Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Ravna Dubrava timetable

sunday, 12.07.2020.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
Nis - Ravna Dubrava timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
dep. 18:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:10
dep. 18:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:12
dep. 18:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:16
dep. 18:16
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
41.8 km
Licje
arr. 18:21
dep. 18:21
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 18:28
dep. 18:28
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 18:32
dep. 18:32
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 18:34
dep. 18:34
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 18:35
48.4 km
Nis - Ravna Dubrava timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
dep. 18:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:10
dep. 18:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:12
dep. 18:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:16
dep. 18:16
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
41.8 km
Licje
arr. 18:21
dep. 18:21
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 18:28
dep. 18:28
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 18:32
dep. 18:32
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 18:34
dep. 18:34
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 18:35
48.4 km
Nis - Ravna Dubrava timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
17:00 18:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:09
dep. 17:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 17:12
dep. 17:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 17:15
dep. 17:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 17:16
dep. 17:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:19
dep. 17:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 17:20
dep. 17:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 17:21
dep. 17:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 17:24
dep. 17:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 17:26
dep. 17:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:32
dep. 17:32
15.8 km
Taskovici
arr. 17:34
dep. 17:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:36
dep. 17:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:38
dep. 17:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:47
dep. 17:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 17:51
dep. 17:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:53
dep. 17:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:58
dep. 17:58
28 km
Krastavce
arr. 18:00
dep. 18:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 18:03
dep. 18:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 18:05
dep. 18:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 18:08
dep. 18:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 18:10
dep. 18:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 18:12
dep. 18:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 18:14
dep. 18:14
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 18:16
dep. 18:16
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 18:20
dep. 18:20
41.8 km
Licje
arr. 18:21
dep. 18:21
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 18:28
dep. 18:28
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 18:32
dep. 18:32
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 18:34
dep. 18:34
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 18:35
48.4 km

Naselja Nis i Ravna Dubrava su međusobno udaljena ~49 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 17:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.