Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Popovac kod Nisa timetable

wednesday, 22.05.2019.
04:00 04:18 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Nis, Sivara
arr. 04:02
dep. 04:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:04
dep. 04:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 04:06
dep. 04:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 04:08
dep. 04:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:11
dep. 04:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 04:14
dep. 04:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:17
dep. 04:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 04:18
7.9 km
04:55 05:16 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:55
Nis, Sivara
arr. 04:58
dep. 04:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:01
dep. 05:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:02
dep. 05:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:03
dep. 05:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:06
dep. 05:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:08
dep. 05:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:12
dep. 05:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:13
dep. 05:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:14
dep. 05:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:15
dep. 05:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 05:16
7.9 km
05:25 05:45 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Nis, Sivara
arr. 05:27
dep. 05:27
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 05:33
dep. 05:33
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:34
dep. 05:34
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 05:35
dep. 05:35
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 05:37
dep. 05:37
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 05:44
dep. 05:44
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 05:45
7.1 km
05:50 06:11 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Sivara
arr. 05:53
dep. 05:53
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:56
dep. 05:56
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:57
dep. 05:57
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:58
dep. 05:58
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:03
dep. 06:03
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:08
dep. 06:08
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:10
dep. 06:10
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:11
7.9 km
06:15 06:35 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:17
dep. 06:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 06:23
dep. 06:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:24
dep. 06:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 06:25
dep. 06:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 06:34
dep. 06:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 06:35
7.1 km
06:15 06:36 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:21
dep. 06:21
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:22
dep. 06:22
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 06:23
dep. 06:23
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:28
dep. 06:28
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:35
dep. 06:35
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:36
7.9 km
07:00 07:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Sivara
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:08
dep. 07:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:21
7.9 km
07:10 07:31 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:10
Nis, Sivara
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:16
dep. 07:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:17
dep. 07:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:18
dep. 07:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:21
dep. 07:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:23
dep. 07:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:27
dep. 07:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:28
dep. 07:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:29
dep. 07:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:30
dep. 07:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:31
7.9 km
07:20 07:40 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:20
Nis, Sivara
arr. 07:22
dep. 07:22
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 07:28
dep. 07:28
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:29
dep. 07:29
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 07:30
dep. 07:30
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:37
dep. 07:37
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 07:39
dep. 07:39
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 07:40
7.1 km
08:20 08:40 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Nis, Sivara
arr. 08:22
dep. 08:22
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 08:28
dep. 08:28
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:29
dep. 08:29
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 08:30
dep. 08:30
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 08:32
dep. 08:32
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:35
dep. 08:35
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 08:39
dep. 08:39
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 08:40
7.1 km
08:45 09:06 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
Nis, Sivara
arr. 08:48
dep. 08:48
1 km
Nis, Feroks
arr. 08:51
dep. 08:51
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:52
dep. 08:52
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 08:53
dep. 08:53
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 08:55
dep. 08:55
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:56
dep. 08:56
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:58
dep. 08:58
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 09:02
dep. 09:02
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 09:03
dep. 09:03
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 09:04
dep. 09:04
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 09:05
dep. 09:05
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 09:06
7.9 km
10:15 10:35 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Nis, Sivara
arr. 10:17
dep. 10:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 10:23
dep. 10:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 10:24
dep. 10:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 10:25
dep. 10:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 10:27
dep. 10:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:30
dep. 10:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 10:34
dep. 10:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 10:35
7.1 km
11:00 11:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Sivara
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:06
dep. 11:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:07
dep. 11:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:08
dep. 11:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:11
dep. 11:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:13
dep. 11:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:17
dep. 11:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:18
dep. 11:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:19
dep. 11:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:20
dep. 11:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:21
7.9 km
11:15 11:35 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Sivara
arr. 11:17
dep. 11:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 11:23
dep. 11:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:24
dep. 11:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 11:25
dep. 11:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:32
dep. 11:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 11:34
dep. 11:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 11:35
7.1 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, Sivara
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:38
dep. 11:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:39
dep. 11:39
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:42
dep. 11:42
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:51
7.9 km
12:00 12:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
Nis, Sivara
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:06
dep. 12:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:07
dep. 12:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:08
dep. 12:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:10
dep. 12:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:13
dep. 12:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:17
dep. 12:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:20
dep. 12:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 12:21
7.9 km
12:15 12:35 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Nis, Sivara
arr. 12:17
dep. 12:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 12:23
dep. 12:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 12:27
dep. 12:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 12:34
dep. 12:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 12:35
7.1 km
12:50 13:11 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
Nis, Sivara
arr. 12:52
dep. 12:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:53
dep. 12:53
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:55
dep. 12:55
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:58
dep. 12:58
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:59
dep. 12:59
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:02
dep. 13:02
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:03
dep. 13:03
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:10
dep. 13:10
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:11
7.9 km
13:00 13:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, Sivara
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:06
dep. 13:06
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:07
dep. 13:07
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:08
dep. 13:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:10
dep. 13:10
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:13
dep. 13:13
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:17
dep. 13:17
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:21
7.9 km
13:30 13:50 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Nis, Sivara
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 13:38
dep. 13:38
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:39
dep. 13:39
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 13:40
dep. 13:40
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 13:42
dep. 13:42
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:45
dep. 13:45
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:47
dep. 13:47
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 13:49
dep. 13:49
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 13:50
7.1 km
13:40 14:01 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Sivara
arr. 13:43
dep. 13:43
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:46
dep. 13:46
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:47
dep. 13:47
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:48
dep. 13:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:51
dep. 13:51
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:53
dep. 13:53
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:57
dep. 13:57
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:58
dep. 13:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:01
7.9 km
14:20 14:41 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:20
Nis, Sivara
arr. 14:23
dep. 14:23
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:26
dep. 14:26
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:27
dep. 14:27
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 14:28
dep. 14:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 14:30
dep. 14:30
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:33
dep. 14:33
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:37
dep. 14:37
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:40
dep. 14:40
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:41
7.9 km
14:40 15:00 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Nis, Sivara
arr. 14:42
dep. 14:42
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 14:48
dep. 14:48
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:49
dep. 14:49
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 14:50
dep. 14:50
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:57
dep. 14:57
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 15:00
7.1 km
15:00 15:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Sivara
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:12
dep. 15:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:21
7.9 km
15:10 15:31 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:10
Nis, Sivara
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:16
dep. 15:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:17
dep. 15:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:18
dep. 15:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:20
dep. 15:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:21
dep. 15:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:23
dep. 15:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:27
dep. 15:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:30
dep. 15:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:31
7.9 km
15:45 16:05 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Nis, Sivara
arr. 15:47
dep. 15:47
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 15:53
dep. 15:53
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:54
dep. 15:54
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 15:55
dep. 15:55
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:00
dep. 16:00
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 16:04
dep. 16:04
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 16:05
7.1 km
16:05 16:26 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
Nis, Sivara
arr. 16:08
dep. 16:08
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:11
dep. 16:11
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:12
dep. 16:12
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:13
dep. 16:13
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:15
dep. 16:15
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:16
dep. 16:16
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:18
dep. 16:18
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:22
dep. 16:22
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:23
dep. 16:23
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:25
dep. 16:25
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:26
7.9 km
16:20 16:41 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
Nis, Sivara
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:23
dep. 16:23
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:28
dep. 16:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:41
7.9 km
17:10 17:31 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:10
Nis, Sivara
arr. 17:13
dep. 17:13
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:16
dep. 17:16
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:17
dep. 17:17
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 17:18
dep. 17:18
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 17:20
dep. 17:20
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:21
dep. 17:21
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:23
dep. 17:23
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 17:27
dep. 17:27
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:28
dep. 17:28
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:30
dep. 17:30
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 17:31
7.9 km
17:45 18:05 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:45
Nis, Sivara
arr. 17:47
dep. 17:47
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 17:53
dep. 17:53
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:54
dep. 17:54
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 17:55
dep. 17:55
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 17:57
dep. 17:57
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:00
dep. 18:00
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:02
dep. 18:02
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 18:04
dep. 18:04
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 18:05
7.1 km
18:30 18:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Sivara
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 18:37
dep. 18:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 18:38
dep. 18:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 18:40
dep. 18:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 18:41
dep. 18:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:43
dep. 18:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:47
dep. 18:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:48
dep. 18:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:49
dep. 18:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:50
dep. 18:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:51
7.9 km
19:00 19:20 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Nis, Sivara
arr. 19:02
dep. 19:02
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 19:08
dep. 19:08
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 19:10
dep. 19:10
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 19:12
dep. 19:12
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 19:19
dep. 19:19
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 19:20
7.1 km
19:40 20:01 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
7.9 km
19:55 20:16 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:55
Nis, Sivara
arr. 19:58
dep. 19:58
1 km
Nis, Feroks
arr. 20:01
dep. 20:01
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:02
dep. 20:02
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:03
dep. 20:03
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:05
dep. 20:05
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:06
dep. 20:06
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:08
dep. 20:08
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:12
dep. 20:12
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:13
dep. 20:13
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:14
dep. 20:14
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:15
dep. 20:15
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:16
7.9 km
21:00 21:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Sivara
arr. 21:02
dep. 21:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 21:03
dep. 21:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:05
dep. 21:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 21:08
dep. 21:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 21:09
dep. 21:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:12
dep. 21:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:13
dep. 21:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:18
dep. 21:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:19
dep. 21:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:20
dep. 21:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 21:21
7.9 km
21:30 21:50 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:30
Nis, Sivara
arr. 21:32
dep. 21:32
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 21:38
dep. 21:38
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:39
dep. 21:39
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 21:40
dep. 21:40
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 21:42
dep. 21:42
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:45
dep. 21:45
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:47
dep. 21:47
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:48
dep. 21:48
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:49
dep. 21:49
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 21:49
dep. 21:49
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 21:50
7.1 km
22:35 22:56 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:35
Nis, Sivara
arr. 22:38
dep. 22:38
1 km
Nis, Feroks
arr. 22:41
dep. 22:41
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:42
dep. 22:42
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 22:43
dep. 22:43
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 22:45
dep. 22:45
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:46
dep. 22:46
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:48
dep. 22:48
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:52
dep. 22:52
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:53
dep. 22:53
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:54
dep. 22:54
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:56
7.9 km
22:40 23:00 (00:20)
Trg Kralja Aleksandra
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:40
Nis, Sivara
arr. 22:42
dep. 22:42
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 22:48
dep. 22:48
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:49
dep. 22:49
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 22:50
dep. 22:50
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 22:52
dep. 22:52
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:53
dep. 22:53
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:57
dep. 22:57
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:58
dep. 22:58
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 22:59
dep. 22:59
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 23:00
7.1 km
23:30 23:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Sivara
arr. 23:33
dep. 23:33
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 23:37
dep. 23:37
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 23:38
dep. 23:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 23:40
dep. 23:40
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 23:41
dep. 23:41
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:43
dep. 23:43
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 23:47
dep. 23:47
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 23:48
dep. 23:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 23:49
dep. 23:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:50
dep. 23:50
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 23:51
7.9 km

Naselja Nis i Popovac kod Nisa su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.