Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Oreovac kod Nisa timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:50 06:35 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 05:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 05:54
dep. 05:54
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 05:57
dep. 05:57
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 06:01
dep. 06:01
3.6 km
arr. 06:04
dep. 06:04
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 06:06
dep. 06:06
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 06:08
dep. 06:08
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 06:09
dep. 06:09
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 06:10
dep. 06:10
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 06:11
dep. 06:11
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 06:14
dep. 06:14
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 06:16
dep. 06:16
10.7 km
arr. 06:21
dep. 06:21
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 06:22
dep. 06:22
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 06:24
dep. 06:24
15.2 km
arr. 06:28
dep. 06:28
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 06:29
dep. 06:29
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 06:30
dep. 06:30
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 06:32
dep. 06:32
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 06:35
21.4 km
07:30 08:15 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:30
Nis, Jagodin Mala
arr. 07:34
dep. 07:34
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 07:37
dep. 07:37
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 07:41
dep. 07:41
3.6 km
arr. 07:44
dep. 07:44
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 07:46
dep. 07:46
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 07:48
dep. 07:48
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 07:49
dep. 07:49
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 07:50
dep. 07:50
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 07:54
dep. 07:54
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 07:56
dep. 07:56
10.7 km
arr. 08:01
dep. 08:01
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 08:04
dep. 08:04
15.2 km
arr. 08:08
dep. 08:08
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 08:09
dep. 08:09
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 08:10
dep. 08:10
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 08:12
dep. 08:12
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 08:14
dep. 08:14
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 08:15
21.4 km
11:00 11:45 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 11:04
dep. 11:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 11:07
dep. 11:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 11:11
dep. 11:11
3.6 km
arr. 11:14
dep. 11:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 11:16
dep. 11:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:18
dep. 11:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 11:19
dep. 11:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 11:20
dep. 11:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 11:21
dep. 11:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 11:26
dep. 11:26
10.7 km
arr. 11:31
dep. 11:31
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:32
dep. 11:32
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 11:34
dep. 11:34
15.2 km
arr. 11:38
dep. 11:38
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 11:39
dep. 11:39
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 11:40
dep. 11:40
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 11:42
dep. 11:42
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 11:44
dep. 11:44
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 11:45
21.4 km
12:50 13:35 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:50
Nis, Jagodin Mala
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 12:57
dep. 12:57
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 13:01
dep. 13:01
3.6 km
arr. 13:04
dep. 13:04
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 13:06
dep. 13:06
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:08
dep. 13:08
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 13:09
dep. 13:09
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 13:10
dep. 13:10
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 13:12
dep. 13:12
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:14
dep. 13:14
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 13:16
dep. 13:16
10.7 km
arr. 13:21
dep. 13:21
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 13:22
dep. 13:22
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 13:24
dep. 13:24
15.2 km
arr. 13:28
dep. 13:28
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 13:29
dep. 13:29
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 13:30
dep. 13:30
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 13:32
dep. 13:32
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 13:35
21.4 km
15:40 16:25 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:40
Nis, Jagodin Mala
arr. 15:44
dep. 15:44
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 15:47
dep. 15:47
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 15:51
dep. 15:51
3.6 km
arr. 15:54
dep. 15:54
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 15:56
dep. 15:56
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 15:58
dep. 15:58
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 15:59
dep. 15:59
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 16:00
dep. 16:00
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 16:02
dep. 16:02
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 16:06
dep. 16:06
10.7 km
arr. 16:11
dep. 16:11
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:12
dep. 16:12
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 16:14
dep. 16:14
15.2 km
arr. 16:18
dep. 16:18
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 16:19
dep. 16:19
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 16:20
dep. 16:20
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 16:22
dep. 16:22
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 16:24
dep. 16:24
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 16:25
21.4 km
17:25 18:10 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:25
Nis, Jagodin Mala
arr. 17:29
dep. 17:29
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 17:32
dep. 17:32
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 17:36
dep. 17:36
3.6 km
arr. 17:39
dep. 17:39
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 17:41
dep. 17:41
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 17:43
dep. 17:43
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 17:44
dep. 17:44
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 17:45
dep. 17:45
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 17:47
dep. 17:47
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 17:51
dep. 17:51
10.7 km
arr. 17:56
dep. 17:56
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 17:57
dep. 17:57
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 17:59
dep. 17:59
15.2 km
arr. 18:03
dep. 18:03
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 18:04
dep. 18:04
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 18:05
dep. 18:05
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 18:07
dep. 18:07
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 18:09
dep. 18:09
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 18:10
21.4 km
19:05 19:50 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:05
Nis, Jagodin Mala
arr. 19:09
dep. 19:09
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 19:12
dep. 19:12
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 19:16
dep. 19:16
3.6 km
arr. 19:19
dep. 19:19
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 19:21
dep. 19:21
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 19:23
dep. 19:23
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 19:24
dep. 19:24
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 19:25
dep. 19:25
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 19:26
dep. 19:26
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 19:27
dep. 19:27
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 19:31
dep. 19:31
10.7 km
arr. 19:36
dep. 19:36
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 19:37
dep. 19:37
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 19:39
dep. 19:39
15.2 km
arr. 19:43
dep. 19:43
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 19:44
dep. 19:44
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 19:45
dep. 19:45
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 19:47
dep. 19:47
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 19:49
dep. 19:49
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 19:50
21.4 km
21:00 21:45 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 21:00
Nis, Jagodin Mala
arr. 21:04
dep. 21:04
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 21:07
dep. 21:07
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 21:11
dep. 21:11
3.6 km
arr. 21:14
dep. 21:14
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 21:16
dep. 21:16
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 21:18
dep. 21:18
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 21:19
dep. 21:19
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 21:20
dep. 21:20
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 21:22
dep. 21:22
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 21:26
dep. 21:26
10.7 km
arr. 21:31
dep. 21:31
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 21:32
dep. 21:32
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 21:34
dep. 21:34
15.2 km
arr. 21:38
dep. 21:38
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 21:39
dep. 21:39
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 21:40
dep. 21:40
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 21:42
dep. 21:42
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:44
dep. 21:44
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 21:45
21.4 km
23:35 00:20 (00:45)
Bus stationOkretnica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, Jagodin Mala
arr. 23:39
dep. 23:39
2.1 km
Nis, Niteks
arr. 23:42
dep. 23:42
2.7 km
Nis, RK Sindelic
arr. 23:46
dep. 23:46
3.6 km
arr. 23:49
dep. 23:49
4.2 km
Nis, Durlan
arr. 23:51
dep. 23:51
4.6 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 23:53
dep. 23:53
5.6 km
Donja Vrezina, Vulkanizer
arr. 23:54
dep. 23:54
6.4 km
Donja Vrezina, Podvoznjak
arr. 23:55
dep. 23:55
7.1 km
Gornja Vrezina, Vikend naselje
arr. 23:56
dep. 23:56
8.1 km
Gornja Vrezina, Ulaz
arr. 23:57
dep. 23:57
8.5 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 23:59
dep. 23:59
9.7 km
Gornja Vrezina, Izlaz
arr. 00:01
dep. 00:01
10.7 km
arr. 00:06
dep. 00:06
12.4 km
Malca, I - Pordum
arr. 00:07
dep. 00:07
14.3 km
Malca, Igraliste
arr. 00:09
dep. 00:09
15.2 km
arr. 00:13
dep. 00:13
16.8 km
Pasjaca kod Nisa, Bara
arr. 00:14
dep. 00:14
18.8 km
Pasjaca kod Nisa, Cesma
arr. 00:15
dep. 00:15
19.5 km
Pasjaca kod Nisa, Skola
arr. 00:17
dep. 00:17
19.9 km
Oreovac kod Nisa, Ulaz
arr. 00:19
dep. 00:19
21.1 km
Oreovac kod Nisa, Okretnica
arr. 00:20
21.4 km

Naselja Nis i Oreovac kod Nisa su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.