Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Pejkovac timetable

thursday, 23.05.2019.
05:55 06:41 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:55
Nis, Biljur
arr. 05:58
dep. 05:58
2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:07
dep. 06:07
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:17
dep. 06:17
11 km
Malosiste, Center
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 06:21
dep. 06:21
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:23
dep. 06:23
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:25
dep. 06:25
16 km
Orljane
arr. 06:27
dep. 06:27
17 km
Mekis
arr. 06:30
dep. 06:30
19 km
Drzanovac
arr. 06:33
dep. 06:33
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:35
dep. 06:35
22 km
Pejkovac
arr. 06:41
25 km
06:05 06:56 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:05
Nis, Biljur
arr. 06:08
dep. 06:08
1 km
arr. 06:10
dep. 06:10
2 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:15
dep. 06:15
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:17
dep. 06:17
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Malosiste, Anče
arr. 06:27
dep. 06:27
12 km
Malosiste, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 06:33
dep. 06:33
15 km
Orljane, Majdan
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Orljane
arr. 06:37
dep. 06:37
17 km
Mekis
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Drzanovac
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Pejkovac
arr. 06:56
25 km
07:30 08:18 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Biljur
arr. 07:36
dep. 07:36
1.5 km
arr. 07:39
dep. 07:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 07:44
dep. 07:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 07:56
dep. 07:56
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 07:58
dep. 07:58
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 08:00
dep. 08:00
15.8 km
Orljane
arr. 08:02
dep. 08:02
16.8 km
Mekis
arr. 08:06
dep. 08:06
19.1 km
Drzanovac
arr. 08:10
dep. 08:10
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 08:12
dep. 08:12
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 08:15
dep. 08:15
23.9 km
Pejkovac
arr. 08:18
25.4 km
09:20 10:08 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:20
Nis, Biljur
arr. 09:26
dep. 09:26
1.5 km
arr. 09:29
dep. 09:29
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 09:34
dep. 09:34
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 09:43
dep. 09:43
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 09:44
dep. 09:44
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 09:46
dep. 09:46
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 09:48
dep. 09:48
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 09:50
dep. 09:50
15.8 km
Orljane
arr. 09:52
dep. 09:52
16.8 km
Mekis
arr. 09:56
dep. 09:56
19.1 km
Drzanovac
arr. 10:00
dep. 10:00
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 10:02
dep. 10:02
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 10:05
dep. 10:05
23.9 km
Pejkovac
arr. 10:08
25.4 km
11:15 12:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:15
Nis, Biljur
arr. 11:18
dep. 11:18
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 11:33
dep. 11:33
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:35
dep. 11:35
10 km
Malosiste, Anče
arr. 11:37
dep. 11:37
11 km
Malosiste, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 11:41
dep. 11:41
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 11:43
dep. 11:43
15 km
Orljane, Intersection
arr. 11:45
dep. 11:45
16 km
Orljane, Majdan
arr. 11:47
dep. 11:47
17 km
Mekis
arr. 11:50
dep. 11:50
19 km
Drzanovac
arr. 11:53
dep. 11:53
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 11:55
dep. 11:55
22 km
Pejkovac
arr. 12:01
25 km
11:40 12:28 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:40
Nis, Biljur
arr. 11:46
dep. 11:46
1.5 km
arr. 11:49
dep. 11:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 11:51
dep. 11:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 11:54
dep. 11:54
5.2 km
Belotinac
arr. 11:58
dep. 11:58
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 12:02
dep. 12:02
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 12:03
dep. 12:03
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 12:07
dep. 12:07
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 12:09
dep. 12:09
15.8 km
Orljane
arr. 12:11
dep. 12:11
16.8 km
Mekis
arr. 12:15
dep. 12:15
19.1 km
Drzanovac
arr. 12:19
dep. 12:19
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 12:22
dep. 12:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 12:28
25.4 km
12:40 13:29 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:40
Nis, Biljur
arr. 12:43
dep. 12:43
2 km
arr. 12:45
dep. 12:45
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
10 km
Malosiste, Anče
arr. 13:02
dep. 13:02
11 km
Malosiste, Center
arr. 13:04
dep. 13:04
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 13:06
dep. 13:06
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 13:08
dep. 13:08
15 km
Orljane, Majdan
arr. 13:10
dep. 13:10
16 km
Orljane
arr. 13:12
dep. 13:12
17 km
Mekis
arr. 13:16
dep. 13:16
19 km
Drzanovac
arr. 13:20
dep. 13:20
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 13:22
dep. 13:22
22 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 13:27
dep. 13:27
25 km
Pejkovac
arr. 13:29
26 km
13:40 14:26 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, Biljur
arr. 13:43
dep. 13:43
2 km
arr. 13:45
dep. 13:45
3 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 13:52
dep. 13:52
5 km
Belotinac, Intersection
arr. 13:58
dep. 13:58
9 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
10 km
Malosiste, Anče
arr. 14:02
dep. 14:02
11 km
Malosiste, Center
arr. 14:04
dep. 14:04
12 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 14:06
dep. 14:06
13 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 14:08
dep. 14:08
15 km
Orljane, Intersection
arr. 14:10
dep. 14:10
16 km
Orljane, Majdan
arr. 14:12
dep. 14:12
17 km
Mekis
arr. 14:15
dep. 14:15
19 km
Drzanovac
arr. 14:18
dep. 14:18
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 14:20
dep. 14:20
22 km
Pejkovac
arr. 14:26
25 km
15:40 16:28 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Biljur
arr. 15:46
dep. 15:46
1.5 km
arr. 15:49
dep. 15:49
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:54
dep. 15:54
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:00
dep. 16:00
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:03
dep. 16:03
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:04
dep. 16:04
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:06
dep. 16:06
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:08
dep. 16:08
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:10
dep. 16:10
15.8 km
Orljane
arr. 16:12
dep. 16:12
16.8 km
Mekis
arr. 16:16
dep. 16:16
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:20
dep. 16:20
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:22
dep. 16:22
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:25
dep. 16:25
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:28
25.4 km
15:45 16:33 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:45
Nis, Biljur
arr. 15:51
dep. 15:51
1.5 km
arr. 15:54
dep. 15:54
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:56
dep. 15:56
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 15:59
dep. 15:59
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 16:03
dep. 16:03
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 16:08
dep. 16:08
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 16:09
dep. 16:09
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 16:11
dep. 16:11
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 16:13
dep. 16:13
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 16:15
dep. 16:15
15.8 km
Orljane
arr. 16:17
dep. 16:17
16.8 km
Mekis
arr. 16:21
dep. 16:21
19.1 km
Drzanovac
arr. 16:25
dep. 16:25
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 16:27
dep. 16:27
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 16:30
dep. 16:30
23.9 km
Pejkovac
arr. 16:33
25.4 km
18:30 19:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:30
Nis, Biljur
arr. 18:36
dep. 18:36
1.5 km
arr. 18:39
dep. 18:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 18:48
dep. 18:48
7.7 km
Belotinac
arr. 18:57
dep. 18:57
13.1 km
Batusinac
arr. 18:54
dep. 18:54
11.1 km
Capljinac
arr. 19:01
dep. 19:01
14.8 km
Malosiste, Center
arr. 19:04
dep. 19:04
16.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:06
dep. 19:06
17.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:09
dep. 19:09
18.6 km
Orljane, Majdan
arr. 19:11
dep. 19:11
19.7 km
Orljane
arr. 19:13
dep. 19:13
20.7 km
Mekis
arr. 19:17
dep. 19:17
23 km
Drzanovac
arr. 19:21
dep. 19:21
25 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 19:24
dep. 19:24
26.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
27.8 km
Pejkovac
arr. 19:30
29.3 km
19:30 20:17 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
Nis, Biljur
arr. 19:36
dep. 19:36
1.5 km
arr. 19:39
dep. 19:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
3.5 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 19:44
dep. 19:44
5.2 km
Belotinac, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
9.1 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
9.9 km
Malosiste, Anče
arr. 19:52
dep. 19:52
11.7 km
Malosiste, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
12.4 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 19:55
dep. 19:55
13.3 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 19:57
dep. 19:57
14.7 km
Orljane, Majdan
arr. 19:59
dep. 19:59
15.8 km
Orljane
arr. 20:01
dep. 20:01
16.8 km
Mekis
arr. 20:05
dep. 20:05
19.1 km
Drzanovac
arr. 20:09
dep. 20:09
21.1 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 20:11
dep. 20:11
22.4 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 20:14
dep. 20:14
23.9 km
Pejkovac
arr. 20:17
25.4 km
21:00 21:50 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Biljur
arr. 21:06
dep. 21:06
1.5 km
arr. 21:09
dep. 21:09
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 21:11
dep. 21:11
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 21:18
dep. 21:18
7.7 km
Belotinac
arr. 21:21
dep. 21:21
9.1 km
Capljinac
arr. 21:24
dep. 21:24
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 21:26
dep. 21:26
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 21:28
dep. 21:28
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 21:30
dep. 21:30
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 21:32
dep. 21:32
15.7 km
Orljane
arr. 21:34
dep. 21:34
16.7 km
Mekis
arr. 21:38
dep. 21:38
19 km
Drzanovac
arr. 21:42
dep. 21:42
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 21:44
dep. 21:44
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 21:47
dep. 21:47
23.8 km
Pejkovac
arr. 21:50
25.3 km
23:30 00:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:30
Nis, Biljur
arr. 23:36
dep. 23:36
1.5 km
arr. 23:39
dep. 23:39
2.6 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
3.5 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 23:48
dep. 23:48
7.7 km
Belotinac
arr. 23:51
dep. 23:51
9.1 km
Capljinac
arr. 23:55
dep. 23:55
10.8 km
Malosiste, Center
arr. 23:58
dep. 23:58
12.3 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 00:00
dep. 00:00
13.2 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 00:03
dep. 00:03
14.6 km
Orljane, Majdan
arr. 00:05
dep. 00:05
15.7 km
Orljane
arr. 00:07
dep. 00:07
16.7 km
Mekis
arr. 00:11
dep. 00:11
19 km
Drzanovac
arr. 00:15
dep. 00:15
21 km
Samarinovac kod Zitoradje
arr. 00:17
dep. 00:17
22.3 km
Pejkovac, Ulaz
arr. 00:20
dep. 00:20
23.8 km
Pejkovac
arr. 00:23
25.3 km

Naselja Nis i Pejkovac su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:55 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.