Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Podina timetable

sunday, 21.07.2019.
03:18 04:33 (01:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:18
Donje Medurovo, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:31
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
23 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 04:07
dep. 04:08
27 km
arr. 04:17
dep. 04:18
32 km
Lukomir, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
37 km
Podina, Railway station
arr. 04:33
38 km
07:14 08:35 (01:21)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
38 km
08:10 09:07 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:17
dep. 08:17
2.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:27
dep. 08:27
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 08:31
dep. 08:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:33
dep. 08:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:41
dep. 08:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:43
dep. 08:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 08:49
dep. 08:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 08:53
dep. 08:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 08:55
dep. 08:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 09:03
dep. 09:03
35.4 km
Lukomir
arr. 09:05
dep. 09:05
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 09:07
38 km
11:40 12:37 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 12:01
dep. 12:01
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:03
dep. 12:03
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:11
dep. 12:11
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:13
dep. 12:13
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:19
dep. 12:19
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:23
dep. 12:23
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:25
dep. 12:25
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 12:28
dep. 12:28
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:29
dep. 12:29
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:33
dep. 12:33
35.4 km
Lukomir
arr. 12:35
dep. 12:35
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
38 km
12:20 13:36 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
38 km
15:30 16:27 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:30
arr. 15:37
dep. 15:37
2.2 km
arr. 15:42
dep. 15:42
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 15:47
dep. 15:47
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 15:51
dep. 15:51
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 15:53
dep. 15:53
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:57
dep. 15:57
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:03
dep. 16:03
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 16:09
dep. 16:09
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 16:13
dep. 16:13
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 16:15
dep. 16:15
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 16:18
dep. 16:18
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:19
dep. 16:19
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:23
dep. 16:23
35.4 km
Lukomir
arr. 16:25
dep. 16:25
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 16:27
38 km
15:45 17:01 (01:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
27 km
arr. 16:43
dep. 16:44
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
37 km
Podina, Railway station
arr. 17:01
38 km
19:35 20:29 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Belotinac, A.
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:00
dep. 20:00
21 km
Doljevac, P.
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Kocane, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 20:08
dep. 20:08
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Zitorada, EI
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Lukomir
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Podina, Intersection
arr. 20:29
39 km
23:35 00:32 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
arr. 23:42
dep. 23:42
2.2 km
arr. 23:47
dep. 23:47
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 23:52
dep. 23:52
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 23:56
dep. 23:56
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 23:58
dep. 23:58
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 00:06
dep. 00:06
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 00:08
dep. 00:08
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:11
dep. 00:11
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 00:14
dep. 00:14
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 00:18
dep. 00:18
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 00:20
dep. 00:20
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 00:23
dep. 00:23
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 00:24
dep. 00:24
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 00:28
dep. 00:28
35.4 km
Lukomir
arr. 00:30
dep. 00:30
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 00:32
38 km

Naselja Nis i Podina su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:18 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.