Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Popovac kod Nisa timetable

thursday, 02.07.2020.
04:00 04:18 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:00
Nis, Sivara
arr. 04:02
dep. 04:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:04
dep. 04:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 04:06
dep. 04:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 04:08
dep. 04:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:11
dep. 04:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 04:14
dep. 04:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 04:15
dep. 04:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 04:16
dep. 04:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 04:17
dep. 04:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 04:18
7.9 km
04:55 05:13 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:55
Nis, Sivara
arr. 04:57
dep. 04:57
1 km
Nis, Feroks
arr. 04:59
dep. 04:59
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:00
dep. 05:00
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:01
dep. 05:01
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:03
dep. 05:03
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:04
dep. 05:04
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:06
dep. 05:06
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:09
dep. 05:09
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:10
dep. 05:10
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:11
dep. 05:11
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:12
dep. 05:12
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 05:13
7.9 km
05:25 05:45 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:25
Nis, Sivara
arr. 05:27
dep. 05:27
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 05:33
dep. 05:33
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:34
dep. 05:34
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 05:35
dep. 05:35
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 05:37
dep. 05:37
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 05:40
dep. 05:40
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 05:42
dep. 05:42
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 05:44
dep. 05:44
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 05:45
7.1 km
05:50 06:08 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Sivara
arr. 05:52
dep. 05:52
1 km
Nis, Feroks
arr. 05:54
dep. 05:54
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 05:55
dep. 05:55
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 05:56
dep. 05:56
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 05:58
dep. 05:58
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 05:59
dep. 05:59
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:01
dep. 06:01
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:04
dep. 06:04
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:05
dep. 06:05
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:07
dep. 06:07
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:08
7.9 km
06:15 06:33 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Nis, Feroks
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:20
dep. 06:20
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 06:21
dep. 06:21
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:26
dep. 06:26
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:29
dep. 06:29
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:30
dep. 06:30
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 06:33
7.9 km
06:15 06:35 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:15
Nis, Sivara
arr. 06:17
dep. 06:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 06:23
dep. 06:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 06:24
dep. 06:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 06:25
dep. 06:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 06:27
dep. 06:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 06:32
dep. 06:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:33
dep. 06:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 06:34
dep. 06:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 06:34
dep. 06:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 06:35
7.1 km
07:00 07:21 (00:21)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
Nis, Sivara
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:05
dep. 07:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:08
dep. 07:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:09
dep. 07:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:12
dep. 07:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:18
dep. 07:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:21
7.9 km
07:10 07:28 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:10
Nis, Sivara
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 07:14
dep. 07:14
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:15
dep. 07:15
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 07:16
dep. 07:16
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:19
dep. 07:19
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:21
dep. 07:21
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:24
dep. 07:24
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:25
dep. 07:25
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:27
dep. 07:27
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 07:28
7.9 km
07:20 07:40 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:20
Nis, Sivara
arr. 07:22
dep. 07:22
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 07:28
dep. 07:28
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 07:29
dep. 07:29
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 07:30
dep. 07:30
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 07:32
dep. 07:32
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 07:35
dep. 07:35
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 07:37
dep. 07:37
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 07:38
dep. 07:38
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 07:39
dep. 07:39
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 07:39
dep. 07:39
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 07:40
7.1 km
08:20 08:40 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:20
Nis, Sivara
arr. 08:22
dep. 08:22
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 08:28
dep. 08:28
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:29
dep. 08:29
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 08:30
dep. 08:30
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 08:32
dep. 08:32
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:33
dep. 08:33
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:35
dep. 08:35
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 08:37
dep. 08:37
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 08:39
dep. 08:39
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 08:40
7.1 km
08:45 09:03 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:45
Nis, Sivara
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Nis, Feroks
arr. 08:49
dep. 08:49
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 08:50
dep. 08:50
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 08:51
dep. 08:51
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 08:53
dep. 08:53
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 08:54
dep. 08:54
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 08:59
dep. 08:59
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 09:00
dep. 09:00
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 09:02
dep. 09:02
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 09:03
7.9 km
10:15 10:35 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:15
Nis, Sivara
arr. 10:17
dep. 10:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 10:23
dep. 10:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 10:24
dep. 10:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 10:25
dep. 10:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 10:27
dep. 10:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 10:30
dep. 10:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 10:32
dep. 10:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 10:33
dep. 10:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 10:34
dep. 10:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 10:34
dep. 10:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 10:35
7.1 km
11:00 11:18 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Sivara
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:04
dep. 11:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:05
dep. 11:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:06
dep. 11:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:08
dep. 11:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:11
dep. 11:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:14
dep. 11:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:15
dep. 11:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:17
dep. 11:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:18
7.9 km
11:15 11:35 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:15
Nis, Sivara
arr. 11:17
dep. 11:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 11:23
dep. 11:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:24
dep. 11:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 11:25
dep. 11:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 11:27
dep. 11:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:28
dep. 11:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:30
dep. 11:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:32
dep. 11:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:33
dep. 11:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 11:34
dep. 11:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 11:35
7.1 km
11:30 11:51 (00:21)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:30
Nis, Sivara
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 11:35
dep. 11:35
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 11:38
dep. 11:38
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 11:39
dep. 11:39
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:42
dep. 11:42
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 11:43
dep. 11:43
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:48
dep. 11:48
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 11:49
dep. 11:49
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 11:51
7.9 km
12:00 12:18 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:00
Nis, Sivara
arr. 12:02
dep. 12:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 12:04
dep. 12:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:05
dep. 12:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 12:06
dep. 12:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:11
dep. 12:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:14
dep. 12:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:15
dep. 12:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:16
dep. 12:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:17
dep. 12:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 12:18
7.9 km
12:15 12:35 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:15
Nis, Sivara
arr. 12:17
dep. 12:17
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 12:23
dep. 12:23
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 12:24
dep. 12:24
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 12:25
dep. 12:25
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 12:27
dep. 12:27
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 12:28
dep. 12:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 12:30
dep. 12:30
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 12:32
dep. 12:32
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 12:34
dep. 12:34
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 12:34
dep. 12:34
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 12:35
7.1 km
13:00 13:18 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
Nis, Sivara
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 13:04
dep. 13:04
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:05
dep. 13:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 13:06
dep. 13:06
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 13:08
dep. 13:08
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:09
dep. 13:09
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:11
dep. 13:11
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:14
dep. 13:14
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:15
dep. 13:15
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:17
dep. 13:17
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 13:18
7.9 km
13:30 13:50 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Nis, Sivara
arr. 13:32
dep. 13:32
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 13:38
dep. 13:38
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 13:39
dep. 13:39
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 13:40
dep. 13:40
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 13:42
dep. 13:42
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 13:45
dep. 13:45
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 13:47
dep. 13:47
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 13:49
dep. 13:49
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 13:50
7.1 km
14:20 14:38 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:20
Nis, Sivara
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 14:24
dep. 14:24
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:25
dep. 14:25
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 14:26
dep. 14:26
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:29
dep. 14:29
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:31
dep. 14:31
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:34
dep. 14:34
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:37
dep. 14:37
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 14:38
7.9 km
14:40 15:00 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:40
Nis, Sivara
arr. 14:42
dep. 14:42
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 14:48
dep. 14:48
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 14:49
dep. 14:49
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 14:50
dep. 14:50
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 14:52
dep. 14:52
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 14:53
dep. 14:53
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 14:55
dep. 14:55
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 14:57
dep. 14:57
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 14:59
dep. 14:59
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 14:59
dep. 14:59
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 15:00
7.1 km
15:00 15:21 (00:21)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
Nis, Sivara
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:03
dep. 15:03
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:08
dep. 15:08
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:09
dep. 15:09
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:12
dep. 15:12
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:18
dep. 15:18
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:21
7.9 km
15:10 15:28 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:10
Nis, Sivara
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:15
dep. 15:15
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 15:16
dep. 15:16
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:19
dep. 15:19
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:21
dep. 15:21
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 15:24
dep. 15:24
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 15:25
dep. 15:25
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 15:27
dep. 15:27
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 15:28
7.9 km
15:45 16:05 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Nis, Sivara
arr. 15:47
dep. 15:47
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 15:53
dep. 15:53
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 15:54
dep. 15:54
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 15:55
dep. 15:55
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 15:57
dep. 15:57
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:00
dep. 16:00
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:02
dep. 16:02
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:03
dep. 16:03
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 16:04
dep. 16:04
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 16:05
7.1 km
16:05 16:23 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:05
Nis, Sivara
arr. 16:07
dep. 16:07
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:09
dep. 16:09
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:10
dep. 16:10
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:11
dep. 16:11
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:13
dep. 16:13
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:19
dep. 16:19
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:20
dep. 16:20
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:21
dep. 16:21
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:22
dep. 16:22
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:23
7.9 km
16:20 16:41 (00:21)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:20
Nis, Sivara
arr. 16:22
dep. 16:22
1 km
Nis, Feroks
arr. 16:23
dep. 16:23
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 16:25
dep. 16:25
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 16:28
dep. 16:28
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:38
dep. 16:38
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 16:40
dep. 16:40
7.4 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 16:41
7.9 km
17:10 17:28 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:10
Nis, Sivara
arr. 17:12
dep. 17:12
1 km
Nis, Feroks
arr. 17:14
dep. 17:14
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:15
dep. 17:15
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 17:16
dep. 17:16
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:21
dep. 17:21
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 17:24
dep. 17:24
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 17:25
dep. 17:25
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 17:27
dep. 17:27
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 17:28
7.9 km
17:45 18:05 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:45
Nis, Sivara
arr. 17:47
dep. 17:47
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 17:53
dep. 17:53
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 17:54
dep. 17:54
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 17:55
dep. 17:55
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 17:57
dep. 17:57
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:00
dep. 18:00
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:02
dep. 18:02
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:03
dep. 18:03
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:04
dep. 18:04
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 18:04
dep. 18:04
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 18:05
7.1 km
18:30 18:48 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Sivara
arr. 18:32
dep. 18:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 18:34
dep. 18:34
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 18:35
dep. 18:35
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 18:36
dep. 18:36
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 18:38
dep. 18:38
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 18:39
dep. 18:39
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 18:44
dep. 18:44
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:45
dep. 18:45
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 18:46
dep. 18:46
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 18:47
dep. 18:47
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 18:48
7.9 km
19:00 19:20 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:00
Nis, Sivara
arr. 19:02
dep. 19:02
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 19:08
dep. 19:08
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:09
dep. 19:09
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 19:10
dep. 19:10
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 19:12
dep. 19:12
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:13
dep. 19:13
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:15
dep. 19:15
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:17
dep. 19:17
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 19:19
dep. 19:19
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 19:20
7.1 km
19:40 20:01 (00:21)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:40
Nis, Sivara
arr. 19:42
dep. 19:42
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:43
dep. 19:43
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 19:45
dep. 19:45
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 19:48
dep. 19:48
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 19:49
dep. 19:49
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 19:50
dep. 19:50
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 19:52
dep. 19:52
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 19:53
dep. 19:53
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:58
dep. 19:58
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 19:59
dep. 19:59
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:00
dep. 20:00
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:01
7.9 km
19:55 20:13 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:55
Nis, Sivara
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Nis, Feroks
arr. 19:59
dep. 19:59
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 20:00
dep. 20:00
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 20:01
dep. 20:01
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 20:03
dep. 20:03
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 20:04
dep. 20:04
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:06
dep. 20:06
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 20:09
dep. 20:09
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 20:10
dep. 20:10
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 20:11
dep. 20:11
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 20:12
dep. 20:12
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 20:13
7.9 km
21:30 21:50 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 21:30
Nis, Sivara
arr. 21:32
dep. 21:32
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 21:38
dep. 21:38
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:39
dep. 21:39
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 21:40
dep. 21:40
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 21:42
dep. 21:42
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:43
dep. 21:43
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:45
dep. 21:45
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:47
dep. 21:47
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:48
dep. 21:48
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:49
dep. 21:49
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 21:49
dep. 21:49
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 21:50
7.1 km
22:35 22:53 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:35
Nis, Sivara
arr. 22:37
dep. 22:37
1 km
Nis, Feroks
arr. 22:39
dep. 22:39
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:40
dep. 22:40
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 22:41
dep. 22:41
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 22:43
dep. 22:43
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:44
dep. 22:44
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:46
dep. 22:46
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:49
dep. 22:49
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:50
dep. 22:50
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:51
dep. 22:51
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:52
dep. 22:52
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 22:53
7.9 km
22:40 23:00 (00:20)
Trg Kralja AleksandraTrafo
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:40
Nis, Sivara
arr. 22:42
dep. 22:42
0.4 km
Nis, Feroks
arr. 22:48
dep. 22:48
0.9 km
Nis, Sumadijska
arr. 22:49
dep. 22:49
1.3 km
Nis, Azija centar
arr. 22:50
dep. 22:50
1.7 km
Nis, Papir servis
arr. 22:52
dep. 22:52
2.5 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 22:53
dep. 22:53
3 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 22:55
dep. 22:55
3.8 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 22:57
dep. 22:57
5.4 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 22:58
dep. 22:58
6 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 22:59
dep. 22:59
6.5 km
Popovac kod Nisa, Idea
arr. 22:59
dep. 22:59
6.9 km
Popovac kod Nisa, Trafo
arr. 23:00
7.1 km
23:30 23:48 (00:18)
Bus stationTumba
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Sivara
arr. 23:32
dep. 23:32
1 km
Nis, Feroks
arr. 23:34
dep. 23:34
1.5 km
Nis, Sumadijska
arr. 23:35
dep. 23:35
1.8 km
Nis, Azija centar
arr. 23:36
dep. 23:36
2.3 km
Nis, Papir servis
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 23:39
dep. 23:39
3.6 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:41
dep. 23:41
4.4 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 23:44
dep. 23:44
6.1 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 23:45
dep. 23:45
6.5 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 23:46
dep. 23:46
7 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 23:47
dep. 23:47
7.5 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 23:48
7.9 km

Naselja Nis i Popovac kod Nisa su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 18min., a najduže 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.