 23:47
dep. 23:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 23:49
dep. 23:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:50
dep. 23:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 23:51
dep. 23:51
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 23:53
dep. 23:53
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 23:55
dep. 23:55
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 23:56
dep. 23:56
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 23:58
dep. 23:58
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 23:59
11.5 km

Naselja Nis i Trupale su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 16min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.