Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Mali Vrtop timetable

sunday, 21.07.2019.
08:30 09:56 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Taskovici
arr. 09:04
dep. 09:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:06
dep. 09:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:08
dep. 09:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 09:21
dep. 09:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
28 km
Krastavce
arr. 09:30
dep. 09:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 09:33
dep. 09:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 09:35
dep. 09:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 09:38
dep. 09:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 09:40
dep. 09:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 09:42
dep. 09:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 09:47
dep. 09:47
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 09:51
dep. 09:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 09:56
44 km
14:10 15:43 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
47.4 km
15:50 17:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
dep. 16:59
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
41.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 17:06
dep. 17:06
39.2 km
Donje Dragovlje
arr. 17:14
dep. 17:14
43.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:16
dep. 17:16
44.8 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
47.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
48.8 km
Mali Vrtop
arr. 17:25
49.5 km
15:50 17:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
dep. 16:59
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
41.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 17:06
dep. 17:06
39.2 km
Donje Dragovlje
arr. 17:14
dep. 17:14
43.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:16
dep. 17:16
44.8 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
47.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
48.8 km
Mali Vrtop
arr. 17:25
49.5 km
20:05 21:31 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
15.8 km
Taskovici
arr. 20:39
dep. 20:39
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:41
dep. 20:41
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
21.9 km
Marina Kutina
arr. 20:56
dep. 20:56
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
28 km
Krastavce
arr. 21:05
dep. 21:05
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 21:08
dep. 21:08
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 21:10
dep. 21:10
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 21:13
dep. 21:13
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 21:15
dep. 21:15
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 21:20
dep. 21:20
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 21:22
dep. 21:22
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 21:31
44 km
Nis - Mali Vrtop timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
07:00 08:26 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:00
arr. 07:09
dep. 07:09
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:12
dep. 07:12
3.8 km
Nis, EI
arr. 07:15
dep. 07:15
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:16
dep. 07:16
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:19
dep. 07:19
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:20
dep. 07:20
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:21
dep. 07:21
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:24
dep. 07:24
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:26
dep. 07:26
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:28
dep. 07:28
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:32
dep. 07:32
15.8 km
Taskovici
arr. 07:34
dep. 07:34
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:36
dep. 07:36
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:38
dep. 07:38
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:45
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 07:47
dep. 07:47
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
21.9 km
Marina Kutina
arr. 07:51
dep. 07:51
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 07:53
dep. 07:53
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 07:58
dep. 07:58
28 km
Krastavce
arr. 08:00
dep. 08:00
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:03
dep. 08:03
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:05
dep. 08:05
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:07
dep. 08:07
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 08:08
dep. 08:08
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:10
dep. 08:10
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:12
dep. 08:12
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 08:15
dep. 08:15
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 08:17
dep. 08:17
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
44 km
08:30 09:56 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 08:30
arr. 08:39
dep. 08:39
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 08:42
dep. 08:42
3.8 km
Nis, EI
arr. 08:45
dep. 08:45
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 08:49
dep. 08:49
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 08:50
dep. 08:50
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 08:51
dep. 08:51
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 08:52
dep. 08:52
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 08:54
dep. 08:54
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 08:58
dep. 08:58
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:02
dep. 09:02
15.8 km
Taskovici
arr. 09:04
dep. 09:04
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:06
dep. 09:06
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:08
dep. 09:08
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 09:17
dep. 09:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 09:19
dep. 09:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 09:21
dep. 09:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 09:23
dep. 09:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 09:28
dep. 09:28
28 km
Krastavce
arr. 09:30
dep. 09:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 09:33
dep. 09:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 09:35
dep. 09:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 09:37
dep. 09:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 09:38
dep. 09:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 09:40
dep. 09:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 09:42
dep. 09:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 09:45
dep. 09:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 09:47
dep. 09:47
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 09:51
dep. 09:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 09:56
44 km
11:20 12:41 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:20
arr. 11:29
dep. 11:29
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:32
dep. 11:32
3.8 km
Nis, EI
arr. 11:35
dep. 11:35
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:36
dep. 11:36
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:39
dep. 11:39
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:41
dep. 11:41
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:44
dep. 11:44
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:48
dep. 11:48
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:52
dep. 11:52
15.8 km
Taskovici
arr. 11:54
dep. 11:54
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:56
dep. 11:56
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:58
dep. 11:58
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:02
dep. 12:02
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
21.9 km
Marina Kutina
arr. 12:06
dep. 12:06
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:13
dep. 12:13
28 km
Krastavce
arr. 12:15
dep. 12:15
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:18
dep. 12:18
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:20
dep. 12:20
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:22
dep. 12:22
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 12:23
dep. 12:23
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:25
dep. 12:25
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 12:30
dep. 12:30
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 12:32
dep. 12:32
39.3 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 12:36
dep. 12:36
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 12:41
44 km
14:10 15:43 (01:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 14:10
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:22
dep. 14:22
3.8 km
Nis, EI
arr. 14:25
dep. 14:25
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:26
dep. 14:26
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:29
dep. 14:29
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:32
dep. 14:32
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:36
dep. 14:36
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:42
dep. 14:42
15.8 km
Taskovici
arr. 14:44
dep. 14:44
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:46
dep. 14:46
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:48
dep. 14:48
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:55
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 14:57
dep. 14:57
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
21.9 km
Marina Kutina
arr. 15:01
dep. 15:01
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:03
dep. 15:03
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:08
dep. 15:08
28 km
Krastavce
arr. 15:10
dep. 15:10
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:13
dep. 15:13
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:15
dep. 15:15
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:17
dep. 15:17
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 15:18
dep. 15:18
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 15:25
dep. 15:25
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 15:27
dep. 15:27
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 15:31
dep. 15:31
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
46.7 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
45 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
47.4 km
15:50 17:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
dep. 16:59
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
41.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 17:06
dep. 17:06
39.2 km
Donje Dragovlje
arr. 17:14
dep. 17:14
43.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:16
dep. 17:16
44.8 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
47.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
48.8 km
Mali Vrtop
arr. 17:25
49.5 km
15:50 17:25 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 15:50
arr. 15:59
dep. 15:59
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Nis, EI
arr. 16:05
dep. 16:05
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:06
dep. 16:06
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:09
dep. 16:09
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:10
dep. 16:10
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:11
dep. 16:11
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:12
dep. 16:12
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:14
dep. 16:14
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:16
dep. 16:16
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 16:22
dep. 16:22
15.8 km
Taskovici
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 16:26
dep. 16:26
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 16:28
dep. 16:28
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:35
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 16:37
dep. 16:37
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 16:39
dep. 16:39
21.9 km
Marina Kutina
arr. 16:41
dep. 16:41
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 16:43
dep. 16:43
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
28 km
Krastavce
arr. 16:50
dep. 16:50
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 16:53
dep. 16:53
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 16:55
dep. 16:55
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 16:57
dep. 16:57
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 16:59
dep. 16:59
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
41.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana
arr. 17:06
dep. 17:06
39.2 km
Donje Dragovlje
arr. 17:14
dep. 17:14
43.5 km
Ovsinjinac, Put
arr. 17:16
dep. 17:16
44.8 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 17:20
dep. 17:20
47.3 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
48.8 km
Mali Vrtop
arr. 17:25
49.5 km
18:35 19:56 (01:21)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 18:35
arr. 18:44
dep. 18:44
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:47
dep. 18:47
3.8 km
Nis, EI
arr. 18:50
dep. 18:50
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:51
dep. 18:51
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:54
dep. 18:54
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:55
dep. 18:55
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:56
dep. 18:56
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:57
dep. 18:57
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:59
dep. 18:59
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 19:03
dep. 19:03
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 19:07
dep. 19:07
15.8 km
Taskovici
arr. 19:09
dep. 19:09
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 19:11
dep. 19:11
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 19:13
dep. 19:13
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 19:17
dep. 19:17
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
21.9 km
Marina Kutina
arr. 19:21
dep. 19:21
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 19:28
dep. 19:28
28 km
Krastavce
arr. 19:30
dep. 19:30
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 19:33
dep. 19:33
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 19:35
dep. 19:35
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 19:38
dep. 19:38
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 19:40
dep. 19:40
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 19:45
dep. 19:45
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 19:47
dep. 19:47
39.3 km
Barje kod Bosilegrada
arr. 19:51
dep. 19:51
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 19:54
dep. 19:54
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 19:56
44 km
20:05 21:31 (01:26)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:05
arr. 20:14
dep. 20:14
2.5 km
Nis, Cele kula
arr. 20:17
dep. 20:17
3.8 km
Nis, EI
arr. 20:20
dep. 20:20
5.9 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 20:21
dep. 20:21
6.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 20:24
dep. 20:24
8.6 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 20:26
dep. 20:26
9.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 20:27
dep. 20:27
10.2 km
Prva Kutina, Selo
arr. 20:29
dep. 20:29
11.1 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 20:31
dep. 20:31
11.9 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
13.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
15.8 km
Taskovici
arr. 20:39
dep. 20:39
17.1 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 20:41
dep. 20:41
18.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 20:43
dep. 20:43
19.2 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:50
20 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:54
dep. 20:54
21.9 km
Marina Kutina
arr. 20:56
dep. 20:56
23.3 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
24.3 km
Krastavce, Ulaz
arr. 21:03
dep. 21:03
28 km
Krastavce
arr. 21:05
dep. 21:05
29.2 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 21:08
dep. 21:08
31.3 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 21:10
dep. 21:10
32.9 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 21:12
dep. 21:12
33.9 km
Donji Dusnik
arr. 21:13
dep. 21:13
34.6 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 21:15
dep. 21:15
35.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 21:17
dep. 21:17
36.4 km
Donje Dragovlje
arr. 21:20
dep. 21:20
38 km
Ovsinjinac, Put
arr. 21:22
dep. 21:22
39.3 km
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
arr. 21:26
dep. 21:26
41.8 km
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
43.3 km
Mali Vrtop
arr. 21:31
44 km

Naselja Nis i Mali Vrtop su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 21min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.