Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Pejkovac timetable

saturday, 16.02.2019.
07:30 08:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Biljur
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac
arr. 08:18
25.4 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
25 km
13:30 14:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
Nis, Biljur
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Malosiste, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Orljane, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Orljane, Majdan
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Mekis
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Drzanovac
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:10
dep. 14:10
22 km
Pejkovac
arr. 14:16
25 km
15:40 16:28 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Biljur
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:54
dep. 15:54
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:06
dep. 16:06
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:08
dep. 16:08
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:10
dep. 16:10
15.8 km
Orljane
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Mekis
arr. 16:16
dep. 16:16
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:20
dep. 16:20
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:22
dep. 16:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:28
25.4 km
21:00 21:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Biljur
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
arr. 21:09
dep. 21:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 21:18
dep. 21:18
7.7 km
Belotinac
arr. 21:21
dep. 21:21
9.1 km
Capljinac
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 21:28
dep. 21:28
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 21:30
dep. 21:30
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 21:32
dep. 21:32
15.7 km
Orljane
arr. 21:34
dep. 21:34
16.7 km
Mekis
arr. 21:38
dep. 21:38
19 km
Drzanovac
arr. 21:42
dep. 21:42
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 21:44
dep. 21:44
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 21:47
dep. 21:47
23.8 km
Pejkovac
arr. 21:50
25.3 km
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
07:30 08:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Biljur
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac
arr. 08:18
25.4 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
25 km
13:30 14:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:30
Nis, Biljur
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:35
dep. 13:35
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:40
dep. 13:40
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:42
dep. 13:42
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:48
dep. 13:48
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Malosiste, Center
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:56
dep. 13:56
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:58
dep. 13:58
15 km
Orljane, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
16 km
Orljane, Majdan
arr. 14:02
dep. 14:02
17 km
Mekis
arr. 14:05
dep. 14:05
19 km
Drzanovac
arr. 14:08
dep. 14:08
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:10
dep. 14:10
22 km
Pejkovac
arr. 14:16
25 km
15:40 16:28 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Biljur
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:54
dep. 15:54
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:06
dep. 16:06
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:08
dep. 16:08
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:10
dep. 16:10
15.8 km
Orljane
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Mekis
arr. 16:16
dep. 16:16
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:20
dep. 16:20
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:22
dep. 16:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:28
25.4 km
21:00 21:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Biljur
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
arr. 21:09
dep. 21:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 21:18
dep. 21:18
7.7 km
Belotinac
arr. 21:21
dep. 21:21
9.1 km
Capljinac
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 21:28
dep. 21:28
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 21:30
dep. 21:30
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 21:32
dep. 21:32
15.7 km
Orljane
arr. 21:34
dep. 21:34
16.7 km
Mekis
arr. 21:38
dep. 21:38
19 km
Drzanovac
arr. 21:42
dep. 21:42
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 21:44
dep. 21:44
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 21:47
dep. 21:47
23.8 km
Pejkovac
arr. 21:50
25.3 km
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km

Naselja Nis i Pejkovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.