Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Pozarevac timetable

thursday, 23.01.2020.
07:40 10:50 (03:10)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
150 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
170 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
202 km
14:15 17:55 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
31 km
Paracin, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
102 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
146 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
152 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
157 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
162 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
166 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
170 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
172 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
177 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
182 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
185 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
186 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
192 km
16:40 19:54 (03:14)
BiljurBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Biljur
dep. 16:40
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
149 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
155.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
160.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
165.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
170 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
173.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
175.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
180.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
185.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
189 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
189.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
195.4 km
Nis - Pozarevac timetable
Departures on: friday, 24.01.2020.
07:40 10:50 (03:10)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
150 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
170 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
202 km
14:15 17:55 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
31 km
Paracin, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
102 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
146 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
152 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
157 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
162 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
166 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
170 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
172 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
177 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
182 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
185 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
186 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
192 km
16:40 19:54 (03:14)
BiljurBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Biljur
dep. 16:40
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
149 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
155.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
160.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
165.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
170 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
173.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
175.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
180.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
185.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
189 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
189.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
195.4 km
Nis - Pozarevac timetable
Departures on: saturday, 25.01.2020.
07:40 10:50 (03:10)
Zeleznicka stanicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:40
Nis, Bus station
arr. 07:50
dep. 08:00
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 10:00
dep. 10:00
150 km
Zabari, Center
arr. 10:20
dep. 10:20
170 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:50
202 km
14:15 17:55 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:15
Aleksinac, Bus station
arr. 14:47
dep. 14:47
31 km
Paracin, Bus station
arr. 15:41
dep. 15:41
84 km
Cuprija, Bus station
arr. 15:52
dep. 15:52
92 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
102 km
Svilajnac, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
146 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 17:03
dep. 17:03
152 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 17:09
dep. 17:09
157 km
Zabari, Center
arr. 17:15
dep. 17:15
162 km
Simicevo, Dom
arr. 17:22
dep. 17:22
166 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 17:27
dep. 17:27
170 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 17:30
dep. 17:30
172 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 17:36
dep. 17:36
177 km
Poljana, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
182 km
Prugovo, I
arr. 17:46
dep. 17:46
185 km
Lucica, Skola
arr. 17:47
dep. 17:47
186 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:55
192 km
16:40 19:54 (03:14)
BiljurBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Biljur
dep. 16:40
Nis, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
3 km
Svilajnac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:53
149 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 19:03
dep. 19:03
155.3 km
Porodin kod Zabara
arr. 19:09
dep. 19:09
160.7 km
Zabari, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
165.6 km
Simicevo
arr. 19:21
dep. 19:21
170 km
Oreovica kod Zabara
arr. 19:26
dep. 19:26
173.5 km
Aleksandrovac kod Zabara
arr. 19:30
dep. 19:30
175.7 km
Vlaski Do kod Zabara
arr. 19:35
dep. 19:35
180.2 km
Poljana
arr. 19:41
dep. 19:41
185.3 km
Prugovo
arr. 19:45
dep. 19:45
189 km
Lucica
arr. 19:46
dep. 19:46
189.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:54
195.4 km

Naselja Nis i Pozarevac su međusobno udaljena ~197 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 10min., a najduže 03h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:40 h, dok je poslednji polazak u 16:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.