Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Nis - Pejkovac timetable

thursday, 02.07.2020.
05:55 06:41 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Nis, Biljur
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Malosiste, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Orljane
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mekis
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Drzanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Pejkovac
arr. 06:41
25 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
25 km
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km
Nis - Pejkovac timetable
Departures on: friday, 03.07.2020.
05:55 06:41 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Nis, Biljur
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Malosiste, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Orljane
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mekis
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Drzanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Pejkovac
arr. 06:41
25 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
25 km
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km
Nis - Pejkovac timetable
Departures on: saturday, 04.07.2020.
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km

Naselja Nis i Pejkovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 53min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.