Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Majdanpek timetable

sunday, 20.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Nis - Majdanpek timetable
Departures on: monday, 21.10.2019.
12:15 16:54 (04:39)
Bus stationRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
235 km
13:45 18:50 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Cuka
arr. 14:28
dep. 14:28
30 km
Drajinac, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
38 km
Krenta, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
41 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 14:45
dep. 14:45
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
56 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
61 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
64 km
Ravna, reka
arr. 15:21
dep. 15:21
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
67 km
Debelica, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Minicevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
74 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
76 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
79 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
84 km
Grliste, Grliska reka
arr. 15:42
dep. 15:42
88 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
99 km
arr. 16:04
dep. 16:04
100 km
arr. 16:06
dep. 16:06
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
105 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
0 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 16:23
dep. 16:23
0 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 16:26
dep. 16:26
117 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
119 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:33
dep. 16:33
122 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:40
dep. 16:40
127 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:43
dep. 16:43
129 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:46
dep. 16:46
131 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:49
dep. 16:49
133 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
134 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:53
dep. 16:53
135 km
arr. 17:08
dep. 17:08
145 km
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
169 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
172 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
175 km
Tanda
arr. 17:57
dep. 17:57
184 km
Crnajka, S
arr. 18:08
dep. 18:08
192 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:13
dep. 18:13
195 km
Rudna Glava, S
arr. 18:18
dep. 18:18
199 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:25
dep. 18:25
205 km
Majdanpek, OŠC
arr. 18:48
dep. 18:48
222 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:50
224 km
Nis - Majdanpek timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
12:15 16:54 (04:39)
Bus stationRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
235 km
13:45 18:50 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Cuka
arr. 14:28
dep. 14:28
30 km
Drajinac, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
38 km
Krenta, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
41 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 14:45
dep. 14:45
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
56 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
61 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
64 km
Ravna, reka
arr. 15:21
dep. 15:21
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
67 km
Debelica, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Minicevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
74 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
76 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
79 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
84 km
Grliste, Grliska reka
arr. 15:42
dep. 15:42
88 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
99 km
arr. 16:04
dep. 16:04
100 km
arr. 16:06
dep. 16:06
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
105 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
0 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 16:23
dep. 16:23
0 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 16:26
dep. 16:26
117 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
119 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:33
dep. 16:33
122 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:40
dep. 16:40
127 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:43
dep. 16:43
129 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:46
dep. 16:46
131 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:49
dep. 16:49
133 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
134 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:53
dep. 16:53
135 km
arr. 17:08
dep. 17:08
145 km
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
169 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
172 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
175 km
Tanda
arr. 17:57
dep. 17:57
184 km
Crnajka, S
arr. 18:08
dep. 18:08
192 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:13
dep. 18:13
195 km
Rudna Glava, S
arr. 18:18
dep. 18:18
199 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:25
dep. 18:25
205 km
Majdanpek, OŠC
arr. 18:48
dep. 18:48
222 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:50
224 km
Nis - Majdanpek timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
12:15 16:54 (04:39)
Bus stationRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
235 km
13:45 18:50 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Cuka
arr. 14:28
dep. 14:28
30 km
Drajinac, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
38 km
Krenta, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
41 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 14:45
dep. 14:45
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
56 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
61 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
64 km
Ravna, reka
arr. 15:21
dep. 15:21
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
67 km
Debelica, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Minicevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
74 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
76 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
79 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
84 km
Grliste, Grliska reka
arr. 15:42
dep. 15:42
88 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
99 km
arr. 16:04
dep. 16:04
100 km
arr. 16:06
dep. 16:06
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
105 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
0 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 16:23
dep. 16:23
0 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 16:26
dep. 16:26
117 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
119 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:33
dep. 16:33
122 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:40
dep. 16:40
127 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:43
dep. 16:43
129 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:46
dep. 16:46
131 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:49
dep. 16:49
133 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
134 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:53
dep. 16:53
135 km
arr. 17:08
dep. 17:08
145 km
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
169 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
172 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
175 km
Tanda
arr. 17:57
dep. 17:57
184 km
Crnajka, S
arr. 18:08
dep. 18:08
192 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:13
dep. 18:13
195 km
Rudna Glava, S
arr. 18:18
dep. 18:18
199 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:25
dep. 18:25
205 km
Majdanpek, OŠC
arr. 18:48
dep. 18:48
222 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:50
224 km
Nis - Majdanpek timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
12:15 16:54 (04:39)
Bus stationRavna reka
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 12:15
Nis, Niteks
arr. 12:18
dep. 12:18
1 km
Zajecar, Bolnica
arr. 14:17
dep. 14:17
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
99 km
arr. 14:33
dep. 14:33
100 km
Zvezdan, Intersection
arr. 14:38
dep. 14:38
105 km
arr. 14:43
dep. 14:43
111 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:47
dep. 14:47
119 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 14:53
dep. 14:53
127 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
134 km
arr. 15:15
dep. 15:15
145 km
Bor, Bus station
arr. 15:03
dep. 15:10
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 15:16
dep. 15:16
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 15:20
dep. 15:20
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 15:24
dep. 15:24
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 15:30
dep. 15:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 15:38
dep. 15:38
169 km
Luka, Most
arr. 15:41
dep. 15:41
172 km
Luka, Polje
arr. 15:44
dep. 15:44
175 km
Tanda
arr. 15:53
dep. 15:53
184 km
Crnajka, S
arr. 16:01
dep. 16:01
192 km
Rudna Glava
arr. 17:07
dep. 17:07
248 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 17:02
dep. 17:02
243 km
Majdanpek, Lamela
arr. 16:44
dep. 16:44
226 km
Majdanpek, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:40
224 km
Majdanpek, Ravna reka
arr. 16:54
235 km
13:45 18:50 (05:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:45
Nis, Niteks
arr. 13:50
dep. 13:50
4 km
Donja Vrezina, Donja Vrezina
arr. 13:53
dep. 13:53
8 km
Gornja Vrezina, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
10 km
Malca
arr. 14:05
dep. 14:05
14 km
Jasenovik kod Nisa, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Grbavce, Gramada
arr. 14:14
dep. 14:14
21 km
arr. 14:18
dep. 14:18
24 km
Prekonoga, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
28 km
Svrljig, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
29 km
Svrljig, Cuka
arr. 14:28
dep. 14:28
30 km
Drajinac, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
31 km
Tijovac kod Svrljiga, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
38 km
Krenta, Intersection
arr. 14:44
dep. 14:44
41 km
Ponor kod Knjazevca
arr. 14:45
dep. 14:45
42 km
Knjazevac, Bus station
arr. 15:05
dep. 15:10
56 km
Gornje Zunice, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
61 km
Donje Zunice, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
64 km
Ravna, reka
arr. 15:21
dep. 15:21
66 km
Jelasnica kod Knjazevca, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
67 km
Debelica, Intersection
arr. 15:25
dep. 15:25
70 km
Minicevo, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
71 km
Selacka, Reka - raskrsnica
arr. 15:29
dep. 15:29
74 km
Mali Izvor kod Zajecara, Dom
arr. 15:31
dep. 15:31
76 km
Borovac kod Zaječara, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Vratarnica, Zmijanac
arr. 15:34
dep. 15:34
79 km
Vratarnica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
84 km
Grliste, Grliska reka
arr. 15:42
dep. 15:42
88 km
Grljan, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
93 km
Zajecar, Bolnica
arr. 15:51
dep. 15:51
96 km
Zajecar, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
99 km
arr. 16:04
dep. 16:04
100 km
arr. 16:06
dep. 16:06
102 km
Zvezdan, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
105 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
0 km
Gamzigradska Banja (Gamzigrad), Raskrsnica za Metovnicu
arr. 16:23
dep. 16:23
0 km
Seliste (Sarbanovac), Gornjakovići
arr. 16:26
dep. 16:26
117 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 16:29
dep. 16:29
119 km
Sarbanovac kod Bora, Suvi potok
arr. 16:33
dep. 16:33
122 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
124 km
Sarbanovac kod Bora, Dubrava
arr. 16:40
dep. 16:40
127 km
Sarbanovac kod Bora, Petlovo polje
arr. 16:43
dep. 16:43
129 km
Brestovac kod Bora, Trujkanov potok
arr. 16:46
dep. 16:46
131 km
Brestovac kod Bora, Lakuri
arr. 16:49
dep. 16:49
133 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 16:51
dep. 16:51
134 km
Brestovac kod Bora, Topovske supe
arr. 16:53
dep. 16:53
135 km
arr. 17:08
dep. 17:08
145 km
Bor, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:03
141 km
Bor, Jugopetrol stovariste
arr. 17:11
dep. 17:11
147 km
Slatina kod Bora, Dom
arr. 17:15
dep. 17:15
150 km
Donja Bela Reka kod Bora, Zadradje
arr. 17:21
dep. 17:21
155 km
Donja Bela Reka kod Bora
arr. 17:30
dep. 17:30
161 km
Donja Bela Reka kod Bora, Topljanski most
arr. 17:39
dep. 17:39
169 km
Luka, Most
arr. 17:43
dep. 17:43
172 km
Luka, Polje
arr. 17:47
dep. 17:47
175 km
Tanda
arr. 17:57
dep. 17:57
184 km
Crnajka, S
arr. 18:08
dep. 18:08
192 km
Miloševa Kula (Crnajka)
arr. 18:13
dep. 18:13
195 km
Rudna Glava, S
arr. 18:18
dep. 18:18
199 km
Blizna (Rudna Glava)
arr. 18:25
dep. 18:25
205 km
Majdanpek, OŠC
arr. 18:48
dep. 18:48
222 km
Majdanpek, Bus station
arr. 18:50
224 km

Naselja Nis i Majdanpek su međusobno udaljena ~230 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 39min., a najduže 05h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 12:15 h, dok je poslednji polazak u 13:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.