Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Ostrovica kod Nisa timetable

monday, 17.02.2020.
07:00 07:44 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 07:00
arr. 07:05
dep. 07:06
2 km
arr. 07:11
dep. 07:12
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
12 km
Prosek, Railway station
arr. 07:26
dep. 07:27
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 07:44
25 km
07:30 08:03 (00:33)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
arr. 07:39
dep. 07:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:42
dep. 07:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:45
dep. 07:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:48
dep. 07:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 07:54
dep. 07:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 07:56
dep. 07:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 07:57
dep. 07:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 07:59
dep. 07:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 08:01
dep. 08:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 08:03
22.6 km
09:15 09:48 (00:33)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:15
arr. 09:24
dep. 09:24
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 09:27
dep. 09:27
3.8 km
Nis, EI
arr. 09:30
dep. 09:30
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:33
dep. 09:33
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 09:35
dep. 09:35
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 09:42
dep. 09:42
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 09:44
dep. 09:44
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 09:46
dep. 09:46
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 09:48
22.6 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus stationKamenolom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:00
arr. 10:09
dep. 10:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 10:12
dep. 10:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 10:15
dep. 10:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 10:18
dep. 10:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:20
dep. 10:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 10:24
dep. 10:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 10:26
dep. 10:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 10:27
dep. 10:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 10:29
dep. 10:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 10:31
dep. 10:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 10:33
dep. 10:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 10:34
23.4 km
10:45 11:10 (00:25)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 10:45
arr. 10:50
dep. 10:50
4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 10:59
dep. 10:59
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 11:02
dep. 11:02
13 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 11:05
dep. 11:05
17 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 11:10
21 km
11:10 11:54 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:10
arr. 11:15
dep. 11:16
2 km
arr. 11:21
dep. 11:22
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 11:29
dep. 11:30
12 km
Prosek, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 11:43
dep. 11:44
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 11:54
25 km
11:45 12:18 (00:33)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:45
arr. 11:54
dep. 11:54
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:57
dep. 11:57
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:00
dep. 12:00
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:03
dep. 12:03
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:05
dep. 12:05
9.8 km
Prosek, Fontana
arr. 12:09
dep. 12:09
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:12
dep. 12:12
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 12:18
22.6 km
12:30 13:04 (00:34)
Bus stationKamenolom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:30
arr. 12:39
dep. 12:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 12:42
dep. 12:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 12:45
dep. 12:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 12:48
dep. 12:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 12:50
dep. 12:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 12:56
dep. 12:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 12:57
dep. 12:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 12:59
dep. 12:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 13:01
dep. 13:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 13:04
23.4 km
14:30 15:04 (00:34)
Bus stationKamenolom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:39
dep. 14:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:42
dep. 14:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:45
dep. 14:45
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:48
dep. 14:48
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 14:50
dep. 14:50
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 14:54
dep. 14:54
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 14:56
dep. 14:56
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 14:57
dep. 14:57
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 14:59
dep. 14:59
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:01
dep. 15:01
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:03
dep. 15:03
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 15:04
23.4 km
15:00 15:33 (00:33)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:09
dep. 15:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 15:12
dep. 15:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 15:15
dep. 15:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 15:18
dep. 15:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 15:20
dep. 15:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 15:24
dep. 15:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 15:26
dep. 15:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 15:27
dep. 15:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 15:29
dep. 15:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 15:31
dep. 15:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 15:33
22.6 km
15:45 16:29 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
arr. 15:50
dep. 15:51
2 km
arr. 15:56
dep. 15:57
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 16:04
dep. 16:05
12 km
Prosek, Railway station
arr. 16:11
dep. 16:12
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 16:18
dep. 16:19
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 16:29
25 km
17:00 17:31 (00:31)
Bus stationKamenolom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:00
arr. 17:05
dep. 17:05
2 km
Nis, Cele kula
arr. 17:07
dep. 17:07
4 km
Nis, EI
arr. 17:12
dep. 17:12
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 17:15
dep. 17:15
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:18
dep. 17:18
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 17:23
dep. 17:23
16 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:25
dep. 17:25
18 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 17:27
dep. 17:27
20 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
23 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 17:31
24 km
17:20 17:40 (00:20)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:20
arr. 17:25
dep. 17:25
2 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 17:30
dep. 17:30
9 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 17:35
dep. 17:35
16 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 17:40
21 km
17:50 18:23 (00:33)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:50
arr. 17:59
dep. 17:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:02
dep. 18:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:05
dep. 18:05
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:08
dep. 18:08
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 18:10
dep. 18:10
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 18:14
dep. 18:14
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 18:16
dep. 18:16
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 18:17
dep. 18:17
17.2 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 18:23
22.6 km
19:30 20:00 (00:30)
Bus stationZel. stanica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:30
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Nis, Cele kula
arr. 19:36
dep. 19:36
4 km
Nis, EI
arr. 19:39
dep. 19:39
6 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 19:42
dep. 19:42
7 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 19:47
dep. 19:47
10 km
Prosek, Magistrala
arr. 19:52
dep. 19:52
15 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 19:55
dep. 19:55
18 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 20:00
23 km
19:50 20:34 (00:44)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:50
arr. 19:55
dep. 19:56
2 km
arr. 20:01
dep. 20:02
7 km
Niska Banja, Railway station
arr. 20:09
dep. 20:10
12 km
Prosek, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
16 km
Sicevo kod Nisa, Railway station
arr. 20:23
dep. 20:24
19 km
Ostrovica kod Nisa, Railway station
arr. 20:34
25 km
22:00 22:34 (00:34)
Bus stationKamenolom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 22:00
arr. 22:09
dep. 22:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 22:12
dep. 22:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 22:15
dep. 22:15
5.9 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 22:18
dep. 22:18
8.4 km
Niska Banja, Banjska rampa
arr. 22:20
dep. 22:20
9.8 km
Prosek, Magistrala
arr. 22:24
dep. 22:24
14.5 km
Sicevo kod Nisa, Naselje
arr. 22:26
dep. 22:26
16.5 km
Sicevo kod Nisa, Hotel
arr. 22:27
dep. 22:27
17.2 km
Sicevo kod Nisa, Brana
arr. 22:29
dep. 22:29
19 km
Sicevo kod Nisa, Sutevac - vikendice
arr. 22:31
dep. 22:31
21 km
Ostrovica kod Nisa, Zel. stanica
arr. 22:33
dep. 22:33
22.6 km
Ostrovica kod Nisa, Kamenolom
arr. 22:34
23.4 km

Naselja Nis i Ostrovica kod Nisa su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 44min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Nis - Ostrovica kod Nisa iznosi od 1,35 EUR do 1,35 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.