Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Pukovac timetable

saturday, 17.11.2018.
06:20 06:58 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:20
Nis, Biljur
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:34
dep. 06:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 06:42
dep. 06:42
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:45
dep. 06:45
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:47
dep. 06:47
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 06:49
dep. 06:49
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 06:52
dep. 06:52
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
18.4 km
Kocane
arr. 06:55
dep. 06:55
19.2 km
Pukovac, I
arr. 06:57
dep. 06:57
20.9 km
Pukovac, II
arr. 06:58
21.8 km
06:35 07:15 (00:40)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:35
Donje Medurovo, Railway station
arr. 06:44
dep. 06:45
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 06:50
dep. 06:51
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 06:54
dep. 06:55
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 06:58
dep. 06:59
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:03
dep. 07:07
20 km
Kocane, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 07:15
24 km
08:00 08:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:02
dep. 08:02
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 08:11
dep. 08:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:14
dep. 08:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:24
dep. 08:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:25
dep. 08:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 08:27
dep. 08:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
19 km
Kocane
arr. 08:31
dep. 08:31
20 km
Pukovac, I
arr. 08:35
22 km
08:05 08:39 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Donje Medurovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
20 km
Kocane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:39
24 km
08:45 09:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Nis, Pumpa
arr. 08:49
dep. 08:49
2 km
Nis, K. Dom
arr. 08:51
dep. 08:51
3 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:53
dep. 08:53
5 km
Belotinac, A.
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:59
dep. 08:59
9.5 km
Malosiste, Anče
arr. 09:02
dep. 09:02
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 09:05
dep. 09:05
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 09:07
dep. 09:07
16 km
Doljevac, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
19 km
Kocane
arr. 09:15
dep. 09:15
20 km
Pukovac
arr. 09:20
22 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Biljur
arr. 09:06
dep. 09:06
1.5 km
arr. 09:09
dep. 09:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:14
dep. 09:14
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:18
dep. 09:18
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 09:22
dep. 09:22
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 09:23
dep. 09:23
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:25
dep. 09:25
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:27
dep. 09:27
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 09:29
dep. 09:29
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 09:32
dep. 09:32
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
18.4 km
Kocane
arr. 09:35
dep. 09:35
19.2 km
Pukovac, I
arr. 09:37
dep. 09:37
20.9 km
Pukovac, II
arr. 09:38
21.8 km
09:50 10:27 (00:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:50
Donje Medurovo, Railway station
arr. 09:59
dep. 10:00
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 10:05
dep. 10:06
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 10:09
dep. 10:10
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 10:13
dep. 10:14
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 10:18
dep. 10:19
20 km
Kocane, Railway station
arr. 10:22
dep. 10:23
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 10:27
24 km
11:15 11:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Nis, Pumpa
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
Nis, K. Dom
arr. 11:21
dep. 11:21
3 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:23
dep. 11:23
5 km
Belotinac, A.
arr. 11:25
dep. 11:25
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 11:30
dep. 11:30
9 km
Malosiste, Anče
arr. 11:32
dep. 11:32
11.5 km
Kocane
arr. 11:45
dep. 11:45
20 km
Pukovac
arr. 11:50
22 km
12:00 12:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:02
dep. 12:02
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:14
dep. 12:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:24
dep. 12:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
19 km
Kocane
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Pukovac, I
arr. 12:35
22 km
12:45 13:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:47
dep. 12:47
1 km
Nis, Pumpa
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Nis, K. Dom
arr. 12:51
dep. 12:51
5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:53
dep. 12:53
7 km
Belotinac, A.
arr. 12:55
dep. 12:55
8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:59
dep. 12:59
13 km
Malosiste, Anče
arr. 13:02
dep. 13:02
15 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:05
dep. 13:05
17 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:07
dep. 13:07
18 km
Doljevac, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
22 km
Kocane
arr. 13:15
dep. 13:15
23 km
Pukovac
arr. 13:20
26 km
13:00 13:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:02
dep. 13:02
2 km
arr. 13:04
dep. 13:04
3 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:08
dep. 13:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 13:11
dep. 13:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:14
dep. 13:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:25
dep. 13:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Kocane
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Pukovac
arr. 13:35
22 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:32
dep. 13:32
1 km
Nis, Pumpa
arr. 13:34
dep. 13:34
3 km
Nis, K. Dom
arr. 13:36
dep. 13:36
5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Belotinac
arr. 13:40
dep. 13:40
8 km
Knežica kod Doljevca
arr. 13:45
dep. 13:45
13 km
Malosiste, Center
arr. 13:47
dep. 13:47
15 km
Klisura kod Doljevca
arr. 13:50
dep. 13:50
17 km
Cecina kod Doljevca
arr. 13:52
dep. 13:52
18 km
Doljevac
arr. 13:58
dep. 13:58
22 km
Kocane
arr. 14:00
dep. 14:00
23 km
Pukovac
arr. 14:05
26 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:08
dep. 14:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 14:11
dep. 14:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 14:25
dep. 14:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
19 km
Kocane
arr. 14:31
dep. 14:31
20 km
Pukovac, I
arr. 14:35
22 km
14:04 14:45 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:04
arr. 14:11
dep. 14:11
2.2 km
arr. 14:16
dep. 14:16
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 14:20
dep. 14:20
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 14:23
dep. 14:23
13.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:25
dep. 14:25
14.9 km
Malosiste, Anče
arr. 14:29
dep. 14:29
16.7 km
Malosiste, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
17.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:32
dep. 14:32
18.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:34
dep. 14:34
19.7 km
Orljane, Majdan
arr. 14:36
dep. 14:36
20.8 km
Doljevac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
22.3 km
Kocane, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
23.4 km
Kocane
arr. 14:41
dep. 14:41
24.2 km
Pukovac, I
arr. 14:43
dep. 14:43
25.9 km
Pukovac, II
arr. 14:45
26.8 km
15:00 15:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:17
dep. 15:17
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 15:21
dep. 15:21
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:22
dep. 15:22
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 15:29
dep. 15:29
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:31
dep. 15:31
21.3 km
Doljevac, P.
arr. 15:32
dep. 15:32
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
23.5 km
Kocane
arr. 15:36
dep. 15:36
24.3 km
Pukovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
26 km
Pukovac, II
arr. 15:41
26.9 km
15:15 15:50 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:17
dep. 15:17
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Belotinac, A.
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:29
dep. 15:29
9 km
Malosiste, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 15:39
dep. 15:39
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Doljevac, P.
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Kocane, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
19 km
Kocane
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Pukovac, I
arr. 15:50
22 km
16:00 16:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:02
dep. 16:02
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:14
dep. 16:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 16:19
dep. 16:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:24
dep. 16:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:25
dep. 16:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 16:27
dep. 16:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
19 km
Kocane
arr. 16:31
dep. 16:31
20 km
Pukovac, I
arr. 16:35
22 km
16:00 16:37 (00:37)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:00
Donje Medurovo, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 16:15
dep. 16:16
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 16:19
dep. 16:20
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
20 km
Kocane, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 16:37
24 km
16:20 17:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
arr. 16:27
dep. 16:27
2.2 km
arr. 16:32
dep. 16:32
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:37
dep. 16:37
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 16:41
dep. 16:41
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:42
dep. 16:42
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:49
dep. 16:49
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:51
dep. 16:51
21.3 km
Doljevac, P.
arr. 16:52
dep. 16:52
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
23.5 km
Kocane
arr. 16:56
dep. 16:56
24.3 km
Pukovac, I
arr. 16:59
dep. 16:59
26 km
Pukovac, II
arr. 17:01
26.9 km
17:45 18:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 14.07.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:45
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Nis, Pumpa
arr. 17:49
dep. 17:49
3 km
Nis, K. Dom
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:53
dep. 17:53
7 km
Belotinac, A.
arr. 17:55
dep. 17:55
8 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:59
dep. 17:59
13 km
Malosiste, Anče
arr. 18:02
dep. 18:02
15 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:05
dep. 18:05
17 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:07
dep. 18:07
18 km
Doljevac, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
22 km
Kocane
arr. 18:15
dep. 18:15
23 km
Pukovac
arr. 18:20
26 km
18:15 18:56 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:15
arr. 18:22
dep. 18:22
2.2 km
arr. 18:27
dep. 18:27
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 18:32
dep. 18:32
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 18:36
dep. 18:36
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 18:37
dep. 18:37
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 18:40
dep. 18:40
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:44
dep. 18:44
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:46
dep. 18:46
21.3 km
Doljevac, P.
arr. 18:47
dep. 18:47
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 18:49
dep. 18:49
23.5 km
Kocane
arr. 18:51
dep. 18:51
24.3 km
Pukovac, I
arr. 18:54
dep. 18:54
26 km
Pukovac, II
arr. 18:56
26.9 km
19:00 19:34 (00:34)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
20 km
Kocane, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 19:34
24 km
19:35 20:17 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
Nis, Biljur
arr. 19:38
dep. 19:38
1 km
arr. 19:40
dep. 19:40
2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
10 km
Malosiste, Anče
arr. 19:57
dep. 19:57
11 km
Malosiste, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 20:01
dep. 20:01
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 20:03
dep. 20:03
15 km
Orljane, Majdan
arr. 20:05
dep. 20:05
16 km
Doljevac, Center
arr. 20:09
dep. 20:09
18 km
Kocane, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
19 km
Kocane
arr. 20:13
dep. 20:13
20 km
Pukovac, II
arr. 20:17
22 km
20:00 20:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:02
dep. 20:02
2 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 20:08
dep. 20:08
5 km
Belotinac, A.
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 20:14
dep. 20:14
9 km
Malosiste, Center
arr. 20:19
dep. 20:19
12 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 20:24
dep. 20:24
15 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:25
dep. 20:25
16 km
Doljevac, P.
arr. 20:27
dep. 20:27
17 km
Kocane, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
19 km
Kocane
arr. 20:31
dep. 20:31
20 km
Pukovac, I
arr. 20:35
22 km
22:30 23:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:30
arr. 22:37
dep. 22:37
2.2 km
arr. 22:42
dep. 22:42
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 22:47
dep. 22:47
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 22:50
dep. 22:50
13.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
14.9 km
Malosiste, Anče
arr. 22:54
dep. 22:54
16.7 km
Malosiste, Center
arr. 22:55
dep. 22:55
17.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 22:57
dep. 22:57
18.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 22:59
dep. 22:59
19.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:01
dep. 23:01
20.8 km
Doljevac, Center
arr. 23:03
dep. 23:03
22.3 km
Kocane, Intersection
arr. 23:05
dep. 23:05
23.4 km
Kocane
arr. 23:06
dep. 23:06
24.2 km
Pukovac, I
arr. 23:08
dep. 23:08
25.9 km
Pukovac, II
arr. 23:10
26.8 km
23:30 00:12 (00:42)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 23:48
dep. 23:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 23:49
dep. 23:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 23:52
dep. 23:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 23:53
dep. 23:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 23:55
dep. 23:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 23:57
dep. 23:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 23:59
dep. 23:59
15.8 km
Doljevac, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
17.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:04
dep. 00:04
18.4 km
Kocane
arr. 00:06
dep. 00:06
19.2 km
Pukovac, II
arr. 00:10
dep. 00:10
21.8 km
Pukovac, III
arr. 00:12
22.6 km

Naselja Nis i Pukovac su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 34min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.