Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Nis - Negotin timetable

tuesday, 20.11.2018.
09:00 12:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
dep. 09:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 09:37
dep. 09:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
62 km
Gornje Zunice
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Donje Zunice
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:44
dep. 10:44
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Debelica, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
75 km
Minicevo
arr. 10:49
dep. 10:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:54
dep. 10:54
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
84 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
93 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
104 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
134 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
159 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
161 km
11:00 14:35 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:48
dep. 11:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:49
dep. 11:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 12:23
dep. 12:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 12:24
dep. 12:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:32
dep. 12:32
62 km
Gornje Zunice
arr. 12:39
dep. 12:39
66 km
Donje Zunice
arr. 12:42
dep. 12:42
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 12:44
dep. 12:44
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
72 km
Debelica, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
75 km
Minicevo
arr. 12:49
dep. 12:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:54
dep. 12:54
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:57
dep. 12:57
84 km
Vratarnica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:06
dep. 13:06
93 km
Grljan, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 13:16
dep. 13:16
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
104 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
134 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
159 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
161 km
14:30 17:55 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
47 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
dep. 15:58
63 km
Gornje Zunice
arr. 16:05
dep. 16:05
66 km
Debelica, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Minicevo
arr. 16:16
dep. 16:16
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:21
dep. 16:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:33
dep. 16:33
93 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
104 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
134 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
140 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
159 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
161 km
16:15 19:45 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
dep. 16:44
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 16:51
dep. 16:51
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 17:04
dep. 17:04
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
43 km
Krenta, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
56 km
Zlne, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 17:38
dep. 17:38
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
62 km
Gornje Zunice
arr. 17:54
dep. 17:54
66 km
Donje Zunice
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
72 km
Debelica, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
75 km
Minicevo
arr. 18:04
dep. 18:04
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:09
dep. 18:09
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
84 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:21
dep. 18:21
93 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
104 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
134 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
159 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
161 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
09:00 12:30 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:00
Nis, Niteks
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 09:08
dep. 09:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Malca, I - Podrum
arr. 09:20
dep. 09:20
14 km
arr. 09:22
dep. 09:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 09:26
dep. 09:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 09:29
dep. 09:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 09:33
dep. 09:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 09:36
dep. 09:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 09:37
dep. 09:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 09:48
dep. 09:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 09:49
dep. 09:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 10:00
dep. 10:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 10:04
dep. 10:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 10:18
dep. 10:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 10:23
dep. 10:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 10:24
dep. 10:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
62 km
Gornje Zunice
arr. 10:39
dep. 10:39
66 km
Donje Zunice
arr. 10:42
dep. 10:42
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 10:44
dep. 10:44
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
72 km
Debelica, Intersection
arr. 10:48
dep. 10:48
75 km
Minicevo
arr. 10:49
dep. 10:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 10:52
dep. 10:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 10:54
dep. 10:54
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 10:57
dep. 10:57
84 km
Vratarnica, 1
arr. 11:02
dep. 11:02
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
93 km
Grljan, Intersection
arr. 11:12
dep. 11:12
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 11:16
dep. 11:16
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 11:20
dep. 11:25
104 km
Vrazogrnac
arr. 11:37
dep. 11:37
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 11:49
dep. 11:49
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 11:59
dep. 11:59
134 km
Sikole, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 12:11
dep. 12:11
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 12:28
dep. 12:28
159 km
Negotin, Bus station
arr. 12:30
161 km
11:00 14:35 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:00
Nis, Niteks
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Nis, Durlan
arr. 11:06
dep. 11:06
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 11:20
dep. 11:20
14 km
arr. 11:22
dep. 11:22
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 11:26
dep. 11:26
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 11:29
dep. 11:29
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 11:33
dep. 11:33
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 11:37
dep. 11:37
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 11:38
dep. 11:38
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 11:48
dep. 11:48
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 11:49
dep. 11:49
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Krenta, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
56 km
Zlne, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 12:23
dep. 12:23
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 12:24
dep. 12:24
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 12:32
dep. 12:32
62 km
Gornje Zunice
arr. 12:39
dep. 12:39
66 km
Donje Zunice
arr. 12:42
dep. 12:42
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 12:44
dep. 12:44
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
72 km
Debelica, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
75 km
Minicevo
arr. 12:49
dep. 12:49
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 12:52
dep. 12:52
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 12:54
dep. 12:54
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 12:55
dep. 12:55
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 12:57
dep. 12:57
84 km
Vratarnica, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 13:06
dep. 13:06
93 km
Grljan, Intersection
arr. 13:12
dep. 13:12
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 13:16
dep. 13:16
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:30
104 km
Vrazogrnac
arr. 13:42
dep. 13:42
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 14:04
dep. 14:04
134 km
Sikole, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 14:20
dep. 14:20
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 14:33
dep. 14:33
159 km
Negotin, Bus station
arr. 14:35
161 km
14:30 17:55 (03:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:30
arr. 14:33
dep. 14:33
1 km
Nis, Niteks
arr. 14:35
dep. 14:35
2 km
Nis, Durlan
arr. 14:37
dep. 14:37
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 14:39
dep. 14:39
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 14:45
dep. 14:45
10 km
Malca, II - iza mosta
arr. 14:50
dep. 14:50
14 km
Vrelo kod Nisa
arr. 14:59
dep. 14:59
21 km
Prekonoga, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
29 km
Drajinac, Intersection
arr. 15:20
dep. 15:20
36 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
43 km
Krenta, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
47 km
Zlne, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 15:52
dep. 15:52
59 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 15:58
dep. 15:58
63 km
Gornje Zunice
arr. 16:05
dep. 16:05
66 km
Debelica, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Minicevo
arr. 16:16
dep. 16:16
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 16:19
dep. 16:19
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 16:21
dep. 16:21
81 km
Vratarnica, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 16:33
dep. 16:33
93 km
Grljan, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 16:42
dep. 16:42
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:50
104 km
Rgotina, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 17:25
dep. 17:25
134 km
Metris, Intersection
arr. 17:31
dep. 17:31
140 km
Sikole, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 17:37
dep. 17:37
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 17:42
dep. 17:42
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 17:50
dep. 17:50
159 km
Negotin, Bus station
arr. 17:55
161 km
16:15 19:45 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:15
Nis, Niteks
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Nis, Durlan
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 16:23
dep. 16:23
6 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Malca, I - Pordum
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
arr. 16:37
dep. 16:37
16 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Vrelo kod Nisa, Pasjacki put
arr. 16:41
dep. 16:41
19 km
Vrelo kod Nisa
arr. 16:44
dep. 16:44
21 km
Grbavce, Hadzicevo
arr. 16:48
dep. 16:48
24 km
Prekonoga, Plandiste
arr. 16:51
dep. 16:51
26 km
Prekonoga, Krka
arr. 16:52
dep. 16:52
27 km
Prekonoga, Intersection
arr. 16:53
dep. 16:53
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
29 km
Svrljig, Čuka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Izvor kod Svrljiga, Raskrsnica Trojica
arr. 17:04
dep. 17:04
36 km
Drajinac, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
37 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
43 km
Krenta, Intersection
arr. 17:19
dep. 17:19
46 km
Ponor kod Knjazevca, Intersection
arr. 17:20
dep. 17:20
47 km
Rgoste, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
56 km
Zlne, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
58 km
Knjazevac, Crvenče
arr. 17:38
dep. 17:38
59 km
Knjazevac, Dom vojske
arr. 17:39
dep. 17:39
60 km
Knjazevac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:45
61 km
Knjazevac, Jugopetrol
arr. 17:47
dep. 17:47
62 km
Gornje Zunice
arr. 17:54
dep. 17:54
66 km
Donje Zunice
arr. 17:57
dep. 17:57
69 km
Jelasnica kod Knjazevca, Ravna Reka
arr. 17:59
dep. 17:59
71 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 18:00
dep. 18:00
72 km
Debelica, Intersection
arr. 18:03
dep. 18:03
75 km
Minicevo
arr. 18:04
dep. 18:04
76 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 18:07
dep. 18:07
79 km
Mali Izvor kod Zajecara
arr. 18:09
dep. 18:09
81 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
82 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 18:12
dep. 18:12
84 km
Vratarnica, 1
arr. 18:17
dep. 18:17
89 km
Grliste, Grliška Reka
arr. 18:21
dep. 18:21
93 km
Grljan, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
98 km
Zajecar, Bolnica
arr. 18:31
dep. 18:31
101 km
Zajecar, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
104 km
Vrazogrnac
arr. 18:52
dep. 18:52
114 km
Jelasnica kod Zajecara, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
124 km
Velika Jasikova, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
131 km
Salas kod Zajecara
arr. 19:14
dep. 19:14
134 km
Sikole, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
145 km
Trnjane kod Negotina, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
146 km
Brestovac kod Negotina, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
148 km
Karbulovo, Intersection
arr. 19:30
dep. 19:30
150 km
Negotin, Badnjevska ulica - Dom Stanko Paunovic
arr. 19:43
dep. 19:43
159 km
Negotin, Bus station
arr. 19:45
161 km

Naselja Nis i Negotin su međusobno udaljena ~161 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 25min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 09:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.