Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Ravna Dubrava timetable

sunday, 21.07.2019.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Taskovici
arr. 09:04
dep. 09:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:06
dep. 09:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:08
dep. 09:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 09:21
dep. 09:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
28 km
Krastavce
arr. 09:30
dep. 09:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 09:33
dep. 09:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 09:35
dep. 09:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 09:38
dep. 09:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 09:40
dep. 09:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 09:42
dep. 09:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 09:47
dep. 09:47
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 09:51
dep. 09:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 09:56
dep. 09:56
44 km
Semce
arr. 10:03
dep. 10:03
46.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 10:06
dep. 10:06
48.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 10:08
dep. 10:08
49.1 km
Veliki Krcimir
arr. 10:10
dep. 10:15
49.7 km
Ravna Dubrava
arr. 10:20
53.7 km
14:10 16:10 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
dep. 15:43
47.4 km
Semce
arr. 15:50
dep. 15:55
49.8 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
53.4 km
Mali Krcimir
arr. 15:58
dep. 15:58
52.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 16:02
dep. 16:02
54.3 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 16:03
dep. 16:03
55.3 km
Veliki Krcimir
arr. 16:05
dep. 16:05
55.9 km
Ravna Dubrava
arr. 16:10
59.9 km
15:50 17:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
dep. 16:59
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
41.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 17:06
dep. 17:06
39.2 km
Donje Dragovlje
arr. 17:14
dep. 17:14
43.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:16
dep. 17:16
44.8 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
47.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
48.8 km
Mali Vrtop
arr. 17:25
dep. 17:30
49.5 km
Semce
arr. 17:34
dep. 17:34
51.9 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 17:41
dep. 17:41
53.6 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 17:43
dep. 17:43
54.6 km
Veliki Krcimir
arr. 17:45
dep. 17:45
55.2 km
Ravna Dubrava
arr. 17:50
57.2 km
20:05 21:55 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
15.8 km
Taskovici
arr. 20:39
dep. 20:39
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:41
dep. 20:41
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
21.9 km
Marina Kutina
arr. 20:56
dep. 20:56
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
28 km
Krastavce
arr. 21:05
dep. 21:05
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 21:08
dep. 21:08
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 21:10
dep. 21:10
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 21:13
dep. 21:13
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 21:15
dep. 21:15
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 21:20
dep. 21:20
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 21:22
dep. 21:22
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 21:31
dep. 21:31
44 km
Semce
arr. 21:38
dep. 21:38
46.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 21:41
dep. 21:41
48.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 21:43
dep. 21:43
49.1 km
Veliki Krcimir
arr. 21:45
dep. 21:50
49.7 km
Ravna Dubrava
arr. 21:55
53.7 km
Nis - Ravna Dubrava timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:40 07:15 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:40
arr. 05:49
dep. 05:49
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 05:52
dep. 05:52
3.8 km
Nis, EI
arr. 05:55
dep. 05:55
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 05:56
dep. 05:56
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:59
dep. 05:59
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:00
dep. 06:00
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:01
dep. 06:01
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:04
dep. 06:04
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 06:06
dep. 06:06
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 06:12
dep. 06:12
15.8 km
Taskovici
arr. 06:14
dep. 06:14
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 06:16
dep. 06:16
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 06:18
dep. 06:18
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:20
dep. 06:25
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:27
dep. 06:27
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
21.9 km
Marina Kutina
arr. 06:31
dep. 06:31
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Krastavce
arr. 06:40
dep. 06:40
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:43
dep. 06:43
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:45
dep. 06:45
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:47
dep. 06:47
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 06:48
dep. 06:48
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:50
dep. 06:50
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 06:56
dep. 06:56
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
41.8 km
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
48.4 km
07:00 08:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
44 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
46.4 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
49 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
50 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 08:48
dep. 08:48
50.9 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 08:49
dep. 08:49
51.9 km
Veliki Krcimir
arr. 08:50
dep. 08:50
52.5 km
Ravna Dubrava
arr. 08:55
56.5 km
08:30 10:20 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Taskovici
arr. 09:04
dep. 09:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:06
dep. 09:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:08
dep. 09:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 09:21
dep. 09:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
28 km
Krastavce
arr. 09:30
dep. 09:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 09:33
dep. 09:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 09:35
dep. 09:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 09:38
dep. 09:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 09:40
dep. 09:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 09:42
dep. 09:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 09:47
dep. 09:47
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 09:51
dep. 09:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 09:56
dep. 09:56
44 km
Semce
arr. 10:03
dep. 10:03
46.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 10:06
dep. 10:06
48.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 10:08
dep. 10:08
49.1 km
Veliki Krcimir
arr. 10:10
dep. 10:15
49.7 km
Ravna Dubrava
arr. 10:20
53.7 km
12:50 14:35 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
arr. 12:59
dep. 12:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:02
dep. 13:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:05
dep. 13:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:06
dep. 13:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:09
dep. 13:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:10
dep. 13:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:11
dep. 13:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:14
dep. 13:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 13:22
dep. 13:22
15.8 km
Taskovici
arr. 13:24
dep. 13:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 13:26
dep. 13:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 13:28
dep. 13:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:37
dep. 13:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 13:41
dep. 13:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:43
dep. 13:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Krastavce
arr. 13:50
dep. 13:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:53
dep. 13:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:55
dep. 13:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 13:58
dep. 13:58
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 14:00
dep. 14:00
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 14:04
dep. 14:04
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 14:15
dep. 14:15
43.8 km
Ovsinjinac
arr. 14:11
dep. 14:11
41.5 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 14:20
dep. 14:25
46.3 km
Licje
arr. 14:27
dep. 14:27
46.9 km
Licje, Semacki izvor
arr. 14:29
dep. 14:29
48.9 km
Vragolija
arr. 14:32
dep. 14:32
50.3 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:34
dep. 14:34
52.2 km
Ravna Dubrava
arr. 14:35
52.9 km
14:10 16:05 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
dep. 15:43
47.4 km
Semce
arr. 15:50
dep. 15:55
49.8 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 15:58
dep. 15:58
51.5 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 15:59
dep. 15:59
52.5 km
Veliki Krcimir
arr. 16:00
dep. 16:00
53.1 km
Ravna Dubrava
arr. 16:05
57.1 km
15:00 16:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 15:16
dep. 15:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 15:20
dep. 15:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 15:21
dep. 15:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 15:24
dep. 15:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:32
dep. 15:32
15.8 km
Taskovici
arr. 15:34
dep. 15:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:36
dep. 15:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:38
dep. 15:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:47
dep. 15:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:51
dep. 15:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:53
dep. 15:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:58
dep. 15:58
28 km
Krastavce
arr. 16:00
dep. 16:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:03
dep. 16:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:05
dep. 16:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:08
dep. 16:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:10
dep. 16:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 16:14
dep. 16:14
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 16:16
dep. 16:16
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 16:20
dep. 16:20
41.8 km
Licje
arr. 16:21
dep. 16:21
42.4 km
Licje, Semacki izvor
arr. 16:28
dep. 16:28
44.4 km
Licje, Vragolija
arr. 16:32
dep. 16:32
45.8 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 16:34
dep. 16:34
47.7 km
Ravna Dubrava
arr. 16:35
48.4 km
18:35 20:15 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
arr. 18:44
dep. 18:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:47
dep. 18:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:51
dep. 18:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:54
dep. 18:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:56
dep. 18:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:59
dep. 18:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:07
dep. 19:07
15.8 km
Taskovici
arr. 19:09
dep. 19:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:11
dep. 19:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
28 km
Krastavce
arr. 19:30
dep. 19:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:33
dep. 19:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:35
dep. 19:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 19:38
dep. 19:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:40
dep. 19:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 19:45
dep. 19:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 19:47
dep. 19:47
39.3 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 19:51
dep. 19:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 19:56
dep. 19:56
44 km
Semce
arr. 20:03
dep. 20:03
46.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 20:06
dep. 20:06
48.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 20:08
dep. 20:08
49.1 km
Veliki Krcimir
arr. 20:10
dep. 20:10
49.7 km
Ravna Dubrava
arr. 20:15
53.7 km
20:05 21:55 (01:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
15.8 km
Taskovici
arr. 20:39
dep. 20:39
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:41
dep. 20:41
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
21.9 km
Marina Kutina
arr. 20:56
dep. 20:56
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
28 km
Krastavce
arr. 21:05
dep. 21:05
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 21:08
dep. 21:08
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 21:10
dep. 21:10
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 21:13
dep. 21:13
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 21:15
dep. 21:15
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 21:20
dep. 21:20
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 21:22
dep. 21:22
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 21:31
dep. 21:31
44 km
Semce
arr. 21:38
dep. 21:38
46.4 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 21:41
dep. 21:41
48.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 21:43
dep. 21:43
49.1 km
Veliki Krcimir
arr. 21:45
dep. 21:50
49.7 km
Ravna Dubrava
arr. 21:55
53.7 km

Naselja Nis i Ravna Dubrava su međusobno udaljena ~54 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.