Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Prokuplje timetable

saturday, 16.02.2019.
03:18 04:44 (01:26)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:18
Donje Medurovo, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:31
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
23 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 04:07
dep. 04:08
27 km
arr. 04:17
dep. 04:18
32 km
Lukomir, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
37 km
Podina, Railway station
arr. 04:33
dep. 04:34
38 km
Prokuplje, Railway station
arr. 04:44
44 km
04:00 04:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
arr. 04:05
dep. 04:05
2 km
Merosina
arr. 04:20
dep. 04:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 04:30
dep. 04:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 04:37
dep. 04:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 04:48
32 km
04:45 05:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:45
arr. 04:50
dep. 04:50
2 km
arr. 04:53
dep. 04:53
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 04:55
dep. 04:55
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 05:00
dep. 05:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 05:05
dep. 05:05
14 km
Merosina
arr. 05:10
dep. 05:10
17 km
Jug Bogdanovac
arr. 05:20
dep. 05:20
23 km
Nova Bozurna
arr. 05:23
dep. 05:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 05:27
dep. 05:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 05:33
32 km
06:00 06:54 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
Merosina
arr. 06:28
dep. 06:28
20.7 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
33.7 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
35 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:54
36.4 km
06:00 07:08 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:07
dep. 06:07
2.2 km
arr. 06:09
dep. 06:09
3.6 km
arr. 06:12
dep. 06:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 06:15
dep. 06:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 06:18
dep. 06:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 06:22
dep. 06:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 06:23
dep. 06:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 06:24
dep. 06:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 06:25
dep. 06:25
13.5 km
Merosina
arr. 06:28
dep. 06:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 06:36
dep. 06:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 06:40
dep. 06:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 06:42
dep. 06:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 06:46
dep. 06:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 07:04
dep. 07:04
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 07:07
dep. 07:07
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 07:08
34.2 km
07:14 08:54 (01:40)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:36
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:49
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 08:54
46 km
07:30 08:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Biljur
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac
arr. 08:18
dep. 08:18
25.4 km
Dakus
arr. 08:20
dep. 08:20
26.4 km
Bucic
arr. 08:24
dep. 08:24
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 08:26
dep. 08:26
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 08:29
dep. 08:29
31.3 km
Kostadinovac
arr. 08:31
dep. 08:31
32.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 08:34
dep. 08:34
33.5 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
33.9 km
Nova Bozurna
arr. 08:38
dep. 08:38
35.9 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 08:41
dep. 08:41
37.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 08:46
dep. 08:46
39.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 08:50
40.6 km
08:10 09:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:17
dep. 08:17
2.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:27
dep. 08:27
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 08:31
dep. 08:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:33
dep. 08:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:41
dep. 08:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:43
dep. 08:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 08:49
dep. 08:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 08:53
dep. 08:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 08:55
dep. 08:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Zitorada, Ž.st.
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Zitorada, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 09:03
dep. 09:03
35.4 km
Lukomir
arr. 09:05
dep. 09:05
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 09:07
dep. 09:07
38 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 09:10
dep. 09:10
39.4 km
Berilje, II
arr. 09:13
dep. 09:13
41.2 km
Berilje, I
arr. 09:14
dep. 09:14
41.8 km
Rastovnica
arr. 09:16
dep. 09:16
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 09:18
dep. 09:18
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:20
45.4 km
09:00 10:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:05
dep. 09:05
2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 09:10
dep. 09:10
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
Merosina
arr. 09:25
dep. 09:25
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
23 km
Nova Bozurna
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 09:42
dep. 09:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:03
32 km
10:00 10:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:07
dep. 10:07
2.2 km
arr. 10:09
dep. 10:09
3.6 km
arr. 10:12
dep. 10:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 10:15
dep. 10:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 10:18
dep. 10:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 10:19
dep. 10:19
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 10:21
dep. 10:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 10:22
dep. 10:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 10:24
dep. 10:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 10:25
dep. 10:25
13.5 km
Merosina
arr. 10:28
dep. 10:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 10:36
dep. 10:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 10:40
dep. 10:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 10:42
dep. 10:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 10:46
dep. 10:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 10:54
dep. 10:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 10:57
dep. 10:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 10:58
34.2 km
11:00 12:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:07
dep. 11:07
2.2 km
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
arr. 11:12
dep. 11:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 11:15
dep. 11:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 11:18
dep. 11:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 11:22
dep. 11:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 11:23
dep. 11:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 11:24
dep. 11:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Merosina
arr. 11:28
dep. 11:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 11:40
dep. 11:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 11:42
dep. 11:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 11:46
dep. 11:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 11:50
dep. 11:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 11:59
dep. 11:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 12:02
dep. 12:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 12:03
34.2 km
11:15 12:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
dep. 12:01
25 km
Dakus
arr. 12:04
dep. 12:04
27 km
Bucic
arr. 12:09
dep. 12:09
29 km
Donja Rasovaca
arr. 12:14
dep. 12:14
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 12:18
dep. 12:18
32 km
Kostadinovac
arr. 12:22
dep. 12:22
33 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 12:25
dep. 12:25
34 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:28
dep. 12:28
35 km
Nova Bozurna
arr. 12:33
dep. 12:33
37 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 12:40
dep. 12:40
40 km
Prokuplje, Jadran
arr. 12:41
dep. 12:41
41 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:45
42 km
11:40 12:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 12:01
dep. 12:01
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:03
dep. 12:03
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:11
dep. 12:11
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:13
dep. 12:13
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:19
dep. 12:19
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:23
dep. 12:23
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:25
dep. 12:25
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 12:28
dep. 12:28
32.4 km
Zitorada, Ž.st.
arr. 12:29
dep. 12:29
33 km
Zitorada, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:33
dep. 12:33
35.4 km
Lukomir
arr. 12:35
dep. 12:35
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
38 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 12:40
dep. 12:40
39.4 km
Berilje, II
arr. 12:43
dep. 12:43
41.2 km
Berilje, I
arr. 12:44
dep. 12:44
41.8 km
Rastovnica
arr. 12:46
dep. 12:46
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 12:48
dep. 12:48
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:50
45.4 km
11:45 12:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Merosina
arr. 12:10
dep. 12:10
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:25
dep. 12:25
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:40
33 km
12:15 12:58 (00:43)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
arr. 12:20
dep. 12:20
2 km
Merosina
arr. 12:35
dep. 12:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 12:52
dep. 12:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 12:55
dep. 12:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 12:58
32 km
12:20 14:07 (01:47)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 13:42
dep. 13:43
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 13:49
dep. 14:02
44 km
Prokuplje, Gornja Draganja
arr. 14:07
46 km
12:45 13:41 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:45
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
arr. 12:52
dep. 12:52
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 12:54
dep. 12:54
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Merosina
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 13:18
dep. 13:18
23 km
Nova Bozurna
arr. 13:23
dep. 13:23
26 km
Prokuplje, Jadran
arr. 13:27
dep. 13:27
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:35
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 13:38
dep. 13:38
32 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 13:41
35 km
13:30 14:33 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:37
dep. 13:37
2.2 km
arr. 13:39
dep. 13:39
3.6 km
arr. 13:42
dep. 13:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 13:45
dep. 13:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 13:48
dep. 13:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 13:52
dep. 13:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 13:53
dep. 13:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 13:54
dep. 13:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 13:55
dep. 13:55
13.5 km
Merosina
arr. 13:58
dep. 13:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 14:10
dep. 14:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:12
dep. 14:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:16
dep. 14:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:25
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 14:29
dep. 14:29
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 14:32
dep. 14:32
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 14:33
34.2 km
13:30 15:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
Nis, Biljur
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Malosiste, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Orljane, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Orljane, Majdan
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Mekis
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Drzanovac
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:10
dep. 14:10
22 km
Pejkovac
arr. 14:16
dep. 14:16
25 km
Dakus
arr. 14:19
dep. 14:19
27 km
Bucic
arr. 14:24
dep. 14:24
29 km
Donja Rasovaca
arr. 14:29
dep. 14:29
31 km
Gornja Rasovaca
arr. 14:33
dep. 14:33
32 km
Kostadinovac
arr. 14:37
dep. 14:37
33 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 14:40
dep. 14:40
34 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Nova Bozurna
arr. 14:48
dep. 14:48
37 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 14:55
dep. 14:55
40 km
Prokuplje, Jadran
arr. 14:56
dep. 14:56
41 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:00
42 km
15:00 15:53 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:05
dep. 15:05
2 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Merosina
arr. 15:25
dep. 15:25
17 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:42
dep. 15:42
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:53
32 km
15:00 15:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:07
dep. 15:07
2.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
3.6 km
arr. 15:12
dep. 15:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:15
dep. 15:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:23
dep. 15:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:24
dep. 15:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:25
dep. 15:25
13.5 km
Merosina
arr. 15:28
dep. 15:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 15:40
dep. 15:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 15:42
dep. 15:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 15:46
dep. 15:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 15:54
dep. 15:54
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 15:57
dep. 15:57
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 15:58
34.2 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:15
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Merosina
arr. 15:35
dep. 15:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 15:45
dep. 15:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 15:52
dep. 15:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 15:55
31 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:39
dep. 15:39
3.6 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 15:48
dep. 15:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 15:52
dep. 15:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 15:53
dep. 15:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 15:54
dep. 15:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 15:55
dep. 15:55
13.5 km
Merosina
arr. 15:58
dep. 15:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:07
dep. 16:07
23.3 km
Nova Bozurna
arr. 16:10
dep. 16:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:12
dep. 16:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:16
dep. 16:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:20
30.2 km
15:30 16:40 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 15:51
dep. 15:51
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:53
dep. 15:53
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:03
dep. 16:03
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 16:09
dep. 16:09
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 16:13
dep. 16:13
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 16:15
dep. 16:15
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 16:18
dep. 16:18
32.4 km
Zitorada, Ž.st.
arr. 16:19
dep. 16:19
33 km
Zitorada, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:23
dep. 16:23
35.4 km
Lukomir
arr. 16:25
dep. 16:25
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
38 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 16:30
dep. 16:30
39.4 km
Berilje, II
arr. 16:33
dep. 16:33
41.2 km
Berilje, I
arr. 16:34
dep. 16:34
41.8 km
Rastovnica
arr. 16:36
dep. 16:36
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 16:38
dep. 16:38
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:40
45.4 km
15:40 17:00 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Biljur
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:54
dep. 15:54
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:06
dep. 16:06
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:08
dep. 16:08
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:10
dep. 16:10
15.8 km
Orljane
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Mekis
arr. 16:16
dep. 16:16
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:20
dep. 16:20
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:22
dep. 16:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:28
dep. 16:28
25.4 km
Dakus
arr. 16:30
dep. 16:30
26.4 km
Bucic
arr. 16:34
dep. 16:34
28.9 km
Donja Rasovaca
arr. 16:36
dep. 16:36
30 km
Gornja Rasovaca
arr. 16:39
dep. 16:39
31.3 km
Kostadinovac
arr. 16:41
dep. 16:41
32.1 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac)
arr. 16:44
dep. 16:44
33.5 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 16:45
dep. 16:45
33.9 km
Nova Bozurna
arr. 16:48
dep. 16:48
35.9 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 16:51
dep. 16:51
37.3 km
Prokuplje, Jadran
arr. 16:56
dep. 16:56
39.3 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:00
40.6 km
15:45 17:14 (01:29)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
27 km
arr. 16:43
dep. 16:44
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
37 km
Podina, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
38 km
Babin Potok, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
41 km
Prokuplje, Railway station
arr. 17:14
44 km
16:30 17:28 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:30
arr. 16:37
dep. 16:37
2.2 km
arr. 16:39
dep. 16:39
3.6 km
arr. 16:42
dep. 16:42
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 16:45
dep. 16:45
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 16:48
dep. 16:48
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 16:50
dep. 16:50
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 16:52
dep. 16:52
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 16:53
dep. 16:53
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 16:54
dep. 16:54
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 16:55
dep. 16:55
13.5 km
Merosina
arr. 16:58
dep. 16:58
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:06
dep. 17:06
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 17:10
dep. 17:10
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:12
dep. 17:12
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:16
dep. 17:16
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:20
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:24
dep. 17:24
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 17:27
dep. 17:27
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 17:28
34.2 km
17:00 18:03 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:07
dep. 17:07
2.2 km
arr. 17:09
dep. 17:09
3.6 km
arr. 17:12
dep. 17:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 17:15
dep. 17:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 17:18
dep. 17:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 17:22
dep. 17:22
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 17:23
dep. 17:23
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 17:24
dep. 17:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 17:25
dep. 17:25
13.5 km
Merosina
arr. 17:28
dep. 17:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 17:40
dep. 17:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 17:42
dep. 17:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 17:46
dep. 17:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:55
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 17:59
dep. 17:59
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 18:02
dep. 18:02
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 18:03
34.2 km
18:00 18:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:00
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Merosina
arr. 18:20
dep. 18:20
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 18:30
dep. 18:30
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 18:37
dep. 18:37
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 18:48
32 km
18:45 19:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:45
arr. 18:52
dep. 18:52
2.2 km
arr. 18:54
dep. 18:54
3.6 km
arr. 18:57
dep. 18:57
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 19:00
dep. 19:00
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 19:03
dep. 19:03
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 19:07
dep. 19:07
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 19:08
dep. 19:08
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 19:09
dep. 19:09
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 19:10
dep. 19:10
13.5 km
Merosina
arr. 19:13
dep. 19:13
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 19:21
dep. 19:21
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
23.3 km
Nova Bozurna
arr. 19:25
dep. 19:25
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 19:27
dep. 19:27
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 19:31
dep. 19:31
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 19:35
30.2 km
19:35 20:40 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Belotinac, A.
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:00
dep. 20:00
21 km
Doljevac, P.
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Kocane, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 20:08
dep. 20:08
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Zitorada, EI
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Zitorada, Center
arr. 20:21
dep. 20:21
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Lukomir
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Podina, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
39 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 20:30
dep. 20:30
41 km
Berilje, II
arr. 20:34
dep. 20:34
42 km
Berilje, I
arr. 20:35
dep. 20:35
43 km
Rastovnica
arr. 20:37
dep. 20:37
45 km
Prokuplje, Garić
arr. 20:38
dep. 20:38
46 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:40
47 km
20:00 21:01 (01:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
arr. 20:04
dep. 20:04
2 km
arr. 20:10
dep. 20:10
4 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 20:12
dep. 20:12
6 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
10 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 20:24
dep. 20:24
12 km
Aleksandrovo kod Merosine
arr. 20:28
dep. 20:28
14 km
Merosina
arr. 20:34
dep. 20:34
17 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 20:40
dep. 20:40
23 km
Nova Bozurna
arr. 20:44
dep. 20:44
26 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 20:48
dep. 20:48
30 km
Prokuplje, Jadran
arr. 20:49
dep. 20:49
30.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 20:50
dep. 20:55
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 20:57
dep. 20:57
31.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 20:59
dep. 20:59
34 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 21:01
35 km
21:00 21:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
arr. 21:07
dep. 21:07
2.2 km
arr. 21:09
dep. 21:09
3.6 km
arr. 21:12
dep. 21:12
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 21:15
dep. 21:15
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 21:18
dep. 21:18
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 21:20
dep. 21:20
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 21:21
dep. 21:21
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 21:22
dep. 21:22
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 21:24
dep. 21:24
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 21:25
dep. 21:25
13.5 km
Merosina
arr. 21:28
dep. 21:28
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 21:36
dep. 21:36
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:37
dep. 21:37
23.3 km
Nova Bozurna
arr. 21:40
dep. 21:40
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 21:42
dep. 21:42
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 21:46
dep. 21:46
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:50
30.2 km
21:15 22:03 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:15
arr. 21:20
dep. 21:20
2 km
Merosina
arr. 21:35
dep. 21:35
17 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 21:45
dep. 21:45
25 km
Prokuplje, Pijaca
arr. 21:52
dep. 21:52
30 km
Prokuplje, Bus station
arr. 21:55
dep. 22:00
31 km
Prokuplje, Carina
arr. 22:03
32 km
22:15 23:18 (01:03)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:15
arr. 22:22
dep. 22:22
2.2 km
arr. 22:24
dep. 22:24
3.6 km
arr. 22:27
dep. 22:27
5.7 km
Deveti maj (9. maj), Posta
arr. 22:30
dep. 22:30
7.1 km
Deveti maj (9. maj), Vulkan
arr. 22:33
dep. 22:33
9.2 km
Mramor kod Nisа, Intersection
arr. 22:35
dep. 22:35
9.8 km
Mramor kod Nisа, Brdo
arr. 22:37
dep. 22:37
10.7 km
Mramor kod Nisа, Kvalitet
arr. 22:38
dep. 22:38
11.6 km
Aleksandrovo kod Merosine, II Kafana Mali odmor
arr. 22:39
dep. 22:39
12.7 km
Aleksandrovo kod Merosine, III Hladnjaca
arr. 22:40
dep. 22:40
13.5 km
Merosina
arr. 22:43
dep. 22:43
15.9 km
Jug Bogdanovac, Intersection
arr. 22:51
dep. 22:51
23 km
Zlokucane (Jug Bogdanovac), Intersection
arr. 22:52
dep. 22:52
23.5 km
Nova Bozurna
arr. 22:55
dep. 22:55
25.5 km
Prokuplje, Kasarna
arr. 22:57
dep. 22:57
26.9 km
Prokuplje, Jadran
arr. 23:01
dep. 23:01
28.9 km
Prokuplje, Bus station
arr. 23:05
dep. 23:10
30.2 km
Prokuplje, Carina
arr. 23:14
dep. 23:14
31.6 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 23:17
dep. 23:17
33.6 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 23:18
34.2 km
23:35 00:45 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
arr. 23:42
dep. 23:42
2.2 km
arr. 23:47
dep. 23:47
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 23:52
dep. 23:52
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 23:56
dep. 23:56
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 23:58
dep. 23:58
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 00:06
dep. 00:06
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 00:08
dep. 00:08
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:11
dep. 00:11
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 00:14
dep. 00:14
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 00:18
dep. 00:18
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 00:20
dep. 00:20
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 00:23
dep. 00:23
32.4 km
Zitorada, Ž.st.
arr. 00:24
dep. 00:24
33 km
Zitorada, Center
arr. 00:25
dep. 00:25
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 00:28
dep. 00:28
35.4 km
Lukomir
arr. 00:30
dep. 00:30
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 00:32
dep. 00:32
38 km
Vlahovo kod Zitoradje
arr. 00:35
dep. 00:35
39.4 km
Berilje, II
arr. 00:38
dep. 00:38
41.2 km
Berilje, I
arr. 00:39
dep. 00:39
41.8 km
Rastovnica
arr. 00:41
dep. 00:41
43.5 km
Prokuplje, Garić
arr. 00:43
dep. 00:43
44.5 km
Prokuplje, Bus station
arr. 00:45
45.4 km

Naselja Nis i Prokuplje su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:18 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.