Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Trupale timetable

sunday, 20.10.2019.
03:00 03:17 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:00
arr. 03:08
dep. 03:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:17
9 km
05:35 06:05 (00:30)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:35
Nis, Sivara
arr. 05:38
dep. 05:38
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:41
dep. 05:41
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:42
dep. 05:42
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:43
dep. 05:43
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:45
dep. 05:45
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:46
dep. 05:46
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:48
dep. 05:48
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:52
dep. 05:52
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:54
dep. 05:54
7 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 05:55
dep. 05:55
7.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
7.7 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:58
dep. 05:58
8.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 05:59
dep. 05:59
8.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 06:01
dep. 06:01
9.8 km
Trupale, Groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
10.8 km
Trupale, Selo
arr. 06:03
dep. 06:03
11.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 06:04
dep. 06:04
12 km
Trupale, Izlaz
arr. 06:05
12.4 km
07:30 07:47 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
9 km
07:40 08:10 (00:30)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:40
Nis, Sivara
arr. 07:43
dep. 07:43
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:46
dep. 07:46
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:47
dep. 07:47
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:48
dep. 07:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:50
dep. 07:50
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:53
dep. 07:53
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:57
dep. 07:57
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:59
dep. 07:59
7 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 08:00
dep. 08:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 08:01
dep. 08:01
7.7 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 08:02
dep. 08:02
8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:03
dep. 08:03
8.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 08:04
dep. 08:04
8.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 08:06
dep. 08:06
9.8 km
Trupale, Groblje
arr. 08:07
dep. 08:07
10.8 km
Trupale, Selo
arr. 08:08
dep. 08:08
11.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 08:09
dep. 08:09
12 km
Trupale, Izlaz
arr. 08:10
12.4 km
10:00 10:29 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
Nis, Sivara
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 10:06
dep. 10:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 10:07
dep. 10:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 10:08
dep. 10:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 10:10
dep. 10:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 10:11
dep. 10:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:13
dep. 10:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 10:17
dep. 10:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:18
dep. 10:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 10:19
dep. 10:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 10:21
dep. 10:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 10:23
dep. 10:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 10:25
dep. 10:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 10:26
dep. 10:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 10:28
dep. 10:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 10:29
11.5 km
12:10 12:27 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:10
arr. 12:18
dep. 12:19
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:27
9 km
13:00 13:30 (00:30)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, Sivara
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:07
dep. 13:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:08
dep. 13:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 13:21
dep. 13:21
7.7 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 13:22
dep. 13:22
8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:23
dep. 13:23
8.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:24
dep. 13:24
8.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 13:26
dep. 13:26
9.8 km
Trupale, Groblje
arr. 13:27
dep. 13:27
10.8 km
Trupale, Selo
arr. 13:28
dep. 13:28
11.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Trupale, Izlaz
arr. 13:30
12.4 km
13:45 14:02 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:45
arr. 13:53
dep. 13:54
3 km
Trupale, Railway station
arr. 14:02
9 km
15:50 16:07 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:58
dep. 15:59
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:07
9 km
16:00 16:29 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, Sivara
arr. 16:03
dep. 16:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:06
dep. 16:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:07
dep. 16:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:08
dep. 16:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:11
dep. 16:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:13
dep. 16:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:17
dep. 16:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:18
dep. 16:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:20
dep. 16:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:21
dep. 16:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 16:23
dep. 16:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 16:25
dep. 16:25
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 16:26
dep. 16:26
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 16:28
dep. 16:28
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 16:29
11.5 km
18:00 18:30 (00:30)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Nis, Sivara
arr. 18:03
dep. 18:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:06
dep. 18:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 18:07
dep. 18:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 18:08
dep. 18:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 18:10
dep. 18:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 18:11
dep. 18:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:13
dep. 18:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:17
dep. 18:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:18
dep. 18:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:19
dep. 18:19
7 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 18:20
dep. 18:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 18:21
dep. 18:21
7.7 km
Popovac kod Nisa, Skola
arr. 18:22
dep. 18:22
8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:23
dep. 18:23
8.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:24
dep. 18:24
8.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 18:26
dep. 18:26
9.8 km
Trupale, Groblje
arr. 18:27
dep. 18:27
10.8 km
Trupale, Selo
arr. 18:28
dep. 18:28
11.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 18:29
dep. 18:29
12 km
Trupale, Izlaz
arr. 18:30
12.4 km
19:00 19:32 (00:32)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Nis, Sivara
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:05
dep. 19:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:08
dep. 19:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:09
dep. 19:09
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:12
dep. 19:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:13
dep. 19:13
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 19:21
dep. 19:21
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 19:23
dep. 19:23
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 19:26
dep. 19:26
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 19:28
dep. 19:28
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 19:30
dep. 19:30
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 19:32
11.5 km
20:00 20:17 (00:17)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:00
arr. 20:08
dep. 20:09
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:17
9 km
20:10 20:39 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:10
Nis, Sivara
arr. 20:13
dep. 20:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:16
dep. 20:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:17
dep. 20:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:18
dep. 20:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:23
dep. 20:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:27
dep. 20:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:28
dep. 20:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:30
dep. 20:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:31
dep. 20:31
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 20:33
dep. 20:33
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 20:35
dep. 20:35
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 20:36
dep. 20:36
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 20:38
dep. 20:38
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 20:39
11.5 km
21:45 22:14 (00:29)
Bus stationIzlaz
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:45
Nis, Sivara
arr. 21:48
dep. 21:48
1 km
Nis, Feroks
arr. 21:51
dep. 21:51
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:52
dep. 21:52
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 21:53
dep. 21:53
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 21:55
dep. 21:55
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:56
dep. 21:56
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:58
dep. 21:58
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:02
dep. 22:02
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:03
dep. 22:03
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:04
dep. 22:04
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:05
dep. 22:05
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:06
dep. 22:06
7.9 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 22:08
dep. 22:08
8.8 km
Trupale, Groblje
arr. 22:10
dep. 22:10
9.8 km
Trupale, Selo
arr. 22:11
dep. 22:11
10.3 km
Trupale, Ambulanta
arr. 22:13
dep. 22:13
11 km
Trupale, Izlaz
arr. 22:14
11.5 km

Naselja Nis i Trupale su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:00 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.