Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Sokobanja timetable

saturday, 17.11.2018.
06:10 07:30 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
Nis, Jastrebac
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
dep. 06:51
32.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:54
dep. 06:54
34.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
34.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:56
dep. 06:56
35.3 km
Subotinac, Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
37.6 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 07:01
dep. 07:01
38.5 km
Subotinac, Igralište
arr. 07:02
dep. 07:02
39 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 07:05
dep. 07:05
41.1 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 07:09
dep. 07:09
44.4 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
51.9 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 07:21
dep. 07:21
54.3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 07:23
dep. 07:23
55.3 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 07:24
dep. 07:24
56.2 km
Sokobanja, Bus station
arr. 07:30
60.1 km
09:00 10:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Donji Komren, Komren
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 09:36
dep. 09:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:40
dep. 09:40
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:41
dep. 09:41
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 09:42
dep. 09:42
33 km
Subotinac, Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
39 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 09:46
dep. 09:46
39 km
Subotinac, Bioprom
arr. 09:47
dep. 09:47
39 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 09:55
dep. 09:55
45 km
Trubarevac
arr. 10:05
dep. 10:05
51 km
Poruznica, Put
arr. 10:08
dep. 10:08
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 10:13
dep. 10:13
57 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:15
dep. 10:15
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 10:20
61 km
09:36 11:00 (01:24)
Naselje Milka Protic
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:36
arr. 09:38
dep. 09:38
1 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
34.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:18
dep. 10:18
35 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:20
dep. 10:20
36 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:21
dep. 10:21
37 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 10:31
dep. 10:31
42 km
Subotinac, Igralište
arr. 10:32
dep. 10:32
43 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 10:36
dep. 10:36
47 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 10:38
dep. 10:38
48 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:42
dep. 10:42
51 km
Trubarevac
arr. 10:46
dep. 10:46
54 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 10:53
dep. 10:53
59 km
Resnik kod Sokobanje, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
61 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 10:56
dep. 10:56
62 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
64 km
13:40 15:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Donji Komren, Komren
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
dep. 14:18
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:22
dep. 14:22
33 km
Subotinac, Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 14:26
dep. 14:26
39 km
Subotinac, Bioprom
arr. 14:27
dep. 14:27
39 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Trubarevac
arr. 14:45
dep. 14:45
51 km
Poruznica, Put
arr. 14:48
dep. 14:48
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 14:50
dep. 14:50
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 14:53
dep. 14:53
57 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 14:55
dep. 14:55
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:00
61 km
15:45 17:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Jastrebac
arr. 15:48
dep. 15:48
1.9 km
Donji Komren
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
dep. 16:26
32.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:29
dep. 16:29
34.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:30
dep. 16:30
34.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:31
dep. 16:31
35.3 km
Subotinac, Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
37.6 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 16:36
dep. 16:36
38.5 km
Subotinac, Igralište
arr. 16:37
dep. 16:37
39 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 16:40
dep. 16:40
41.1 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 16:44
dep. 16:44
44.4 km
Trubarevac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
51.9 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 16:56
dep. 16:56
54.3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 16:58
dep. 16:58
55.3 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 16:59
dep. 16:59
56.2 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:05
60.1 km
17:00 18:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
Donji Komren, Komren
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
dep. 17:38
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:42
dep. 17:42
33 km
Subotinac, Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 17:46
dep. 17:46
39 km
Subotinac, Bioprom
arr. 17:47
dep. 17:47
39 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 17:55
dep. 17:55
45 km
Trubarevac
arr. 18:05
dep. 18:05
51 km
Poruznica, Put
arr. 18:08
dep. 18:08
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 18:10
dep. 18:10
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 18:13
dep. 18:13
57 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 18:15
dep. 18:15
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 18:20
61 km
18:00 19:20 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
Donji Komren
arr. 18:05
dep. 18:05
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:35
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 18:36
dep. 18:36
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 18:37
dep. 18:37
32.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 18:40
dep. 18:40
34.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 18:41
dep. 18:41
34.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 18:42
dep. 18:42
35.3 km
Subotinac, Ulaz
arr. 18:50
dep. 18:50
37.6 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 18:51
dep. 18:51
38.5 km
Subotinac, Igralište
arr. 18:52
dep. 18:52
39 km
Bovan kod Aleksinca, Mali Cvet - motel
arr. 18:56
dep. 18:56
41.1 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 18:58
dep. 18:58
44.4 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
51.9 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 19:13
dep. 19:13
54.3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 19:15
dep. 19:15
55.3 km
Sokobanja, Čučunje
arr. 19:16
dep. 19:16
56.2 km
Sokobanja, Bus station
arr. 19:20
60.1 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Donji Komren, Komren
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Aleksinac, Zgrada SO
arr. 19:31
dep. 19:31
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:34
dep. 19:34
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:36
dep. 19:36
33 km
Subotinac, Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
39 km
Subotinac, Kafić M. Izvor
arr. 19:44
dep. 19:44
39 km
Subotinac, Bioprom
arr. 19:45
dep. 19:45
39 km
Bovan kod Aleksinca
arr. 19:51
dep. 19:51
45 km
Trubarevac
arr. 19:59
dep. 19:59
51 km
Poruznica, Put
arr. 20:06
dep. 20:06
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebic - cesma
arr. 20:07
dep. 20:07
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put
arr. 20:10
dep. 20:10
57 km
Sokobanja, Cucunje
arr. 20:11
dep. 20:11
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 20:15
61 km

Naselja Nis i Sokobanja su međusobno udaljena ~62 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 24min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.