Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Nis - Pirot timetable

thursday, 16.08.2018.
04:30 06:01 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 04:30
Bela Palanka, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
45.5 km
Pirot, Bus station
arr. 06:01
75.4 km
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:45
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Nis, Cele kula
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nis, EI
arr. 05:54
dep. 05:54
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:06
dep. 06:06
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 06:19
dep. 06:19
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 06:22
dep. 06:22
30 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 06:24
dep. 06:24
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 06:27
dep. 06:27
35 km
Crvena Reka
arr. 06:30
dep. 06:30
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 06:31
dep. 06:31
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 06:35
dep. 06:35
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 06:39
dep. 06:39
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:45
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 06:49
dep. 06:49
50 km
Ciflik
arr. 06:53
dep. 06:53
54 km
Sinjac
arr. 06:56
dep. 06:56
57 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 06:58
dep. 06:58
59 km
Crnokliste
arr. 06:59
dep. 06:59
60 km
Crvencevo
arr. 07:01
dep. 07:01
62 km
Stanicenje
arr. 07:03
dep. 07:03
64 km
Pirot, Kale
arr. 07:14
dep. 07:14
76 km
Pirot, Bus station
arr. 07:15
77 km
06:30 07:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:30
arr. 06:35
dep. 06:35
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 06:40
dep. 06:40
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 06:43
dep. 06:43
13 km
Sicevo kod Nisa
arr. 06:45
dep. 06:45
17 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 06:55
dep. 06:55
21 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 07:05
dep. 07:05
29 km
Crvena Reka
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 07:15
dep. 07:15
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 07:20
dep. 07:20
42 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 07:25
dep. 07:25
46 km
Ciflik
arr. 07:30
dep. 07:30
50 km
Sinjac
arr. 07:35
dep. 07:35
53 km
Crnokliste
arr. 07:40
dep. 07:40
56 km
Crvencevo
arr. 07:42
dep. 07:42
58 km
Stanicenje
arr. 07:47
dep. 07:47
60 km
Pirot, Bus station
arr. 07:55
73 km
07:05 09:48 (02:43)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:05
arr. 07:10
dep. 07:11
2 km
arr. 07:16
dep. 07:17
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:24
dep. 07:25
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:29
dep. 08:30
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 08:37
dep. 08:38
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 08:46
dep. 08:47
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 08:57
dep. 08:58
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
64 km
arr. 09:09
dep. 09:10
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 09:22
dep. 09:23
72 km
Pirot, Railway station
arr. 09:43
dep. 09:44
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 09:48
86 km
07:30 08:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 07:36
dep. 07:36
4 km
Nis, EI
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:42
dep. 07:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:52
dep. 07:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 08:00
dep. 08:00
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 08:04
dep. 08:04
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 08:07
dep. 08:07
30 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 08:09
dep. 08:09
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 08:12
dep. 08:12
35 km
Crvena Reka
arr. 08:15
dep. 08:15
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 08:16
dep. 08:16
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 08:18
dep. 08:18
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 08:24
dep. 08:24
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 08:25
dep. 08:25
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 08:27
dep. 08:27
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 08:30
dep. 08:30
50 km
Ciflik
arr. 08:33
dep. 08:33
54 km
Sinjac
arr. 08:36
dep. 08:36
57 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 08:38
dep. 08:38
59 km
Crnokliste
arr. 08:39
dep. 08:39
60 km
Crvencevo
arr. 08:41
dep. 08:41
62 km
Stanicenje
arr. 08:43
dep. 08:43
64 km
Pirot, Kale
arr. 08:54
dep. 08:54
76 km
Pirot, Bus station
arr. 08:55
77 km
09:15 11:10 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 09:48
dep. 09:48
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 09:49
dep. 09:49
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 09:52
dep. 09:52
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 09:55
dep. 09:55
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 09:56
dep. 09:56
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 09:57
dep. 09:57
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 09:58
dep. 09:58
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 09:59
dep. 09:59
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 10:01
dep. 10:01
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 10:03
dep. 10:03
35.8 km
Crvena Reka
arr. 10:04
dep. 10:04
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 10:05
dep. 10:05
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 10:09
dep. 10:09
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 10:10
dep. 10:10
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 10:13
dep. 10:13
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 10:17
dep. 10:17
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 10:19
dep. 10:19
49.5 km
Ciflik
arr. 10:22
dep. 10:22
53.5 km
Sinjac
arr. 10:25
dep. 10:25
56.2 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 10:27
dep. 10:27
57.9 km
Crnokliste
arr. 10:28
dep. 10:28
58.9 km
Crvencevo
arr. 10:31
dep. 10:31
61.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 10:33
dep. 10:33
63.6 km
Pirot, Kale
arr. 10:42
dep. 10:42
74 km
Pirot, Bus station
arr. 10:46
75.4 km
10:45 12:05 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:25
dep. 11:25
29 km
Crvena Reka
arr. 11:29
dep. 11:29
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:32
dep. 11:32
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:35
dep. 11:35
42 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 11:40
dep. 11:40
46 km
Ciflik
arr. 11:45
dep. 11:45
50 km
Sinjac
arr. 11:47
dep. 11:47
53 km
Crnokliste
arr. 11:50
dep. 11:50
56 km
Crvencevo
arr. 11:52
dep. 11:52
58 km
Stanicenje
arr. 11:54
dep. 11:54
60 km
Pirot, Bus station
arr. 12:05
73 km
11:00 12:36 (01:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
arr. 11:05
dep. 11:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Nis, EI
arr. 11:12
dep. 11:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:15
dep. 11:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:18
dep. 11:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 11:23
dep. 11:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 11:27
dep. 11:27
20 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 11:30
dep. 11:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 11:31
dep. 11:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 11:34
dep. 11:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 11:37
dep. 11:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 11:38
dep. 11:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 11:39
dep. 11:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 11:40
dep. 11:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 11:43
dep. 11:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Crvena Reka
arr. 11:46
dep. 11:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 11:47
dep. 11:47
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 11:49
dep. 11:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 11:51
dep. 11:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 11:54
dep. 11:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 11:55
dep. 12:05
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:09
dep. 12:09
50 km
Ciflik
arr. 12:12
dep. 12:12
53.8 km
Sinjac
arr. 12:15
dep. 12:15
56.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 12:17
dep. 12:17
58.4 km
Crnokliste
arr. 12:18
dep. 12:18
59.4 km
Crvencevo
arr. 12:21
dep. 12:21
61.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
64.1 km
Pirot, Kale
arr. 12:32
dep. 12:32
74.5 km
Pirot, Bus station
arr. 12:36
75.9 km
11:30 14:21 (02:51)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:30
arr. 11:35
dep. 11:36
2 km
arr. 11:41
dep. 11:42
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:49
dep. 11:50
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:56
dep. 11:57
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 12:14
dep. 12:15
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 12:32
dep. 12:33
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:47
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 12:51
dep. 12:52
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 12:56
dep. 12:57
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:02
dep. 13:03
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 13:10
dep. 13:11
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 13:19
dep. 13:20
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 13:30
dep. 13:31
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 13:36
dep. 13:37
64 km
arr. 13:42
dep. 13:43
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:51
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 13:55
dep. 13:56
72 km
Pirot, Railway station
arr. 14:16
dep. 14:17
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 14:21
86 km
11:45 13:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 11:55
dep. 11:55
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:58
dep. 11:58
13 km
Sicevo kod Nisa
arr. 12:00
dep. 12:00
17 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 12:10
dep. 12:10
21 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 12:20
dep. 12:20
29 km
Crvena Reka
arr. 12:25
dep. 12:25
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 12:30
dep. 12:30
36 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
42 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 12:40
dep. 12:40
46 km
Ciflik
arr. 12:45
dep. 12:45
50 km
Sinjac
arr. 12:50
dep. 12:50
53 km
Crnokliste
arr. 12:55
dep. 12:55
56 km
Crvencevo
arr. 12:57
dep. 12:57
58 km
Stanicenje
arr. 13:02
dep. 13:02
60 km
Pirot, Bus station
arr. 13:10
73 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 13:03
dep. 13:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:04
dep. 13:04
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:07
dep. 13:07
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:10
dep. 13:10
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:11
dep. 13:11
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:12
dep. 13:12
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 13:13
dep. 13:13
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:16
dep. 13:16
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 13:18
dep. 13:18
35.8 km
Crvena Reka
arr. 13:19
dep. 13:19
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:20
dep. 13:20
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:24
dep. 13:24
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:25
dep. 13:25
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:28
dep. 13:28
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 13:29
dep. 13:29
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 13:32
dep. 13:32
49.5 km
Ciflik
arr. 13:35
dep. 13:35
53.5 km
Sinjac
arr. 13:38
dep. 13:38
56.2 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 13:40
dep. 13:40
57.9 km
Crnokliste
arr. 13:41
dep. 13:41
58.9 km
Crvencevo
arr. 13:43
dep. 13:43
61.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
63.6 km
Pirot, Kale
arr. 13:53
dep. 13:53
74 km
Pirot, Bus station
arr. 13:55
75.4 km
13:00 14:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:00
arr. 13:09
dep. 13:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 13:15
dep. 13:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:18
dep. 13:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 13:20
dep. 13:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 13:24
dep. 13:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 13:26
dep. 13:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 13:27
dep. 13:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 13:29
dep. 13:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:31
dep. 13:31
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 13:33
dep. 13:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:34
dep. 13:34
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 13:37
dep. 13:37
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 13:40
dep. 13:40
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 13:41
dep. 13:41
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 13:42
dep. 13:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 13:43
dep. 13:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 13:46
dep. 13:46
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
35.8 km
Crvena Reka
arr. 13:49
dep. 13:49
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 13:50
dep. 13:50
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 13:54
dep. 13:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 13:55
dep. 13:55
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 13:58
dep. 13:58
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:04
dep. 14:04
49.5 km
Ciflik
arr. 14:07
dep. 14:07
53.3 km
Sinjac
arr. 14:10
dep. 14:10
56.2 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 14:12
dep. 14:12
57.9 km
Crnokliste
arr. 14:13
dep. 14:13
58.9 km
Crvencevo
arr. 14:16
dep. 14:16
61.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
63.6 km
Pirot, Kale
arr. 14:27
dep. 14:27
74 km
Pirot, Bus station
arr. 14:31
75.4 km
13:45 15:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:20
dep. 14:20
29 km
Crvena Reka
arr. 14:25
dep. 14:25
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 14:30
dep. 14:30
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
41 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 14:40
dep. 14:40
46 km
Ciflik
arr. 14:45
dep. 14:45
49 km
Sinjac
arr. 14:50
dep. 14:50
52 km
Crnokliste
arr. 14:55
dep. 14:55
55 km
Crvencevo
arr. 14:58
dep. 14:58
57 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
59 km
Pirot, Kale
arr. 15:10
dep. 15:10
70 km
Pirot, Bus station
arr. 15:15
72 km
14:00 15:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:00
arr. 14:05
dep. 14:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Nis, EI
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:15
dep. 14:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:18
dep. 14:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:22
dep. 14:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:23
dep. 14:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:25
dep. 14:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:27
dep. 14:27
20 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 14:31
dep. 14:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 14:34
dep. 14:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 14:37
dep. 14:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 14:38
dep. 14:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 14:39
dep. 14:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 14:40
dep. 14:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 14:41
dep. 14:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 14:43
dep. 14:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 14:45
dep. 14:45
37 km
Crvena Reka
arr. 14:46
dep. 14:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 14:49
dep. 14:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 14:51
dep. 14:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 14:54
dep. 14:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:00
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 15:02
dep. 15:02
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 15:04
dep. 15:04
50 km
Ciflik
arr. 15:07
dep. 15:07
53.8 km
Sinjac
arr. 15:10
dep. 15:10
56.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 15:12
dep. 15:12
58.4 km
Crnokliste
arr. 15:13
dep. 15:13
59.4 km
Crvencevo
arr. 15:16
dep. 15:16
61.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
64.1 km
Pirot, Kale
arr. 15:27
dep. 15:27
74.5 km
Pirot, Bus station
arr. 15:31
75.9 km
14:16 16:26 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 17.09.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:16
Bela Palanka, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
51 km
Pirot, Railway station
arr. 16:26
82 km
15:00 16:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
dep. 15:31
21 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 15:33
dep. 15:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:34
dep. 15:34
23.4 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 15:37
dep. 15:37
26.7 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 15:40
dep. 15:40
29.5 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 15:41
dep. 15:41
30.1 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 15:42
dep. 15:42
30.8 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 15:43
dep. 15:43
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 15:46
dep. 15:46
34.5 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 15:48
dep. 15:48
35.8 km
Crvena Reka
arr. 15:49
dep. 15:49
36.2 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 15:50
dep. 15:50
37.1 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 15:54
dep. 15:54
40.3 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 15:55
dep. 15:55
41.4 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 15:58
dep. 15:58
44.5 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
45.5 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
47.5 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:04
dep. 16:04
49.5 km
Ciflik
arr. 16:07
dep. 16:07
53.5 km
Sinjac
arr. 16:10
dep. 16:10
56.2 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 16:12
dep. 16:12
57.9 km
Crnokliste
arr. 16:13
dep. 16:13
58.9 km
Crvencevo
arr. 16:16
dep. 16:16
61.1 km
Stanicenje, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
63.6 km
Pirot, Kale
arr. 16:27
dep. 16:27
74 km
Pirot, Bus station
arr. 16:31
75.4 km
15:50 18:43 (02:53)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:50
arr. 15:55
dep. 15:56
2 km
arr. 16:01
dep. 16:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
25 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:52
dep. 16:53
34 km
Dolac kod Bele Palanke, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
36 km
Crveni Breg kod Bele Palanke, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
40 km
Crvena Reka, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:19
42 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:24
dep. 17:25
45 km
Bela Palanka, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
51 km
Klisura kod Bele Palanke, Railway station - Crkvica
arr. 17:41
dep. 17:42
55 km
Ciflik, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
62 km
Sinjac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
64 km
arr. 18:04
dep. 18:05
66 km
Crvencevo, Railway station
arr. 18:12
dep. 18:13
70 km
Stanicenje, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
72 km
Pirot, Railway station
arr. 18:38
dep. 18:39
82 km
Pirot, Bozurat
arr. 18:43
86 km
16:00 17:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:05
dep. 16:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 16:07
dep. 16:07
4 km
Nis, EI
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 16:14
dep. 16:14
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 16:19
dep. 16:19
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 16:22
dep. 16:22
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 16:24
dep. 16:24
20 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 16:28
dep. 16:28
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 16:31
dep. 16:31
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 16:34
dep. 16:34
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 16:35
dep. 16:35
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 16:36
dep. 16:36
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 16:37
dep. 16:37
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 16:40
dep. 16:40
35 km
Crvena Reka
arr. 16:42
dep. 16:42
37 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 16:43
dep. 16:43
37.5 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 16:46
dep. 16:46
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 16:48
dep. 16:48
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 16:51
dep. 16:51
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 16:59
dep. 16:59
50 km
Ciflik
arr. 17:03
dep. 17:03
54 km
Sinjac
arr. 17:06
dep. 17:06
57 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 17:08
dep. 17:08
59 km
Crnokliste
arr. 17:09
dep. 17:09
60 km
Crvencevo
arr. 17:11
dep. 17:11
62 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
64 km
Pirot, Žukovo
arr. 17:20
dep. 17:20
71 km
Pirot, Kale
arr. 17:24
dep. 17:24
76 km
Pirot, Bus station
arr. 17:25
77 km
16:45 18:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:45
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 17:15
dep. 17:15
29 km
Crvena Reka
arr. 17:20
dep. 17:20
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:25
dep. 17:25
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
41 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 17:35
dep. 17:35
46 km
Ciflik
arr. 17:40
dep. 17:40
49 km
Sinjac
arr. 17:45
dep. 17:45
52 km
Crnokliste
arr. 17:50
dep. 17:50
55 km
Crvencevo
arr. 17:53
dep. 17:53
57 km
Stanicenje, Intersection
arr. 17:55
dep. 17:55
59 km
Pirot, Kale
arr. 18:05
dep. 18:05
70 km
Pirot, Bus station
arr. 18:10
72 km
17:00 18:31 (01:31)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:31
dep. 17:31
24 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 17:34
dep. 17:34
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 17:37
dep. 17:37
30 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 1
arr. 17:38
dep. 17:38
31 km
Dolac kod Bele Palanke, Baza 2
arr. 17:39
dep. 17:39
31.5 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 17:40
dep. 17:40
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 17:43
dep. 17:43
35 km
Crvena Reka, Ulaz
arr. 17:45
dep. 17:45
37 km
Crvena Reka
arr. 17:46
dep. 17:46
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 17:47
dep. 17:47
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:49
dep. 17:49
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 17:51
dep. 17:51
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 17:54
dep. 17:54
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 17:55
dep. 18:00
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:04
dep. 18:04
50 km
Ciflik
arr. 18:07
dep. 18:07
53.8 km
Sinjac
arr. 18:10
dep. 18:10
56.7 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:12
dep. 18:12
58.4 km
Crnokliste
arr. 18:13
dep. 18:13
59.4 km
Crvencevo
arr. 18:16
dep. 18:16
61.6 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:18
dep. 18:18
64.1 km
Pirot, Kale
arr. 18:27
dep. 18:27
74.5 km
Pirot, Bus station
arr. 18:31
75.9 km
17:20 18:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 17:40
dep. 17:40
21 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 17:45
dep. 17:45
29 km
Crvena Reka
arr. 17:50
dep. 17:50
33 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 17:55
dep. 17:55
37 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
42 km
Kremenica
arr. 18:05
dep. 18:05
44 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:08
dep. 18:08
46 km
Ciflik
arr. 18:10
dep. 18:10
50 km
Sinjac
arr. 18:15
dep. 18:15
53 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 18:17
dep. 18:17
54 km
Crnokliste
arr. 18:20
dep. 18:20
56 km
Crvencevo
arr. 18:22
dep. 18:22
58 km
Stanicenje, Intersection
arr. 18:24
dep. 18:24
60 km
Pirot, Bus station
arr. 18:40
73 km
17:50 19:27 (01:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 18:03
dep. 18:03
2.6 km
Nis, Cele kula
arr. 18:07
dep. 18:07
3.9 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
45.6 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 18:55
dep. 18:55
49.5 km
Ciflik
arr. 18:59
dep. 18:59
53.3 km
Sinjac
arr. 19:02
dep. 19:02
56.2 km
Crnokliste
arr. 19:06
dep. 19:06
59 km
Crvencevo
arr. 19:09
dep. 19:09
61.4 km
Stanicenje
arr. 19:12
dep. 19:12
63.9 km
Pirot, Kale
arr. 19:22
dep. 19:22
74.4 km
Pirot, Bus station
arr. 19:27
75.8 km
18:10 19:25 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:10
Bela Palanka, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Pirot, Bus station
arr. 19:25
73 km
19:30 21:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
dep. 19:55
18 km
Ostrovica kod Nisa
arr. 20:00
dep. 20:00
23 km
Gradiste kod Bele Palanke
arr. 20:04
dep. 20:04
27 km
Gradiste kod Bele Palanke, Radov Dol
arr. 20:07
dep. 20:07
30 km
Dolac kod Bele Palanke
arr. 20:09
dep. 20:09
32 km
Krupac kod Bele Palanke, Intersection
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Crveni Breg kod Bele Palanke
arr. 20:12
dep. 20:12
35 km
Crvena Reka
arr. 20:15
dep. 20:15
37.5 km
Crvena Reka, Zel. st.
arr. 20:16
dep. 20:16
38 km
Crvena Reka, Belanovac
arr. 20:18
dep. 20:18
40 km
Novo Selo kod Bele Palanke
arr. 20:20
dep. 20:20
42 km
Bela Palanka, Budućnost
arr. 20:24
dep. 20:24
45 km
Bela Palanka, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:30
46 km
Kremenica, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
48 km
Klisura kod Bele Palanke
arr. 20:35
dep. 20:35
50 km
Ciflik
arr. 20:38
dep. 20:38
54 km
Sinjac
arr. 20:41
dep. 20:41
57 km
Vraniste kod Pirota, Vranjesnica
arr. 20:43
dep. 20:43
59 km
Crnokliste
arr. 20:44
dep. 20:44
60 km
Crvencevo
arr. 20:46
dep. 20:46
62 km
Stanicenje
arr. 20:48
dep. 20:48
64 km
Pirot, Kale
arr. 20:59
dep. 20:59
76 km
Pirot, Bus station
arr. 21:00
77 km
20:00 21:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:00
Pirot, Bus station
arr. 21:30
73 km
21:00 22:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Bela Palanka, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
42 km
Pirot, Bus station
arr. 22:15
73 km

Naselja Nis i Pirot su međusobno udaljena ~77 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 02h i 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Pirot iznosi od 500,00 RSD do 500,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.