Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Presevo timetable

friday, 16.11.2018.
08:05 11:50 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Donje Medurovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
20 km
Kocane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 09:15
dep. 09:16
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
64 km
arr. 09:36
dep. 09:36
72 km
Predejane, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
77 km
arr. 10:11
dep. 10:12
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 10:21
dep. 10:22
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:35
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 10:49
dep. 10:49
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:58
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
115 km
Vranje, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:33
144 km
Presevo, Railway station
arr. 11:50
165 km
10:10 13:50 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:15
dep. 10:15
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
71 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
89 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
115 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
131 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
133 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
135 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
-236 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
137 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
139 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
143 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
146 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
148 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
153 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
159 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
163 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
166 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
169 km
19:00 22:46 (03:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
20 km
Kocane, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:10
dep. 20:11
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
64 km
arr. 20:31
dep. 20:31
72 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
77 km
arr. 21:06
dep. 21:07
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:16
dep. 21:17
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:29
dep. 21:30
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:44
dep. 21:44
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
115 km
Vranje, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:28
144 km
Presevo, Railway station
arr. 22:46
165 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
08:05 11:50 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Donje Medurovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
20 km
Kocane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 09:15
dep. 09:16
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
64 km
arr. 09:36
dep. 09:36
72 km
Predejane, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
77 km
arr. 10:11
dep. 10:12
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 10:21
dep. 10:22
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:35
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 10:49
dep. 10:49
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:58
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
115 km
Vranje, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:33
144 km
Presevo, Railway station
arr. 11:50
165 km
10:10 13:50 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:15
dep. 10:15
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
71 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
89 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
115 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
131 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
133 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
135 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
-236 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
137 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
139 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
143 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
146 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
148 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
153 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
159 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
163 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
166 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
169 km
19:00 22:46 (03:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
20 km
Kocane, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:10
dep. 20:11
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
64 km
arr. 20:31
dep. 20:31
72 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
77 km
arr. 21:06
dep. 21:07
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:16
dep. 21:17
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:29
dep. 21:30
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:44
dep. 21:44
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
115 km
Vranje, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:28
144 km
Presevo, Railway station
arr. 22:46
165 km
 
Departures on: sunday, 18.11.2018.
08:05 11:50 (03:45)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:05
Donje Medurovo, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 08:20
dep. 08:21
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:27
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
20 km
Kocane, Railway station
arr. 08:35
dep. 08:35
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 08:39
dep. 08:39
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 08:43
dep. 08:44
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 08:48
dep. 08:48
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 08:54
dep. 08:55
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 09:02
dep. 09:02
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 09:08
dep. 09:09
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 09:15
dep. 09:16
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 09:25
dep. 09:26
64 km
arr. 09:36
dep. 09:36
72 km
Predejane, Railway station
arr. 09:50
dep. 09:51
77 km
arr. 10:11
dep. 10:12
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 10:21
dep. 10:22
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 10:34
dep. 10:35
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 10:44
dep. 10:45
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 10:49
dep. 10:49
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:54
dep. 10:54
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:58
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
115 km
Vranje, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 11:22
dep. 11:23
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 11:33
dep. 11:33
144 km
Presevo, Railway station
arr. 11:50
165 km
10:10 13:50 (03:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:15
dep. 10:15
1 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
44 km
Predejane, Motel
arr. 11:25
dep. 11:25
71 km
Dzep
arr. 11:30
dep. 11:30
77 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
89 km
Vranje, Bus station
arr. 12:15
dep. 12:30
115 km
Srpska Kuca
arr. 12:54
dep. 12:54
131 km
Rakovac kod Bujanovca, Heba fabrika
arr. 12:56
dep. 12:56
133 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 12:58
dep. 12:58
135 km
Bujanovac, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
-236 km
Bujanovac, Motel
arr. 13:02
dep. 13:02
137 km
Levosoje
arr. 13:05
dep. 13:05
139 km
Borovac kod Bujanovca
arr. 13:10
dep. 13:10
143 km
Samoljica
arr. 13:15
dep. 13:15
146 km
Rajince, P
arr. 13:20
dep. 13:20
148 km
Biljaca, Selo
arr. 13:25
dep. 13:25
153 km
Bukarevac, P
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Zujince, P
arr. 13:35
dep. 13:35
159 km
Cukarka
arr. 13:40
dep. 13:40
163 km
Presevo, Zeleznicka stanica
arr. 13:45
dep. 13:45
166 km
Presevo, Bus station
arr. 13:50
169 km
19:00 22:46 (03:46)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Donje Medurovo, Railway station
arr. 19:09
dep. 19:10
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 19:15
dep. 19:16
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 19:19
dep. 19:19
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 19:22
dep. 19:22
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
20 km
Kocane, Railway station
arr. 19:30
dep. 19:30
22 km
Pukovac, Railway station
arr. 19:34
dep. 19:34
24 km
Brestovac kod Leskovca, Railway station
arr. 19:38
dep. 19:39
27 km
Lipovica kod Leskovca, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:43
30 km
Pecenjevce, Railway station
arr. 19:49
dep. 19:50
36 km
Zivkovo, Railway station
arr. 19:54
dep. 19:54
39 km
Priboj kod Leskovca, Railway station
arr. 19:57
dep. 19:57
40 km
Leskovac, Railway station
arr. 20:03
dep. 20:04
49 km
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 20:10
dep. 20:11
58 km
Grdelica, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
64 km
arr. 20:31
dep. 20:31
72 km
Predejane, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:46
77 km
arr. 21:06
dep. 21:07
84 km
Dupljane kod Vladicinog Hana, Railway station - Momin kamen
arr. 21:16
dep. 21:17
88 km
Vladicin Han, Railway station
arr. 21:29
dep. 21:30
96 km
Suva Morava, Railway station
arr. 21:39
dep. 21:40
101 km
Lepenica kod Vladicinog Hana, Railway station - Lepenicki most
arr. 21:44
dep. 21:44
103 km
Stubal kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:49
dep. 21:50
107 km
Priboj kod Vladicinog Hana, Railway station
arr. 21:53
dep. 21:53
109 km
Vranjska Banja, Railway station
arr. 22:00
dep. 22:01
115 km
Vranje, Railway station
arr. 22:06
dep. 22:07
123 km
Ristovac, Railway station
arr. 22:17
dep. 22:18
135 km
Bujanovac, Railway station
arr. 22:28
dep. 22:28
144 km
Presevo, Railway station
arr. 22:46
165 km

Naselja Nis i Presevo su međusobno udaljena ~167 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 40min., a najduže 03h i 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 08:05 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.