Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Prokuplje timetable

thursday, 22.04.2021.
05:30 06:22 (00:52)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:30
arr. 05:33
dep. 05:33
2.2 km
arr. 05:40
dep. 05:40
5.7 km
Merosina, Center
arr. 05:57
dep. 05:57
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 06:01
dep. 06:01
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 06:04
dep. 06:04
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:06
dep. 06:06
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 06:08
dep. 06:08
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:15
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:18
dep. 06:18
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 06:20
dep. 06:20
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 06:22
34.2 km
06:00 07:10 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Malosiste, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Orljane, Majdan
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Doljevac, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Kocane, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
24 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Zitorada, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:51
dep. 06:51
36 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Podina, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
39 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
41 km
Berilje, II
arr. 07:01
dep. 07:01
42 km
Rastovnica, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
45 km
Prokuplje, Garić
arr. 07:07
dep. 07:07
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:10
47 km
06:05 07:10 (01:05)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 06:10
dep. 06:10
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 06:15
dep. 06:15
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:16
dep. 06:16
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:18
dep. 06:18
13.5 km
Merosina, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
20.7 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
27.8 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
28.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
30 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:39
dep. 06:39
31 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:05
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:07
dep. 07:07
36.4 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 07:09
dep. 07:09
38.4 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 07:10
39 km
06:50 07:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:50
arr. 06:57
dep. 06:57
2.2 km
arr. 06:59
dep. 06:59
3.6 km
arr. 07:02
dep. 07:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 07:09
dep. 07:09
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 07:12
dep. 07:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 07:14
dep. 07:14
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 07:15
dep. 07:15
13.5 km
Merosina, Center
arr. 07:18
dep. 07:18
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 07:27
dep. 07:27
23.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 07:32
dep. 07:32
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 07:36
dep. 07:36
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 07:40
30.2 km
07:15 08:47 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 07:15
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:44
dep. 07:45
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:52
dep. 07:53
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:03
dep. 08:04
27 km
Zitorada, Railway station - Centar
arr. 08:13
dep. 08:14
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:25
dep. 08:25
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:47
44 km
07:30 08:50 (01:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis, Center
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac, Center
arr. 08:18
dep. 08:18
25.4 km
Dakus, Put
arr. 08:20
dep. 08:20
26.4 km
Bucic, Trafo
arr. 08:24
dep. 08:24
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 08:26
dep. 08:26
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 08:29
dep. 08:29
31.3 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 08:31
dep. 08:31
32.1 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:34
dep. 08:34
33.5 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
33.9 km
Nova Bozurna, Center
arr. 08:38
dep. 08:38
35.9 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:41
dep. 08:41
37.3 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
39.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
40.6 km
08:00 09:03 (01:03)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:07
dep. 08:07
2.2 km
arr. 08:09
dep. 08:09
3.6 km
arr. 08:12
dep. 08:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 08:23
dep. 08:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 08:24
dep. 08:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:42
dep. 08:42
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 08:59
dep. 08:59
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 09:02
dep. 09:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 09:03
34.2 km
09:00 10:03 (01:03)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Merosina, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna, Center
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
32 km
10:00 10:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:24
dep. 10:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 10:37
dep. 10:37
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:42
dep. 10:42
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
30.2 km
10:10 11:20 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:17
dep. 10:17
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
arr. 10:27
dep. 10:27
10.3 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 10:31
dep. 10:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Malosiste, Centar 2
arr. 10:37
dep. 10:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:43
dep. 10:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
23.5 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 10:55
dep. 10:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 10:58
dep. 10:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
33.7 km
Zitorada, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
34.6 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
35.4 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 11:05
dep. 11:05
36.6 km
Lukomir, II - centar
arr. 11:06
dep. 11:06
37.4 km
Podina, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
38 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
39.4 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 11:11
dep. 11:11
39.9 km
Berilje, I
arr. 11:13
dep. 11:13
41.2 km
Berilje, II
arr. 11:14
dep. 11:14
41.8 km
Rastovnica, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
43.5 km
Prokuplje, Garic
arr. 11:18
dep. 11:18
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
45.4 km
10:10 11:32 (01:22)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:17
dep. 10:17
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
arr. 10:27
dep. 10:27
10.3 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 10:31
dep. 10:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Malosiste, Centar 2
arr. 10:37
dep. 10:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 10:43
dep. 10:43
21.3 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 10:45
dep. 10:45
22.2 km
Kocane, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
23.5 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 10:49
dep. 10:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 10:55
dep. 10:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 10:58
dep. 10:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
33.7 km
Zitorada, Crkva
arr. 11:02
dep. 11:02
34.6 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
35.4 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 11:05
dep. 11:05
36.6 km
Lukomir, II - centar
arr. 11:06
dep. 11:06
37.4 km
Podina, Intersection
arr. 11:07
dep. 11:07
38 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
39.4 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 11:11
dep. 11:11
39.9 km
Berilje, II
arr. 11:13
dep. 11:13
41.2 km
Berilje, I
arr. 11:14
dep. 11:14
41.8 km
Rastovnica, Intersection
arr. 11:16
dep. 11:16
43.5 km
Prokuplje, Garic
arr. 11:18
dep. 11:18
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:20
45.4 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:23
dep. 11:23
46.8 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 11:28
dep. 11:28
48.8 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 11:32
49.4 km
11:00 12:03 (01:03)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 11:23
dep. 11:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 11:37
dep. 11:37
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 11:42
dep. 11:42
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 12:02
dep. 12:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 12:03
34.2 km
11:15 12:45 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac, Center
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
25 km
Dakus, Put
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Bucic, Trafo
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Donja Rasovaca
arr. 12:14
dep. 12:14
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Kostadinovac, Prodavnica
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
34 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Nova Bozurna, Center
arr. 12:33
dep. 12:33
37 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:41
dep. 12:41
41 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:45
42 km
11:30 12:33 (01:03)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
arr. 11:37
dep. 11:37
2.2 km
arr. 11:39
dep. 11:39
3.6 km
arr. 11:42
dep. 11:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 11:45
dep. 11:45
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 11:52
dep. 11:52
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:54
dep. 11:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:55
dep. 11:55
13.5 km
Merosina, Center
arr. 11:58
dep. 11:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:07
dep. 12:07
23.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:12
dep. 12:12
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:16
dep. 12:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:29
dep. 12:29
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 12:32
dep. 12:32
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 12:33
34.2 km
11:40 12:50 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 12:01
dep. 12:01
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 12:03
dep. 12:03
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 12:11
dep. 12:11
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 12:13
dep. 12:13
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
23.5 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 12:25
dep. 12:25
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 12:28
dep. 12:28
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:29
dep. 12:29
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33.7 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:33
dep. 12:33
35.4 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 12:35
dep. 12:35
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
38 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
39.4 km
Berilje, II
arr. 12:43
dep. 12:43
41.2 km
Berilje, I
arr. 12:44
dep. 12:44
41.8 km
Rastovnica, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:48
dep. 12:48
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
45.4 km
11:45 12:40 (00:55)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
33 km
12:00 13:01 (01:01)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
arr. 12:07
dep. 12:07
2 km
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:15
dep. 12:15
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
10 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 12:22
dep. 12:22
12 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 12:24
dep. 12:24
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 12:26
dep. 12:26
14.5 km
Merosina, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:37
dep. 12:37
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 12:40
dep. 12:40
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:42
dep. 12:42
30 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:46
dep. 12:46
30.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:57
dep. 12:57
31.5 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 12:59
dep. 12:59
34 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 13:01
35 km
12:15 12:58 (00:43)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina, Center
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
32 km
12:40 14:05 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Malosiste, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:06
dep. 13:06
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:08
dep. 13:08
15 km
Orljane, Majdan
arr. 13:10
dep. 13:10
16 km
Orljane, Center
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Mekis, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
19 km
Drzanovac, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
21 km
Samarinovac kod Zitoradje, Center
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
25 km
Pejkovac, Center
arr. 13:29
dep. 13:29
26 km
Dakus, Put
arr. 13:33
dep. 13:33
27 km
Bucic, Trafo
arr. 13:37
dep. 13:37
29 km
Donja Rasovaca
arr. 13:39
dep. 13:39
31 km
Stara Bozurna, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
33 km
Babin Potok, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
36 km
Novo Selo kod Prokuplja, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
38 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:03
dep. 14:03
40 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 14:04
dep. 14:04
41 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:05
42 km
12:45 13:41 (00:56)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 13:03
dep. 13:03
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 13:20
dep. 13:20
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 13:25
dep. 13:25
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 13:39
dep. 13:39
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 13:41
35 km
13:10 14:42 (01:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Railway station
dep. 13:10
Donje Medurovo, Railway station
arr. 13:19
dep. 13:20
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 13:29
dep. 13:30
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 13:33
dep. 13:34
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 13:39
dep. 13:40
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 13:47
dep. 13:48
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:52
dep. 13:53
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:58
dep. 13:59
27 km
Zitorada, Railway station - Centar
arr. 14:08
dep. 14:09
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 14:14
dep. 14:15
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
37 km
Podina, Railway station
arr. 14:25
dep. 14:26
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 14:33
dep. 14:34
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 14:42
44 km
13:30 14:34 (01:04)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
2.2 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3.6 km
arr. 13:37
dep. 13:37
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 13:40
dep. 13:40
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:46
dep. 13:46
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 13:50
dep. 13:50
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:52
dep. 13:52
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:54
dep. 13:54
13.5 km
Merosina, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 14:09
dep. 14:09
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 14:12
dep. 14:12
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:15
dep. 14:15
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 14:17
dep. 14:17
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 14:32
dep. 14:32
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 14:34
34.2 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
arr. 14:38
dep. 14:38
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 14:40
dep. 14:40
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Merosina, Center
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
23 km
Nova Bozurna, Center
arr. 15:08
dep. 15:08
26 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 15:12
dep. 15:12
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:15
31 km
15:00 16:02 (01:02)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2 km
Merosina, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:43
dep. 15:43
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 15:44
dep. 15:44
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:59
dep. 15:59
32 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 16:00
dep. 16:00
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 16:02
35 km
15:45 16:44 (00:59)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 16:08
dep. 16:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:09
dep. 16:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:10
dep. 16:10
13.5 km
Merosina, Center
arr. 16:13
dep. 16:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 16:22
dep. 16:22
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:27
dep. 16:27
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 16:31
dep. 16:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:39
dep. 16:39
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 16:42
dep. 16:42
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 16:44
34.2 km
15:45 16:55 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:08
dep. 16:08
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 16:16
dep. 16:16
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:28
dep. 16:28
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 16:30
dep. 16:30
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 16:33
dep. 16:33
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
33.7 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
35.4 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 16:40
dep. 16:40
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 16:42
dep. 16:42
38 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
39.4 km
Berilje, II
arr. 16:48
dep. 16:48
41.2 km
Berilje, I
arr. 16:49
dep. 16:49
41.8 km
Rastovnica, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 16:53
dep. 16:53
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:55
45.4 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:37
dep. 16:37
2.2 km
arr. 16:42
dep. 16:42
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 16:45
dep. 16:45
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 16:48
dep. 16:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:54
dep. 16:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Merosina, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:12
dep. 17:12
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 17:27
dep. 17:27
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 17:28
34.2 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 17:22
dep. 17:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina, Center
arr. 17:28
dep. 17:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 17:37
dep. 17:37
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:42
dep. 17:42
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
31.6 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 18:03
34.2 km
17:40 18:51 (01:11)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
arr. 17:48
dep. 17:48
11 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 17:51
dep. 17:51
13 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Malosiste, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 18:04
dep. 18:04
20 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 18:07
dep. 18:07
23 km
Kocane, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 18:13
dep. 18:13
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
28 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
30 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 18:21
dep. 18:21
31 km
Zitorada, EI
arr. 18:23
dep. 18:23
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
35 km
Zitorada, Crkva
arr. 18:26
dep. 18:26
35.5 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
36 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 18:29
dep. 18:29
38 km
Lukomir, II - centar
arr. 18:30
dep. 18:30
38.5 km
Podina, Intersection
arr. 18:32
dep. 18:32
40 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 18:34
dep. 18:34
41 km
Vlahovo kod Zitoradje, Izlaz
arr. 18:37
dep. 18:37
41.5 km
Berilje, I
arr. 18:38
dep. 18:38
43 km
Berilje, II
arr. 18:39
dep. 18:39
44 km
Rastovnica, Intersection
arr. 18:40
dep. 18:40
45 km
Prokuplje, Garic
arr. 18:42
dep. 18:42
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:43
dep. 18:45
47 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:47
dep. 18:47
48 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 18:49
dep. 18:49
50 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 18:51
51 km
17:50 18:40 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:57
dep. 17:57
2.2 km
arr. 17:59
dep. 17:59
3.6 km
arr. 18:02
dep. 18:02
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 18:05
dep. 18:05
7.1 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 18:09
dep. 18:09
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 18:11
dep. 18:11
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 18:12
dep. 18:12
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 18:14
dep. 18:14
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 18:15
dep. 18:15
13.5 km
Merosina, Center
arr. 18:18
dep. 18:18
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
23.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 18:32
dep. 18:32
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 18:36
dep. 18:36
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
30.2 km
18:00 18:48 (00:48)
Bus stationCarina
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
32 km
18:45 19:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:45
arr. 18:52
dep. 18:52
2.2 km
arr. 18:54
dep. 18:54
3.6 km
arr. 18:57
dep. 18:57
5.7 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
7.1 km
Deveti maj / 9. maj, Vulkan
arr. 19:03
dep. 19:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
9.8 km
Mramorsko Brdo, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
10.7 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 19:08
dep. 19:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:09
dep. 19:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:10
dep. 19:10
13.5 km
Merosina, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 19:22
dep. 19:22
23.3 km
Nova Bozurna, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 19:27
dep. 19:27
26.9 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 19:31
dep. 19:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:35
30.2 km
19:30 20:35 (01:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:33
dep. 19:33
2 km
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
11 km
Belotinac, A. - raksrsnica
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
Knežica kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 19:44
dep. 19:44
15 km
Malosiste, Center
arr. 19:48
dep. 19:48
17 km
Klisura kod Doljevca, A. - igraliste
arr. 19:54
dep. 19:54
20 km
Cecina kod Doljevca, A. - raskrsnica
arr. 19:55
dep. 19:55
21 km
Kocane, Petlja Doljevac
arr. 19:57
dep. 19:57
23 km
Kocane, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
24 km
Sainovac kod Doljevca, Center
arr. 20:03
dep. 20:03
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
28 km
Jasenica kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
30 km
Jasenica kod Zitoradje, I
arr. 20:11
dep. 20:11
31 km
Zitorada, EI
arr. 20:13
dep. 20:13
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 20:16
dep. 20:16
35 km
Recica kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:19
dep. 20:19
36 km
Lukomir, I - ulaz
arr. 20:21
dep. 20:21
38 km
Podina, Intersection
arr. 20:24
dep. 20:24
39 km
Vlahovo kod Zitoradje, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
41 km
Berilje, II
arr. 20:29
dep. 20:29
42 km
Berilje, I
arr. 20:30
dep. 20:30
43 km
Rastovnica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
45 km
Prokuplje, Garić
arr. 20:33
dep. 20:33
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:35
47 km
20:00 21:01 (01:01)
Bus stationTrnavski put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Deveti maj / 9. maj, Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Mramorsko Brdo, Kvalitet
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 20:29
dep. 20:29
15 km
Merosina, Center
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
23 km
Jug Bogdanovac, Zlokucane raskrsnica
arr. 20:41
dep. 20:41
23.5 km
Nova Bozurna, Center
arr. 20:44
dep. 20:44
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:48
dep. 20:48
30 km
Prokuplje, Pijaca - Jadran
arr. 20:49
dep. 20:49
30.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:57
dep. 20:57
31.5 km
Prokuplje, Plehane kuce
arr. 20:59
dep. 20:59
34 km
Prokuplje, Trnavski put
arr. 21:01
35 km

Naselja Nis i Prokuplje su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 43min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Prokuplje iznosi od 2,92 EUR do 3,38 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.