Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Supovac timetable

thursday, 20.02.2020.
03:05 03:29 (00:24)
Railway stationRailway station - Supovacki most
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:05
arr. 03:13
dep. 03:13
3 km
Trupale, Railway station
arr. 03:21
dep. 03:21
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 03:24
dep. 03:24
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:27
15 km
arr. 03:29
18 km
04:10 04:47 (00:37)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:10
Nis, DIN 1
arr. 04:12
dep. 04:12
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 04:13
dep. 04:13
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 04:15
dep. 04:15
2.6 km
arr. 04:17
dep. 04:17
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 04:18
dep. 04:18
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 04:19
dep. 04:19
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 04:20
dep. 04:20
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 04:21
dep. 04:21
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 04:22
dep. 04:22
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 04:23
dep. 04:23
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 04:25
dep. 04:25
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 04:26
dep. 04:26
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 04:27
dep. 04:27
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 04:32
dep. 04:32
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 04:42
dep. 04:42
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 04:43
dep. 04:43
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 04:44
dep. 04:44
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 04:46
dep. 04:46
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 04:47
17.5 km
05:45 06:13 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
Nis, Jastrebac
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Donji Komren
arr. 05:52
dep. 05:52
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:00
dep. 06:00
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:02
dep. 06:02
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:06
dep. 06:06
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 06:11
dep. 06:11
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 06:13
15.2 km
06:25 07:12 (00:47)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:25
Nis, DIN 1
arr. 06:27
dep. 06:27
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:29
dep. 06:29
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:41
dep. 06:41
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:44
dep. 06:44
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:45
dep. 06:45
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:46
dep. 06:46
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:47
dep. 06:47
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:50
dep. 06:50
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:51
dep. 06:51
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:52
dep. 06:52
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:57
dep. 06:57
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 07:02
dep. 07:02
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:07
dep. 07:07
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:08
dep. 07:08
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:09
dep. 07:09
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 07:10
dep. 07:10
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 07:11
dep. 07:11
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 07:12
17.5 km
06:35 07:03 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:35
Nis, Jastrebac
arr. 06:39
dep. 06:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:42
dep. 06:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:50
dep. 06:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:56
dep. 06:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:01
dep. 07:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:03
15.2 km
07:15 07:43 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Nis, Jastrebac
arr. 07:19
dep. 07:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 07:22
dep. 07:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:30
dep. 07:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:31
dep. 07:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:32
dep. 07:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:36
dep. 07:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 07:41
dep. 07:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 07:43
15.2 km
07:30 07:56 (00:26)
Railway stationRailway station - Supovacki most
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:30
arr. 07:38
dep. 07:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
arr. 07:56
18 km
10:20 10:48 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:20
Nis, Jastrebac
arr. 10:24
dep. 10:24
1.9 km
Donji Komren
arr. 10:27
dep. 10:27
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:31
dep. 10:31
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:35
dep. 10:35
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:37
dep. 10:37
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 10:41
dep. 10:41
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 10:46
dep. 10:46
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 10:48
15.2 km
11:30 12:17 (00:47)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, DIN 1
arr. 11:32
dep. 11:32
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:34
dep. 11:34
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
arr. 11:44
dep. 11:44
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 11:49
dep. 11:49
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 11:50
dep. 11:50
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 11:51
dep. 11:51
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 11:52
dep. 11:52
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 11:55
dep. 11:55
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:56
dep. 11:56
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 11:57
dep. 11:57
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:02
dep. 12:02
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 12:07
dep. 12:07
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:12
dep. 12:12
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 12:13
dep. 12:13
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:14
dep. 12:14
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 12:15
dep. 12:15
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 12:16
dep. 12:16
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 12:17
17.5 km
11:50 12:19 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:50
Donji Komren
arr. 11:53
dep. 11:53
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:09
dep. 12:09
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:13
dep. 12:13
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:17
dep. 12:17
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 12:19
15 km
12:30 12:56 (00:26)
Railway stationRailway station - Supovacki most
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:30
arr. 12:38
dep. 12:39
3 km
Trupale, Railway station
arr. 12:47
dep. 12:48
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:51
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
arr. 12:56
18 km
12:35 13:03 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:35
Nis, Jastrebac
arr. 12:39
dep. 12:39
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:42
dep. 12:42
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:50
dep. 12:50
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:51
dep. 12:51
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:52
dep. 12:52
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:55
dep. 12:55
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:56
dep. 12:56
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 13:01
dep. 13:01
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:03
15.2 km
13:20 13:49 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Donji Komren
arr. 13:25
dep. 13:25
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:43
dep. 13:43
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 13:44
dep. 13:44
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 13:49
15 km
13:20 14:17 (00:57)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:20
Nis, DIN 1
arr. 13:23
dep. 13:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:24
dep. 13:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:25
dep. 13:25
2.6 km
arr. 13:26
dep. 13:26
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:29
dep. 13:29
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:31
dep. 13:31
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:32
dep. 13:32
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:33
dep. 13:33
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 13:34
dep. 13:34
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 13:35
dep. 13:35
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 13:36
dep. 13:36
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 13:37
dep. 13:37
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:40
dep. 13:40
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 14:00
dep. 14:00
20.6 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:05
dep. 14:05
22.6 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 13:47
dep. 13:47
14.4 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
17.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 13:50
dep. 13:50
16 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 13:52
dep. 13:52
16.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 13:55
dep. 13:55
17.1 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:11
dep. 14:11
23.4 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:13
dep. 14:13
24.4 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 14:15
dep. 14:15
25.4 km
Supovac, Okretnica
arr. 14:16
dep. 14:16
26.1 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 14:17
26.8 km
14:10 14:38 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
Nis, Jastrebac
arr. 14:14
dep. 14:14
1.9 km
Donji Komren
arr. 14:17
dep. 14:17
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:25
dep. 14:25
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:26
dep. 14:26
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:27
dep. 14:27
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:30
dep. 14:30
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:31
dep. 14:31
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 14:36
dep. 14:36
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 14:38
15.2 km
15:05 15:34 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:05
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:24
dep. 15:24
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:28
dep. 15:28
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 15:34
15 km
15:20 16:07 (00:47)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:20
Nis, DIN 1
arr. 15:22
dep. 15:22
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:24
dep. 15:24
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:31
dep. 15:31
2.6 km
arr. 15:34
dep. 15:34
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:36
dep. 15:36
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:39
dep. 15:39
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:40
dep. 15:40
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:42
dep. 15:42
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:45
dep. 15:45
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:46
dep. 15:46
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:47
dep. 15:47
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 15:57
dep. 15:57
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:03
dep. 16:03
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:04
dep. 16:04
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 16:05
dep. 16:05
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 16:07
17.5 km
15:50 16:18 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
Nis, Jastrebac
arr. 15:54
dep. 15:54
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:57
dep. 15:57
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:05
dep. 16:05
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:07
dep. 16:07
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:10
dep. 16:10
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 16:11
dep. 16:11
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 16:16
dep. 16:16
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 16:18
15.2 km
15:53 16:18 (00:25)
Railway stationRailway station - Supovacki most
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:53
arr. 16:01
dep. 16:02
3 km
Trupale, Railway station
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:13
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:16
15 km
arr. 16:18
18 km
17:00 17:29 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:23
dep. 17:23
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:24
dep. 17:24
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 17:29
15 km
18:25 18:54 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:25
Donji Komren
arr. 18:27
dep. 18:27
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:48
dep. 18:48
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:49
dep. 18:49
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 18:54
15 km
19:15 19:44 (00:29)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:15
Donji Komren
arr. 19:20
dep. 19:20
2 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:38
dep. 19:38
12 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
14 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 19:44
15 km
19:55 20:21 (00:26)
Railway stationRailway station - Supovacki most
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:55
arr. 20:03
dep. 20:04
3 km
Trupale, Railway station
arr. 20:12
dep. 20:13
9 km
Vrtiste, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:16
11 km
Mezgraja kod Nisa, Railway station
arr. 20:19
dep. 20:19
15 km
arr. 20:21
18 km
20:00 20:28 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Nis, Jastrebac
arr. 20:04
dep. 20:04
1.9 km
Donji Komren
arr. 20:07
dep. 20:07
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:15
dep. 20:15
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:16
dep. 20:16
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:17
dep. 20:17
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:20
dep. 20:20
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:21
dep. 20:21
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:26
dep. 20:26
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:28
15.2 km
20:15 21:02 (00:47)
Bus stationRaskrsnica 2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:15
Nis, DIN 1
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:19
dep. 20:19
1.9 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 20:26
dep. 20:26
2.6 km
arr. 20:29
dep. 20:29
2.9 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:31
dep. 20:31
4.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.5 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:34
dep. 20:34
6.1 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:35
dep. 20:35
6.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:36
dep. 20:36
7.3 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:37
dep. 20:37
7.9 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:40
dep. 20:40
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:41
dep. 20:41
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:42
dep. 20:42
9.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:47
dep. 20:47
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo 1
arr. 20:52
dep. 20:52
11.3 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
13.3 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 20:58
dep. 20:58
14.1 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 20:59
dep. 20:59
15.2 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 21:00
dep. 21:00
16.1 km
Supovac, Okretnica
arr. 21:01
dep. 21:01
16.8 km
Supovac, Raskrsnica 2
arr. 21:02
17.5 km
21:15 21:43 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
Nis, Jastrebac
arr. 21:19
dep. 21:19
1.9 km
Donji Komren
arr. 21:22
dep. 21:22
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 21:30
dep. 21:30
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 21:31
dep. 21:31
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:32
dep. 21:32
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:35
dep. 21:35
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 21:36
dep. 21:36
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 21:41
dep. 21:41
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 21:43
15.2 km
23:30 23:58 (00:28)
Bus stationRaskrsnica 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Jastrebac
arr. 23:34
dep. 23:34
1.9 km
Donji Komren
arr. 23:37
dep. 23:37
2.6 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
5.5 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:45
dep. 23:45
7.9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:46
dep. 23:46
8.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:47
dep. 23:47
9.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:50
dep. 23:50
11 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 23:51
dep. 23:51
11.4 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
13.4 km
Mezgraja kod Nisa, Igraliste
arr. 23:56
dep. 23:56
14.2 km
Supovac, Raskrsnica 1
arr. 23:58
15.2 km

Naselja Nis i Supovac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 57min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:05 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.