Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Podina timetable

friday, 22.11.2019.
03:18 04:33 (01:15)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 03:18
Donje Medurovo, Railway station
arr. 03:27
dep. 03:31
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 03:36
dep. 03:37
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 03:40
dep. 03:41
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 03:44
dep. 03:45
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 03:49
dep. 03:50
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 03:57
dep. 03:58
23 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 04:07
dep. 04:08
27 km
arr. 04:17
dep. 04:18
32 km
Lukomir, Railway station
arr. 04:28
dep. 04:29
37 km
Podina, Railway station
arr. 04:33
38 km
06:00 06:56 (00:56)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:00
arr. 06:03
dep. 06:03
2 km
arr. 06:06
dep. 06:06
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:13
dep. 06:13
11 km
Belotinac, A.
arr. 06:15
dep. 06:15
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:18
dep. 06:18
15 km
Malosiste, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
17 km
Orljane, Majdan
arr. 06:26
dep. 06:26
20 km
Doljevac
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Kocane, Intersection
arr. 06:32
dep. 06:32
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 06:35
dep. 06:35
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 06:41
dep. 06:41
30 km
Zitorada, Bus station
arr. 06:49
dep. 06:49
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 06:51
dep. 06:51
36 km
Lukomir
arr. 06:54
dep. 06:54
38 km
Podina, Intersection
arr. 06:56
39 km
06:30 07:24 (00:54)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:37
dep. 06:37
2.2 km
arr. 06:42
dep. 06:42
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 06:47
dep. 06:47
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 06:51
dep. 06:51
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 06:52
dep. 06:52
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 06:58
dep. 06:58
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 07:00
dep. 07:00
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 07:06
dep. 07:06
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 07:08
dep. 07:08
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 07:10
dep. 07:10
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 07:12
dep. 07:12
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 07:16
dep. 07:16
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 07:17
dep. 07:17
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 07:20
dep. 07:20
35.4 km
Lukomir
arr. 07:22
dep. 07:22
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 07:24
38 km
07:14 08:35 (01:21)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:14
Donje Medurovo, Railway station
arr. 07:23
dep. 07:29
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 07:34
dep. 07:35
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:43
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:00
dep. 08:01
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
27 km
arr. 08:17
dep. 08:18
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 08:24
dep. 08:25
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 08:30
dep. 08:31
37 km
Podina, Railway station
arr. 08:35
38 km
08:10 09:07 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:10
arr. 08:17
dep. 08:17
2.2 km
arr. 08:22
dep. 08:22
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 08:27
dep. 08:27
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 08:31
dep. 08:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 08:33
dep. 08:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 08:41
dep. 08:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 08:43
dep. 08:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 08:49
dep. 08:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 08:51
dep. 08:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 08:53
dep. 08:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 08:55
dep. 08:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 08:58
dep. 08:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 08:59
dep. 08:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 09:00
dep. 09:00
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 09:03
dep. 09:03
35.4 km
Lukomir
arr. 09:05
dep. 09:05
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 09:07
38 km
10:10 11:07 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:10
arr. 10:17
dep. 10:17
2.2 km
arr. 10:22
dep. 10:22
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 10:27
dep. 10:27
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 10:31
dep. 10:31
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 10:33
dep. 10:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 10:37
dep. 10:37
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 10:41
dep. 10:41
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 10:43
dep. 10:43
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 10:46
dep. 10:46
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 10:49
dep. 10:49
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 10:53
dep. 10:53
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 10:55
dep. 10:55
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 10:58
dep. 10:58
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 10:59
dep. 10:59
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 11:03
dep. 11:03
35.4 km
Lukomir
arr. 11:05
dep. 11:05
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 11:07
38 km
11:40 12:37 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
arr. 11:47
dep. 11:47
2.2 km
arr. 11:52
dep. 11:52
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 11:57
dep. 11:57
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 12:01
dep. 12:01
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:03
dep. 12:03
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 12:07
dep. 12:07
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:11
dep. 12:11
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:13
dep. 12:13
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 12:19
dep. 12:19
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 12:21
dep. 12:21
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 12:23
dep. 12:23
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 12:25
dep. 12:25
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 12:28
dep. 12:28
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 12:29
dep. 12:29
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 12:33
dep. 12:33
35.4 km
Lukomir
arr. 12:35
dep. 12:35
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 12:37
38 km
12:20 13:36 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:20
Donje Medurovo, Railway station
arr. 12:29
dep. 12:30
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 12:39
dep. 12:40
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 12:43
dep. 12:44
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
27 km
arr. 13:18
dep. 13:19
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 13:31
dep. 13:32
37 km
Podina, Railway station
arr. 13:36
38 km
12:25 13:17 (00:52)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:25
arr. 12:32
dep. 12:32
2.2 km
arr. 12:37
dep. 12:37
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 12:41
dep. 12:41
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 12:45
dep. 12:45
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 12:49
dep. 12:49
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 12:52
dep. 12:52
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 12:55
dep. 12:55
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 12:57
dep. 12:57
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 13:02
dep. 13:02
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 13:04
dep. 13:04
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 13:06
dep. 13:06
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 13:07
dep. 13:07
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:10
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 13:13
dep. 13:13
35.4 km
Lukomir
arr. 13:15
dep. 13:15
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 13:17
38 km
13:30 14:24 (00:54)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:36
dep. 13:36
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 13:38
dep. 13:38
11 km
Belotinac, A.
arr. 13:41
dep. 13:41
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 13:44
dep. 13:44
15 km
Malosiste, Center
arr. 13:48
dep. 13:48
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 13:54
dep. 13:54
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 13:55
dep. 13:55
21 km
Doljevac, P.
arr. 13:57
dep. 13:57
23 km
Kocane, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 14:03
dep. 14:03
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 14:06
dep. 14:06
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 14:10
dep. 14:10
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 14:11
dep. 14:11
31 km
Zitorada, EI
arr. 14:13
dep. 14:13
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 14:16
dep. 14:16
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 14:19
dep. 14:19
36 km
Lukomir
arr. 14:21
dep. 14:21
38 km
Podina, Intersection
arr. 14:24
40 km
15:45 16:42 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:02
dep. 16:02
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 16:06
dep. 16:06
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 16:08
dep. 16:08
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 16:12
dep. 16:12
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 16:16
dep. 16:16
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 16:18
dep. 16:18
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 16:21
dep. 16:21
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 16:24
dep. 16:24
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 16:28
dep. 16:28
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 16:30
dep. 16:30
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 16:33
dep. 16:33
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:35
dep. 16:35
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:38
dep. 16:38
35.4 km
Lukomir
arr. 16:40
dep. 16:40
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 16:42
38 km
15:45 16:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
arr. 15:52
dep. 15:52
2.2 km
arr. 15:57
dep. 15:57
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 16:01
dep. 16:01
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 16:04
dep. 16:04
13.4 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
14.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:08
dep. 16:08
16.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
17.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:11
dep. 16:11
18.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:13
dep. 16:13
19.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:15
dep. 16:15
20.8 km
Orljane
arr. 16:17
dep. 16:17
21.8 km
Sarlinac
arr. 16:24
dep. 16:24
25.7 km
Voljcince
arr. 16:30
dep. 16:30
27.8 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 16:33
dep. 16:33
29.6 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 16:34
dep. 16:34
30.7 km
Zitorada, EI
arr. 16:36
dep. 16:36
32.7 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 16:37
dep. 16:37
33.3 km
Zitorada, Bus station
arr. 16:38
dep. 16:38
34 km
Zitorada
arr. 16:40
dep. 16:40
34.9 km
Recica kod Zitoradje
arr. 16:41
dep. 16:41
35.7 km
Lukomir
arr. 16:43
dep. 16:43
36.9 km
Lukomir, II
arr. 16:44
dep. 16:44
37.7 km
Podina, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
38.3 km
Podina
arr. 16:50
39.9 km
15:45 17:01 (01:16)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Donje Medurovo, Railway station
arr. 15:54
dep. 15:55
7 km
Belotinac, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
11 km
Capljinac, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
13 km
Malosiste, Railway station
arr. 16:08
dep. 16:09
14 km
Doljevac, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
20 km
Sainovac kod Doljevca, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
23 km
Badnjevac kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:26
dep. 16:27
26 km
Jasenica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:33
dep. 16:34
27 km
arr. 16:43
dep. 16:44
32 km
Recica kod Zitoradje, Railway station
arr. 16:50
dep. 16:51
34 km
Lukomir, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
37 km
Podina, Railway station
arr. 17:01
38 km
16:50 17:47 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:50
arr. 16:57
dep. 16:57
2.2 km
arr. 17:02
dep. 17:02
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:07
dep. 17:07
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 17:11
dep. 17:11
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:13
dep. 17:13
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 17:17
dep. 17:17
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 17:21
dep. 17:21
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 17:23
dep. 17:23
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 17:29
dep. 17:29
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 17:33
dep. 17:33
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 17:35
dep. 17:35
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 17:38
dep. 17:38
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 17:39
dep. 17:39
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 17:43
dep. 17:43
35.4 km
Lukomir
arr. 17:45
dep. 17:45
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 17:47
38 km
17:40 18:32 (00:52)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:40
arr. 17:43
dep. 17:43
2 km
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 17:48
dep. 17:48
11 km
Belotinac, A.
arr. 17:51
dep. 17:51
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 17:54
dep. 17:54
15 km
Malosiste, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 18:04
dep. 18:04
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 18:05
dep. 18:05
21 km
Doljevac, P.
arr. 18:07
dep. 18:07
23 km
Kocane, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 18:13
dep. 18:13
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 18:16
dep. 18:16
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 18:20
dep. 18:20
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 18:21
dep. 18:21
31 km
Zitorada, EI
arr. 18:23
dep. 18:23
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 18:26
dep. 18:26
36 km
Lukomir
arr. 18:29
dep. 18:29
38 km
Podina, Intersection
arr. 18:32
40 km
19:35 20:29 (00:54)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:35
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
arr. 19:41
dep. 19:41
4 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 19:43
dep. 19:43
11 km
Belotinac, A.
arr. 19:46
dep. 19:46
13 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 19:49
dep. 19:49
15 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
17 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 19:59
dep. 19:59
20 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 20:00
dep. 20:00
21 km
Doljevac, P.
arr. 20:02
dep. 20:02
23 km
Kocane, Intersection
arr. 20:05
dep. 20:05
24 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 20:08
dep. 20:08
26 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 20:11
dep. 20:11
28 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 20:15
dep. 20:15
30 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 20:16
dep. 20:16
31 km
Zitorada, EI
arr. 20:18
dep. 20:18
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 20:21
dep. 20:21
35 km
Recica kod Zitoradje
arr. 20:24
dep. 20:24
36 km
Lukomir
arr. 20:26
dep. 20:26
38 km
Podina, Intersection
arr. 20:29
39 km
20:45 21:42 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:45
arr. 20:52
dep. 20:52
2.2 km
arr. 20:57
dep. 20:57
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 21:02
dep. 21:02
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 21:06
dep. 21:06
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 21:08
dep. 21:08
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 21:16
dep. 21:16
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 21:18
dep. 21:18
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 21:21
dep. 21:21
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 21:24
dep. 21:24
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 21:28
dep. 21:28
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 21:30
dep. 21:30
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 21:33
dep. 21:33
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 21:34
dep. 21:34
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 21:35
dep. 21:35
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 21:38
dep. 21:38
35.4 km
Lukomir
arr. 21:40
dep. 21:40
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 21:42
38 km
23:35 00:32 (00:57)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
arr. 23:42
dep. 23:42
2.2 km
arr. 23:47
dep. 23:47
5.7 km
Gornje Medjurovo, A.
arr. 23:52
dep. 23:52
10.3 km
Belotinac, A.
arr. 23:56
dep. 23:56
13.4 km
Knežica kod Doljevca, A.
arr. 23:58
dep. 23:58
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 00:02
dep. 00:02
16.4 km
Klisura kod Doljevca, A.
arr. 00:06
dep. 00:06
19.4 km
Cecina kod Doljevca, A.
arr. 00:08
dep. 00:08
21.3 km
Kocane, Intersection
arr. 00:11
dep. 00:11
23.5 km
Sajinovac kod Doljevca
arr. 00:14
dep. 00:14
25.7 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 00:16
dep. 00:16
27.5 km
Jasenica kod Zitoradje
arr. 00:18
dep. 00:18
29.3 km
Jasenica kod Zitoradje, II
arr. 00:20
dep. 00:20
30.4 km
Zitorada, EI
arr. 00:23
dep. 00:23
32.4 km
Zitorada, Zel. stanica
arr. 00:24
dep. 00:24
33 km
Zitorada, Bus station
arr. 00:25
dep. 00:25
33.7 km
Recica kod Zitoradje
arr. 00:28
dep. 00:28
35.4 km
Lukomir
arr. 00:30
dep. 00:30
36.6 km
Podina, Intersection
arr. 00:32
38 km

Naselja Nis i Podina su međusobno udaljena ~39 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 52min., a najduže 01h i 21min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 03:18 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.