Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Nis - Leskovik kod Nisa timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:12 06:45 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 06:12
Nis, DIN 1
arr. 06:15
dep. 06:15
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 06:17
dep. 06:17
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:18
dep. 06:18
2.9 km
arr. 06:19
dep. 06:19
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 06:24
dep. 06:24
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
5 km
arr. 06:29
dep. 06:29
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 06:30
dep. 06:30
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 06:32
dep. 06:32
7 km
Hum, Mali breg
arr. 06:33
dep. 06:33
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 06:41
dep. 06:41
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 06:42
dep. 06:42
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 06:45
12.6 km
07:32 08:05 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 07:32
Nis, DIN 1
arr. 07:35
dep. 07:35
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:36
dep. 07:36
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 07:37
dep. 07:37
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 07:38
dep. 07:38
2.9 km
arr. 07:39
dep. 07:39
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 07:44
dep. 07:44
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 07:48
dep. 07:48
5 km
arr. 07:49
dep. 07:49
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 07:50
dep. 07:50
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 07:52
dep. 07:52
7 km
Hum, Mali breg
arr. 07:53
dep. 07:53
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 08:02
dep. 08:02
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 08:05
12.6 km
09:50 10:23 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 09:50
Nis, DIN 1
arr. 09:53
dep. 09:53
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:54
dep. 09:54
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 09:55
dep. 09:55
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 09:56
dep. 09:56
2.9 km
arr. 09:57
dep. 09:57
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 10:02
dep. 10:02
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 10:06
dep. 10:06
5 km
arr. 10:07
dep. 10:07
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 10:08
dep. 10:08
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 10:09
dep. 10:09
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 10:10
dep. 10:10
7 km
Hum, Mali breg
arr. 10:11
dep. 10:11
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 10:12
dep. 10:12
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 10:18
dep. 10:18
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 10:19
dep. 10:19
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 10:20
dep. 10:20
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 10:23
12.6 km
11:20 11:53 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 11:20
Nis, DIN 1
arr. 11:23
dep. 11:23
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:24
dep. 11:24
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 11:25
dep. 11:25
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 11:26
dep. 11:26
2.9 km
arr. 11:27
dep. 11:27
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 11:32
dep. 11:32
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 11:36
dep. 11:36
5 km
arr. 11:37
dep. 11:37
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 11:38
dep. 11:38
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 11:39
dep. 11:39
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Hum, Mali breg
arr. 11:41
dep. 11:41
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 11:42
dep. 11:42
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 11:49
dep. 11:49
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 11:50
dep. 11:50
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 11:53
12.6 km
13:40 14:13 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 13:40
Nis, DIN 1
arr. 13:43
dep. 13:43
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 13:44
dep. 13:44
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 13:45
dep. 13:45
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
arr. 13:47
dep. 13:47
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 13:52
dep. 13:52
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 13:56
dep. 13:56
5 km
arr. 13:57
dep. 13:57
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 13:58
dep. 13:58
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 14:00
dep. 14:00
7 km
Hum, Mali breg
arr. 14:01
dep. 14:01
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 14:02
dep. 14:02
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 14:10
dep. 14:10
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 14:13
12.6 km
16:00 16:33 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 16:00
Nis, DIN 1
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:04
dep. 16:04
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 16:05
dep. 16:05
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 16:06
dep. 16:06
2.9 km
arr. 16:07
dep. 16:07
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 16:12
dep. 16:12
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 16:16
dep. 16:16
5 km
arr. 16:17
dep. 16:17
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 16:18
dep. 16:18
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 16:19
dep. 16:19
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 16:20
dep. 16:20
7 km
Hum, Mali breg
arr. 16:21
dep. 16:21
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 16:22
dep. 16:22
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 16:28
dep. 16:28
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 16:30
dep. 16:30
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 16:33
12.6 km
17:35 18:08 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 17:35
Nis, DIN 1
arr. 17:38
dep. 17:38
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 17:39
dep. 17:39
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 17:40
dep. 17:40
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 17:41
dep. 17:41
2.9 km
arr. 17:42
dep. 17:42
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 17:47
dep. 17:47
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
5 km
arr. 17:52
dep. 17:52
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 17:53
dep. 17:53
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Hum, Mali breg
arr. 17:56
dep. 17:56
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 17:57
dep. 17:57
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 18:03
dep. 18:03
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 18:04
dep. 18:04
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 18:05
dep. 18:05
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 18:08
12.6 km
19:00 19:33 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 19:00
Nis, DIN 1
arr. 19:03
dep. 19:03
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 19:04
dep. 19:04
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 19:05
dep. 19:05
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 19:06
dep. 19:06
2.9 km
arr. 19:07
dep. 19:07
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 19:12
dep. 19:12
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 19:16
dep. 19:16
5 km
arr. 19:17
dep. 19:17
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 19:18
dep. 19:18
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 19:19
dep. 19:19
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
7 km
Hum, Mali breg
arr. 19:21
dep. 19:21
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 19:22
dep. 19:22
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 19:28
dep. 19:28
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 19:29
dep. 19:29
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 19:30
dep. 19:30
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 19:33
12.6 km
20:30 21:03 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 20:30
Nis, DIN 1
arr. 20:33
dep. 20:33
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:34
dep. 20:34
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 20:35
dep. 20:35
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 20:36
dep. 20:36
2.9 km
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 20:42
dep. 20:42
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 20:46
dep. 20:46
5 km
arr. 20:47
dep. 20:47
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 20:48
dep. 20:48
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 20:50
dep. 20:50
7 km
Hum, Mali breg
arr. 20:51
dep. 20:51
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 20:58
dep. 20:58
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 20:59
dep. 20:59
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 21:00
dep. 21:00
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 21:03
12.6 km
23:35 00:08 (00:33)
Bus stationCesma
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Nis, Bus station
dep. 23:35
Nis, DIN 1
arr. 23:38
dep. 23:38
1.2 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:39
dep. 23:39
1.9 km
Nis, Strugara
arr. 23:40
dep. 23:40
2.4 km
Nis, Prijepoljska
arr. 23:41
dep. 23:41
2.9 km
arr. 23:42
dep. 23:42
3.4 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 23:47
dep. 23:47
4.3 km
Hum, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
5 km
arr. 23:52
dep. 23:52
5.8 km
Hum, Ambulanta
arr. 23:53
dep. 23:53
6.2 km
Hum, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
6.5 km
Hum, Izlaz
arr. 23:55
dep. 23:55
7 km
Hum, Mali breg
arr. 23:56
dep. 23:56
7.3 km
Rujnik, Ulaz
arr. 23:57
dep. 23:57
9.2 km
Rujnik, Center
arr. 00:03
dep. 00:03
9.8 km
Rujnik, Igraliste
arr. 00:04
dep. 00:04
10 km
Rujnik, Izlaz
arr. 00:05
dep. 00:05
10.5 km
Leskovik kod Nisa, Cesma
arr. 00:08
12.6 km

Naselja Nis i Leskovik kod Nisa su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Nis je u 06:12 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.