Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Razanj timetable

monday, 20.08.2018.
00:40 01:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 00:40
Aleksinac, Bus station
arr. 01:08
dep. 01:10
31 km
Razanj, Bus station
arr. 01:35
54 km
04:00 04:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Aleksinac, Bus station
arr. 04:30
dep. 04:30
30.1 km
Razanj, Bus station
arr. 04:55
55.2 km
05:30 06:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
Draževac kod Aleksinca
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
31 km
Rutevac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
43 km
Deligrad, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
50 km
Razanj, Bus station
arr. 06:25
54 km
05:55 06:50 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Aleksinac, Bus station
arr. 06:23
dep. 06:25
31 km
Razanj, Bus station
arr. 06:50
54 km
06:30 07:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
Nis, Jastrebac
arr. 06:33
dep. 06:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 06:35
dep. 06:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 07:02
dep. 07:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 07:04
dep. 07:04
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:09
dep. 07:09
34.1 km
Boboviste, Ulaz
arr. 07:15
dep. 07:15
37.9 km
Cicina, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
39.7 km
Rutevac
arr. 07:23
dep. 07:23
42.4 km
Vukasinovac, I
arr. 07:26
dep. 07:26
44.1 km
Vukasinovac, II
arr. 07:27
dep. 07:27
44.7 km
Deligrad, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
46.3 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 07:32
dep. 07:32
47 km
Praskovce, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
49.2 km
Praskovce
arr. 07:37
dep. 07:37
49.8 km
Poslon
arr. 07:40
dep. 07:40
51.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 07:44
dep. 07:44
53.5 km
Razanj, Metalac
arr. 07:47
dep. 07:47
54.6 km
Razanj, Bus station
arr. 07:50
55.9 km
07:15 08:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:15
Aleksinac, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 08:10
54 km
08:15 09:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:15
Aleksinac, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Razanj, Bus station
arr. 09:10
54 km
10:30 11:25 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:30
Aleksinac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
31 km
Razanj, Bus station
arr. 11:25
54 km
11:10 11:52 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:10
Razanj, Bus station
arr. 11:47
45 km
11:15 13:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Donji Komren
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:27
dep. 11:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:28
dep. 11:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 11:37
dep. 11:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 11:43
dep. 11:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 11:47
dep. 11:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 11:52
dep. 11:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 11:56
dep. 11:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 11:58
dep. 11:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 12:00
dep. 12:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 12:06
dep. 12:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 12:12
dep. 12:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 12:15
dep. 12:15
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Boboviste, Ulaz
arr. 12:27
dep. 12:27
42 km
Cicina, Intersection
arr. 12:30
dep. 12:30
43 km
Rutevac
arr. 12:35
dep. 12:35
46 km
Vukasinovac, I
arr. 12:40
dep. 12:40
49 km
Deligrad, Center
arr. 12:45
dep. 12:45
51 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 12:47
dep. 12:47
52 km
Praskovce
arr. 12:49
dep. 12:49
54 km
Razanj, Bus station
arr. 13:00
61 km
11:31 13:10 (01:39)
EI
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, EI
dep. 11:31
Nis, Cele kula
arr. 11:34
dep. 11:34
2 km
arr. 11:36
dep. 11:36
4 km
Nis, Bus station
arr. 11:40
dep. 12:15
6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:43
dep. 12:45
37 km
Razanj, Bus station
arr. 13:10
60 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
Nis, Jastrebac
arr. 12:33
dep. 12:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 12:35
dep. 12:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:10
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 13:12
dep. 13:12
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 13:18
dep. 13:18
34.1 km
Boboviste, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
37.9 km
Cicina, Intersection
arr. 13:27
dep. 13:27
39.7 km
Rutevac
arr. 13:31
dep. 13:31
42.4 km
Vukasinovac, I
arr. 13:34
dep. 13:34
44.1 km
Vukasinovac, II
arr. 13:35
dep. 13:35
44.7 km
Deligrad, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
46.3 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 13:40
dep. 13:40
47 km
Praskovce, Center
arr. 13:44
dep. 13:44
49.2 km
Praskovce
arr. 13:45
dep. 13:45
49.8 km
Poslon
arr. 13:48
dep. 13:48
51.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 13:51
dep. 13:51
53.5 km
Razanj, Metalac
arr. 13:53
dep. 13:53
54.6 km
Razanj, Bus station
arr. 13:55
55.9 km
13:40 14:35 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Aleksinac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:10
31 km
Razanj, Bus station
arr. 14:35
54 km
14:48 15:55 (01:07)
Zeleznicka stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:48
Nis, Bus station
arr. 14:50
dep. 15:00
2 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:28
dep. 15:30
33 km
Razanj, Bus station
arr. 15:55
56 km
15:15 17:00 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
Donji Komren
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
7 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
14 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 15:37
dep. 15:37
15 km
Donja Trnava kod Nisa, Škola
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
18 km
Draževac kod Aleksinca, Selo
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Katun kod Aleksinca, Petlja
arr. 15:52
dep. 15:52
25 km
Katun kod Aleksinca, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
26 km
Aleksinacki Bujmir, Vikend naselje
arr. 15:56
dep. 15:56
27 km
Aleksinacki Bujmir, Brdo
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Aleksinacki Bujmir, Dom kulture
arr. 16:00
dep. 16:00
29 km
Glogovica kod Aleksinca, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Aleksinac, Novo Naselje
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
34 km
Aleksinac, Opstina
arr. 16:12
dep. 16:12
35 km
Aleksinac, Hala
arr. 16:15
dep. 16:15
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 16:20
dep. 16:20
38 km
Boboviste, Ulaz
arr. 16:27
dep. 16:27
42 km
Cicina, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
43 km
Rutevac
arr. 16:35
dep. 16:35
46 km
Vukasinovac, I
arr. 16:40
dep. 16:40
49 km
Deligrad, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
51 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 16:47
dep. 16:47
52 km
Praskovce
arr. 16:49
dep. 16:49
54 km
Razanj, Bus station
arr. 17:00
61 km
16:00 16:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Aleksinac, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
30.1 km
Razanj, Bus station
arr. 16:55
55.2 km
17:20 18:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
Donji Komren
arr. 17:25
dep. 17:25
3 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
31 km
Aleksinac, Opstina
arr. 17:52
dep. 17:52
32 km
Aleksinac, Hala
arr. 17:55
dep. 17:55
33 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 18:00
dep. 18:00
35 km
Boboviste, Intersection
arr. 18:07
dep. 18:07
39 km
Cicina, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
40 km
Rutevac
arr. 18:15
dep. 18:15
43 km
Vukasinovac, I
arr. 18:20
dep. 18:20
45 km
Vukasinovac, II
arr. 18:21
dep. 18:21
46 km
Deligrad, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
48 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 18:27
dep. 18:27
49 km
Praskovce, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
51 km
Praskovce
arr. 18:30
dep. 18:30
52 km
Razanj, Metalac
arr. 18:37
dep. 18:37
57 km
Razanj, Bus station
arr. 18:40
58 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:30
Aleksinac, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
30 km
Razanj, Bus station
arr. 18:20
56 km
19:30 20:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Jastrebac
arr. 19:33
dep. 19:33
1.9 km
Donji Komren
arr. 19:35
dep. 19:35
2.6 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
30.1 km
Aleksinac, Opstina
arr. 20:02
dep. 20:02
31.2 km
Aleksinac, Hala
arr. 20:04
dep. 20:04
32 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 20:07
dep. 20:07
34.1 km
Boboviste, Ulaz
arr. 20:11
dep. 20:11
37.9 km
Cicina, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
39.7 km
Rutevac
arr. 20:18
dep. 20:18
42.4 km
Vukasinovac, I
arr. 20:21
dep. 20:21
44.1 km
Vukasinovac, II
arr. 20:22
dep. 20:22
44.7 km
Deligrad, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
46.3 km
Jasenje kod Aleksinca
arr. 20:26
dep. 20:26
47 km
Praskovce, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
49.2 km
Praskovce
arr. 20:30
dep. 20:30
49.8 km
Poslon
arr. 20:33
dep. 20:33
51.4 km
Razanj, Ciglana
arr. 20:36
dep. 20:36
53.5 km
Razanj, Metalac
arr. 20:38
dep. 20:38
54.6 km
Razanj, Bus station
arr. 20:40
55.9 km

Naselja Nis i Razanj su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 42min., a najduže 01h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 00:40 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.