Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Sokobanja timetable

tuesday, 29.11.2022.
06:10 07:30 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.01.2023.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:10
arr. 06:13
dep. 06:13
1.9 km
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 06:47
dep. 06:47
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 06:51
dep. 06:51
32.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 06:54
dep. 06:54
34.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 06:55
dep. 06:55
34.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 06:56
dep. 06:56
35.3 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 06:59
dep. 06:59
37.6 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 07:01
dep. 07:01
38.5 km
arr. 07:02
dep. 07:02
39 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 07:05
dep. 07:05
41.1 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:09
dep. 07:09
44.4 km
Trubarevac, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
51.9 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 07:21
dep. 07:21
54.3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 07:23
dep. 07:23
55.3 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 07:24
dep. 07:24
56.2 km
Sokobanja, Bus station
arr. 07:30
60.1 km
09:00 10:20 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 09:36
dep. 09:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 09:38
dep. 09:38
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 09:40
dep. 09:40
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:41
dep. 09:41
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 09:42
dep. 09:42
33 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 09:45
dep. 09:45
39 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 09:46
dep. 09:46
39 km
arr. 09:47
dep. 09:47
39 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 09:55
dep. 09:55
45 km
Trubarevac, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
51 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 10:08
dep. 10:08
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 10:10
dep. 10:10
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 10:13
dep. 10:13
57 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 10:15
dep. 10:15
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 10:20
61 km
09:45 11:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:45
arr. 09:48
dep. 09:48
3.1 km
arr. 09:50
dep. 09:50
3.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 10:17
dep. 10:17
31.5 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 10:21
dep. 10:21
32 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 10:24
dep. 10:24
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:25
dep. 10:25
34 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 10:26
dep. 10:26
35 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 10:28
dep. 10:28
38 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 10:29
dep. 10:29
39 km
arr. 10:30
dep. 10:30
40 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 10:32
dep. 10:32
44 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 10:36
dep. 10:36
45 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 10:38
dep. 10:38
48 km
Trubarevac, Intersection
arr. 10:44
dep. 10:44
51 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 10:49
dep. 10:49
58 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 10:50
dep. 10:50
59 km
Sokobanja, Stara bolnica
arr. 10:52
dep. 10:52
60 km
arr. 10:54
dep. 10:54
60.5 km
Sokobanja, Bus station
arr. 11:00
61 km
13:40 15:00 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 14:16
dep. 14:16
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 14:18
dep. 14:18
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 14:20
dep. 14:20
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:21
dep. 14:21
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 14:22
dep. 14:22
33 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 14:25
dep. 14:25
39 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 14:26
dep. 14:26
39 km
arr. 14:27
dep. 14:27
39 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Trubarevac, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
51 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 14:50
dep. 14:50
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 14:53
dep. 14:53
57 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 14:55
dep. 14:55
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 15:00
61 km
15:45 17:05 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 02.01.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:50
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:20
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:22
dep. 16:22
31.2 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 16:26
dep. 16:26
32.5 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 16:29
dep. 16:29
34.2 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:30
dep. 16:30
34.8 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 16:31
dep. 16:31
35.3 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 16:34
dep. 16:34
37.6 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 16:36
dep. 16:36
38.5 km
arr. 16:37
dep. 16:37
39 km
Bovan kod Aleksinca, Motel Mali cvet
arr. 16:40
dep. 16:40
41.1 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 16:44
dep. 16:44
44.4 km
Trubarevac, Vikend naselje
arr. 16:47
dep. 16:47
51.9 km
Trubarevac, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
51.9 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 16:56
dep. 16:56
54.3 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
55.3 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 16:59
dep. 16:59
56.2 km
Sokobanja, Stara bolnica
arr. 17:01
dep. 17:01
58 km
arr. 17:03
dep. 17:03
59 km
Sokobanja, Bus station
arr. 17:05
60.1 km
17:00 18:20 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:03
dep. 17:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:36
dep. 17:36
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 17:38
dep. 17:38
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 17:40
dep. 17:40
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 17:42
dep. 17:42
33 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
39 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 17:46
dep. 17:46
39 km
arr. 17:47
dep. 17:47
39 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 17:55
dep. 17:55
45 km
Trubarevac, Intersection
arr. 18:05
dep. 18:05
51 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 18:08
dep. 18:08
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 18:10
dep. 18:10
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 18:13
dep. 18:13
57 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 18:15
dep. 18:15
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 18:20
61 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.06.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 19:31
dep. 19:31
33 km
Aleksinac, Izlaz ka Kraljevu
arr. 19:33
dep. 19:33
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, I
arr. 19:34
dep. 19:34
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
33 km
Kraljevo kod Aleksinca, II
arr. 19:36
dep. 19:36
33 km
Subotinac, I Ulaz
arr. 19:43
dep. 19:43
39 km
Subotinac, Kafana Mali izvor
arr. 19:44
dep. 19:44
39 km
arr. 19:45
dep. 19:45
39 km
Bovan kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 19:51
dep. 19:51
45 km
Trubarevac, Intersection
arr. 19:59
dep. 19:59
51 km
Poruznica, Put - Raskrsnica
arr. 20:06
dep. 20:06
55 km
Resnik kod Sokobanje, Trebicka cesma
arr. 20:07
dep. 20:07
56 km
Resnik kod Sokobanje, Resnicki put - raskrsnica
arr. 20:10
dep. 20:10
57 km
Resnik kod Sokobanje, Cucunje
arr. 20:11
dep. 20:11
58 km
Sokobanja, Bus station
arr. 20:15
61 km

Naselja Nis i Sokobanja su međusobno udaljena ~61 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Sokobanja iznosi od 6,48 EUR do 6,50 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.